"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kõrveküla Põhikool 4a Metsvint 8. märts 2020 Tartu
Koigi Kool Metsvint 13. märts 2020 Järva
Kadrina Keskkool 4-5 Metsvint 14. märts 2020 Lääne-Viru
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d Metsvint 17. märts 2020 Harju
Kõmsi, Keskuse Metsvint 18. märts 2020 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Metsvint 18. märts 2020 Pärnu
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Metsvint 19. märts 2020 Harju
Põlva Kool 7b Metsvint 20. märts 2020 Põlva
Haanja Kool 1-3 Metsvint 20. märts 2020 Võru
Värska Gümnaasium 2 Metsvint 20. märts 2020 Võru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Metsvint 20. märts 2020 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 1a Metsvint 20. märts 2020 Valga
Nõva Kool 1-2 Metsvint 21. märts 2020 Lääne
Rakvere Põhikool Metsvint 21. märts 2020 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Metsvint 21. märts 2020 Harju
Metsküla Algkool 1-2 Metsvint 23. märts 2020 Pärnu
Saue, Kivipõllu Metsvint 25. märts 2020 Harju
Kadrina Keskkool 1a Metsvint 25. märts 2020 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa, Pae Metsvint 25. märts 2020 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed Metsvint 26. märts 2020 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Metsvint 26. märts 2020 Harju
Tarvastu Gümnaasium 4 Metsvint 26. märts 2020 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Metsvint 26. märts 2020 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed Metsvint 26. märts 2020 Harju
Jõhvi Põhikool 8 Metsvint 27. märts 2020 Ida-Viru
Kõo Lasteaed Metsvint 27. märts 2020 Viljandi
Emmaste Põhikool 2a Metsvint 27. märts 2020 Hiiu
Tartu Loodusmaja Metsvint 28. märts 2020 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Metsvint 28. märts 2020 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Metsvint 28. märts 2020 Harju
Risti Kool 5-9 Metsvint 28. märts 2020 Harju
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Metsvint 28. märts 2020 Lääne
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Metsvint 29. märts 2020 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Metsvint 29. märts 2020 Pärnu
Ääsmäe Põhikool 5, 6 Metsvint 30. märts 2020 Harju
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Metsvint 30. märts 2020 Pärnu
Riidaja Põhikool 6-9 Metsvint 30. märts 2020 Valga
Elva Gümnaasium 2b Metsvint 30. märts 2020 Tartu
Metsküla Algkool 4-6 Metsvint 31. märts 2020 Pärnu
Türi Kesklinna Lasteaed Metsvint 1. aprill 2020 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Metsvint 1. aprill 2020 Tartu
Tsergondõ, Kadri Haav Metsvint 1. aprill 2020 Võru
Kadrina Keskkool 1c Metsvint 2. aprill 2020 Lääne-Viru
Virtsu Kool 4-5 Metsvint 2. aprill 2020 Lääne
Vääna Mõisakool Metsvint 2. aprill 2020 Harju
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Metsvint 2. aprill 2020 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Metsvint 3. aprill 2020 Hiiu
Rakke Kool 4 Metsvint 4. aprill 2020 Lääne-Viru
Muhu Põhikool 5 Metsvint 4. aprill 2020 Saare
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Metsvint 4. aprill 2020 Pärnu
Tarvastu Gümnaasium 1 Metsvint 4. aprill 2020 Viljandi
Värska Gümnaasium 1 Metsvint 5. aprill 2020 Võru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Metsvint 5. aprill 2020 Ida-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 Metsvint 5. aprill 2020 Hiiu
Rakvere Gümnaasium 1c Metsvint 6. aprill 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5a Metsvint 6. aprill 2020 Lääne-Viru
Jäneda Kool 57 Metsvint 6. aprill 2020 Lääne-Viru
Kurtna Kool 3a Metsvint 6. aprill 2020 Harju
Kohila Gümnaasium 5ab Metsvint 6. aprill 2020 Rapla
Pirita Majandusgümnaasium 4a Metsvint 6. aprill 2020 Harju
Lõpemetsa, Arro Metsvint 6. aprill 2020 Rapla
Sonda Kool 1-4 Metsvint 7. aprill 2020 Ida-Viru
Kanepi Gümnaasium 3 Metsvint 7. aprill 2020 Põlva
Valga Põhikool 2d Metsvint 7. aprill 2020 Valga
Tirbiku, Stukertid Metsvint 7. aprill 2020 Lääne-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 4c Metsvint 7. aprill 2020 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Metsvint 8. aprill 2020 Pärnu
Kohila Gümnaasium 7c Metsvint 8. aprill 2020 Rapla
Tõrva Gümnaasium 5a Metsvint 8. aprill 2020 Valga
Mooste Mõisakool 5 Metsvint 8. aprill 2020 Põlva
Tartu, Kornel Metsvint 8. aprill 2020 Tartu
Tartu Raatuse Kool 1b Metsvint 9. aprill 2020 Tartu
Harku Lasteaed Metsvint 9. aprill 2020 Harju
Võru, Sinilillekad Metsvint 9. aprill 2020 Võru
Krootuse Põhikool 1 Metsvint 9. aprill 2020 Põlva
Tõrva Gümnaasium 4b Metsvint 10. aprill 2020 Valga
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e Metsvint 10. aprill 2020 Harju
Lümanda Põhikool 3 Metsvint 10. aprill 2020 Saare
Tarvastu Gümnaasium 4 2 Metsvint 11. aprill 2020 Viljandi
Kadrina Keskkool 2b Metsvint 11. aprill 2020 Lääne-Viru
Savikoja Metsvint 11. aprill 2020 Tartu
Muhu, Vanamõisa Metsvint 13. aprill 2020 Saare
Uulu Lasteaed Metsvint 13. aprill 2020 Pärnu
Kihlevere, Metsavahi Metsvint 14. aprill 2020 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 1b Metsvint 14. aprill 2020 Valga
Pihtla Lasteaed Metsvint 16. aprill 2020 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa Metsvint 18. aprill 2020 Tartu
Kasti-Orgita Lasteaed Metsvint 21. aprill 2020 Rapla
Osula Põhikool 3 Metsvint 23. aprill 2020 Võru
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Metsvint 25. aprill 2020 Järva
Erakool Garant 1-3 Metsvint 27. aprill 2020 Harju
Parksepa Keskkool 5 Metsvint 29. aprill 2020 Võru
Rõngu Keskkool 2 Metsvint 4. mai 2020 Tartu
Erala, Markus & co Metsvint 9. mai 2020 Tartu
Türi Lokuta lasteaed Metsvint 20. mai 2020 Järva

Tagasi tulemuste juurde