"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Risti Kool 5-9 Põldlõoke 5. märts 2020 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Põldlõoke 5. märts 2020 Pärnu
Koigi Kool Põldlõoke 5. märts 2020 Järva
Sipa-Laukna Lasteaed Põldlõoke 6. märts 2020 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Põldlõoke 6. märts 2020 Harju
Kõrveküla Põhikool 4a Põldlõoke 6. märts 2020 Tartu
Lagedi lasteaed Põldlõoke 7. märts 2020 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa Põldlõoke 7. märts 2020 Tartu
Tartu Loodusmaja Põldlõoke 7. märts 2020 Tartu
Rakvere Põhikool Põldlõoke 7. märts 2020 Lääne-Viru
Keeni Põhikool 1 Põldlõoke 7. märts 2020 Valga
Türi Kesklinna Lasteaed Põldlõoke 7. märts 2020 Järva
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Põldlõoke 7. märts 2020 Lääne-Viru
Virtsu Kool 4-5 Põldlõoke 8. märts 2020 Lääne
Jõhvi Põhikool 8 Põldlõoke 8. märts 2020 Ida-Viru
Lümanda Põhikool 3 Põldlõoke 8. märts 2020 Saare
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Põldlõoke 8. märts 2020 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Põldlõoke 8. märts 2020 Pärnu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Põldlõoke 8. märts 2020 Ida-Viru
Emmaste Põhikool 1-4 Põldlõoke 8. märts 2020 Hiiu
Tõrva Gümnaasium 1a Põldlõoke 9. märts 2020 Valga
Riidaja Põhikool 6-9 Põldlõoke 9. märts 2020 Valga
Kõo Lasteaed Põldlõoke 9. märts 2020 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 1 Põldlõoke 9. märts 2020 Viljandi
Rakvere Gümnaasium 1c Põldlõoke 9. märts 2020 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 1b Põldlõoke 9. märts 2020 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Põldlõoke 10. märts 2020 Harju
Kohila Gümnaasium 6ac Põldlõoke 10. märts 2020 Rapla
Kohila Gümnaasium 5ab Põldlõoke 11. märts 2020 Rapla
Tarvastu Gümnaasium 4 Põldlõoke 11. märts 2020 Viljandi
Kadrina Keskkool 5a Põldlõoke 11. märts 2020 Lääne-Viru
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Põldlõoke 12. märts 2020 Lääne
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-6 Põldlõoke 12. märts 2020 Lääne-Viru
Muhu Põhikool 5 Põldlõoke 12. märts 2020 Saare
Nurme Kool 8-9a Põldlõoke 12. märts 2020 Järva
Metsküla Algkool 1-2 Põldlõoke 12. märts 2020 Pärnu
Põlva Lasteaed Mesimumm Põldlõoke 12. märts 2020 Põlva
Ääsmäe Põhikool 5, 6 Põldlõoke 13. märts 2020 Harju
Parksepa Keskkool 5 Põldlõoke 13. märts 2020 Võru
Kadrina Keskkool 1a Põldlõoke 14. märts 2020 Lääne-Viru
Mooste Mõisakool 5 Põldlõoke 14. märts 2020 Põlva
Viira, MPMV 2 Põldlõoke 14. märts 2020 Saare
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Põldlõoke 14. märts 2020 Pärnu
Jäneda Kool 57 Põldlõoke 15. märts 2020 Lääne-Viru
Sadala Põhikool 3 Põldlõoke 15. märts 2020 Jõgeva
Metsküla Algkool 4-6 Põldlõoke 16. märts 2020 Pärnu
Pihtla Lasteaed Põldlõoke 16. märts 2020 Saare
Tõrva Gümnaasium 4b Põldlõoke 16. märts 2020 Valga
Osula Põhikool 3 Põldlõoke 16. märts 2020 Võru
Mäetaguse Põhikool 5 Põldlõoke 16. märts 2020 Ida-Viru
Tõrva Gümnaasium 5a Põldlõoke 16. märts 2020 Valga
Raadivere, OleMari Põldlõoke 17. märts 2020 Jõgeva
Põlva Kool 1e Põldlõoke 18. märts 2020 Põlva
Värska Gümnaasium 1 Põldlõoke 18. märts 2020 Võru
Paide Hammerbecki Põhikool 3d Põldlõoke 19. märts 2020 Järva
Sonda Kool 1-4 Põldlõoke 19. märts 2020 Ida-Viru
Muraste Looduskool Põldlõoke 19. märts 2020 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Põldlõoke 19. märts 2020 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Põldlõoke 19. märts 2020 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 3 Põldlõoke 19. märts 2020 Põlva
Tilsi Põhikool 3 Põldlõoke 19. märts 2020 Põlva
Kõmsi, Keskuse Põldlõoke 19. märts 2020 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Põldlõoke 20. märts 2020 Lääne-Viru
Imavere Põhikool 4 Põldlõoke 20. märts 2020 Järva
Nõva Kool 1-2 Põldlõoke 20. märts 2020 Lääne
Rakvere, Tikri Uustalu Põldlõoke 20. märts 2020 Lääne-Viru
Kasti-Orgita Lasteaed Põldlõoke 21. märts 2020 Rapla
Loksa Gümnaasium 4a Põldlõoke 22. märts 2020 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Põldlõoke 25. märts 2020 Hiiu
Kadrina Keskkool 1c Põldlõoke 26. märts 2020 Lääne-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 Põldlõoke 26. märts 2020 Hiiu
Rakke Kool 4 Põldlõoke 26. märts 2020 Lääne-Viru
Konguta Kool 4 Põldlõoke 27. märts 2020 Tartu
Emmaste Põhikool 2a Põldlõoke 28. märts 2020 Hiiu
Põlva Kool 7b Põldlõoke 1. aprill 2020 Põlva
Kose-Uuemõisa, Pae Põldlõoke 3. aprill 2020 Harju
Elva Gümnaasium 2b Põldlõoke 3. aprill 2020 Tartu
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Põldlõoke 4. aprill 2020 Järva
Kose Gümnaasium 3b3 Põldlõoke 7. aprill 2020 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed 2 Põldlõoke 8. aprill 2020 Harju
Krootuse Põhikool 1 Põldlõoke 11. aprill 2020 Põlva
Värska Gümnaasium 2 Põldlõoke 14. aprill 2020 Võru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Põldlõoke 25. aprill 2020 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Põldlõoke 25. aprill 2020 Ida-Viru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed Põldlõoke 19. mai 2020 Tartu

Tagasi tulemuste juurde