Saabunud joonistused:


Aravete Keskkool 2 (2)
Aruvälja LA (1)
Audentese Erakool 1c (6)
Audentese Erakool 2b (21)
Brüsseli IV Euroopa Kool (6)
Elva G 3a (1)
Elva G 3d (15)
Emmaste PK 2a (3)
Erakool Garant 1-3 (25)
Gustav Adolfi G 7-9 (1)
Haanja Kool 1-3 (6)
Kadrina Keskkool 1a (19)
Kadrina Keskkool 1c (5)
Kadrina Keskkool 2a (16)
Kadrina Keskkool 2b (33)
Kadrina Keskkool 2c (1)
Kadrina Keskkool 3e (16)
Kadrina Keskkool 5a (5)
Kadrina, CHR (2)
Kasti-Orgita LA (12)
Kohtla-Järve LA Aljonuška (1)
Kohtla-Järve LA Karuke (2)
Kohtla-Järve LA Karuke 2 (13)
Kohtla-Järve LA Rukkilill (8)
Kohtla-Järve LA Tareke 2 (2)
Kohtla-Järve Slaavi PK 5 (1)
Konguta Kool 4 (1)
Kose-Uuemõisa LA-Kool (10)
Kose-Uuemõisa LA-Kool 2 (1)
Krootuse PK 1 (10)
Lasnamäe PK 4b-4 (4)
Laulasmaa Kool Klooga koolimaja 2 (12)
Loksa G 4a (1)
Lümanda PK 1 (7)
Lümanda PK 2 (4)
Lümanda PK 3 (5)
Lümanda PK 4 (10)
Maardu G 3c (4)
Maardu G 3d (17)
Maardu G 4b (7)
Maardu G 4c (1)
Metsküla AK 1-2 (5)
Metsküla AK 4-6 (11)
Muhu, Vanamõisa (1)
Osula PK 4 (2)
Padise PK 1 (1)
Padise PK 4 (2)
Paide Hammerbecki PK 1b (22)
Paldiski LA Naerulind (6)
Paldiski PK 2 (17)
Paldiski, Kirsi kaksikud (2)
Parksepa Keskkool 5 (16)
Pärnu Kuninga Tänava PK 2c (5)
Pärnu Vene G 1b (9)
Pikavere LA-AK (2)
Pirita Kose LA 2 (5)
Pirita MajandusG 4a (1)
Pirita MajandusG 4c (12)
Põlva Kool 1e (3)
Põlva Kool 3a (1)
Põlva LA Mesimumm (6)
Rakvere G 1c (16)
Rakvere PK (4)
Riia Eesti PK (11)
Risti Kool 5-9 (14)
Risti PK (11)
Saue G 2a (2)
Sillamäe Vanalinna Kool 4b (29)
Sonda Kool 1-4 (3)
Suuremõisa LA-PK 1-6 (17)
Suuremõisa LA-PK 2-5 (11)
Tabasalu ÜhisG 4b (3)
Tallinna Kesklinna PK 2e (4)
Tallinna Kullerkupu LA (3)
Tallinna Liikuri LA (14)
Tallinna Liikuri LA 3 (18)
Tallinna Liivaku LA (9)
Tallinna Liivaku LA 3 (4)
Tallinna Meelespea LA (1)
Tallinna Sõbrakese LA (10)
Tallinna TehnikaG 4a (18)
Tallinna TehnikaG 4b (15)
Tallinna TehnikaG 4c (8)
Tallinna TehnikaG 4d (21)
Tamsalu G 2a6 (2)
Tartu Hansa Kool 2a (3)
Tartu Maarjamõisa LA (3)
Tartu Raatuse Kool 1b (36)
Tartu Raatuse Kool 4a (10)
Tilsi PK 3 (5)
Tõrva G 1a (18)
Tõrva G 1b (13)
Tõrva G 4b (4)
Tõrva G 5a (17)
Türi Lokuta LA (5)
Väike-Maarja G 3a (5)
Valga Priimetsa Kool (1)
Valga Priimetsa Kool 2a (49)
Valga Priimetsa Kool 5b (3)
Valga Priimetsa Kool 6b (1)
Viimsi Kool 2 2 (2)
Viluste PK 1 (8)
Võru, Päikeselind (4)
​Loova tuleviku erakool 3-4 (2)

Kevadjoonistus:

"Märtsikellukesed"
Sandra Rehepap
Laulasmaa Kool Klooga koolimaja 2
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Joonistused - Tallinna Liikuri Lasteaed 3

Saabunud joonistuste suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

Koolid

Sofia Kaber
Sipelgas
MARIANA POZDNJAKOVA, LYDIA METTE, SAVELI MEDNIS, JULIANNA BUHHAROVA AMINA BASHMAKOVA, LEON LEVŠUNOV MARIA MATVEJEVA,
kULDNOKK, VARES, HARAKAS
AMINA BASHMAKOVA
KOERLIBLIKAS
MAKSIM TUMANOVITŠ
KOERLIBLIKAS
MARIA MATVEJEVA
KOERLIBLIKAS
ALEKSANDR HOKKANEN
KOERLIBLIKAS
JÜRI NERSESJAN
KOERLIBLIKAS
LYDIA METTE
KOERLIBLIKAS
SAVELI MEDNIS
KOERLIBLIKAS
GEORG MARTÕNENKO
KOERLIBLIKAS
ALEKSANDRA OLENITŠEVA
KOERLIBLIKAS
MARIANA POZDNJAKOVA
KOERLIBLIKAS
MARIA MATVEJEVA
kuldnokk
SAVELI MEDNIS
KOERLIBLIKAS
LYDIA METTE
kuldnokk
JULIANNA BUHHAROVA
kuldnokk
LEON LEVŠUNOV
kuldnokk
MARIANA POZDNJAKOVA
kuldnokk