"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Osalejate tutvustused

Lugemiseks klõpsa kooli nimel või pisipildil.


Tuleviku Lasteaed "Leiutajad"

Lasnamäe Põhikool 2a

Tallinna Mustamäe Gümnaasium 3a

Tõrva Gümnaasium 6

Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu"

Sillamäe Vanalinna Kool 1a

Tarvastu Gümnaasium 2h

Pelguranna Lasteaed "Mõmmikud"

Pärnu Vanalinna Põhikool 23

Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas"

Kolga Kool 2

Metsküla Algkool 1-3

Metsküla Algkool 4-6

Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill"

Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku"

Riia Eesti Põhikool 2

Voore Põhikool (LA) "Siilike"

Iisaku Gümnaasium 1

Viiratsi Lasteaed Rüblik "Mikud-Mannid"

Laitse lasteaed "Õieke"

Haanja Kool 1-3

Kolga Kool 1

Sillamäe LA Pääsupesa "Päikesejänkud"

Kohtla-Järve LA Muinasjutt "Smešariki"

Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6

Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju "Mesimumm"

Keeni Põhikool 3

Haljala Lasteaed "Sipsik"

Imavere Põhikool 3

Valga Põhikool 5d

Tallinna Sõbrakese Lasteaed "Sipelgas"

Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill"

Türi Lokuta lasteaed "Põrnikad"

Haanja Kool 2

Lohusuu Kool 1-8

Väike-Maarja Gümnaasium 2b

Ambla-Aravete Kool (LA) "Tähemaa"

Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c

Mäetaguse Põhikool 1

Pelguranna Lasteaed "Leiutajad"

Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill

Konguta Kool 1

Kadrina Keskkool 3c

Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Mõmmikud"

Maardu Gümnaasium 1d

Kuressaare Nooruse Kool 3b

Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar"

Väike-Maarja Gümnaasium 1b

Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud"

Loksa Gümnaasium 3-4

Mäe

Tallinna Liivaku Lasteaed "Õnneseened"

Rakke Kool 6

Keeni Põhikool 1

Väike-Maarja Gümnaasium 1a

Tallinna Lasteaed Delfiin

Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju "Õunake"

Sipa-Laukna Lasteaed "Kurepesa"

Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3
Põltsamaa Valla Lasteaed "Pihlamari"
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired" Tallinna Meelespea Lasteaed "Naksitrallid" Risti Kool 2
Iisaku Gümnaasium 2 Mäetaguse Põhikool 2 Oru lasteaed Mesimumm "Taruke"
Sillamäe Vanalinna Kool 1b Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Kehra Gümnaasium 7c
Muhu Põhikool 5 Gustav Adolfi Gümnaasium 7-9 Kehra Gümnaasium 5c
Valga Priimetsa Kool 5-9 Parksepa Keskkool 1 Rakvere Gümnaasium 3c
Osula Põhikool 1 Sonda Kool 1-3