"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6474 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kadrina Keskkool 5a Varsakabi 6. aprill 2014 Lääne-Viru
Lustivere Põhikool 7 Varsakabi 8. aprill 2014 Jõgeva
Konguta Kool 2 Varsakabi 8. aprill 2014 Tartu
Tallinna Tehnikagümnaasium 5a Varsakabi 8. aprill 2014 Harju
Kohila Gümnaasium 6a Varsakabi 9. aprill 2014 Rapla
Konguta Kool 5-6 Varsakabi 12. aprill 2014 Tartu
Ruhnu Põhikool 2-8 Varsakabi 13. aprill 2014 Saare
Salme Põhikool 6-7 Varsakabi 14. aprill 2014 Saare
Aseri Keskkool 2a Varsakabi 14. aprill 2014 Ida-Viru
Mammaste Lasteaed-Algkool 1a Varsakabi 15. aprill 2014 Põlva
Järva-Jaani Gümnaasium Varsakabi 15. aprill 2014 Järva
Taebla Gümnaasium 1-4 Varsakabi 16. aprill 2014 Lääne
Kehtna Põhikool 1-9 Varsakabi 16. aprill 2014 Rapla
Kärdla Ühisgümnaasium Varsakabi 17. aprill 2014 Hiiu
Haljala Gümnaasium 5b Varsakabi 19. aprill 2014 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 8a Varsakabi 20. aprill 2014 Ida-Viru
Esku-Kamari Kool 3-4 Varsakabi 20. aprill 2014 Jõgeva
Rõuge Põhikool 1-4 Varsakabi 20. aprill 2014 Võru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Varsakabi 20. aprill 2014 Lääne
Lustivere Põhikool 9 Varsakabi 20. aprill 2014 Jõgeva
Osula Põhikool 2 Varsakabi 20. aprill 2014 Võru
Kolde Lasteaed Varsakabi 20. aprill 2014 Harju
Elva Gümnaasium 2d Varsakabi 20. aprill 2014 Tartu
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Varsakabi 21. aprill 2014 Viljandi
Vääna Mõisakool Varsakabi 21. aprill 2014 Harju
Kuressaare Gümnaasium 6c Varsakabi 21. aprill 2014 Saare
Kolga Keskkool 3 Varsakabi 21. aprill 2014 Harju
Risti Põhikool (Harju) Varsakabi 21. aprill 2014 Harju
Türi Põhikool 1b Varsakabi 21. aprill 2014 Järva
Peetri Kool 2 Varsakabi 22. aprill 2014 Järva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Varsakabi 22. aprill 2014 Jõgeva
Sipa-Laukna Lasteaed Varsakabi 22. aprill 2014 Rapla
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 1b Varsakabi 22. aprill 2014 Pärnu
Türi Põhikool 2a Varsakabi 22. aprill 2014 Järva
Paikuse Põhikool 2b Varsakabi 22. aprill 2014 Pärnu
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 5-6 Varsakabi 22. aprill 2014 Lääne-Viru
Haiba Lasteaed Riisikas Varsakabi 22. aprill 2014 Harju
Leppneeme Lasteaed Varsakabi 22. aprill 2014 Harju
Uulu Põhikool 2 Varsakabi 23. aprill 2014 Pärnu
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Varsakabi 23. aprill 2014 Viljandi
Paistu Kool 2 Varsakabi 23. aprill 2014 Viljandi
Rakvere Gümnaasium 4e Varsakabi 23. aprill 2014 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 2 Varsakabi 23. aprill 2014 Põlva
Seljametsa Lasteaed-Algkool Varsakabi 23. aprill 2014 Pärnu
Sonda Kool 1-4 Varsakabi 23. aprill 2014 Ida-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Varsakabi 24. aprill 2014 Viljandi
Vääna-Jõesuu Kool 1b Varsakabi 24. aprill 2014 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Varsakabi 24. aprill 2014 Pärnu
Tallinna Rahumäe Põhikool 2b Varsakabi 24. aprill 2014 Harju
Haanja Kool 1b3b Varsakabi 24. aprill 2014 Võru
Emmaste Põhikool 14 Varsakabi 24. aprill 2014 Hiiu
Kanepi Gümnaasium 3 Varsakabi 24. aprill 2014 Põlva
Ääsmäe Põhikool 6 Varsakabi 24. aprill 2014 Harju
Tääksi Põhikool 1-4 Varsakabi 25. aprill 2014 Viljandi
Alavere Põhikool 1 Varsakabi 25. aprill 2014 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Varsakabi 25. aprill 2014 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 3b Varsakabi 25. aprill 2014 Tartu
Ääsmäe Põhikool 5 Varsakabi 25. aprill 2014 Harju
Tartu Kunstigümnaasium 2a Varsakabi 25. aprill 2014 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm Varsakabi 25. aprill 2014 Tartu
Antsla Gümnaasium 5a Varsakabi 25. aprill 2014 Võru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Varsakabi 25. aprill 2014 Harju
Tartu Kunstigümnaasium 4a Varsakabi 25. aprill 2014 Tartu
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Varsakabi 26. aprill 2014 Harju
Vara Põhikool 2 Varsakabi 26. aprill 2014 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 7b Varsakabi 26. aprill 2014 Lääne-Viru
Kõpu Internaatkool 6-9 Varsakabi 26. aprill 2014 Hiiu
Türi Kesklinna Lasteaed Varsakabi 26. aprill 2014 Järva
Suure-Jaani Gümnaasium 7a Varsakabi 26. aprill 2014 Viljandi
Krootuse Põhikool 4 Varsakabi 26. aprill 2014 Põlva
Tudulinna Põhikool 56 Varsakabi 26. aprill 2014 Ida-Viru
Laiuse Põhikool 1-4 Varsakabi 26. aprill 2014 Jõgeva
Rakvere Reaalgümnaasium 4a Varsakabi 26. aprill 2014 Lääne-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-2 Varsakabi 26. aprill 2014 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 2 Varsakabi 26. aprill 2014 Harju
Värska Gümnaasium 3 Varsakabi 26. aprill 2014 Põlva
Kose Gümnaasium 2b Varsakabi 26. aprill 2014 Harju
Kõo Lasteaed Varsakabi 27. aprill 2014 Viljandi
Kose Gümnaasium 1b Varsakabi 27. aprill 2014 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5c Varsakabi 27. aprill 2014 Jõgeva
Pihtla Kool 1-4 Varsakabi 27. aprill 2014 Saare
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Varsakabi 27. aprill 2014 Viljandi
Pärnu Koidula Gümnaasium 2b Varsakabi 27. aprill 2014 Pärnu
Kadrina Keskkool 2a Varsakabi 27. aprill 2014 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 3 Varsakabi 27. aprill 2014 Saare
Uulu Põhikool 3 Varsakabi 28. aprill 2014 Pärnu
Pirita Majandusgümnaasium 2c Varsakabi 28. aprill 2014 Harju
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Varsakabi 28. aprill 2014 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Varsakabi 28. aprill 2014 Hiiu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Varsakabi 28. aprill 2014 Harju
Valguta Lasteaed-Algkool 2a Varsakabi 29. aprill 2014 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Varsakabi 29. aprill 2014 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 1a Varsakabi 29. aprill 2014 Tartu
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 4-5 Varsakabi 29. aprill 2014 Põlva
Valga Vene Gümnaasium 8a Varsakabi 30. aprill 2014 Valga
Virtsu Kool 1a Varsakabi 30. aprill 2014 Lääne
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Varsakabi 1. mai 2014 Lääne-Viru
Sõmeru Põhikool 4 Varsakabi 1. mai 2014 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool 1 Varsakabi 2. mai 2014 Lääne-Viru
Imavere Põhikool 1-4 Varsakabi 2. mai 2014 Järva
Haljala Gümnaasium 2a Varsakabi 2. mai 2014 Lääne-Viru
Laulasmaa Kool 1a Varsakabi 2. mai 2014 Harju
Muhu Põhikool 5 Varsakabi 2. mai 2014 Saare
Osula Põhikool 1 Varsakabi 2. mai 2014 Võru
Kanepi Lasteaed Rõõmutare Varsakabi 2. mai 2014 Põlva
Puiga Põhikool 5 Varsakabi 2. mai 2014 Võru
Kaelase Kool 2-9 Varsakabi 2. mai 2014 Pärnu
Rõngu Keskkool 1-3 Varsakabi 3. mai 2014 Tartu
Risti Põhikool 13 Varsakabi 3. mai 2014 Lääne
Türi Kesklinna Lasteaed 2 Varsakabi 3. mai 2014 Järva
Muraste Looduskool Varsakabi 3. mai 2014 Harju
Jõgeva Põhikool 1a Varsakabi 3. mai 2014 Jõgeva
Põlula Kool 1-5 Varsakabi 3. mai 2014 Lääne-Viru
Konguta Kool 4 Varsakabi 4. mai 2014 Tartu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Varsakabi 4. mai 2014 Pärnu
Nõva Kool 1-4 Varsakabi 4. mai 2014 Lääne
Nõva Kool 68 Varsakabi 4. mai 2014 Lääne
Jõhvi Vene Gümnaasium 3a Varsakabi 4. mai 2014 Ida-Viru
Rakke Gümnaasium 7 Varsakabi 4. mai 2014 Lääne-Viru
Rakke Gümnaasium 6 Varsakabi 4. mai 2014 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Varsakabi 4. mai 2014 Harju
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Varsakabi 5. mai 2014 Lääne
Tarvastu Gümnaasium Varsakabi 5. mai 2014 Viljandi
Tartu Mart Reiniku Kool 2b Varsakabi 5. mai 2014 Tartu
Sadala Põhikool 3-4 Varsakabi 6. mai 2014 Jõgeva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Varsakabi 6. mai 2014 Harju
Sõmerpalu Põhikool 2 Varsakabi 6. mai 2014 Võru
Rakvere Gümnaasium 6d Varsakabi 6. mai 2014 Lääne-Viru
Ristiku Põhikool 2 Varsakabi 6. mai 2014 Harju
Saue Gümnaasium Varsakabi 7. mai 2014 Harju
Lehtse Kool 3-4 Varsakabi 9. mai 2014 Lääne-Viru
Lagedi Lasteaed-Põhikool Varsakabi 9. mai 2014 Harju
Koigi Kool Varsakabi 9. mai 2014 Järva
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Varsakabi 10. mai 2014 Pärnu
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4a Varsakabi 12. mai 2014 Harju
Karksi-Nuia Lasteaed Varsakabi 17. mai 2014 Viljandi
Lähte Ühisgümnaasium 1a Varsakabi 17. mai 2014 Tartu
Kuusalu Keskkool 3b Varsakabi 23. mai 2014 Harju

Tagasi tulemuste juurde