"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ääsmäe Põhikool 5, 6 Karikseen 9. märts 2020 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Karikseen 15. veebruar 2020 Harju
Audentese Erakool 1c Karikseen 9. märts 2020 Harju
Audentese Erakool 3c Karikseen 31. märts 2020 Harju
Eerika lasteaed Laululind Karikseen 23. märts 2020 Tartu
Elva Gümnaasium 2b Karikseen 14. märts 2020 Tartu
Elva Gümnaasium 3d Karikseen 3. märts 2020 Tartu
Emmaste Põhikool 1-4 Karikseen 25. veebruar 2020 Hiiu
Emmaste Põhikool 2a Karikseen 3. aprill 2020 Hiiu
Haanja Kool 1-3 Karikseen 24. veebruar 2020 Võru
Hargla Kool 24 Karikseen 15. märts 2020 Valga
Harku Lasteaed Karikseen 6. märts 2020 Harju
Imavere Põhikool 4 Karikseen 22. märts 2020 Järva
Jäneda Kool 57 Karikseen 5. märts 2020 Lääne-Viru
Jõhvi Põhikool 8 Karikseen 7. märts 2020 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 1a Karikseen 7. märts 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2a Karikseen 24. veebruar 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2b Karikseen 2. märts 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3e Karikseen 23. veebruar 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 4-5 Karikseen 20. märts 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5a Karikseen 10. märts 2020 Lääne-Viru
Kambja Põhikool 2 Karikseen 23. märts 2020 Tartu
Kanepi Gümnaasium 3 Karikseen 12. märts 2020 Põlva
Kasti-Orgita Lasteaed Karikseen 20. märts 2020 Rapla
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Karikseen 27. märts 2020 Harju
Kihlevere, Metsavahi Karikseen 20. veebruar 2020 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Karikseen 19. veebruar 2020 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Karikseen 6. märts 2020 Pärnu
Kohila Gümnaasium 6ac Karikseen 15. märts 2020 Rapla
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Karikseen 16. märts 2020 Ida-Viru
Kohtla-Järve Slaavi Põhikool 5 Karikseen 14. märts 2020 Ida-Viru
Koigi Kool Karikseen 25. jaanuar 2020 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Karikseen 15. veebruar 2020 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Karikseen 6. märts 2020 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Karikseen 25. veebruar 2020 Pärnu
Kõmsi, Keskuse Karikseen 25. veebruar 2020 Pärnu
Konguta Kool Karikseen 20. märts 2020 Tartu
Konguta Kool 4 Karikseen 16. veebruar 2020 Tartu
Kõo Lasteaed Karikseen 13. veebruar 2020 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 4a Karikseen 12. märts 2020 Tartu
Kose Gümnaasium 3b3 Karikseen 8. märts 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Karikseen 16. jaanuar 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Karikseen 3. veebruar 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Karikseen 21. märts 2020 Harju
Kose-Uuemõisa, Pae Karikseen 24. märts 2020 Harju
Krootuse Põhikool 1 Karikseen 19. veebruar 2020 Põlva
Kurtna Kool 3a Karikseen 15. märts 2020 Harju
Laeva Põhikool 13 Karikseen 17. märts 2020 Tartu
Laeva Põhikool 24 Karikseen 28. märts 2020 Tartu
Laitse lasteaed Karikseen 7. märts 2020 Harju
Liikva, Lehtla Karikseen 23. märts 2020 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Karikseen 29. märts 2020 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa Karikseen 8. märts 2020 Tartu
Metsküla Algkool 1-2 Karikseen 4. märts 2020 Pärnu
Metsküla Algkool 4-6 Karikseen 1. veebruar 2020 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Karikseen 7. märts 2020 Saare
Muraste Looduskool Karikseen 25. jaanuar 2020 Harju
Nõva Kool Karikseen 16. jaanuar 2020 Lääne
Nõva Kool 1-2 Karikseen 26. veebruar 2020 Lääne
Oru lasteaed Mesimumm Karikseen 23. märts 2020 Harju
Oru Põhikool 4 Karikseen 17. märts 2020 Harju
Osula Põhikool 2 Karikseen 21. veebruar 2020 Võru
Osula Põhikool 3 Karikseen 19. veebruar 2020 Võru
Osula Põhikool 4 Karikseen 16. märts 2020 Võru
Paide Hammerbecki Põhikool 1a Karikseen 23. märts 2020 Järva
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Karikseen 8. märts 2020 Järva
Paide Hammerbecki Põhikool 3d Karikseen 19. märts 2020 Järva
Parksepa Keskkool 5 Karikseen 9. märts 2020 Võru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Karikseen 19. aprill 2020 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5 Karikseen 19. märts 2020 Pärnu
Lõpemetsa, Arro Karikseen 14. märts 2020 Rapla
Pihtla Lasteaed Karikseen 15. veebruar 2020 Saare
Pirita Kose Lasteaed Karikseen 12. märts 2020 Harju
Põlva Kool 1e Karikseen 20. märts 2020 Põlva
Põlva Kool 7b Karikseen 15. märts 2020 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm Karikseen 6. märts 2020 Põlva
Puhja Kool 3 Karikseen 1. märts 2020 Tartu
Rakke Kool 4 Karikseen 5. märts 2020 Lääne-Viru
Rakke Kool 8 Karikseen 4. märts 2020 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 1c Karikseen 23. veebruar 2020 Lääne-Viru
Rakvere, Tikri Uustalu Karikseen 24. märts 2020 Lääne-Viru
Riia Eesti Põhikool Karikseen 7. märts 2020 Välismaa
Riidaja Põhikool 6-9 Karikseen 7. märts 2020 Valga
Risti Kool 5-9 Karikseen 21. veebruar 2020 Harju
Rõngu Keskkool 2 Karikseen 25. märts 2020 Tartu
Savikoja Karikseen 15. veebruar 2020 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Karikseen 3. veebruar 2020 Rapla
Sonda Kool 1-4 Karikseen 10. märts 2020 Ida-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Karikseen 27. veebruar 2020 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 Karikseen 26. veebruar 2020 Hiiu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Karikseen 22. veebruar 2020 Pärnu
Tallinna Inglise Kolledž 5-6 Karikseen 28. märts 2020 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e Karikseen 9. veebruar 2020 Harju
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Karikseen 19. märts 2020 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed 2 Karikseen 17. märts 2020 Harju
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Karikseen 8. märts 2020 Lääne-Viru
Tartu Hansa Kool 1a Karikseen 5. veebruar 2020 Tartu
Tartu Loodusmaja Karikseen 1. jaanuar 2020 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 1 Karikseen 8. märts 2020 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 4 Karikseen 15. veebruar 2020 Viljandi
Tirbiku, Stukertid Karikseen 24. veebruar 2020 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 1a Karikseen 19. märts 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 1b Karikseen 20. märts 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 4b Karikseen 10. aprill 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 5a Karikseen 4. aprill 2020 Valga
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-6 Karikseen 8. märts 2020 Lääne-Viru
Türi Kesklinna Lasteaed Karikseen 14. veebruar 2020 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Karikseen 29. veebruar 2020 Tartu
Vääna Mõisakool Karikseen 4. veebruar 2020 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Karikseen 24. märts 2020 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Karikseen 10. märts 2020 Lääne-Viru
Valga Põhikool 2d Karikseen 14. veebruar 2020 Valga
Valga Priimetsa Kool Karikseen 19. jaanuar 2020 Valga
Valga Priimetsa Kool 5b Karikseen 17. märts 2020 Valga
Valga Priimetsa Kool 6b Karikseen 8. märts 2020 Valga
Varbla Kool 24 Karikseen 2. märts 2020 Pärnu
Värska Gümnaasium 1 Karikseen 21. märts 2020 Võru
Värska Gümnaasium 2 Karikseen 24. veebruar 2020 Võru
Värska Gümnaasium 3 Karikseen 24. veebruar 2020 Võru
Viluste Põhikool 1 Karikseen 10. märts 2020 Põlva
Virtsu Kool 4-5 Karikseen 22. jaanuar 2020 Lääne
Voore Põhikool Karikseen 2. jaanuar 2020 Jõgeva
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Karikseen 22. jaanuar 2020 Lääne
Võru, Päikeselind Karikseen 10. märts 2020 Võru
Võsukese Lasteaed Karikseen 15. veebruar 2020 Harju

Tagasi tulemuste juurde