"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6270 õpilast ja 347 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Pihtla Lasteaed Kuldnokk 3. märts 2021 Saare
Parksepa Keskkool 6 Kuldnokk 3. märts 2021 Võru
Suure-Jaani Kool 3a Kuldnokk 5. märts 2021 Viljandi
Audentese Erakool 2c Kuldnokk 10. märts 2021 Harju
Türi Kesklinna lasteaed Kuldnokk 12. märts 2021 Järva
Varbola Lasteaed-Algkool 24 Kuldnokk 13. märts 2021 Rapla
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Kuldnokk 13. märts 2021 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Kuldnokk 13. märts 2021 Saare
Värska Gümnaasium 3 Kuldnokk 13. märts 2021 Võru
Kõrveküla Põhikool 1c Kuldnokk 14. märts 2021 Tartu
Varbla Kool 13 Kuldnokk 15. märts 2021 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Kuldnokk 16. märts 2021 Pärnu
Krootuse Põhikool 1 Kuldnokk 16. märts 2021 Põlva
Võru Lasteaed Sõleke Kuldnokk 16. märts 2021 Võru
Elva Gümnaasium 1d Kuldnokk 16. märts 2021 Tartu
Nõo Põhikool 2b Kuldnokk 17. märts 2021 Tartu
Haanja Kool 2-3 Kuldnokk 17. märts 2021 Võru
Tõrva Gümnaasium 2a Kuldnokk 17. märts 2021 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3a Kuldnokk 17. märts 2021 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Kuldnokk 18. märts 2021 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Kuldnokk 18. märts 2021 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 2 Kuldnokk 18. märts 2021 Võru
Elva Gümnaasium 2c Kuldnokk 18. märts 2021 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Kuldnokk 18. märts 2021 Harju
Sindi Gümnaasium 2b Kuldnokk 19. märts 2021 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Kuldnokk 19. märts 2021 Harju
Tallinna 21. Kool 9a9b Kuldnokk 19. märts 2021 Harju
Tamsalu Gümnaasium 3a Kuldnokk 20. märts 2021 Lääne-Viru
Peetri Kool 1-3 Kuldnokk 20. märts 2021 Järva
Kohila Gümnaasium 6ab Kuldnokk 20. märts 2021 Rapla
Alavere Põhikool 2-3 Kuldnokk 20. märts 2021 Harju
Põlva Lasteaed Mesimumm Kuldnokk 20. märts 2021 Põlva
Riidaja Põhikool 5-7 Kuldnokk 21. märts 2021 Valga
Viiratsi Lasteaed Rüblik Kuldnokk 21. märts 2021 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Kuldnokk 21. märts 2021 Lääne-Viru
Vana-Vigala Põhikool 5-6 Kuldnokk 22. märts 2021 Rapla
Krootuse Põhikool 2 Kuldnokk 22. märts 2021 Põlva
Suure-Jaani Kool 1a Kuldnokk 22. märts 2021 Viljandi
Türi Põhikool 1c Kuldnokk 22. märts 2021 Järva
Tartu Lasteaed Ristikhein Kuldnokk 23. märts 2021 Tartu
Unipiha Algkool 1-4 Kuldnokk 23. märts 2021 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 4a Kuldnokk 23. märts 2021 Lääne-Viru
Risti Kool 5-9 Kuldnokk 23. märts 2021 Harju
Vääna Mõisakool Kuldnokk 23. märts 2021 Harju
Tallinna Jaan Poska Lasteaed Kuldnokk 23. märts 2021 Harju
Kõo Lasteaed Kuldnokk 24. märts 2021 Viljandi
Kanepi Gümnaasium 1 Kuldnokk 24. märts 2021 Põlva
Albu Põhikool 1-2 Kuldnokk 24. märts 2021 Järva
Valga Jaanikese Kool 2b Kuldnokk 24. märts 2021 Valga
Osula Põhikool 1 Kuldnokk 24. märts 2021 Võru
Osula Põhikool 4 Kuldnokk 25. märts 2021 Võru
Pirita Majandusgümnaasium 1b Kuldnokk 25. märts 2021 Harju
Tallinna Lasteaed Pääsusilm 3 Kuldnokk 25. märts 2021 Harju
Türi Lokuta lasteaed Kuldnokk 25. märts 2021 Järva
Jõhvi Põhikool 6 Kuldnokk 25. märts 2021 Ida-Viru
Metsküla Algkool 1-3 Kuldnokk 25. märts 2021 Pärnu
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild Kuldnokk 25. märts 2021 Viljandi
Sõmeru Põhikool 3 Kuldnokk 25. märts 2021 Lääne-Viru
Põlva Kool 8b Kuldnokk 25. märts 2021 Põlva
Sipa-Laukna Lasteaed Kuldnokk 26. märts 2021 Rapla
Virtsu Kool 15 Kuldnokk 26. märts 2021 Pärnu
Saverna Põhikool 2 Kuldnokk 26. märts 2021 Põlva
Konguta Kool 5 Kuldnokk 26. märts 2021 Tartu
Kadrina Keskkool 1a Kuldnokk 26. märts 2021 Lääne-Viru
Soinaste lasteaed Laululind Kuldnokk 26. märts 2021 Tartumaa
Varbla Kool 24 Kuldnokk 27. märts 2021 Pärnu
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Kuldnokk 27. märts 2021 Harju
Võru Kreutzwaldi Kool 3a Kuldnokk 27. märts 2021 Võru
Kohila Mõisakool 2 Kuldnokk 27. märts 2021 Rapla
Narva Vanalinna Riigikool 1 Kuldnokk 27. märts 2021 Ida-Viru
Hargla Kool 2-4 Kuldnokk 27. märts 2021 Valga
Valga Põhikool 3d Kuldnokk 27. märts 2021 Valga
Muraste Looduskool Kuldnokk 27. märts 2021 Harju
Alavere Põhikool 4 Kuldnokk 28. märts 2021 Harju
Kolga Kool 1 Kuldnokk 28. märts 2021 Harju
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 6b Kuldnokk 28. märts 2021 Ida-Viru
Türi Põhikool 2b Kuldnokk 28. märts 2021 Järva
Valga Priimetsa Kool 5b Kuldnokk 28. märts 2021 Valga
Kärdla Põhikool Kuldnokk 28. märts 2021 Hiiu
Sonda Kool 1-3 Kuldnokk 28. märts 2021 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Tuvike Kuldnokk 28. märts 2021 Ida-Viru
Laiuse Jaan Poska Põhikool 1-2 Kuldnokk 28. märts 2021 Jõgeva
Tilsi Põhikool 4 Kuldnokk 29. märts 2021 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Kuldnokk 29. märts 2021 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Kuldnokk 29. märts 2021 Ida-Viru
Jõgeva Põhikool 1a Kuldnokk 29. märts 2021 Jõgeva
Lasteaed Tuhkatriinu 2 Kuldnokk 29. märts 2021 Ida-Viru
Sadala Põhikool 1-4 Kuldnokk 29. märts 2021 Jõgeva
Türi Põhikool 3a Kuldnokk 29. märts 2021 Järva
Kohtla-Järve Järve Kool 3a Kuldnokk 29. märts 2021 Ida-Viru
Sindi Gümnaasium 6b Kuldnokk 29. märts 2021 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 3 Kuldnokk 30. märts 2021 Saare
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Kuldnokk 30. märts 2021 Ida-Viru
Uulu Lasteaed Kuldnokk 30. märts 2021 Pärnu
Hargla Kool 13 Kuldnokk 30. märts 2021 Valga
Tartu Maarjamõisa Lasteaed Kuldnokk 30. märts 2021 Tartu
Puhja Lasteaed, Õnnelill Kuldnokk 30. märts 2021 Tartu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Kuldnokk 30. märts 2021 Pärnu
Haanja Kool 4 Kuldnokk 30. märts 2021 Võru
Sillaotsa Kool Kuldnokk 30. märts 2021 Tartu
Osula Põhikool 3 Kuldnokk 31. märts 2021 Võru
Oru lasteaed Mesimumm Kuldnokk 31. märts 2021 Harju
Tõrva Gümnaasium 6 Kuldnokk 31. märts 2021 Valga
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Kuldnokk 31. märts 2021 Tartu
Tõrva Gümnaasium 5b Kuldnokk 31. märts 2021 Valga
Tallinna Liivaku Lasteaed Kuldnokk 1. aprill 2021 Harju
Võnnu Lasteaed Värvuke Kuldnokk 1. aprill 2021 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Tuhkatriinu Kuldnokk 1. aprill 2021 Ida-Viru
Holstre Kool 6 Kuldnokk 3. aprill 2021 Viljandi
Pikavere Mõisakool Kuldnokk 3. aprill 2021 Harju
Kõrveküla Põhikool 2c Kuldnokk 3. aprill 2021 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 3b Kuldnokk 4. aprill 2021 Lääne-Viru
Riisipere Lasteaed Kuldnokk 5. aprill 2021 Harju
Valga Jaanikese Kool 6b Kuldnokk 5. aprill 2021 Valga
Kernu Põhikool, Männiriisikas Kuldnokk 5. aprill 2021 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Kuldnokk 5. aprill 2021 Ida-Viru
Tallinna Lasteaed Südameke Kuldnokk 5. aprill 2021 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Kuldnokk 5. aprill 2021 Pärnu
Tamsalu Gümnaasium 4b Kuldnokk 6. aprill 2021 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Pääsusilm 2 Kuldnokk 7. aprill 2021 Harju
Rakvere Põhikool 3a Kuldnokk 7. aprill 2021 Lääne-Viru
Nurme Kool 5-8 Kuldnokk 9. aprill 2021 Järva
Risti Põhikool 3 2 Kuldnokk 10. aprill 2021 Lääne
Väike-Maarja Gümnaasium 4a Kuldnokk 11. aprill 2021 Lääne-Viru
Püünsi Kool 3b Kuldnokk 12. aprill 2021 Harju

Tagasi tulemuste juurde