"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ääsmäe Põhikool 5, 6 Metsvint 30. märts 2020 Harju
Elva Gümnaasium 2b Metsvint 30. märts 2020 Tartu
Emmaste Põhikool 2a Metsvint 27. märts 2020 Hiiu
Erakool Garant 1-3 Metsvint 27. aprill 2020 Harju
Erala, Markus & co Metsvint 9. mai 2020 Tartu
Haanja Kool 1-3 Metsvint 20. märts 2020 Võru
Harku Lasteaed Metsvint 9. aprill 2020 Harju
Jäneda Kool 57 Metsvint 6. aprill 2020 Lääne-Viru
Jõhvi Põhikool 8 Metsvint 27. märts 2020 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 1a Metsvint 25. märts 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 1c Metsvint 2. aprill 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2b Metsvint 11. aprill 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 4-5 Metsvint 14. märts 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5a Metsvint 6. aprill 2020 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 3 Metsvint 7. aprill 2020 Põlva
Kasti-Orgita Lasteaed Metsvint 21. aprill 2020 Rapla
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Metsvint 2. aprill 2020 Harju
Kihlevere, Metsavahi Metsvint 14. aprill 2020 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Metsvint 29. märts 2020 Pärnu
Kohila Gümnaasium 5ab Metsvint 6. aprill 2020 Rapla
Kohila Gümnaasium 7c Metsvint 8. aprill 2020 Rapla
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Metsvint 5. aprill 2020 Ida-Viru
Koigi Kool Metsvint 13. märts 2020 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Metsvint 20. märts 2020 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Metsvint 18. märts 2020 Pärnu
Kõmsi, Keskuse Metsvint 18. märts 2020 Pärnu
Kõo Lasteaed Metsvint 27. märts 2020 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 4a Metsvint 8. märts 2020 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Metsvint 26. märts 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Metsvint 28. märts 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Metsvint 26. märts 2020 Harju
Kose-Uuemõisa, Pae Metsvint 25. märts 2020 Harju
Krootuse Põhikool 1 Metsvint 9. aprill 2020 Põlva
Kurtna Kool 3a Metsvint 6. aprill 2020 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Metsvint 4. aprill 2020 Pärnu
Lõpemetsa, Arro Metsvint 6. aprill 2020 Rapla
Lümanda Põhikool 3 Metsvint 10. aprill 2020 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa Metsvint 18. aprill 2020 Tartu
Metsküla Algkool 1-2 Metsvint 23. märts 2020 Pärnu
Metsküla Algkool 4-6 Metsvint 31. märts 2020 Pärnu
Mooste Mõisakool 5 Metsvint 8. aprill 2020 Põlva
Muhu Põhikool 5 Metsvint 4. aprill 2020 Saare
Muhu, Vanamõisa Metsvint 13. aprill 2020 Saare
Muraste Looduskool Metsvint 21. märts 2020 Harju
Nõva Kool 1-2 Metsvint 21. märts 2020 Lääne
Osula Põhikool 3 Metsvint 23. aprill 2020 Võru
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Metsvint 25. aprill 2020 Järva
Parksepa Keskkool 5 Metsvint 29. aprill 2020 Võru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Metsvint 8. aprill 2020 Pärnu
Pihtla Lasteaed Metsvint 16. aprill 2020 Saare
Pirita Majandusgümnaasium 4a Metsvint 6. aprill 2020 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4c Metsvint 7. aprill 2020 Harju
Põlva Kool 7b Metsvint 20. märts 2020 Põlva
Rakke Kool 4 Metsvint 4. aprill 2020 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 1c Metsvint 6. aprill 2020 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool Metsvint 21. märts 2020 Lääne-Viru
Riidaja Põhikool 6-9 Metsvint 30. märts 2020 Valga
Risti Kool 5-9 Metsvint 28. märts 2020 Harju
Rõngu Keskkool 2 Metsvint 4. mai 2020 Tartu
Saue, Kivipõllu Metsvint 25. märts 2020 Harju
Savikoja Metsvint 11. aprill 2020 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Metsvint 26. märts 2020 Rapla
Sonda Kool 1-4 Metsvint 7. aprill 2020 Ida-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Metsvint 3. aprill 2020 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 Metsvint 5. aprill 2020 Hiiu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Metsvint 30. märts 2020 Pärnu
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d Metsvint 17. märts 2020 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e Metsvint 10. aprill 2020 Harju
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Metsvint 19. märts 2020 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed Metsvint 26. märts 2020 Harju
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Metsvint 29. märts 2020 Lääne-Viru
Tartu Loodusmaja Metsvint 28. märts 2020 Tartu
Tartu Raatuse Kool 1b Metsvint 9. aprill 2020 Tartu
Tartu, Kornel Metsvint 8. aprill 2020 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 1 Metsvint 4. aprill 2020 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 4 Metsvint 26. märts 2020 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 4 2 Metsvint 11. aprill 2020 Viljandi
Tirbiku, Stukertid Metsvint 7. aprill 2020 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 1a Metsvint 20. märts 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 1b Metsvint 14. aprill 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 4b Metsvint 10. aprill 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 5a Metsvint 8. aprill 2020 Valga
Tsergondõ, Kadri Haav Metsvint 1. aprill 2020 Võru
Türi Kesklinna Lasteaed Metsvint 1. aprill 2020 Järva
Türi Lokuta lasteaed Metsvint 20. mai 2020 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Metsvint 1. aprill 2020 Tartu
Uulu Lasteaed Metsvint 13. aprill 2020 Pärnu
Vääna Mõisakool Metsvint 2. aprill 2020 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Metsvint 28. märts 2020 Lääne-Viru
Valga Põhikool 2d Metsvint 7. aprill 2020 Valga
Värska Gümnaasium 1 Metsvint 5. aprill 2020 Võru
Värska Gümnaasium 2 Metsvint 20. märts 2020 Võru
Virtsu Kool 4-5 Metsvint 2. aprill 2020 Lääne
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Metsvint 28. märts 2020 Lääne
Võru, Sinilillekad Metsvint 9. aprill 2020 Võru

Tagasi tulemuste juurde