"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ääsmäe Põhikool 5 Varsakabi 25. aprill 2014 Harju
Ääsmäe Põhikool 6 Varsakabi 24. aprill 2014 Harju
Alavere Põhikool 1 Varsakabi 25. aprill 2014 Harju
Alavere Põhikool 2 Varsakabi 26. aprill 2014 Harju
Antsla Gümnaasium 5a Varsakabi 25. aprill 2014 Võru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Varsakabi 28. aprill 2014 Harju
Aseri Keskkool 2a Varsakabi 14. aprill 2014 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 1a Varsakabi 29. aprill 2014 Tartu
Elva Gümnaasium 2d Varsakabi 20. aprill 2014 Tartu
Emmaste Põhikool 14 Varsakabi 24. aprill 2014 Hiiu
Esku-Kamari Kool 3-4 Varsakabi 20. aprill 2014 Jõgeva
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 5-6 Varsakabi 22. aprill 2014 Lääne-Viru
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 4-5 Varsakabi 29. aprill 2014 Põlva
Haanja Kool 1b3b Varsakabi 24. aprill 2014 Võru
Haiba Lasteaed Riisikas Varsakabi 22. aprill 2014 Harju
Haljala Gümnaasium 2a Varsakabi 2. mai 2014 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 5b Varsakabi 19. aprill 2014 Lääne-Viru
Imavere Põhikool 1-4 Varsakabi 2. mai 2014 Järva
Järva-Jaani Gümnaasium Varsakabi 15. aprill 2014 Järva
Jõgeva Põhikool 1a Varsakabi 3. mai 2014 Jõgeva
Jõhvi Vene Gümnaasium 3a Varsakabi 4. mai 2014 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 2a Varsakabi 27. aprill 2014 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5a Varsakabi 6. aprill 2014 Lääne-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Varsakabi 26. aprill 2014 Harju
Kaelase Kool 2-9 Varsakabi 2. mai 2014 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 3 Varsakabi 24. aprill 2014 Põlva
Kanepi Lasteaed Rõõmutare Varsakabi 2. mai 2014 Põlva
Kärdla Ühisgümnaasium Varsakabi 17. aprill 2014 Hiiu
Karksi-Nuia Lasteaed Varsakabi 17. mai 2014 Viljandi
Kehtna Põhikool 1-9 Varsakabi 16. aprill 2014 Rapla
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Varsakabi 24. aprill 2014 Pärnu
Kohila Gümnaasium 6a Varsakabi 9. aprill 2014 Rapla
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 8a Varsakabi 20. aprill 2014 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Varsakabi 25. aprill 2014 Ida-Viru
Koigi Kool Varsakabi 9. mai 2014 Järva
Kolde Lasteaed Varsakabi 20. aprill 2014 Harju
Kolga Keskkool 3 Varsakabi 21. aprill 2014 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Varsakabi 20. aprill 2014 Lääne
Konguta Kool 2 Varsakabi 8. aprill 2014 Tartu
Konguta Kool 4 Varsakabi 4. mai 2014 Tartu
Konguta Kool 5-6 Varsakabi 12. aprill 2014 Tartu
Kõo Lasteaed Varsakabi 27. aprill 2014 Viljandi
Kõpu Internaatkool 6-9 Varsakabi 26. aprill 2014 Hiiu
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Varsakabi 28. aprill 2014 Hiiu
Kose Gümnaasium 1b Varsakabi 27. aprill 2014 Harju
Kose Gümnaasium 2b Varsakabi 26. aprill 2014 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Varsakabi 4. mai 2014 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Varsakabi 6. mai 2014 Harju
Krootuse Põhikool 4 Varsakabi 26. aprill 2014 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Varsakabi 22. aprill 2014 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium 6c Varsakabi 21. aprill 2014 Saare
Kuusalu Keskkool 3b Varsakabi 23. mai 2014 Harju
Lagedi Lasteaed-Põhikool Varsakabi 9. mai 2014 Harju
Lähte Ühisgümnaasium 1a Varsakabi 17. mai 2014 Tartu
Laiuse Põhikool 1-4 Varsakabi 26. aprill 2014 Jõgeva
Laulasmaa Kool 1a Varsakabi 2. mai 2014 Harju
Lehtse Kool 3-4 Varsakabi 9. mai 2014 Lääne-Viru
Leppneeme Lasteaed Varsakabi 22. aprill 2014 Harju
Lümanda Põhikool 3 Varsakabi 27. aprill 2014 Saare
Lustivere Põhikool 7 Varsakabi 8. aprill 2014 Jõgeva
Lustivere Põhikool 9 Varsakabi 20. aprill 2014 Jõgeva
Mammaste Lasteaed-Algkool 1a Varsakabi 15. aprill 2014 Põlva
Muhu Põhikool 5 Varsakabi 2. mai 2014 Saare
Muraste Looduskool Varsakabi 3. mai 2014 Harju
Nõva Kool 1-4 Varsakabi 4. mai 2014 Lääne
Nõva Kool 68 Varsakabi 4. mai 2014 Lääne
Osula Põhikool 1 Varsakabi 2. mai 2014 Võru
Osula Põhikool 2 Varsakabi 20. aprill 2014 Võru
Paikuse Põhikool 2b Varsakabi 22. aprill 2014 Pärnu
Paistu Kool 2 Varsakabi 23. aprill 2014 Viljandi
Pärnu Koidula Gümnaasium 2b Varsakabi 27. aprill 2014 Pärnu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 1b Varsakabi 22. aprill 2014 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Varsakabi 10. mai 2014 Pärnu
Peetri Kool 2 Varsakabi 22. aprill 2014 Järva
Pihtla Kool 1-4 Varsakabi 27. aprill 2014 Saare
Pirita Majandusgümnaasium 2c Varsakabi 28. aprill 2014 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5c Varsakabi 27. aprill 2014 Jõgeva
Põlula Kool 1-5 Varsakabi 3. mai 2014 Lääne-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm Varsakabi 25. aprill 2014 Tartu
Puiga Põhikool 5 Varsakabi 2. mai 2014 Võru
Rakke Gümnaasium 6 Varsakabi 4. mai 2014 Lääne-Viru
Rakke Gümnaasium 7 Varsakabi 4. mai 2014 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 4e Varsakabi 23. aprill 2014 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 6d Varsakabi 6. mai 2014 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool 1 Varsakabi 2. mai 2014 Lääne-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium 4a Varsakabi 26. aprill 2014 Lääne-Viru
Risti Põhikool (Harju) Varsakabi 21. aprill 2014 Harju
Risti Põhikool 13 Varsakabi 3. mai 2014 Lääne
Ristiku Põhikool 2 Varsakabi 6. mai 2014 Harju
Rõngu Keskkool 1-3 Varsakabi 3. mai 2014 Tartu
Rõuge Põhikool 1-4 Varsakabi 20. aprill 2014 Võru
Ruhnu Põhikool 2-8 Varsakabi 13. aprill 2014 Saare
Sadala Põhikool 3-4 Varsakabi 6. mai 2014 Jõgeva
Salme Põhikool 6-7 Varsakabi 14. aprill 2014 Saare
Saue Gümnaasium Varsakabi 7. mai 2014 Harju
Seljametsa Lasteaed-Algkool Varsakabi 23. aprill 2014 Pärnu
Sipa-Laukna Lasteaed Varsakabi 22. aprill 2014 Rapla
Sõmerpalu Põhikool 2 Varsakabi 6. mai 2014 Võru
Sõmeru Põhikool 4 Varsakabi 1. mai 2014 Lääne-Viru
Sonda Kool 1-4 Varsakabi 23. aprill 2014 Ida-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Varsakabi 21. aprill 2014 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Varsakabi 23. aprill 2014 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Varsakabi 24. aprill 2014 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 7a Varsakabi 26. aprill 2014 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Varsakabi 28. aprill 2014 Hiiu
Tääksi Põhikool 1-4 Varsakabi 25. aprill 2014 Viljandi
Taebla Gümnaasium 1-4 Varsakabi 16. aprill 2014 Lääne
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Varsakabi 4. mai 2014 Pärnu
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4a Varsakabi 12. mai 2014 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Varsakabi 25. aprill 2014 Harju
Tallinna Rahumäe Põhikool 2b Varsakabi 24. aprill 2014 Harju
Tallinna Tehnikagümnaasium 5a Varsakabi 8. aprill 2014 Harju
Tartu Hiie Kool 3b Varsakabi 25. aprill 2014 Tartu
Tartu Kunstigümnaasium 2a Varsakabi 25. aprill 2014 Tartu
Tartu Kunstigümnaasium 4a Varsakabi 25. aprill 2014 Tartu
Tartu Mart Reiniku Kool 2b Varsakabi 5. mai 2014 Tartu
Tarvastu Gümnaasium Varsakabi 5. mai 2014 Viljandi
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-2 Varsakabi 26. aprill 2014 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 56 Varsakabi 26. aprill 2014 Ida-Viru
Türi Kesklinna Lasteaed Varsakabi 26. aprill 2014 Järva
Türi Kesklinna Lasteaed 2 Varsakabi 3. mai 2014 Järva
Türi Põhikool 1b Varsakabi 21. aprill 2014 Järva
Türi Põhikool 2a Varsakabi 22. aprill 2014 Järva
Uulu Põhikool 2 Varsakabi 23. aprill 2014 Pärnu
Uulu Põhikool 3 Varsakabi 28. aprill 2014 Pärnu
Vääna Mõisakool Varsakabi 21. aprill 2014 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 1b Varsakabi 24. aprill 2014 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Varsakabi 29. aprill 2014 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Varsakabi 1. mai 2014 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 7b Varsakabi 26. aprill 2014 Lääne-Viru
Valga Vene Gümnaasium 8a Varsakabi 30. aprill 2014 Valga
Valguta Lasteaed-Algkool 2a Varsakabi 29. aprill 2014 Tartu
Vara Põhikool 2 Varsakabi 26. aprill 2014 Tartu
Värska Gümnaasium 2 Varsakabi 23. aprill 2014 Põlva
Värska Gümnaasium 3 Varsakabi 26. aprill 2014 Põlva
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Varsakabi 27. aprill 2014 Viljandi
Virtsu Kool 1a Varsakabi 30. aprill 2014 Lääne
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Varsakabi 5. mai 2014 Lääne

Tagasi tulemuste juurde