"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Elva Gümnaasium 2d Rohukonn 28. märts 2019 Tartu
Tarvastu Lasteaed Rohukonn 29. märts 2019 Viljandi
Uulu Lasteaed Rohukonn 30. märts 2019 Pärnu
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Rohukonn 30. märts 2019 Viljandi
Türi Põhikool 3b Rohukonn 2. aprill 2019 Järva
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Rohukonn 3. aprill 2019 Lääne
Krootuse Põhikool 3 Rohukonn 4. aprill 2019 Põlva
Jüri Gümnaasium 2e Rohukonn 4. aprill 2019 Harju
Risti Põhikool 1 Rohukonn 4. aprill 2019 Lääne
Värska Gümnaasium 1 Rohukonn 4. aprill 2019 Võru
Unipiha Algkool 1-4 Rohukonn 5. aprill 2019 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3 Rohukonn 5. aprill 2019 Viljandi
Riidaja Põhikool 5-8 Rohukonn 6. aprill 2019 Valga
Põlva Kool 2a Rohukonn 6. aprill 2019 Põlva
Varbola Lasteaed-Algkool 1-2 Rohukonn 6. aprill 2019 Rapla
Eerika lasteaed Laululind 2 Rohukonn 6. aprill 2019 Tartu
Loksa Gümnaasium 4a Rohukonn 6. aprill 2019 Harju
Saku Valla Lasteaed Päikesekild Rohukonn 7. aprill 2019 Harju
Kõrveküla Põhikool 4c Rohukonn 7. aprill 2019 Tartu
Türi Põhikool 1a Rohukonn 7. aprill 2019 Järva
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Rohukonn 8. aprill 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke Rohukonn 9. aprill 2019 Ida-Virumaa
Kõrveküla Põhikool 4a Rohukonn 11. aprill 2019 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Rohukonn 11. aprill 2019 Rapla
Tartu Lasteaed Annike 2 Rohukonn 11. aprill 2019 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Rohukonn 12. aprill 2019 Lääne
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Rohukonn 13. aprill 2019 Harju
Tartu Hansa Kool 3a Rohukonn 13. aprill 2019 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Rohukonn 16. aprill 2019 Tartu
Tõrva Gümnaasium 4 Rohukonn 16. aprill 2019 Valga
Lehtse Kool 1-4 Rohukonn 17. aprill 2019 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 3a Rohukonn 17. aprill 2019 Tartu
Oru Põhikool 4 Rohukonn 17. aprill 2019 Harju
Kuuste Kool 1 Rohukonn 17. aprill 2019 Tartu
Kanepi Gümnaasium 2 Rohukonn 17. aprill 2019 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm Rohukonn 17. aprill 2019 Põlva
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Rohukonn 17. aprill 2019 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kool 3a Rohukonn 18. aprill 2019 Viljandi
Tartu Hiie Kool 4b 2 Rohukonn 18. aprill 2019 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Rohukonn 18. aprill 2019 Harju
Kõo Lasteaed Rohukonn 18. aprill 2019 Viljandi
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Rohukonn 18. aprill 2019 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Rohukonn 19. aprill 2019 Harju
Tõrva Gümnaasium 5 Rohukonn 19. aprill 2019 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Rohukonn 19. aprill 2019 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Rohukonn 20. aprill 2019 Lääne-Viru
Nõva Kool lasteaed Rohukonn 20. aprill 2019 Lääne
Tartu Raatuse Kool 1a Rohukonn 21. aprill 2019 Tartu
Kohila Gümnaasium 1 Rohukonn 22. aprill 2019 Rapla
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Rohukonn 22. aprill 2019 Tartu
Voore Põhikool Rohukonn 22. aprill 2019 Jõgeva
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Rohukonn 22. aprill 2019 Harju
Värska Gümnaasium 3-4 Rohukonn 22. aprill 2019 Võru
Oru lasteaed Mesimumm Rohukonn 23. aprill 2019 Harju
Viiratsi Lasteaed Rüblik Rohukonn 23. aprill 2019 Viljandi
Palupera Põhikool Rohukonn 24. aprill 2019 Valga
Võsukese Lasteaed Rohukonn 24. aprill 2019 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Rohukonn 25. aprill 2019 Harju
Kohila Gümnaasium 2 Rohukonn 25. aprill 2019 Rapla
Halliste Põhikool 1-4 Rohukonn 25. aprill 2019 Viljandi
Rakvere Gümnaasium 5c Rohukonn 25. aprill 2019 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Rohukonn 25. aprill 2019 Harju
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Rohukonn 25. aprill 2019 Pärnu
Pihtla Lasteaed Rohukonn 26. aprill 2019 Saare
Pirita Majandusgümnaasium 3c Rohukonn 26. aprill 2019 Harju
Sonda Kool 5-6 Rohukonn 26. aprill 2019 Ida-Viru
Lasila Põhikool 5 Rohukonn 27. aprill 2019 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 34 Rohukonn 27. aprill 2019 Ida-Viru
Antsla Gümnaasium 4b Rohukonn 27. aprill 2019 Võru
Tartu Raatuse Kool 3a Rohukonn 29. aprill 2019 Tartu
Osula Põhikool 2 Rohukonn 29. aprill 2019 Võru
Varbla Kool 24 Rohukonn 2. mai 2019 Pärnu
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Rohukonn 5. mai 2019 Ida-Viru
Rakke Kool 7 Rohukonn 20. mai 2019 Lääne-Viru

Tagasi tulemuste juurde