Saabunud joonistused:


Aravete Keskkool 2 (2)
Aruvälja LA (1)
Audentese Erakool 1c (6)
Audentese Erakool 2b (21)
Brüsseli IV Euroopa Kool (6)
Elva G 3a (1)
Elva G 3d (15)
Emmaste PK 2a (3)
Erakool Garant 1-3 (25)
Gustav Adolfi G 7-9 (1)
Haanja Kool 1-3 (6)
Kadrina Keskkool 1a (19)
Kadrina Keskkool 1c (5)
Kadrina Keskkool 2a (16)
Kadrina Keskkool 2b (33)
Kadrina Keskkool 2c (1)
Kadrina Keskkool 3e (16)
Kadrina Keskkool 5a (5)
Kadrina, CHR (2)
Kasti-Orgita LA (12)
Kohtla-Järve LA Aljonuška (1)
Kohtla-Järve LA Karuke (2)
Kohtla-Järve LA Karuke 2 (13)
Kohtla-Järve LA Rukkilill (8)
Kohtla-Järve LA Tareke 2 (2)
Kohtla-Järve Slaavi PK 5 (1)
Konguta Kool 4 (1)
Kose-Uuemõisa LA-Kool (10)
Kose-Uuemõisa LA-Kool 2 (1)
Krootuse PK 1 (10)
Lasnamäe PK 4b-4 (4)
Laulasmaa Kool Klooga koolimaja 2 (12)
Loksa G 4a (1)
Lümanda PK 1 (7)
Lümanda PK 2 (4)
Lümanda PK 3 (5)
Lümanda PK 4 (10)
Maardu G 3c (4)
Maardu G 3d (17)
Maardu G 4b (7)
Maardu G 4c (1)
Metsküla AK 1-2 (5)
Metsküla AK 4-6 (11)
Muhu, Vanamõisa (1)
Osula PK 4 (2)
Padise PK 1 (1)
Padise PK 4 (2)
Paide Hammerbecki PK 1b (22)
Paldiski LA Naerulind (6)
Paldiski PK 2 (17)
Paldiski, Kirsi kaksikud (2)
Parksepa Keskkool 5 (16)
Pärnu Kuninga Tänava PK 2c (5)
Pärnu Vene G 1b (9)
Pikavere LA-AK (2)
Pirita Kose LA 2 (5)
Pirita MajandusG 4a (1)
Pirita MajandusG 4c (12)
Põlva Kool 1e (3)
Põlva Kool 3a (1)
Põlva LA Mesimumm (6)
Rakvere G 1c (16)
Rakvere PK (4)
Riia Eesti PK (11)
Risti Kool 5-9 (14)
Risti PK (11)
Saue G 2a (2)
Sillamäe Vanalinna Kool 4b (29)
Sonda Kool 1-4 (3)
Suuremõisa LA-PK 1-6 (17)
Suuremõisa LA-PK 2-5 (11)
Tabasalu ÜhisG 4b (3)
Tallinna Kesklinna PK 2e (4)
Tallinna Kullerkupu LA (3)
Tallinna Liikuri LA (14)
Tallinna Liikuri LA 3 (18)
Tallinna Liivaku LA (9)
Tallinna Liivaku LA 3 (4)
Tallinna Meelespea LA (1)
Tallinna Sõbrakese LA (10)
Tallinna TehnikaG 4a (18)
Tallinna TehnikaG 4b (15)
Tallinna TehnikaG 4c (8)
Tallinna TehnikaG 4d (21)
Tamsalu G 2a6 (2)
Tartu Hansa Kool 2a (3)
Tartu Maarjamõisa LA (3)
Tartu Raatuse Kool 1b (36)
Tartu Raatuse Kool 4a (10)
Tilsi PK 3 (5)
Tõrva G 1a (18)
Tõrva G 1b (13)
Tõrva G 4b (4)
Tõrva G 5a (17)
Türi Lokuta LA (5)
Väike-Maarja G 3a (5)
Valga Priimetsa Kool (1)
Valga Priimetsa Kool 2a (49)
Valga Priimetsa Kool 5b (3)
Valga Priimetsa Kool 6b (1)
Viimsi Kool 2 2 (2)
Viluste PK 1 (8)
Võru, Päikeselind (4)
​Loova tuleviku erakool 3-4 (2)

Kevadjoonistus:

"Ilus kevad"
Jürgen Loddis
Paide Hammerbecki Põhikool 1b
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Joonistused - Tallinna Sõbrakese Lasteaed

Saabunud joonistuste suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

Koolid

Polina Davõdovitš 7a. / Tallinna Sõbrakese Lasteaed
Tere kevad
Alisa Davõdovitš 7a. / Tallinna Sõbrakese Lasteaed
Tere kevad
Darja Antošina 6a/ Tallinna Sõbrakese Lasteaed
Tere kevad
Martin Komitšev 6a. / Tallinna Sõbrakese Lasteaed
Tere kevad
Rostislav Gerzanitš 7a. / Tallinna Sõbrakese Lasteaed
Tere kevad
Artjom Davõdovitš 6a. / Tallinna Sõbrakese Lasteaed
Tere kevad
Milana Palagitskaja 7a. / Tallinna Sõbrakese Lasteaed
Tere kevad
Klim Osipov 6a. / Tallinna Sõbrakese Lasteaed
Tere kevad
Elisei Vassiljev 7a. / Tallinna Sõbrakese Lasteaed
Tere kevad
Alice Pivovar 7a. / Tallinna Sõbrakese Lasteaed
Tere kevad