"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6474 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ääsmäe Põhikool 5-6 Pajud 11. aprill 2019 Harju
Alavere Põhikool 1 Pajud 7. aprill 2019 Harju
Alavere Põhikool 2 Pajud 19. aprill 2019 Harju
Antsla Gümnaasium 4b Pajud 7. aprill 2019 Võru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Pajud 13. aprill 2019 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Pajud 7. aprill 2019 Harju
Aste Põhikool 1 Pajud 10. aprill 2019 Saare
Audentese Erakool 2c Pajud 3. aprill 2019 Harju
Eerika lasteaed Laululind 2 Pajud 3. aprill 2019 Tartu
Elva Gümnaasium 1b Pajud 11. aprill 2019 Tartu
Elva Gümnaasium 2d Pajud 3. aprill 2019 Tartu
Elva Lasteaed Murumuna Pajud 16. aprill 2019 Tartu
Emmaste Põhikool 1-4 Pajud 3. aprill 2019 Hiiu
Esku-Kamari Kool 3-4 Pajud 13. mai 2019 Jõgeva
Haapsalu Linna Algkool 2a Pajud 10. aprill 2019 Lääne
Haapsalu Linna Algkool 2b Pajud 9. aprill 2019 Lääne
Halliste Põhikool 1-4 Pajud 7. aprill 2019 Viljandi
Harku Lasteaed Pajud 16. aprill 2019 Harju
Harkujärve Põhikool 2b Pajud 4. aprill 2019 Harju
Hummuli Põhikool 1-2 Pajud 5. aprill 2019 Valga
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Pajud 8. aprill 2019 Jõgeva
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Pajud 15. aprill 2019 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d Pajud 6. aprill 2019 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 4a Pajud 6. aprill 2019 Harju
Jõgeva Põhikool 3c Pajud 4. aprill 2019 Jõgeva
Jüri Gümnaasium 2e Pajud 7. aprill 2019 Harju
Kääpa Põhikool 1 Pajud 5. aprill 2019 Võru
Kadrina Keskkool 34 Pajud 15. aprill 2019 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6a Pajud 12. aprill 2019 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 2 Pajud 6. aprill 2019 Põlva
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Pajud 8. aprill 2019 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Pajud 7. aprill 2019 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Pajud 7. aprill 2019 Pärnu
Kohila Gümnaasium 1 Pajud 10. aprill 2019 Rapla
Kohila Gümnaasium 1c Pajud 21. aprill 2019 Rapla
Kohila Gümnaasium 2 Pajud 8. aprill 2019 Rapla
Kohila Gümnaasium 5c5d Pajud 7. aprill 2019 Rapla
Kohila Gümnaasium 7b Pajud 7. aprill 2019 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Pajud 16. aprill 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Pajud 25. aprill 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a Pajud 10. aprill 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Pajud 8. aprill 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Pajud 8. aprill 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Pajud 6. aprill 2019 Ida-Viru
Koigi Kool Pajud 16. aprill 2019 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Pajud 6. aprill 2019 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Pajud 4. aprill 2019 Lääne
Konguta Kool 3 Pajud 7. aprill 2019 Tartu
Kõo Lasteaed Pajud 5. aprill 2019 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 3a Pajud 30. märts 2019 Tartu
Kõrveküla Põhikool 4c Pajud 26. aprill 2019 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Pajud 8. aprill 2019 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Pajud 9. aprill 2019 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Pajud 8. aprill 2019 Harju
Krootuse Põhikool 3 Pajud 8. aprill 2019 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Pajud 18. aprill 2019 Jõgeva
Lagedi lasteaed Pajud 8. aprill 2019 Harju
Laitse lasteaed 2 Pajud 7. aprill 2019 Harju
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 Pajud 10. aprill 2019 Jõgeva
Lasila Põhikool 5 Pajud 26. aprill 2019 Lääne-Viru
Lehtse Kool 1-4 Pajud 5. aprill 2019 Lääne-Viru
Loksa Gümnaasium 4a Pajud 9. aprill 2019 Harju
Loo Lasteaed Pääsupesa Pajud 17. aprill 2019 Harju
Lümanda Põhikool 1 Pajud 5. aprill 2019 Saare
Lümanda Põhikool 2 Pajud 8. aprill 2019 Saare
Lümanda Põhikool 3 Pajud 4. aprill 2019 Saare
Lümanda Põhikool 4 Pajud 7. aprill 2019 Saare
Mõisaküla Kool 5 Pajud 7. aprill 2019 Viljandi
Muhu Põhikool 5 Pajud 11. aprill 2019 Saare
Muraste Looduskool Pajud 6. aprill 2019 Harju
Nõva Kool 1-2 Pajud 21. aprill 2019 Lääne
Nõva Kool lasteaed Pajud 11. aprill 2019 Lääne
Nurme Kool 8-9a Pajud 11. aprill 2019 Järva
Orissaare Gümnaasium 3 Pajud 10. aprill 2019 Saare
Osula Põhikool 2 Pajud 5. aprill 2019 Võru
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Pajud 6. aprill 2019 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Pajud 9. aprill 2019 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Pajud 9. aprill 2019 Pärnu
Peetri Kool 4-5 Pajud 11. aprill 2019 Järva
Pelguranna Lasteaed Pajud 9. aprill 2019 Harju
Pelguranna Lasteaed 2 Pajud 7. aprill 2019 Harju
Pihtla Lasteaed Pajud 27. märts 2019 Saare
Pirita Majandusgümnaasium 3a Pajud 12. aprill 2019 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 3c Pajud 18. aprill 2019 Harju
Põlva Kool 2a Pajud 6. aprill 2019 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm Pajud 3. aprill 2019 Põlva
Puhja Lasteaed Pääsusilm Pajud 10. aprill 2019 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Pajud 5. aprill 2019 Tartu
Rakke Kool 7 Pajud 14. aprill 2019 Lääne-Viru
Rakke Kool 8 Pajud 13. aprill 2019 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 5c Pajud 17. aprill 2019 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool Pajud 7. aprill 2019 Lääne-Viru
Rapla Vesiroosi Kool 3a Pajud 7. aprill 2019 Rapla
Riia Eesti Põhikool 2 Pajud 5. aprill 2019 Välismaa
Riidaja Põhikool 5-8 Pajud 9. aprill 2019 Valga
Risti Põhikool 1 Pajud 17. aprill 2019 Lääne
Sipa-Laukna Lasteaed Pajud 5. aprill 2019 Rapla
Sonda Kool 1-4 Pajud 11. aprill 2019 Ida-Viru
Sonda Kool 5-6 Pajud 6. aprill 2019 Ida-Viru
Suure-Jaani Kool 3a Pajud 7. aprill 2019 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Pajud 5. aprill 2019 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Pajud 8. aprill 2019 Hiiu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Pajud 12. aprill 2019 Pärnu
Tallinna Inglise Kolledž 5-8 Pajud 3. aprill 2019 Harju
Tallinna Jaan Poska Lasteaed Pajud 8. aprill 2019 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 5 Pajud 10. aprill 2019 Harju
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Pajud 12. aprill 2019 Harju
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Pajud 8. aprill 2019 Lääne-Viru
Tartu Hansa Kool 3a Pajud 1. aprill 2019 Tartu
Tartu Hiie Kool 4b 2 Pajud 6. aprill 2019 Tartu
Tartu Lasteaed Annike 2 Pajud 9. aprill 2019 Tartu
Tartu Lasteaed Annike 3 Pajud 15. aprill 2019 Tartu
Tartu Lasteaed Kelluke Pajud 27. märts 2019 Tartu
Tartu Lasteaed Sass Pajud 24. aprill 2019 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Pajud 22. aprill 2019 Tartu
Tartu Raatuse Kool 1a Pajud 10. aprill 2019 Tartu
Tartu Raatuse Kool 3a Pajud 6. aprill 2019 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Pajud 29. märts 2019 Viljandi
Tarvastu Lasteaed Pajud 7. aprill 2019 Viljandi
Tilsi Põhikool 2 Pajud 7. aprill 2019 Põlva
Torma Lasteaed "Linnutaja" Pajud 30. aprill 2019 Jõgeva
Tõrva Gümnaasium 4 Pajud 10. aprill 2019 Valga
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Pajud 14. aprill 2019 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 34 Pajud 7. aprill 2019 Ida-Viru
Türi Lokuta lasteaed Pajud 10. aprill 2019 Järva
Türi Põhikool 1a Pajud 14. aprill 2019 Järva
Türi Põhikool 2c Pajud 7. aprill 2019 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Pajud 8. aprill 2019 Tartu
Vääna Mõisakool Pajud 12. aprill 2019 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Pajud 6. aprill 2019 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Pajud 13. aprill 2019 Lääne-Viru
Valga Jaanikese Kool 3-5 Pajud 4. aprill 2019 Valga
Valga Põhikool 1d Pajud 7. aprill 2019 Valga
Valga Põhikool 2c Pajud 15. aprill 2019 Valga
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Pajud 6. aprill 2019 Tartu
Varbla Kool 24 Pajud 7. aprill 2019 Pärnu
Värska Gümnaasium 1 Pajud 4. aprill 2019 Võru
Värska Gümnaasium 2 Pajud 3. aprill 2019 Võru
Värska Gümnaasium 3-4 Pajud 7. aprill 2019 Võru
Veskitammi Lasteaed Pajud 19. aprill 2019 Harju
Virtsu Kool 3-4 Pajud 5. aprill 2019 Lääne
Voore Põhikool Pajud 10. aprill 2019 Jõgeva
Võru Lasteaed Sõleke Pajud 8. aprill 2019 Võru
Võsukese Lasteaed Pajud 11. aprill 2019 Harju
Võsukese Lasteaed 2 Pajud 25. aprill 2019 Harju

Tagasi tulemuste juurde