"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6474 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Antsla Gümnaasium 4b Rohukonn 27. aprill 2019 Võru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Rohukonn 19. aprill 2019 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Rohukonn 22. aprill 2019 Harju
Eerika lasteaed Laululind 2 Rohukonn 6. aprill 2019 Tartu
Elva Gümnaasium 2d Rohukonn 28. märts 2019 Tartu
Halliste Põhikool 1-4 Rohukonn 25. aprill 2019 Viljandi
Jüri Gümnaasium 2e Rohukonn 4. aprill 2019 Harju
Kanepi Gümnaasium 2 Rohukonn 17. aprill 2019 Põlva
Kohila Gümnaasium 1 Rohukonn 22. aprill 2019 Rapla
Kohila Gümnaasium 2 Rohukonn 25. aprill 2019 Rapla
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Rohukonn 5. mai 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Rohukonn 8. aprill 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke Rohukonn 9. aprill 2019 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Rohukonn 12. aprill 2019 Lääne
Kõo Lasteaed Rohukonn 18. aprill 2019 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 3a Rohukonn 17. aprill 2019 Tartu
Kõrveküla Põhikool 4a Rohukonn 11. aprill 2019 Tartu
Kõrveküla Põhikool 4c Rohukonn 7. aprill 2019 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Rohukonn 19. aprill 2019 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Rohukonn 25. aprill 2019 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Rohukonn 18. aprill 2019 Harju
Krootuse Põhikool 3 Rohukonn 4. aprill 2019 Põlva
Kuuste Kool 1 Rohukonn 17. aprill 2019 Tartu
Lasila Põhikool 5 Rohukonn 27. aprill 2019 Lääne-Viru
Lehtse Kool 1-4 Rohukonn 17. aprill 2019 Lääne-Viru
Loksa Gümnaasium 4a Rohukonn 6. aprill 2019 Harju
Muraste Looduskool Rohukonn 25. aprill 2019 Harju
Nõva Kool lasteaed Rohukonn 20. aprill 2019 Lääne
Oru lasteaed Mesimumm Rohukonn 23. aprill 2019 Harju
Oru Põhikool 4 Rohukonn 17. aprill 2019 Harju
Osula Põhikool 2 Rohukonn 29. aprill 2019 Võru
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Rohukonn 25. aprill 2019 Pärnu
Palupera Põhikool Rohukonn 24. aprill 2019 Valga
Pihtla Lasteaed Rohukonn 26. aprill 2019 Saare
Pirita Majandusgümnaasium 3c Rohukonn 26. aprill 2019 Harju
Põlva Kool 2a Rohukonn 6. aprill 2019 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm Rohukonn 17. aprill 2019 Põlva
Rakke Kool 7 Rohukonn 20. mai 2019 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 5c Rohukonn 25. aprill 2019 Lääne-Viru
Riidaja Põhikool 5-8 Rohukonn 6. aprill 2019 Valga
Risti Põhikool 1 Rohukonn 4. aprill 2019 Lääne
Saku Valla Lasteaed Päikesekild Rohukonn 7. aprill 2019 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed Rohukonn 11. aprill 2019 Rapla
Sonda Kool 5-6 Rohukonn 26. aprill 2019 Ida-Viru
Suure-Jaani Kool 3a Rohukonn 18. aprill 2019 Viljandi
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Rohukonn 13. aprill 2019 Harju
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Rohukonn 17. aprill 2019 Lääne-Viru
Tartu Hansa Kool 3a Rohukonn 13. aprill 2019 Tartu
Tartu Hiie Kool 4b 2 Rohukonn 18. aprill 2019 Tartu
Tartu Lasteaed Annike 2 Rohukonn 11. aprill 2019 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Rohukonn 22. aprill 2019 Tartu
Tartu Raatuse Kool 1a Rohukonn 21. aprill 2019 Tartu
Tartu Raatuse Kool 3a Rohukonn 29. aprill 2019 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3 Rohukonn 5. aprill 2019 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Rohukonn 30. märts 2019 Viljandi
Tarvastu Lasteaed Rohukonn 29. märts 2019 Viljandi
Tõrva Gümnaasium 4 Rohukonn 16. aprill 2019 Valga
Tõrva Gümnaasium 5 Rohukonn 19. aprill 2019 Valga
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Rohukonn 18. aprill 2019 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 34 Rohukonn 27. aprill 2019 Ida-Viru
Türi Põhikool 1a Rohukonn 7. aprill 2019 Järva
Türi Põhikool 3b Rohukonn 2. aprill 2019 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Rohukonn 5. aprill 2019 Tartu
Uulu Lasteaed Rohukonn 30. märts 2019 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Rohukonn 20. aprill 2019 Lääne-Viru
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Rohukonn 16. aprill 2019 Tartu
Varbla Kool 24 Rohukonn 2. mai 2019 Pärnu
Varbola Lasteaed-Algkool 1-2 Rohukonn 6. aprill 2019 Rapla
Värska Gümnaasium 1 Rohukonn 4. aprill 2019 Võru
Värska Gümnaasium 3-4 Rohukonn 22. aprill 2019 Võru
Viiratsi Lasteaed Rüblik Rohukonn 23. aprill 2019 Viljandi
Voore Põhikool Rohukonn 22. aprill 2019 Jõgeva
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Rohukonn 3. aprill 2019 Lääne
Võsukese Lasteaed Rohukonn 24. aprill 2019 Harju

Tagasi tulemuste juurde