"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6390 õpilast ja 348 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Alavere Põhikool 2-3 Kuldnokk 20. märts 2021 Harju
Alavere Põhikool 4 Kuldnokk 28. märts 2021 Harju
Albu Põhikool 1-2 Kuldnokk 24. märts 2021 Järva
Aruheina Lasteaed Kuldnokk 22. aprill 2021 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Kuldnokk 14. aprill 2021 Harju
Audentese Erakool 2c Kuldnokk 10. märts 2021 Harju
Elva Gümnaasium 1d Kuldnokk 16. märts 2021 Tartu
Elva Gümnaasium 2c Kuldnokk 18. märts 2021 Tartu
Elva Gümnaasium 3b Kuldnokk 8. aprill 2021 Tartu
Haanja Kool 2-3 Kuldnokk 17. märts 2021 Võru
Haanja Kool 4 Kuldnokk 30. märts 2021 Võru
Hargla Kool 13 Kuldnokk 30. märts 2021 Valga
Hargla Kool 2-4 Kuldnokk 27. märts 2021 Valga
Holstre Kool 6 Kuldnokk 3. aprill 2021 Viljandi
Jõgeva Põhikool 1a Kuldnokk 29. märts 2021 Jõgeva
Jõhvi Põhikool 6 Kuldnokk 25. märts 2021 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 1a Kuldnokk 26. märts 2021 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2c Kuldnokk 11. aprill 2021 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 1 Kuldnokk 24. märts 2021 Põlva
Kärdla Põhikool Kuldnokk 28. märts 2021 Hiiu
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht Kuldnokk 11. aprill 2021 Hiiu
Kasti-Orgita Lasteaed Kuldnokk 15. aprill 2021 Rapla
Kernu Põhikool, Männiriisikas Kuldnokk 5. aprill 2021 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Kuldnokk 5. aprill 2021 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3a Kuldnokk 17. märts 2021 Pärnu
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild Kuldnokk 25. märts 2021 Viljandi
Kohila Gümnaasium 6ab Kuldnokk 20. märts 2021 Rapla
Kohila Mõisakool 2 Kuldnokk 27. märts 2021 Rapla
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 6b Kuldnokk 28. märts 2021 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Kool 3a Kuldnokk 29. märts 2021 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Kuldnokk 5. aprill 2021 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke 2 Kuldnokk 6. aprill 2021 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Kuldnokk 29. märts 2021 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Tuhkatriinu Kuldnokk 1. aprill 2021 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Tuvike Kuldnokk 28. märts 2021 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Kuldnokk 30. märts 2021 Ida-Viru
Koigi Kool Kuldnokk 7. aprill 2021 Järva
Kolga Kool 1 Kuldnokk 28. märts 2021 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Kuldnokk 16. märts 2021 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Kuldnokk 13. märts 2021 Pärnu
Konguta Kool 4 Kuldnokk 13. aprill 2021 Tartu
Konguta Kool 5 Kuldnokk 26. märts 2021 Tartu
Kõo Lasteaed Kuldnokk 24. märts 2021 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 1c Kuldnokk 14. märts 2021 Tartu
Kõrveküla Põhikool 2c Kuldnokk 3. aprill 2021 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Kuldnokk 18. märts 2021 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Kuldnokk 18. märts 2021 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Kuldnokk 19. märts 2021 Harju
Krootuse Põhikool 1 Kuldnokk 16. märts 2021 Põlva
Krootuse Põhikool 2 Kuldnokk 22. märts 2021 Põlva
Kuressaare Gümnaasium 2b Kuldnokk 27. aprill 2021 Saare
Lagedi lasteaed Kuldnokk 12. aprill 2021 Harju
Laiuse Jaan Poska Põhikool 1-2 Kuldnokk 28. märts 2021 Jõgeva
Lasteaed Tuhkatriinu 2 Kuldnokk 29. märts 2021 Ida-Viru
Loksa Gümnaasium 4a Kuldnokk 24. märts 2021 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Kuldnokk 31. märts 2021 Tartu
Mäe Kuldnokk 17. aprill 2021 Tartu
Metsküla Algkool 1-3 Kuldnokk 25. märts 2021 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Kuldnokk 13. märts 2021 Saare
Muraste Looduskool Kuldnokk 27. märts 2021 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Kuldnokk 13. aprill 2021 Saare
Narva Vanalinna Riigikool 1 Kuldnokk 27. märts 2021 Ida-Viru
Nõo Põhikool 2b Kuldnokk 17. märts 2021 Tartu
Nurme Kool 5-8 Kuldnokk 9. aprill 2021 Järva
Orissaare Gümnaasium 1 Kuldnokk 23. märts 2021 Saare
Orissaare Gümnaasium 3 Kuldnokk 30. märts 2021 Saare
Oru lasteaed Mesimumm Kuldnokk 31. märts 2021 Harju
Osula Põhikool 1 Kuldnokk 24. märts 2021 Võru
Osula Põhikool 3 Kuldnokk 31. märts 2021 Võru
Osula Põhikool 4 Kuldnokk 25. märts 2021 Võru
Paide Hammerbecki Põhikool 2b Kuldnokk 6. aprill 2021 Järva
Paldiski Lasteaed Naerulind Kuldnokk 15. aprill 2021 Harju
Parksepa Keskkool 6 Kuldnokk 3. märts 2021 Võru
Peetri Kool 1-3 Kuldnokk 20. märts 2021 Järva
Pelguranna Lasteaed Kuldnokk 24. märts 2021 Harju
Pihtla Lasteaed Kuldnokk 3. märts 2021 Saare
Pikavere Mõisakool Kuldnokk 3. aprill 2021 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 1b Kuldnokk 25. märts 2021 Harju
Põlva Kool 4a Kuldnokk 15. aprill 2021 Põlva
Põlva Kool 8b Kuldnokk 25. märts 2021 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm Kuldnokk 20. märts 2021 Põlva
Püha Miikaeli Kool 2 Kuldnokk 23. aprill 2021 Harju
Puhja Lasteaed, Õnnelill Kuldnokk 30. märts 2021 Tartu
Püünsi Kool 3b Kuldnokk 12. aprill 2021 Harju
Rakke Kool 5 Kuldnokk 4. aprill 2021 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 2c Kuldnokk 27. märts 2021 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool 3a Kuldnokk 7. aprill 2021 Lääne-Viru
Riidaja Põhikool 5-7 Kuldnokk 21. märts 2021 Valga
Riisipere Lasteaed Kuldnokk 5. aprill 2021 Harju
Risti Kool 5-9 Kuldnokk 23. märts 2021 Harju
Risti Põhikool 3 2 Kuldnokk 10. aprill 2021 Lääne
Sadala Põhikool 1-4 Kuldnokk 29. märts 2021 Jõgeva
Saverna Põhikool 2 Kuldnokk 26. märts 2021 Põlva
Sillaotsa Kool Kuldnokk 30. märts 2021 Tartu
Sindi Gümnaasium 2b Kuldnokk 19. märts 2021 Pärnu
Sindi Gümnaasium 6b Kuldnokk 29. märts 2021 Pärnu
Sipa-Laukna Lasteaed Kuldnokk 26. märts 2021 Rapla
Soinaste lasteaed Laululind Kuldnokk 26. märts 2021 Tartumaa
Sõmeru Põhikool 3 Kuldnokk 25. märts 2021 Lääne-Viru
Sonda Kool 1-3 Kuldnokk 28. märts 2021 Ida-Viru
Suure-Jaani Kool 1a Kuldnokk 22. märts 2021 Viljandi
Suure-Jaani Kool 3a Kuldnokk 5. märts 2021 Viljandi
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Kuldnokk 30. märts 2021 Pärnu
Tallinna 21. Kool 9a9b Kuldnokk 19. märts 2021 Harju
Tallinna Jaan Poska Lasteaed Kuldnokk 23. märts 2021 Harju
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Kuldnokk 27. märts 2021 Harju
Tallinna Lasteaed Pääsusilm 2 Kuldnokk 7. aprill 2021 Harju
Tallinna Lasteaed Pääsusilm 3 Kuldnokk 25. märts 2021 Harju
Tallinna Lasteaed Südameke Kuldnokk 5. aprill 2021 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed Kuldnokk 1. aprill 2021 Harju
Tallinna Veerise Lasteaed Kuldnokk 23. aprill 2021 Harju
Tamsalu Gümnaasium 3a Kuldnokk 20. märts 2021 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 3b Kuldnokk 4. aprill 2021 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 4a Kuldnokk 23. märts 2021 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 4b Kuldnokk 6. aprill 2021 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Ristikhein Kuldnokk 23. märts 2021 Tartu
Tartu Loodusmaja 2 Kuldnokk 13. märts 2021 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed Kuldnokk 30. märts 2021 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 1 Kuldnokk 23. märts 2021 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 1 2 Kuldnokk 17. märts 2021 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 2 Kuldnokk 28. märts 2021 Viljandi
Tilsi Põhikool 4 Kuldnokk 29. märts 2021 Põlva
Tõrva Gümnaasium 2a Kuldnokk 17. märts 2021 Valga
Tõrva Gümnaasium 5b Kuldnokk 31. märts 2021 Valga
Tõrva Gümnaasium 6 Kuldnokk 31. märts 2021 Valga
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Kuldnokk 19. aprill 2021 Lääne-Viru
Türi Kesklinna lasteaed Kuldnokk 12. märts 2021 Järva
Türi Lokuta lasteaed Kuldnokk 25. märts 2021 Järva
Türi Põhikool 1c Kuldnokk 22. märts 2021 Järva
Türi Põhikool 2b Kuldnokk 28. märts 2021 Järva
Türi Põhikool 3a Kuldnokk 29. märts 2021 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Kuldnokk 23. märts 2021 Tartu
Uulu Lasteaed Kuldnokk 30. märts 2021 Pärnu
Vääna Mõisakool Kuldnokk 23. märts 2021 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Kuldnokk 18. märts 2021 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Kuldnokk 29. märts 2021 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 4a Kuldnokk 11. aprill 2021 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Kuldnokk 21. märts 2021 Lääne-Viru
Valga Jaanikese Kool 2b Kuldnokk 24. märts 2021 Valga
Valga Jaanikese Kool 6b Kuldnokk 5. aprill 2021 Valga
Valga Põhikool 3d Kuldnokk 27. märts 2021 Valga
Valga Priimetsa Kool 5b Kuldnokk 28. märts 2021 Valga
Vana-Vigala Põhikool 5-6 Kuldnokk 22. märts 2021 Rapla
Varbla Kool 13 Kuldnokk 15. märts 2021 Pärnu
Varbla Kool 24 Kuldnokk 27. märts 2021 Pärnu
Varbola Lasteaed-Algkool 24 Kuldnokk 13. märts 2021 Rapla
Värska Gümnaasium 2 Kuldnokk 21. märts 2021 Võru
Värska Gümnaasium 3 Kuldnokk 13. märts 2021 Võru
Viiratsi Lasteaed Rüblik Kuldnokk 21. märts 2021 Viljandi
Virtsu Kool 15 Kuldnokk 26. märts 2021 Pärnu
Võnnu Lasteaed Värvuke Kuldnokk 1. aprill 2021 Tartu
Võru Kreutzwaldi Kool 3a Kuldnokk 27. märts 2021 Võru
Võru Lasteaed Sõleke Kuldnokk 16. märts 2021 Võru

Tagasi tulemuste juurde