"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6253 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Pihtla Lasteaed Pajud 27. märts 2019 Saare
Tartu Lasteaed Kelluke Pajud 27. märts 2019 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Pajud 29. märts 2019 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 3a Pajud 30. märts 2019 Tartu
Tartu Hansa Kool 3a Pajud 1. aprill 2019 Tartu
Audentese Erakool 2c Pajud 3. aprill 2019 Harju
Elva Gümnaasium 2d Pajud 3. aprill 2019 Tartu
Värska Gümnaasium 2 Pajud 3. aprill 2019 Võru
Tallinna Inglise Kolledž 5-8 Pajud 3. aprill 2019 Harju
Eerika lasteaed Laululind 2 Pajud 3. aprill 2019 Tartu
Põlva Lasteaed Mesimumm Pajud 3. aprill 2019 Põlva
Emmaste Põhikool 1-4 Pajud 3. aprill 2019 Hiiu
Jõgeva Põhikool 3c Pajud 4. aprill 2019 Jõgeva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Pajud 4. aprill 2019 Lääne
Lümanda Põhikool 3 Pajud 4. aprill 2019 Saare
Värska Gümnaasium 1 Pajud 4. aprill 2019 Võru
Valga Jaanikese Kool 3-5 Pajud 4. aprill 2019 Valga
Harkujärve Põhikool 2b Pajud 4. aprill 2019 Harju
Lehtse Kool 1-4 Pajud 5. aprill 2019 Lääne-Viru
Kõo Lasteaed Pajud 5. aprill 2019 Viljandi
Kääpa Põhikool 1 Pajud 5. aprill 2019 Võru
Riia Eesti Põhikool 2 Pajud 5. aprill 2019 Välismaa
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Pajud 5. aprill 2019 Hiiu
Hummuli Põhikool 1-2 Pajud 5. aprill 2019 Valga
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Pajud 5. aprill 2019 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Pajud 5. aprill 2019 Rapla
Virtsu Kool 3-4 Pajud 5. aprill 2019 Lääne
Osula Põhikool 2 Pajud 5. aprill 2019 Võru
Lümanda Põhikool 1 Pajud 5. aprill 2019 Saare
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Pajud 6. aprill 2019 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Pajud 6. aprill 2019 Lääne-Viru
Põlva Kool 2a Pajud 6. aprill 2019 Põlva
Sonda Kool 5-6 Pajud 6. aprill 2019 Ida-Viru
Tartu Raatuse Kool 3a Pajud 6. aprill 2019 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Pajud 6. aprill 2019 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d Pajud 6. aprill 2019 Harju
Tartu Hiie Kool 4b 2 Pajud 6. aprill 2019 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 4a Pajud 6. aprill 2019 Harju
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Pajud 6. aprill 2019 Pärnu
Muraste Looduskool Pajud 6. aprill 2019 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Pajud 6. aprill 2019 Lääne
Kanepi Gümnaasium 2 Pajud 6. aprill 2019 Põlva
Tilsi Põhikool 2 Pajud 7. aprill 2019 Põlva
Varbla Kool 24 Pajud 7. aprill 2019 Pärnu
Pelguranna Lasteaed 2 Pajud 7. aprill 2019 Harju
Rapla Vesiroosi Kool 3a Pajud 7. aprill 2019 Rapla
Antsla Gümnaasium 4b Pajud 7. aprill 2019 Võru
Rakvere Põhikool Pajud 7. aprill 2019 Lääne-Viru
Tarvastu Lasteaed Pajud 7. aprill 2019 Viljandi
Kohila Gümnaasium 5c5d Pajud 7. aprill 2019 Rapla
Värska Gümnaasium 3-4 Pajud 7. aprill 2019 Võru
Laitse lasteaed 2 Pajud 7. aprill 2019 Harju
Tudulinna Põhikool 34 Pajud 7. aprill 2019 Ida-Viru
Mõisaküla Kool 5 Pajud 7. aprill 2019 Viljandi
Konguta Kool 3 Pajud 7. aprill 2019 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Pajud 7. aprill 2019 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Pajud 7. aprill 2019 Pärnu
Halliste Põhikool 1-4 Pajud 7. aprill 2019 Viljandi
Türi Põhikool 2c Pajud 7. aprill 2019 Järva
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Pajud 7. aprill 2019 Harju
Jüri Gümnaasium 2e Pajud 7. aprill 2019 Harju
Kohila Gümnaasium 7b Pajud 7. aprill 2019 Rapla
Valga Põhikool 1d Pajud 7. aprill 2019 Valga
Alavere Põhikool 1 Pajud 7. aprill 2019 Harju
Lümanda Põhikool 4 Pajud 7. aprill 2019 Saare
Suure-Jaani Kool 3a Pajud 7. aprill 2019 Viljandi
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Pajud 8. aprill 2019 Ida-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Pajud 8. aprill 2019 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Pajud 8. aprill 2019 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Pajud 8. aprill 2019 Ida-Viru
Tallinna Jaan Poska Lasteaed Pajud 8. aprill 2019 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Pajud 8. aprill 2019 Hiiu
Võru Lasteaed Sõleke Pajud 8. aprill 2019 Võru
Lümanda Põhikool 2 Pajud 8. aprill 2019 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Pajud 8. aprill 2019 Harju
Kohila Gümnaasium 2 Pajud 8. aprill 2019 Rapla
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Pajud 8. aprill 2019 Lääne-Viru
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Pajud 8. aprill 2019 Harju
Krootuse Põhikool 3 Pajud 8. aprill 2019 Põlva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Pajud 8. aprill 2019 Jõgeva
Lagedi lasteaed Pajud 8. aprill 2019 Harju
Loksa Gümnaasium 4a Pajud 9. aprill 2019 Harju
Pelguranna Lasteaed Pajud 9. aprill 2019 Harju
Haapsalu Linna Algkool 2b Pajud 9. aprill 2019 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Pajud 9. aprill 2019 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Pajud 9. aprill 2019 Pärnu
Riidaja Põhikool 5-8 Pajud 9. aprill 2019 Valga
Tartu Lasteaed Annike 2 Pajud 9. aprill 2019 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Pajud 9. aprill 2019 Pärnu
Haapsalu Linna Algkool 2a Pajud 10. aprill 2019 Lääne
Tõrva Gümnaasium 4 Pajud 10. aprill 2019 Valga
Kohila Gümnaasium 1 Pajud 10. aprill 2019 Rapla
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 5 Pajud 10. aprill 2019 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm Pajud 10. aprill 2019 Tartu
Orissaare Gümnaasium 3 Pajud 10. aprill 2019 Saare
Türi Lokuta lasteaed Pajud 10. aprill 2019 Järva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a Pajud 10. aprill 2019 Ida-Viru
Voore Põhikool Pajud 10. aprill 2019 Jõgeva
Aste Põhikool 1 Pajud 10. aprill 2019 Saare
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 Pajud 10. aprill 2019 Jõgeva
Tartu Raatuse Kool 1a Pajud 10. aprill 2019 Tartu
Peetri Kool 4-5 Pajud 11. aprill 2019 Järva
Ääsmäe Põhikool 5-6 Pajud 11. aprill 2019 Harju
Muhu Põhikool 5 Pajud 11. aprill 2019 Saare
Sonda Kool 1-4 Pajud 11. aprill 2019 Ida-Viru
Nõva Kool lasteaed Pajud 11. aprill 2019 Lääne
Võsukese Lasteaed Pajud 11. aprill 2019 Harju
Elva Gümnaasium 1b Pajud 11. aprill 2019 Tartu
Nurme Kool 8-9a Pajud 11. aprill 2019 Järva
Kadrina Keskkool 6a Pajud 12. aprill 2019 Lääne-Viru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Pajud 12. aprill 2019 Pärnu
Vääna Mõisakool Pajud 12. aprill 2019 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 3a Pajud 12. aprill 2019 Harju
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Pajud 12. aprill 2019 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Pajud 13. aprill 2019 Lääne-Viru
Rakke Kool 8 Pajud 13. aprill 2019 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Pajud 13. aprill 2019 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Pajud 14. aprill 2019 Lääne-Viru
Türi Põhikool 1a Pajud 14. aprill 2019 Järva
Rakke Kool 7 Pajud 14. aprill 2019 Lääne-Viru
Valga Põhikool 2c Pajud 15. aprill 2019 Valga
Tartu Lasteaed Annike 3 Pajud 15. aprill 2019 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Pajud 15. aprill 2019 Harju
Kadrina Keskkool 34 Pajud 15. aprill 2019 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Pajud 16. aprill 2019 Ida-Viru
Harku Lasteaed Pajud 16. aprill 2019 Harju
Koigi Kool Pajud 16. aprill 2019 Järva
Elva Lasteaed Murumuna Pajud 16. aprill 2019 Tartu
Loo Lasteaed Pääsupesa Pajud 17. aprill 2019 Harju
Rakvere Gümnaasium 5c Pajud 17. aprill 2019 Lääne-Viru
Risti Põhikool 1 Pajud 17. aprill 2019 Lääne
Kuremaa Lasteaed-Algkool Pajud 18. aprill 2019 Jõgeva
Pirita Majandusgümnaasium 3c Pajud 18. aprill 2019 Harju
Veskitammi Lasteaed Pajud 19. aprill 2019 Harju
Alavere Põhikool 2 Pajud 19. aprill 2019 Harju
Nõva Kool 1-2 Pajud 21. aprill 2019 Lääne
Kohila Gümnaasium 1c Pajud 21. aprill 2019 Rapla
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Pajud 22. aprill 2019 Tartu
Tartu Lasteaed Sass Pajud 24. aprill 2019 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Pajud 25. aprill 2019 Ida-Viru
Võsukese Lasteaed 2 Pajud 25. aprill 2019 Harju
Kõrveküla Põhikool 4c Pajud 26. aprill 2019 Tartu
Lasila Põhikool 5 Pajud 26. aprill 2019 Lääne-Viru
Torma Lasteaed "Linnutaja" Pajud 30. aprill 2019 Jõgeva
Esku-Kamari Kool 3-4 Pajud 13. mai 2019 Jõgeva

Tagasi tulemuste juurde