"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6474 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
A. Haava nim. Pala Põhikool Lumikelluke 8. märts 2004 Jõgeva
Aakre Algkool Lumikelluke 17. märts 2004 Valga
Adavere Põhikool Lumikelluke 18. märts 2004 Jõgeva
Ahtme Gümnaasium Lumikelluke 10. aprill 2004 Ida-Viru
Albu Põhikool Lumikelluke 22. märts 2004 Järva
Antsla Gümnaasium Lumikelluke 20. aprill 2004 Võru
Aruküla Põhikool Lumikelluke 18. märts 2004 Harju
C.R. Jakobsoni nimeline Gümnaasium Lumikelluke 13. märts 2004 Viljandi
Emmaste Põhikool Lumikelluke 23. märts 2004 Hiiu
Häädemeeste Keskkool Lumikelluke 15. märts 2004 Pärnu
Häädemeeste Keskkool 2 Lumikelluke 19. märts 2004 Pärnu
Halliste Põhikool Lumikelluke 12. märts 2004 Viljandi
Imavere Põhikool 1 Lumikelluke 7. aprill 2004 Järva
Jäneda Põhikool Lumikelluke 23. märts 2004 Järva
Jäneda Põhikool 2 Lumikelluke 24. märts 2004 Järva
Jõhvi Gümnaasium Lumikelluke 23. märts 2004 Ida-Viru
Kaagjärve Lasteaed-Algkool Lumikelluke 19. märts 2004 Valga
Kääpa Põhikool Lumikelluke 17. märts 2004 Võru
Kadrina Keskkool Lumikelluke 22. märts 2004 Lääne-Viru
Kambja Põhikool Lumikelluke 25. märts 2004 Tartu
Käpa Lumikelluke 20. märts 2004 Valga
Kärdla Ühisgümnaasium Lumikelluke 8. märts 2004 Hiiu
Kärstna Põhikool Lumikelluke 17. märts 2004 Viljandi
Kehtna Põhikool Lumikelluke 22. märts 2004 Rapla
Kihelkonna Põhikool Lumikelluke 9. märts 2004 Saare
Kohila Gümnaasium Lumikelluke 22. märts 2004 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Lumikelluke 2. aprill 2004 Ida-Viru
Kolga Keskkool Lumikelluke 28. märts 2004 Harju
Konguta Algkool Lumikelluke 12. märts 2004 Tartu
Kunda Ühisgümnaasium Lumikelluke 5. aprill 2004 Lääne-Viru
Kuressaare Gümnaasium Lumikelluke 23. märts 2004 Saare
Kuressaare Vanalinna Kool Lumikelluke 18. märts 2004 Saare
Kuuste Põhikool Lumikelluke 16. märts 2004 Tartu
Kuuste Põhikool2 Lumikelluke 24. märts 2004 Tartu
Laiuse Põhikool Lumikelluke 27. märts 2004 Jõgeva
Lauka Põhikool Lumikelluke 23. märts 2004 Hiiu
Leevi Algkool Lumikelluke 18. märts 2004 Põlva
Lihula Gümnaasium Lumikelluke 17. märts 2004 Lääne
Lihula Gümnaasium 2 Lumikelluke 16. märts 2004 Lääne
Lüllemäe Põhikool I Lumikelluke 17. märts 2004 Valga
Lüllemäe Põhikool II Lumikelluke 18. märts 2004 Valga
Luunja Keskkool Lumikelluke 21. märts 2004 Tartu
Melliste Algkool Lumikelluke 31. märts 2004 Tartu
Metsküla Algkool Lumikelluke 17. märts 2004 Lääne
Mikitamäe Põhikool Lumikelluke 12. märts 2004 Põlva
Misso Keskkool Lumikelluke 23. märts 2004 Võru
Mooste Põhikool Lumikelluke 22. märts 2004 Põlva
Muhu Põhikool Lumikelluke 16. märts 2004 Saare
Muraste Lumikelluke 28. märts 2004 Harju
Mustjala Põhikool Lumikelluke 18. märts 2004 Saare
Neeme Algkool Lumikelluke 2. aprill 2004 Harju
Nõo Põhikool Laguja liitklass Lumikelluke 11. märts 2004 Tartu
Orissaare Gümnaasium Lumikelluke 24. märts 2004 Saare
Osula Põhikool Lumikelluke 22. märts 2004 Võru
Paide Ühisgümnaasium Lumikelluke 15. märts 2004 Järva
Paikuse Põhikool Lumikelluke 17. märts 2004 Pärnu
Paikuse Põhikool 2 Lumikelluke 22. märts 2004 Pärnu
Palupera Põhikool Lumikelluke 15. märts 2004 Valga
Parksepa Keskkool Lumikelluke 21. märts 2004 Võru
Pärnjõe Põhikool Lumikelluke 9. märts 2004 Pärnu
Pärnu Noorte Loodusmaja Lumikelluke 16. märts 2004 Pärnu
Pärnu Noorte Loodusmaja 2 Lumikelluke 18. märts 2004 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Lumikelluke 10. märts 2004 Pärnu
Pärnu Väike Vabakool Lumikelluke 13. märts 2004 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool Lumikelluke 4. märts 2004 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Lumikelluke 17. märts 2004 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 2 Lumikelluke 24. märts 2004 Pärnu
Peetri Põhikool Lumikelluke 17. märts 2004 Järva
Pikasilla Algkool Lumikelluke 19. märts 2004 Valga
Rakke Gümnaasium Lumikelluke 27. märts 2004 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool Lumikelluke 28. märts 2004 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool 2 Lumikelluke 29. märts 2004 Lääne-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium Lumikelluke 19. märts 2004 Lääne-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium 2 Lumikelluke 7. märts 2004 Lääne-Viru
Rannu Keskkool Lumikelluke 11. märts 2004 Tartu
Räpina Ühisgümnaasium Lumikelluke 20. märts 2004 Põlva
Raudna Põhikool Lumikelluke 12. märts 2004 Viljandi
Ridala Põhikool Lumikelluke 4. märts 2004 Lääne
Rõngu Keskkool Lumikelluke 21. märts 2004 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool Lumikelluke 30. märts 2004 Järva
Roosna-Alliku Põhikool öko Lumikelluke 14. märts 2004 Järva
Ruusa Põhikool Lumikelluke 17. märts 2004 Põlva
Sadala Põhikool Lumikelluke 24. märts 2004 Jõgeva
Saduküla Põhikool Lumikelluke 17. märts 2004 Jõgeva
Sindi Gümnaasium Lumikelluke 14. märts 2004 Pärnu
Suislepa Lasteaed-Algkool Lumikelluke 28. märts 2004 Viljandi
Surju Põhikool Lumikelluke 17. märts 2004 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Lumikelluke 13. märts 2004 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Lumikelluke 18. märts 2004 Viljandi
Tääksi Põhikool Lumikelluke 17. märts 2004 Viljandi
Tallinna Mustamäe Gümnaasium Lumikelluke 29. märts 2004 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium Lumikelluke 3. märts 2004 Harju
Tamsalu Gümnaasium Lumikelluke 12. märts 2004 Lääne-Viru
Tapa Gümnaasium Lumikelluke 22. märts 2004 Lääne-Viru
Tartu Elu Sõna Kristlik Kool Lumikelluke 15. märts 2004 Tartu
Tartu Hiie Kool Lumikelluke 16. märts 2004 Tartu
Tartu Kunstigümnaasium Lumikelluke 21. märts 2004 Tartu
Tartu Kunstigümnaasium 2 Lumikelluke 21. märts 2004 Tartu
Tartu Kunstigümnaasium 3 Lumikelluke 30. märts 2004 Tartu
Teenuse Lumikelluke 20. märts 2004 Rapla
Toila Gümnaasium Lumikelluke 31. märts 2004 Ida-Viru
Tori Põhikool Lumikelluke 19. märts 2004 Pärnu
Tornimäe Põhikool Lumikelluke 18. märts 2004 Saare
Tõrva Gümnaasium Lumikelluke 13. märts 2004 Valga
Tsirguliina Keskkool Lumikelluke 8. märts 2004 Valga
Turba Gümnaasium Lumikelluke 23. märts 2004 Harju
Türi Gümnaasium Lumikelluke 18. märts 2004 Järva
Unipiha Algkool Lumikelluke 6. aprill 2004 Tartu
Uulu Põhikool Lumikelluke 24. märts 2004 Pärnu
Valga Gümnaasium Lumikelluke 10. märts 2004 Valga
Valga Põhikool Lumikelluke 27. märts 2004 Valga
Valga Põhikool 2 Lumikelluke 17. märts 2004 Valga
Valguta Lasteaed-Algkool Lumikelluke 12. märts 2004 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool 2 Lumikelluke 29. märts 2004 Tartu
Vao Lasteaed-Algkool Lumikelluke 17. märts 2004 Järva
Vara Põhikool Lumikelluke 17. märts 2004 Tartu
Varstu Keskkool Lumikelluke 21. märts 2004 Võru
Vasta Põhikool Lumikelluke 27. märts 2004 Lääne-Viru
Vastse-Kuuste Kool Lumikelluke 5. aprill 2004 Põlva
Vastse-Kuuste Kool 2 Lumikelluke 24. märts 2004 Põlva
Vatla Põhikool Lumikelluke 3. märts 2004 Lääne
Viira Kool Lumikelluke 10. märts 2004 Pärnu
Virtsu Põhikool Lumikelluke 25. märts 2004 Lääne
Võhma Gümnaasium Lumikelluke 19. märts 2004 Viljandi
Vormsi Lumikelluke 11. märts 2004 Lääne
Võru Kesklinna Gümnaasium Lumikelluke 26. märts 2004 Võru
Võru Kesklinna Gümnaasium 2 Lumikelluke 12. märts 2004 Võru
Võsu Põhikool Lumikelluke 17. märts 2004 Lääne-Viru

Tagasi tulemuste juurde