"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tartu Loodusmaja Karikseen 1. jaanuar 2020 Tartu
Voore Põhikool Karikseen 2. jaanuar 2020 Jõgeva
Nõva Kool Karikseen 16. jaanuar 2020 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Karikseen 16. jaanuar 2020 Harju
Valga Priimetsa Kool Karikseen 19. jaanuar 2020 Valga
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Karikseen 22. jaanuar 2020 Lääne
Virtsu Kool 4-5 Karikseen 22. jaanuar 2020 Lääne
Koigi Kool Karikseen 25. jaanuar 2020 Järva
Muraste Looduskool Karikseen 25. jaanuar 2020 Harju
Metsküla Algkool 4-6 Karikseen 1. veebruar 2020 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Karikseen 3. veebruar 2020 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed Karikseen 3. veebruar 2020 Rapla
Vääna Mõisakool Karikseen 4. veebruar 2020 Harju
Tartu Hansa Kool 1a Karikseen 5. veebruar 2020 Tartu
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e Karikseen 9. veebruar 2020 Harju
Kõo Lasteaed Karikseen 13. veebruar 2020 Viljandi
Valga Põhikool 2d Karikseen 14. veebruar 2020 Valga
Türi Kesklinna Lasteaed Karikseen 14. veebruar 2020 Järva
Savikoja Karikseen 15. veebruar 2020 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Karikseen 15. veebruar 2020 Pärnu
Pihtla Lasteaed Karikseen 15. veebruar 2020 Saare
Võsukese Lasteaed Karikseen 15. veebruar 2020 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Karikseen 15. veebruar 2020 Harju
Tarvastu Gümnaasium 4 Karikseen 15. veebruar 2020 Viljandi
Konguta Kool 4 Karikseen 16. veebruar 2020 Tartu
Krootuse Põhikool 1 Karikseen 19. veebruar 2020 Põlva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Karikseen 19. veebruar 2020 Pärnu
Osula Põhikool 3 Karikseen 19. veebruar 2020 Võru
Kihlevere, Metsavahi Karikseen 20. veebruar 2020 Lääne-Viru
Risti Kool 5-9 Karikseen 21. veebruar 2020 Harju
Osula Põhikool 2 Karikseen 21. veebruar 2020 Võru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Karikseen 22. veebruar 2020 Pärnu
Rakvere Gümnaasium 1c Karikseen 23. veebruar 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3e Karikseen 23. veebruar 2020 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 3 Karikseen 24. veebruar 2020 Võru
Kadrina Keskkool 2a Karikseen 24. veebruar 2020 Lääne-Viru
Tirbiku, Stukertid Karikseen 24. veebruar 2020 Lääne-Viru
Haanja Kool 1-3 Karikseen 24. veebruar 2020 Võru
Värska Gümnaasium 2 Karikseen 24. veebruar 2020 Võru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Karikseen 25. veebruar 2020 Pärnu
Kõmsi, Keskuse Karikseen 25. veebruar 2020 Pärnu
Emmaste Põhikool 1-4 Karikseen 25. veebruar 2020 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 Karikseen 26. veebruar 2020 Hiiu
Nõva Kool 1-2 Karikseen 26. veebruar 2020 Lääne
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Karikseen 27. veebruar 2020 Hiiu
Unipiha Algkool 1-4 Karikseen 29. veebruar 2020 Tartu
Puhja Kool 3 Karikseen 1. märts 2020 Tartu
Varbla Kool 24 Karikseen 2. märts 2020 Pärnu
Kadrina Keskkool 2b Karikseen 2. märts 2020 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 3d Karikseen 3. märts 2020 Tartu
Metsküla Algkool 1-2 Karikseen 4. märts 2020 Pärnu
Rakke Kool 8 Karikseen 4. märts 2020 Lääne-Viru
Rakke Kool 4 Karikseen 5. märts 2020 Lääne-Viru
Jäneda Kool 57 Karikseen 5. märts 2020 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Karikseen 6. märts 2020 Pärnu
Harku Lasteaed Karikseen 6. märts 2020 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Karikseen 6. märts 2020 Pärnu
Põlva Lasteaed Mesimumm Karikseen 6. märts 2020 Põlva
Jõhvi Põhikool 8 Karikseen 7. märts 2020 Ida-Viru
Riidaja Põhikool 6-9 Karikseen 7. märts 2020 Valga
Kadrina Keskkool 1a Karikseen 7. märts 2020 Lääne-Viru
Riia Eesti Põhikool Karikseen 7. märts 2020 Välismaa
Muhu Põhikool 5 Karikseen 7. märts 2020 Saare
Laitse lasteaed Karikseen 7. märts 2020 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa Karikseen 8. märts 2020 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Karikseen 8. märts 2020 Lääne-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-6 Karikseen 8. märts 2020 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium 1 Karikseen 8. märts 2020 Viljandi
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Karikseen 8. märts 2020 Järva
Kose Gümnaasium 3b3 Karikseen 8. märts 2020 Harju
Valga Priimetsa Kool 6b Karikseen 8. märts 2020 Valga
Ääsmäe Põhikool 5, 6 Karikseen 9. märts 2020 Harju
Parksepa Keskkool 5 Karikseen 9. märts 2020 Võru
Audentese Erakool 1c Karikseen 9. märts 2020 Harju
Võru, Päikeselind Karikseen 10. märts 2020 Võru
Kadrina Keskkool 5a Karikseen 10. märts 2020 Lääne-Viru
Sonda Kool 1-4 Karikseen 10. märts 2020 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Karikseen 10. märts 2020 Lääne-Viru
Viluste Põhikool 1 Karikseen 10. märts 2020 Põlva
Kanepi Gümnaasium 3 Karikseen 12. märts 2020 Põlva
Pirita Kose Lasteaed Karikseen 12. märts 2020 Harju
Kõrveküla Põhikool 4a Karikseen 12. märts 2020 Tartu
Elva Gümnaasium 2b Karikseen 14. märts 2020 Tartu
Lõpemetsa, Arro Karikseen 14. märts 2020 Rapla
Kohtla-Järve Slaavi Põhikool 5 Karikseen 14. märts 2020 Ida-Viru
Kurtna Kool 3a Karikseen 15. märts 2020 Harju
Kohila Gümnaasium 6ac Karikseen 15. märts 2020 Rapla
Hargla Kool 24 Karikseen 15. märts 2020 Valga
Põlva Kool 7b Karikseen 15. märts 2020 Põlva
Osula Põhikool 4 Karikseen 16. märts 2020 Võru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Karikseen 16. märts 2020 Ida-Viru
Laeva Põhikool 13 Karikseen 17. märts 2020 Tartu
Oru Põhikool 4 Karikseen 17. märts 2020 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed 2 Karikseen 17. märts 2020 Harju
Valga Priimetsa Kool 5b Karikseen 17. märts 2020 Valga
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5 Karikseen 19. märts 2020 Pärnu
Paide Hammerbecki Põhikool 3d Karikseen 19. märts 2020 Järva
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Karikseen 19. märts 2020 Harju
Tõrva Gümnaasium 1a Karikseen 19. märts 2020 Valga
Kadrina Keskkool 4-5 Karikseen 20. märts 2020 Lääne-Viru
Kasti-Orgita Lasteaed Karikseen 20. märts 2020 Rapla
Tõrva Gümnaasium 1b Karikseen 20. märts 2020 Valga
Põlva Kool 1e Karikseen 20. märts 2020 Põlva
Konguta Kool Karikseen 20. märts 2020 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Karikseen 21. märts 2020 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Karikseen 21. märts 2020 Harju
Imavere Põhikool 4 Karikseen 22. märts 2020 Järva
Oru lasteaed Mesimumm Karikseen 23. märts 2020 Harju
Kambja Põhikool 2 Karikseen 23. märts 2020 Tartu
Liikva, Lehtla Karikseen 23. märts 2020 Harju
Eerika lasteaed Laululind Karikseen 23. märts 2020 Tartu
Paide Hammerbecki Põhikool 1a Karikseen 23. märts 2020 Järva
Kose-Uuemõisa, Pae Karikseen 24. märts 2020 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Karikseen 24. märts 2020 Lääne-Viru
Rakvere, Tikri Uustalu Karikseen 24. märts 2020 Lääne-Viru
Rõngu Keskkool 2 Karikseen 25. märts 2020 Tartu
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Karikseen 27. märts 2020 Harju
Laeva Põhikool 24 Karikseen 28. märts 2020 Tartu
Tallinna Inglise Kolledž 5-6 Karikseen 28. märts 2020 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Karikseen 29. märts 2020 Pärnu
Audentese Erakool 3c Karikseen 31. märts 2020 Harju
Emmaste Põhikool 2a Karikseen 3. aprill 2020 Hiiu
Tõrva Gümnaasium 5a Karikseen 4. aprill 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 4b Karikseen 10. aprill 2020 Valga
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Karikseen 19. aprill 2020 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde