Ülevaade | Osalejad | Vaatlused | Viktoriin | Pildid | Loomad | Abiks | Korraldajad |
Ajakava | Foorum | Tulemused | Haikud | Fotod | Taimed | Ajalugu | Toetajad |
Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates
Kool | Kevadekuulutaja | Kuupäev | Maakond |
---|---|---|---|
Ääsmäe Põhikool 5, 6 | Põldlõoke | 13. märts 2020 | Harju |
Elva Gümnaasium 2b | Põldlõoke | 3. aprill 2020 | Tartu |
Emmaste Põhikool 1-4 | Põldlõoke | 8. märts 2020 | Hiiu |
Emmaste Põhikool 2a | Põldlõoke | 28. märts 2020 | Hiiu |
Imavere Põhikool 4 | Põldlõoke | 20. märts 2020 | Järva |
Jäneda Kool 57 | Põldlõoke | 15. märts 2020 | Lääne-Viru |
Jõhvi Põhikool 8 | Põldlõoke | 8. märts 2020 | Ida-Viru |
Kadrina Keskkool 1a | Põldlõoke | 14. märts 2020 | Lääne-Viru |
Kadrina Keskkool 1c | Põldlõoke | 26. märts 2020 | Lääne-Viru |
Kadrina Keskkool 5a | Põldlõoke | 11. märts 2020 | Lääne-Viru |
Kanepi Gümnaasium 3 | Põldlõoke | 19. märts 2020 | Põlva |
Kasti-Orgita Lasteaed | Põldlõoke | 21. märts 2020 | Rapla |
Keeni Põhikool 1 | Põldlõoke | 7. märts 2020 | Valga |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b | Põldlõoke | 19. märts 2020 | Pärnu |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a | Põldlõoke | 8. märts 2020 | Pärnu |
Kohila Gümnaasium 5ab | Põldlõoke | 11. märts 2020 | Rapla |
Kohila Gümnaasium 6ac | Põldlõoke | 10. märts 2020 | Rapla |
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke | Põldlõoke | 25. aprill 2020 | Ida-Viru |
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 | Põldlõoke | 25. aprill 2020 | Ida-Viru |
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a | Põldlõoke | 8. märts 2020 | Ida-Viru |
Koigi Kool | Põldlõoke | 5. märts 2020 | Järva |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 | Põldlõoke | 5. märts 2020 | Pärnu |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 | Põldlõoke | 14. märts 2020 | Pärnu |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 | Põldlõoke | 8. märts 2020 | Pärnu |
Kõmsi, Keskuse | Põldlõoke | 19. märts 2020 | Pärnu |
Konguta Kool 4 | Põldlõoke | 27. märts 2020 | Tartu |
Kõo Lasteaed | Põldlõoke | 9. märts 2020 | Viljandi |
Kõrveküla Põhikool 4a | Põldlõoke | 6. märts 2020 | Tartu |
Kose Gümnaasium 3b3 | Põldlõoke | 7. aprill 2020 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool | Põldlõoke | 10. märts 2020 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 | Põldlõoke | 6. märts 2020 | Harju |
Kose-Uuemõisa, Pae | Põldlõoke | 3. aprill 2020 | Harju |
Krootuse Põhikool 1 | Põldlõoke | 11. aprill 2020 | Põlva |
Lagedi lasteaed | Põldlõoke | 7. märts 2020 | Harju |
Loksa Gümnaasium 4a | Põldlõoke | 22. märts 2020 | Harju |
Lümanda Põhikool 3 | Põldlõoke | 8. märts 2020 | Saare |
Luunja Lasteaed Midrimaa | Põldlõoke | 7. märts 2020 | Tartu |
Mäetaguse Põhikool 5 | Põldlõoke | 16. märts 2020 | Ida-Viru |
Metsküla Algkool 1-2 | Põldlõoke | 12. märts 2020 | Pärnu |
Metsküla Algkool 4-6 | Põldlõoke | 16. märts 2020 | Pärnu |
Mooste Mõisakool 5 | Põldlõoke | 14. märts 2020 | Põlva |
Muhu Põhikool 5 | Põldlõoke | 12. märts 2020 | Saare |
Muraste Looduskool | Põldlõoke | 19. märts 2020 | Harju |
Nõva Kool 1-2 | Põldlõoke | 20. märts 2020 | Lääne |
Nurme Kool 8-9a | Põldlõoke | 12. märts 2020 | Järva |
Osula Põhikool 3 | Põldlõoke | 16. märts 2020 | Võru |
Paide Hammerbecki Põhikool 1b | Põldlõoke | 4. aprill 2020 | Järva |
Paide Hammerbecki Põhikool 3d | Põldlõoke | 19. märts 2020 | Järva |
Parksepa Keskkool 5 | Põldlõoke | 13. märts 2020 | Võru |
Pihtla Lasteaed | Põldlõoke | 16. märts 2020 | Saare |
Põlva Kool 1e | Põldlõoke | 18. märts 2020 | Põlva |
Põlva Kool 7b | Põldlõoke | 1. aprill 2020 | Põlva |
Põlva Lasteaed Mesimumm | Põldlõoke | 12. märts 2020 | Põlva |
Raadivere, OleMari | Põldlõoke | 17. märts 2020 | Jõgeva |
Rakke Kool 4 | Põldlõoke | 26. märts 2020 | Lääne-Viru |
Rakvere Gümnaasium 1c | Põldlõoke | 9. märts 2020 | Lääne-Viru |
Rakvere Põhikool | Põldlõoke | 7. märts 2020 | Lääne-Viru |
Rakvere, Tikri Uustalu | Põldlõoke | 20. märts 2020 | Lääne-Viru |
Riidaja Põhikool 6-9 | Põldlõoke | 9. märts 2020 | Valga |
Risti Kool 5-9 | Põldlõoke | 5. märts 2020 | Harju |
Sadala Põhikool 3 | Põldlõoke | 15. märts 2020 | Jõgeva |
Sipa-Laukna Lasteaed | Põldlõoke | 6. märts 2020 | Rapla |
Sonda Kool 1-4 | Põldlõoke | 19. märts 2020 | Ida-Viru |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 | Põldlõoke | 25. märts 2020 | Hiiu |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 | Põldlõoke | 26. märts 2020 | Hiiu |
Tallinna Liivaku Lasteaed 2 | Põldlõoke | 8. aprill 2020 | Harju |
Tamsalu Gümnaasium 2a6 | Põldlõoke | 7. märts 2020 | Lääne-Viru |
Tartu Loodusmaja | Põldlõoke | 7. märts 2020 | Tartu |
Tartu Maarjamõisa Lasteaed | Põldlõoke | 19. mai 2020 | Tartu |
Tarvastu Gümnaasium 1 | Põldlõoke | 9. märts 2020 | Viljandi |
Tarvastu Gümnaasium 4 | Põldlõoke | 11. märts 2020 | Viljandi |
Tilsi Põhikool 3 | Põldlõoke | 19. märts 2020 | Põlva |
Tõrva Gümnaasium 1a | Põldlõoke | 9. märts 2020 | Valga |
Tõrva Gümnaasium 1b | Põldlõoke | 9. märts 2020 | Valga |
Tõrva Gümnaasium 4b | Põldlõoke | 16. märts 2020 | Valga |
Tõrva Gümnaasium 5a | Põldlõoke | 16. märts 2020 | Valga |
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-6 | Põldlõoke | 12. märts 2020 | Lääne-Viru |
Türi Kesklinna Lasteaed | Põldlõoke | 7. märts 2020 | Järva |
Unipiha Algkool 1-4 | Põldlõoke | 19. märts 2020 | Tartu |
Väike-Maarja Gümnaasium 4b | Põldlõoke | 20. märts 2020 | Lääne-Viru |
Värska Gümnaasium 1 | Põldlõoke | 18. märts 2020 | Võru |
Värska Gümnaasium 2 | Põldlõoke | 14. aprill 2020 | Võru |
Viira, MPMV 2 | Põldlõoke | 14. märts 2020 | Saare |
Virtsu Kool 4-5 | Põldlõoke | 8. märts 2020 | Lääne |
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 | Põldlõoke | 12. märts 2020 | Lääne |