"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Alavere Põhikool 5 Sarapuu 7. aprill 2012 Harju
Alu Lasteaed-Algkool 3 Sarapuu 15. aprill 2012 Rapla
Antsla Gümnaasium 2a Sarapuu 8. aprill 2012 Võru
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Sarapuu 2. aprill 2012 Harju
Audentese Erakool 6b Sarapuu 22. aprill 2012 Harju
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 3a Sarapuu 11. aprill 2012 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Sarapuu 25. märts 2012 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Sarapuu 25. märts 2012 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Sarapuu 28. märts 2012 Viljandi
Elva Gümnaasium Sarapuu 26. märts 2012 Tartu
Elva Gümnaasium 2b Sarapuu 26. märts 2012 Tartu
Elva Gümnaasium 2c Sarapuu 28. märts 2012 Tartu
Elva Gümnaasium 3c Sarapuu 10. aprill 2012 Tartu
Elva Gümnaasium 4b Sarapuu 30. märts 2012 Tartu
Elva Gümnaasium 5c Sarapuu 11. aprill 2012 Tartu
Elva Gümnaasium 6c Sarapuu 26. märts 2012 Tartu
Emmaste Põhikool Sarapuu 29. märts 2012 Hiiu
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Sarapuu 10. aprill 2012 Lääne-Viru
Friedebert Tuglase nim. Ahja Keskkool 2-3 Sarapuu 12. aprill 2012 Põlva
Haanja Kool 1a Sarapuu 16. aprill 2012 Võru
Haanja Kool 6 Sarapuu 1. aprill 2012 Võru
Hargla Kool 7 Sarapuu 12. aprill 2012 Valga
Harku Lasteaed Sarapuu 29. märts 2012 Harju
Harku Lasteaed 2 Sarapuu 23. märts 2012 Harju
Heimtali Põhikool 5a6 Sarapuu 28. märts 2012 Viljandi
Himmaste Algkool 12 Sarapuu 16. aprill 2012 Põlva
Hummuli Põhikool 4 Sarapuu 26. märts 2012 Valga
Imavere Põhikool 2a Sarapuu 12. aprill 2012 Järva
Imavere Põhikool 4 Sarapuu 11. aprill 2012 Järva
Jäneda Kool 3 Sarapuu 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Jõhvi Gümnaasium 6b Sarapuu 11. aprill 2012 Ida-Viru
Kääpa Põhikool 2 Sarapuu 16. aprill 2012 Võru
Kadrina Keskkool 6a Sarapuu 22. aprill 2012 Lääne-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium 5a Sarapuu 9. aprill 2012 Harju
Kanepi Gümnaasium 1 Sarapuu 7. aprill 2012 Põlva
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Sarapuu 12. aprill 2012 Viljandi
Kärstna Kool 5-6 Sarapuu 10. aprill 2012 Viljandi
Kasti Lasteaed Karikakar Sarapuu 24. märts 2012 Rapla
Kehtna Põhikool 1-9 Sarapuu 29. märts 2012 Rapla
Kiili Gümnaasium Sarapuu 31. märts 2012 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5 Sarapuu 3. aprill 2012 Pärnu
Kohila Gümnaasium 7c Sarapuu 4. aprill 2012 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5b Sarapuu 25. aprill 2012 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Sarapuu 18. aprill 2012 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 6ab Sarapuu 12. aprill 2012 Ida-Viru
Kolga Keskkool 1 Sarapuu 20. aprill 2012 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Sarapuu 28. märts 2012 Lääne
Konguta Kool 1-4 Sarapuu 28. märts 2012 Tartu
Konguta Kool 5-6 Sarapuu 27. märts 2012 Tartu
Koonga Põhikool 5 Sarapuu 28. märts 2012 Pärnu
Koonga Põhikool 6 Sarapuu 28. märts 2012 Pärnu
Kõpu Põhikool Sarapuu 28. märts 2012 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Sarapuu 26. märts 2012 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Sarapuu 26. märts 2012 Harju
Krootuse Põhikool 2 Sarapuu 28. märts 2012 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Sarapuu 10. mai 2012 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium 6c Sarapuu 1. aprill 2012 Saare
Kuusalu Keskkool 1b Sarapuu 3. aprill 2012 Harju
Kuusalu Keskkool 2b Sarapuu 7. aprill 2012 Harju
Lasila Põhikool 1-4 Sarapuu 28. aprill 2012 Lääne-Viru
Lehtse Kool 2-3 Sarapuu 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Lehtse Kool 4-5 Sarapuu 18. aprill 2012 Lääne-Viru
Lihula Gümnaasium 1 Sarapuu 4. aprill 2012 Lääne
Lohkva Lasteaed 2 Sarapuu 28. märts 2012 Tartu
Lokuta Lasteaed Sarapuu 16. aprill 2012 Järva
Luua Algkool 1-4 Sarapuu 9. aprill 2012 Jõgeva
Metsapoole Põhikool 4-6 Sarapuu 1. aprill 2012 Pärnu
Metsküla Algkool 1-3 Sarapuu 9. aprill 2012 Lääne
Metsküla Algkool 5-6 Sarapuu 7. aprill 2012 Lääne
Mikitamäe Kool 5-6 Sarapuu 23. aprill 2012 Põlva
Mooste Põhikool 3 Sarapuu 8. aprill 2012 Põlva
Muhu Põhikool 5 Sarapuu 29. märts 2012 Saare
Muraste Looduskool Sarapuu 25. märts 2012 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Sarapuu 26. märts 2012 Saare
Nõo Põhikool 5-9 2 Sarapuu 28. märts 2012 Tartu
Nõva Laste Päevakeskus Sarapuu 9. aprill 2012 Lääne
Orissaare Gümnaasium 2 Sarapuu 5. aprill 2012 Saare
Oru Põhikool 4 2 Sarapuu 23. aprill 2012 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Sarapuu 15. aprill 2012 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 5 Sarapuu 19. aprill 2012 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a Sarapuu 22. aprill 2012 Jõgeva
Osula Põhikool 1 Sarapuu 12. aprill 2012 Võru
Osula Põhikool 3 Sarapuu 11. aprill 2012 Võru
Paide Ühisgümnaasium 6b Sarapuu 13. aprill 2012 Järva
Paikuse Põhikool 1b Sarapuu 12. aprill 2012 Pärnu
Palupera Põhikool Sarapuu 12. aprill 2012 Valga
Parksepa Keskkool 1b Sarapuu 8. aprill 2012 Võru
Parksepa Keskkool 7 Sarapuu 11. aprill 2012 Võru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Sarapuu 17. aprill 2012 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2cs Sarapuu 12. aprill 2012 Pärnu
Pärnu Loodus- ja Tehnikamaja Sarapuu 26. märts 2012 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium 6 Sarapuu 21. aprill 2012 Pärnu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 3c Sarapuu 16. mai 2012 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 2b Sarapuu 27. märts 2012 Pärnu
Peetri Põhikool 3-4 Sarapuu 24. aprill 2012 Järva
Peetri Põhikool 6 Sarapuu 1. aprill 2012 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 7b Sarapuu 29. märts 2012 Jõgeva
Põlula Kool 1-4 Sarapuu 17. aprill 2012 Lääne-Viru
Põlula Kool 5 Sarapuu 17. aprill 2012 Lääne-Viru
Puhja Gümnaasium 2 Sarapuu 4. aprill 2012 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm Sarapuu 18. aprill 2012 Tartu
Raasiku Põhikool 4 Sarapuu 29. märts 2012 Harju
Rakke Gümnaasium 2 Sarapuu 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Rakke Gümnaasium 3 Sarapuu 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Sarapuu 15. aprill 2012 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool 2 Sarapuu 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool 4 Sarapuu 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium 4 Sarapuu 18. aprill 2012 Lääne-Viru
Rannu Keskkool 5 Sarapuu 9. aprill 2012 Tartu
Rapla Ühisgümnaasium 1a Sarapuu 1. aprill 2012 Rapla
Riidaja Põhikool 5-9 Sarapuu 5. aprill 2012 Valga
Risti Põhikool (Harju) 7-9 Sarapuu 28. märts 2012 Harju
Risti Põhikool 1a3 Sarapuu 29. märts 2012 Lääne
Ristiku Põhikool 6a Sarapuu 6. aprill 2012 Harju
Rocca al Mare Kool 1-2 Sarapuu 2. mai 2012 Harju
Ruhnu Põhikool 1-9 Sarapuu 27. märts 2012 Saare
Saaremaa Ühisgümnaasium 5aa Sarapuu 12. aprill 2012 Saare
Saarepeedi Kool 6 Sarapuu 5. aprill 2012 Viljandi
Sadala Põhikool 1-4 Sarapuu 4. aprill 2012 Jõgeva
Saduküla Lasteaed-Algkool 3 Sarapuu 29. märts 2012 Jõgeva
Salme Põhikool 7-9 Sarapuu 26. märts 2012 Saare
Saverna Põhikool Sarapuu 26. märts 2012 Põlva
Saverna Põhikool 5 Sarapuu 26. märts 2012 Põlva
Seljametsa Lasteaed-Algkool Sarapuu 31. märts 2012 Pärnu
Sillamäe Vanalinna Kool 1c Sarapuu 26. aprill 2012 Ida-Viru
Sõmerpalu Põhikool 3 Sarapuu 19. aprill 2012 Võru
Sonda Põhikool 1-4 Sarapuu 9. aprill 2012 Ida-Viru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Sarapuu 12. aprill 2012 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 13 Sarapuu 13. aprill 2012 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Sarapuu 25. aprill 2012 Viljandi
Suuremõisa Põhikool 1-4 Sarapuu 2. aprill 2012 Hiiu
Suuremõisa Põhikool 5-7 Sarapuu 2. aprill 2012 Hiiu
Tääksi Põhikool 1-4 Sarapuu 12. aprill 2012 Viljandi
Tääksi Põhikool 5-9 Sarapuu 5. aprill 2012 Viljandi
Taebla Gümnaasium 1-4 Sarapuu 29. märts 2012 Lääne
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Sarapuu 22. aprill 2012 Pärnu
Tali Põhikool 5-9 Sarapuu 31. märts 2012 Pärnu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Sarapuu 22. aprill 2012 Harju
Tallinna Lauliku Lasteaed Sarapuu 20. aprill 2012 Harju
Tallinna Reaalkool 5a Sarapuu 8. aprill 2012 Harju
Tallinna Reaalkool 5b Sarapuu 1. aprill 2012 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium 1b Sarapuu 13. aprill 2012 Harju
Tapa Gümnaasium 6-7 Sarapuu 16. aprill 2012 Lääne-Viru
Tartu Erakool 2a Sarapuu 15. aprill 2012 Tartu
Tartu Hiie Kool 6b Sarapuu 27. märts 2012 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3a Sarapuu 24. märts 2012 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b Sarapuu 13. aprill 2012 Tartu
Tartu Veeriku Kool 4b Sarapuu 27. aprill 2012 Tartu
Torma lasteaed Linnutaja 2 Sarapuu 17. aprill 2012 Jõgeva
Tõrva Gümnaasium 5b Sarapuu 30. märts 2012 Valga
Tõrva Gümnaasium 9a Sarapuu 7. aprill 2012 Valga
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-5 Sarapuu 12. aprill 2012 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 3 Sarapuu 21. aprill 2012 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 4 Sarapuu 21. aprill 2012 Ida-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Sarapuu 9. aprill 2012 Tartu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Sarapuu 2. aprill 2012 Lääne
Uulu Lasteaed Sarapuu 29. märts 2012 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Sarapuu 9. aprill 2012 Lääne-Viru
Valga Põhikool 3a Sarapuu 29. märts 2012 Valga
Valga Põhikool 5a Sarapuu 6. aprill 2012 Valga
Valga Vene Gümnaasium 6a Sarapuu 26. märts 2012 Valga
Valga Vene Gümnaasium 6b Sarapuu 18. aprill 2012 Valga
Valga Vene Gümnaasium 7b Sarapuu 23. aprill 2012 Valga
Vara Põhikool 1-4 Sarapuu 13. aprill 2012 Tartu
Värska Gümnaasium 2 Sarapuu 15. aprill 2012 Põlva
Veskitammi Lasteaed Sarapuu 16. aprill 2012 Harju
Viljandi Maagümnaasium 4a Sarapuu 4. mai 2012 Viljandi
Viluste Põhikool 1 Sarapuu 5. aprill 2012 Põlva
Viluste Põhikool 7 Sarapuu 3. mai 2012 Põlva
Virtsu Kool 14 Sarapuu 1. aprill 2012 Lääne
Virtsu Kool 2-3 Sarapuu 26. märts 2012 Lääne
Virtsu Kool 5-9 Sarapuu 1. aprill 2012 Lääne
Võnnu Lasteaed Värvuke Sarapuu 22. aprill 2012 Tartu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Sarapuu 29. märts 2012 Lääne

Tagasi tulemuste juurde