"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6474 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Eerika lasteaed Laululind 2 Räästapääsuke 29. aprill 2019 Tartu
Elva Gümnaasium 2d Räästapääsuke 16. mai 2019 Tartu
Emmaste Põhikool 1-4 Räästapääsuke 5. mai 2019 Hiiu
Esku-Kamari Kool 3-4 Räästapääsuke 13. mai 2019 Jõgeva
Haapsalu Linna Algkool 2b Räästapääsuke 14. mai 2019 Lääne
Hummuli Põhikool 1-2 Räästapääsuke 20. mai 2019 Valga
Kadrina Keskkool 6a Räästapääsuke 22. mai 2019 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 2 Räästapääsuke 18. mai 2019 Põlva
Kohila Gümnaasium 7b Räästapääsuke 7. mai 2019 Rapla
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Räästapääsuke 17. mai 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Räästapääsuke 18. mai 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Räästapääsuke 20. mai 2019 Ida-Viru
Kõo Lasteaed Räästapääsuke 12. mai 2019 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 3a Räästapääsuke 7. mai 2019 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Räästapääsuke 20. mai 2019 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Räästapääsuke 14. mai 2019 Harju
Krootuse Põhikool 3 Räästapääsuke 10. mai 2019 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 22. mai 2019 Jõgeva
Laitse lasteaed Räästapääsuke 11. mai 2019 Harju
Lehtse Kool 1-4 Räästapääsuke 15. mai 2019 Lääne-Viru
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Räästapääsuke 6. mai 2019 Pärnu
Lümanda Põhikool 3 Räästapääsuke 11. mai 2019 Saare
Muhu Põhikool 5 Räästapääsuke 29. aprill 2019 Saare
Muraste Looduskool Räästapääsuke 16. mai 2019 Harju
Oru lasteaed Mesimumm Räästapääsuke 30. aprill 2019 Harju
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Räästapääsuke 5. mai 2019 Pärnu
Palupera Põhikool Räästapääsuke 15. mai 2019 Valga
Peetri Kool 4-5 Räästapääsuke 29. aprill 2019 Järva
Pihtla Lasteaed Räästapääsuke 26. aprill 2019 Saare
Rakvere Gümnaasium 5c Räästapääsuke 17. mai 2019 Lääne-Viru
Risti Kool 5-9 Räästapääsuke 16. mai 2019 Harju
Risti Põhikool 1 Räästapääsuke 10. mai 2019 Lääne
Sadala Põhikool 2-3 Räästapääsuke 30. aprill 2019 Jõgeva
Sipa-Laukna Lasteaed Räästapääsuke 25. aprill 2019 Rapla
Sonda Kool 5-6 Räästapääsuke 30. aprill 2019 Ida-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Räästapääsuke 13. mai 2019 Hiiu
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Räästapääsuke 9. mai 2019 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Kool 1a Räästapääsuke 20. mai 2019 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Räästapääsuke 7. mai 2019 Viljandi
Tõrva Gümnaasium 4 Räästapääsuke 15. mai 2019 Valga
Türi Põhikool 1a Räästapääsuke 8. mai 2019 Järva
Varbla Kool 13 Räästapääsuke 1. mai 2019 Pärnu
Varbla Kool 24 Räästapääsuke 5. mai 2019 Pärnu
Värska Gümnaasium 1 Räästapääsuke 15. mai 2019 Võru
Värska Gümnaasium 3-4 Räästapääsuke 21. mai 2019 Võru
Voore Põhikool Räästapääsuke 17. mai 2019 Jõgeva

Tagasi tulemuste juurde