"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5537 õpilast ja 362 rühma.

Liitu projektiga!

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Risti Kool 5-9 Põldlõoke 5. märts 2020 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Põldlõoke 5. märts 2020 Pärnu
Koigi Kool Põldlõoke 5. märts 2020 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Põldlõoke 6. märts 2020 Harju
Kõrveküla Põhikool 4a Põldlõoke 6. märts 2020 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Põldlõoke 6. märts 2020 Rapla
Luunja Lasteaed Midrimaa Põldlõoke 7. märts 2020 Tartu
Lagedi lasteaed Põldlõoke 7. märts 2020 Harju
Keeni Põhikool 1 Põldlõoke 7. märts 2020 Valga
Türi Kesklinna Lasteaed Põldlõoke 7. märts 2020 Järva
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Põldlõoke 7. märts 2020 Lääne-Viru
Jõhvi Põhikool 8 Põldlõoke 8. märts 2020 Ida-Viru
Lümanda Põhikool 3 Põldlõoke 8. märts 2020 Saare
Emmaste Põhikool 1-4 Põldlõoke 8. märts 2020 Hiiu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Põldlõoke 8. märts 2020 Ida-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Põldlõoke 8. märts 2020 Pärnu
Virtsu Kool 4-5 Põldlõoke 8. märts 2020 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Põldlõoke 8. märts 2020 Pärnu
Tarvastu Gümnaasium 1 Põldlõoke 9. märts 2020 Viljandi
Kõo Lasteaed Põldlõoke 9. märts 2020 Viljandi
Tõrva Gümnaasium 1b Põldlõoke 9. märts 2020 Valga
Riidaja Põhikool 6-9 Põldlõoke 9. märts 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 1a Põldlõoke 9. märts 2020 Valga
Kohila Gümnaasium 6ac Põldlõoke 10. märts 2020 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Põldlõoke 10. märts 2020 Harju
Tarvastu Gümnaasium 4 Põldlõoke 11. märts 2020 Viljandi
Kohila Gümnaasium 5ab Põldlõoke 11. märts 2020 Rapla
Nurme Kool 8-9a Põldlõoke 12. märts 2020 Järva
Muhu Põhikool 5 Põldlõoke 12. märts 2020 Saare
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-6 Põldlõoke 12. märts 2020 Lääne-Viru
Põlva Lasteaed Mesimumm Põldlõoke 12. märts 2020 Põlva
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Põldlõoke 12. märts 2020 Lääne
Metsküla Algkool 1-2 Põldlõoke 12. märts 2020 Pärnu
Ääsmäe Põhikool 5a5 Põldlõoke 13. märts 2020 Harju
Parksepa Keskkool 5 Põldlõoke 13. märts 2020 Võru
Kadrina Keskkool 1a Põldlõoke 14. märts 2020 Lääne-Viru
Viira, MPMV 2 Põldlõoke 14. märts 2020 Saare
Jäneda Kool 57 Põldlõoke 15. märts 2020 Lääne-Viru
Sadala Põhikool 3 Põldlõoke 15. märts 2020 Jõgeva
Pihtla Lasteaed Põldlõoke 16. märts 2020 Saare
Osula Põhikool 3 Põldlõoke 16. märts 2020 Võru
Tõrva Gümnaasium 4b Põldlõoke 16. märts 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 5a Põldlõoke 16. märts 2020 Valga
Mäetaguse Põhikool 5 Põldlõoke 16. märts 2020 Ida-Viru
Raadivere, OleMari Põldlõoke 17. märts 2020 Jõgeva
Põlva Kool 1e Põldlõoke 18. märts 2020 Põlva
Kõmsi, Keskuse Põldlõoke 19. märts 2020 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Põldlõoke 19. märts 2020 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 3 Põldlõoke 19. märts 2020 Põlva
Unipiha Algkool 1-4 Põldlõoke 19. märts 2020 Tartu
Tilsi Põhikool 3 Põldlõoke 19. märts 2020 Põlva
Muraste Looduskool Põldlõoke 19. märts 2020 Harju
Paide Hammerbecki Põhikool 3d Põldlõoke 19. märts 2020 Järva
Rakvere, Tikri Uustalu Põldlõoke 20. märts 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 1c Põldlõoke 26. märts 2020 Lääne-Viru
Konguta Kool 4 Põldlõoke 27. märts 2020 Tartu

Tagasi tulemuste juurde