--- VALI RÜHM ---
Alavere PK 1
Alavere PK 2
Alavere PK 3
Alavere PK 4
Alavere PK 5
Albu PK 1
Antsla G 5b
Antsla G 6a
Aravete Keskkool 1
Aravete Keskkool 4
Are Kool 1
Aruküla LA Rukkilill
Aruküla LA Rukkilill 2
Aruküla LA Rukkilill 3
Aruvälja LA
Aste PK 1
Aste PK 4
Audentese Erakool 1c
Audentese Erakool 2c
Audentese Erakool 3a
Audentese Erakool 3b
Audru Kool 2a
Eerika LA Laululind
Eerika LA Laululind 2
Elva G 1d
Elva G 3b
Elva G 4-6
Elva G 4-6 2
Elva G 4c
Elva G 5a
Elva G 5b
Elva G 5c
Elva G 6a
Elva LA Murumuna
Emmaste PK 1-4
Emmaste PK 5
Emmaste PK 6
Esku-Kamari Kool 12
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 3
Gustav Adolfi G
Gustav Adolfi G 2
Haanja Kool 14
Haanja Kool 1b2b
Haapsalu Linna AK 2b
Hagudi PK 5
Haljala Kool 2b
Haljala Kool 3
Haljala LA
Halliste PK 1-3
Hargla Kool 1-3
Hargla Kool 2-4
Hargla Kool 7
Harmi PK 1-6
Hilariuse Kool 3-4
Hummuli PK 14
Häädemeeste Keskkool 5
Iisaku G 1
Imavere PK 1
Imavere PK 2-4
J.V.Veski nim. Maarja PK 1
J.V.Veski nim. Maarja PK 3
J.V.Veski nim. Maarja PK 4
J.V.Veski nim. Maarja PK 5
J.V.Veski nim. Maarja PK 6
Jakob Westholmi G 1a
Jakob Westholmi G 2d
Jakob Westholmi G 3a
Jakob Westholmi G 5c
Jõgeva PK 2c
Jõhvi PK 3b
Jõhvi PK 6
Jõõpre Kool 2
Jõõpre Kool 2 2
Jäneda Kool 3
Järveküla Kool 2d
Järveküla Kool 2e
Järveküla Kool 3a
Kabala LA-PK
Kabala LA-PK 1-6
Kadrina Keskkool 1
Kadrina Keskkool 2b
Kadrina Keskkool 6a
Kambja LA Mesimumm
Kanepi G 1
Kasti LA Karikakar
Keeni PK 3
Keeni PK 5
Kehra G 3c
Keila LA Vikerkaar
Kernu PKi Haiba LA Riisikas
Kiili G 6d
Kilingi-Nõmme G 2b
Kiviõli 1. Keskkool 2a
Kohila G 1
Kohila G 2a
Kohila G 2c
Kohila G 3c
Kohila G 4
Kohila G 7c
Kohtla-Järve Järve G 1a
Kohtla-Järve Maleva PK 3a3
Kohtla-Järve Maleva PK 6b
Koigi Kool
Konguta Kool 2
Kose G 1b
Kose G 2b
Kose-Uuemõisa LA-Kool
Kose-Uuemõisa LA-Kool 3
Kose-Uuemõisa LA-Kool 4
Krootuse PK 2
Kuremaa LA-AK
Kuremaa LA-AK 14
Kuusalu Keskkool
Kuuste Kool 3
Kõmsi LA-AK 1-4
Kõo LA
Kõrgessaare LA Vigri
Kõrveküla PK 2a
Kõrveküla PK 3a
Kõrveküla PK 3c
Kõrveküla PK 6a
Kõrveküla PK 6b
Kärdla PK 1b
Kärdla PKi Kõpu õppekoht
Kärdla PKi Kõpu õppekoht 6-7
Laeva PK 1-3
Lagedi LA
Lahmuse Kool 1-9
Laitse LA
Laitse LA 2
Laiuse Jaan Poska PK 3-4
Laiuse Jaan Poska PK 5-6
Lasnamäe PK 2a2d
Lasnamäe PK 2b ja 2l
Laupa PK 2
Lehola Kool
Lehtse Kool 1-4
Lihula LA
Lihula LA 2
Lindi LA-AK 1
Loksa G 4a
Luunja Keskkool 4b
Luunja LA Midrimaa
Lähte ÜhisG 3a
Lüganuse Keskkool 1
Lüganuse Keskkool 4
Lüganuse Keskkool 5
Lümanda PK 1-3
Melliste AK-LA 3
Merivälja Kool 68
Metsküla AK 1-3
Metsküla AK 46
Mooste Mõisakool 4
Muhu PK 5
Muraste Looduskool
Mustjala LA-PK 4-5
Mäetaguse PK 6
Narva Eesti G 3
Nurme Kool
Nõo PK 3a
Nõva Kool 1-2
Nõva Kool 3
Nõva Kool 5-8
Nõva Kool LA
Orissaare G 1
Orissaare G 2
Orissaare G 4
Oru LA Mesimumm
Oru PK 4
Oskar Lutsu Palamuse G 1
Osula PK 1
Osula PK 2
Osula PK 3
Osula PK 4
Padise PK
Paide G 3a
Paide G 3b
Paide G 6c
Paikuse PK
Paikuse PK 3a
Paikuse PK 3b
Palade LA
Paldiski PK 3
Paldiski PK 4
Paldiski PK 5
Paldiski PK 6
Paldiski PK 7
Palupera PK
Parksepa Keskkool 1
Parksepa Keskkool 6-9
Peetri Kool
Peetri Kool 4
Pelguranna LA
Pihtla LA
Pirita Kose LA
Pirita MajandusG 2a
Pisisaare AK 2
Puhja Kool 1
Puhja LA Pääsusilm
Puhja LA Pääsusilm 2
Põlula Kool 1-4
Põlva Kool 1a
Põlva Kool 2a
Põlva Kool 5b
Põlva Kool 8a
Põlva LA Mesimumm
Pärnu Kuninga Tänava PK 3
Pärnu Kuninga Tänava PK 4c
Pärnu Rääma PK 3c
Pärnu Tammsaare LA
Pärnu Ülejõe LA
Pärnu-Jaagupi PK 4
Pärnu-Jaagupi PK 5a
Pärnu-Jaagupi PK 5b
Pärnu-Jaagupi PK 6
Pärnu-Jaagupi PK 7
Pärnu-Jaagupi PK 8
Rakke Kool 1
Rakke Kool 2
Rakke Kool 3
Rakvere EraG 3
Rakvere G 1a
Rakvere G 3b
Rakvere G 3d
Rakvere G 4c
Rakvere PK
Rakvere Rohuaia LA
Rapla Vesiroosi G 2a
Rapla Vesiroosi G 2b
Rapla Vesiroosi G 2c
Ravila LA
Ridala PK 1
Riia Eesti PK
Riia Eesti PK 2
Riidaja PK 3-4
Riidaja PK 5-9
Riisipere LA
Risti PK (Harju) 5-9
Risti PK 24
Risti PK 3
Risti PK 7
Rocca al Mare Kool 1
Rocca al Mare Kool 1a
Rocca al Mare Kool 1b
Rocca al Mare Kool 2
Rocca al Mare Kool 3b
Rocca al Mare Kool 3c
Ruhnu PK 3-7
Räpina ÜhisG 1a
Sadala PK 3-4
Salme PK 5-8
Saue G
Saue G 2
Saue G 3e
Saue G 7
Savikoja
Simuna Kool 3
Sipa-Laukna LA
Sonda Kool 5
Suure-Jaani Kool 2a
Suure-Jaani Kool 2b
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht
Suuremõisa LA-PK 1-5
Suuremõisa LA-PK 2-6
Sõmeru PK 4b
Tabasalu LA Tibutare
Tabasalu ÜhisG 2b
Tabivere PK 6-9
Tahkuranna LA-AK
Tallinna Arte G 3a
Tallinna HumanitaarG 6c
Tallinna Kadaka PK 1-3
Tallinna Kesklinna PK 4d
Tallinna Kesklinna PK 5e
Tallinna Kiisupere LA
Tallinna Kivila LA
Tallinna Komeedi LA
Tallinna Kristiine G 1b
Tallinna LA Kiikhobu
Tallinna LA Kraavikrõll
Tallinna LA Pallipõnn
Tallinna LA Pallipõnn 2
Tallinna LA Pallipõnn 3
Tallinna LA Südameke
Tallinna Lepatriinu LA
Tallinna Lepistiku LA
Tallinna Liivaku LA
Tallinna Luha LA
Tallinna Meelespea LA
Tallinna Meelespea LA 2
Tallinna Mustamäe G 2c
Tallinna Saksa G 2a
Tallinna Saksa G 3a
Tallinna Saksa G 3b
Tallinna Südalinna Kool 2c
Tallinna Tondi PK 3
Tallinna Ümera LA
Tamsalu G 4b
Tamsalu G 5a
Tartu Erakool 1a
Tartu Erakool 1e
Tartu Forseliuse Kool 1a
Tartu Hansa Kool 1b
Tartu Hansa Kool 2a
Tartu Hansa Kool 2b
Tartu Herbert Masingu Kool 1c
Tartu Herbert Masingu Kool 1d
Tartu Hiie Kool 2bb
Tartu Kivilinna Kool 2c
Tartu LA Sass
Tartu LM
Tartu LM 2
Tartu Maarjamõisa LA
Tartu Maarjamõisa LA 2
Tartu Raatuse Kool 1a
Tartu Raatuse Kool 1b
Tartu Raatuse Kool 2a
Tartu Variku Kool 2b
Tarvastu G 2
Tarvastu G 2 2
Tarvastu G 3
Tarvastu LA
TERA Peedu kool 1
TERA Peedu kool 3
TERA Peedu kool 4
Tilsi PK 1
Toila G 2-5
Tornimäe PK 1-4
Tudu LA-PK 1-3
Tudulinna PK 34
Tudulinna PK 89
Tuleviku LA
Turba G 2
Tõrva G 2
Tõrva G 4
Tõrva G 5
Tõrva G 6
Türi Kesklinna LA
Türi Lokuta LA
Türi Lokuta LA 2
Türi PK 1c
Türi PK 2b
Türi PK 3a
Unipiha AK 1-4
Uulu LA
Vaeküla Kool 5-6
Valga Jaanikese Kool 3-5
Valga Priimetsa Kool
Valga Priimetsa Kool 1b
Valga Priimetsa Kool 2b
Valga Priimetsa Kool 5b
Valga PK 1c
Valga PK 2a
Valga PK 4d
Valga PK 5d
Valgu PK
Valguta LA-AK 1-2
Valtu PK 4
Vana-Vigala PK 1-2
Vanalinna Hariduskolleegium 1
Vanalinna Hariduskolleegium 1 2
Vanalinna Hariduskolleegium 3
Vanalinna Hariduskolleegium 4
Vanalinna Hariduskolleegium 4 2
Varbla Kool 13
Varbla Kool 24
Varbola LA-AK
Varbola LA-AK 2
Viiratsi Kool 2
Viiratsi Kool 4
Viiratsi LA Rüblik
Viljandi Jakobsoni Kool 5-9
Viljandi Paalalinna Kool 1a
Viluste PK 3
Virtsu Kool 24
Virtsu Kool 5-8
Vohnja LA-AK 24
Voore PK
Vormsi LA-PK 1-9
Võnnu LA Värvuke
Võnnu LA Värvuke 2
Võru Kreutzwaldi Kool 3c
Võru LA Sõleke
Võsukese LA
Võsukese LA 2
Väike-Maarja G 1b
Väike-Maarja G 2b
Väike-Maarja G 3a
Väike-Maarja G 4b
Väimela LA Rukkilill
Värska G 2-3
Värska G 4
Vääna Mõisakool
Vääna-Jõesuu Kool 3
Vääna-Jõesuu Kool 5
Ääsmäe LA
Ääsmäe PK 5-6
Ülenurme LA
Ülenurme LA 2
Projektis "
Tere, Kevad! 2018
" osaleb
6851
õpilast ja
399
rühma
.
"Tere, Kevad!"
kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.
По русски
Summary in English
Vaata ka:
"Kevad ärkab!"
Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com
Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee
Ülevaade
Osalejad
Vaatlused
Viktoriin
Pildid
Loomad
Abiks
Korraldajad
Ajakava
Foorum
Tulemused
Haikud
Fotod
Taimed
Ajalugu
Toetajad
Osalevad rühmad
Projektis osaleb 6851 õpilast.
Nr.
Rühm
Maakond
Asukoht
Tutvustus
Haikud
Pildid
1.
Alavere Põhikool 1
Harju
Näita
Loe
Vaata
2.
Albu Põhikool 1
Järva
Näita
Loe
Loe
3.
Antsla Gümnaasium 5b
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
4.
Antsla Gümnaasium 6a
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
5.
Aravete Keskkool 4
Järva
Näita
Loe
6.
Esku-Kamari Kool 12
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
7.
Haanja Kool 1b2b
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
8.
Haapsalu Linna Algkool 2b
Lääne
Näita
Loe
Loe
9.
Haljala Kool 3
Lääne-Viru
Näita
Loe
10.
Hargla Kool 2-4
Valga
Näita
Loe
11.
Imavere Põhikool 1
Järva
Näita
Loe
Vaata
12.
Imavere Põhikool 2-4
Järva
Näita
Loe
Loe
Vaata
13.
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 3
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
14.
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
15.
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5
Jõgeva
Näita
Loe
16.
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 6
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
17.
Jakob Westholmi Gümnaasium 2d
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
18.
Kadrina Keskkool 6a
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
19.
Keeni Põhikool 3
Valga
Näita
Loe
Loe
20.
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
21.
Kohila Gümnaasium 1
Rapla
Näita
Loe
Loe
22.
Kohila Gümnaasium 2a
Rapla
Näita
Loe
Loe
23.
Kohila Gümnaasium 3c
Rapla
Näita
Loe
Loe
24.
Kohila Gümnaasium 4
Rapla
Näita
Loe
Loe
25.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a
Ida-Viru
Näita
Loe
26.
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6b
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
27.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
28.
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
29.
Kõrveküla Põhikool 2a
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
30.
Kõrveküla Põhikool 3a
Tartu
Näita
Loe
Vaata
31.
Kõrveküla Põhikool 3c
Tartu
Näita
Loe
Vaata
32.
Laeva Põhikool 1-3
Tartu
Näita
Loe
33.
Lahmuse Kool 1-9
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
34.
Lasnamäe Põhikool 2b ja 2l
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
35.
Lehola Kool
Harju
Näita
Loe
36.
Metsküla Algkool 1-3
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
37.
Metsküla Algkool 46
Lääne
Näita
Loe
Loe
38.
Mooste Mõisakool 4
Põlva
Näita
Loe
Vaata
39.
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-5
Saare
Näita
Loe
40.
Osula Põhikool 2
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
41.
Osula Põhikool 3
Võru
Näita
Loe
Loe
42.
Osula Põhikool 4
Võru
Näita
Loe
43.
Paikuse Põhikool 3a
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
44.
Peetri Kool
Järva
Näita
Loe
Vaata
45.
Pirita Majandusgümnaasium 2a
Harju
Näita
Loe
46.
Põlva Lasteaed Mesimumm
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
47.
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
48.
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 4c
Pärnu
Näita
Loe
49.
Rakvere Gümnaasium 3b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
50.
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2a
Rapla
Näita
Loe
Vaata
51.
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2c
Rapla
Näita
Loe
Vaata
52.
Ridala Põhikool 1
Lääne
Näita
Loe
Loe
53.
Riia Eesti Põhikool
Välismaa
Näita
Loe
Loe
Vaata
54.
Risti Põhikool 7
Lääne
Näita
Loe
55.
Rocca al Mare Kool 1a
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
56.
Rocca al Mare Kool 2
Harju
Näita
Loe
Loe
57.
Rocca al Mare Kool 3c
Harju
Näita
Loe
58.
Sadala Põhikool 3-4
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
59.
Saue Gümnaasium 3e
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
60.
Saue Gümnaasium 7
Harju
Näita
Loe
Loe
61.
Tallinna Lasteaed Kiikhobu
Harju
Näita
Loe
62.
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 2c
Harju
Näita
Loe
63.
Tallinna Saksa Gümnaasium 3a
Harju
Näita
Loe
64.
Tallinna Saksa Gümnaasium 3b
Harju
Näita
Loe
65.
Tartu Forseliuse Kool 1a
Tartu
Näita
Loe
Loe
66.
Tartu Hansa Kool 1b
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
67.
Tartu Hansa Kool 2a
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
68.
Tartu Raatuse Kool 1b
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
69.
Tartu Raatuse Kool 2a
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
70.
TERA Peedu kool 3
Tartumaa
Näita
Loe
Vaata
71.
Tilsi Põhikool 1
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
72.
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3
Lääne-Viru
Näita
Loe
73.
Tõrva Gümnaasium 2
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
74.
Tõrva Gümnaasium 4
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
75.
Tõrva Gümnaasium 5
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
76.
Unipiha Algkool 1-4
Tartu
Näita
Loe
77.
Valga Põhikool 2a
Valga
Näita
Loe
Loe
78.
Valga Põhikool 4d
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
79.
Vana-Vigala Põhikool 1-2
Rapla
Näita
Loe
Loe
Vaata
80.
Varbola Lasteaed-Algkool
Rapla
Näita
Loe
Vaata
81.
Viiratsi Lasteaed Rüblik
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
82.
Võru Kreutzwaldi Kool 3c
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
83.
Väike-Maarja Gümnaasium 3a
Lääne-Viru
Näita
Loe
84.
Väike-Maarja Gümnaasium 4b
Lääne-Viru
Näita
Loe
85.
Värska Gümnaasium 2-3
Võru
Näita
Loe
86.
Alavere Põhikool 2
Harju
Näita
Vaata
87.
Alavere Põhikool 3
Harju
Näita
88.
Alavere Põhikool 4
Harju
Näita
Loe
Vaata
89.
Alavere Põhikool 5
Harju
Näita
Loe
Vaata
90.
Aravete Keskkool 1
Järva
Näita
91.
Are Kool 1
Pärnu
Näita
92.
Aruküla Lasteaed Rukkilill
Harju
Näita
93.
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2
Harju
Näita
94.
Aruküla Lasteaed Rukkilill 3
Harju
Näita
95.
Aruvälja Lasteaed
Pärnu
Näita
96.
Aste Põhikool 1
Saare
Näita
Loe
97.
Aste Põhikool 4
Saare
Näita
Loe
98.
Audentese Erakool 1c
Harju
Näita
99.
Audentese Erakool 2c
Harju
Näita
100.
Audentese Erakool 3a
Harju
Näita
101.
Audentese Erakool 3b
Harju
Näita
Loe
Vaata
102.
Audru Kool 2a
Pärnu
Näita
Loe
103.
Eerika lasteaed Laululind
Tartu
Näita
104.
Eerika lasteaed Laululind 2
Tartu
Näita
105.
Elva Gümnaasium 1d
Tartu
Näita
106.
Elva Gümnaasium 3b
Tartu
Näita
107.
Elva Gümnaasium 4-6
Tartu
Näita
108.
Elva Gümnaasium 4-6 2
Tartu
Näita
109.
Elva Gümnaasium 4c
Tartu
Näita
110.
Elva Gümnaasium 5a
Tartu
Näita
111.
Elva Gümnaasium 5b
Tartu
Näita
112.
Elva Gümnaasium 5c
Tartu
Näita
113.
Elva Gümnaasium 6a
Tartu
Näita
114.
Elva Lasteaed Murumuna
Tartu
Näita
115.
Emmaste Põhikool 1-4
Hiiu
Näita
116.
Emmaste Põhikool 5
Hiiu
Näita
117.
Emmaste Põhikool 6
Hiiu
Näita
118.
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 3
Põlva
Näita
Loe
119.
Gustav Adolfi Gümnaasium
Harju
Näita
120.
Gustav Adolfi Gümnaasium 2
Harju
Näita
121.
Haanja Kool 14
Võru
Näita
122.
Hagudi Põhikool 5
Rapla
Näita
123.
Haljala Kool 2b
Lääne-Viru
Näita
124.
Haljala Lasteaed
Lääne-Viru
Näita
125.
Halliste Põhikool 1-3
Viljandi
Näita
126.
Hargla Kool 1-3
Valga
Näita
127.
Hargla Kool 7
Valga
Näita
128.
Harmi Põhikool 1-6
Harju
Näita
129.
Hilariuse Kool 3-4
Harju
Näita
130.
Hummuli Põhikool 14
Valga
Näita
131.
Häädemeeste Keskkool 5
Pärnu
Näita
132.
Iisaku Gümnaasium 1
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
133.
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 1
Jõgeva
Näita
Vaata
134.
Jakob Westholmi Gümnaasium 1a
Harju
Näita
Loe
135.
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a
Harju
Näita
Loe
Vaata
136.
Jakob Westholmi Gümnaasium 5c
Harju
Näita
Loe
137.
Jõgeva Põhikool 2c
Jõgeva
Näita
138.
Jõhvi Põhikool 3b
Ida-Viru
Näita
139.
Jõhvi Põhikool 6
Ida-Viru
Näita
140.
Jõõpre Kool 2
Pärnu
Näita
141.
Jõõpre Kool 2 2
Pärnu
Näita
142.
Jäneda Kool 3
Lääne-Viru
Näita
143.
Järveküla Kool 2d
Harju
Näita
Loe
144.
Järveküla Kool 2e
Harju
Näita
145.
Järveküla Kool 3a
Harju
Näita
146.
Kabala Lasteaed-Põhikool
Rapla
Näita
Vaata
147.
Kabala Lasteaed-Põhikool 1-6
Rapla
Näita
148.
Kadrina Keskkool 1
Lääne-Viru
Näita
149.
Kadrina Keskkool 2b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
150.
Kambja Lasteaed Mesimumm
Tartu
Näita
151.
Kanepi Gümnaasium 1
Põlva
Näita
Loe
152.
Kasti Lasteaed Karikakar
Rapla
Näita
Vaata
153.
Keeni Põhikool 5
Valga
Näita
154.
Kehra Gümnaasium 3c
Harju
Näita
155.
Keila Lasteaed Vikerkaar
Harju
Näita
156.
Kiili Gümnaasium 6d
Harju
Näita
157.
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b
Pärnu
Näita
158.
Kiviõli 1. Keskkool 2a
Ida-Viru
Näita
159.
Kohila Gümnaasium 2c
Rapla
Näita
160.
Kohila Gümnaasium 7c
Rapla
Näita
161.
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 3a3
Ida-Viru
Näita
162.
Koigi Kool
Järva
Näita
163.
Konguta Kool 2
Tartu
Näita
Vaata
164.
Kose Gümnaasium 1b
Harju
Näita
165.
Kose Gümnaasium 2b
Harju
Näita
166.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3
Harju
Näita
Vaata
167.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4
Harju
Näita
168.
Krootuse Põhikool 2
Põlva
Näita
Vaata
169.
Kuremaa Lasteaed-Algkool
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
170.
Kuremaa Lasteaed-Algkool 14
Jõgeva
Näita
171.
Kuusalu Keskkool
Harju
Näita
Vaata
172.
Kuuste Kool 3
Tartu
Näita
173.
Kõo Lasteaed
Viljandi
Näita
Vaata
174.
Kõrgessaare Lasteaed Vigri
Hiiu
Näita
175.
Kõrveküla Põhikool 6a
Tartu
Näita
176.
Kõrveküla Põhikool 6b
Tartu
Näita
177.
Kärdla Põhikool 1b
Hiiu
Näita
178.
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht
Hiiu
Näita
179.
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 6-7
Hiiu
Näita
180.
Lagedi lasteaed
Harju
Näita
Vaata
181.
Laitse lasteaed
Harju
Näita
Loe
182.
Laitse lasteaed 2
Harju
Näita
Loe
183.
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-4
Jõgeva
Näita
184.
Laiuse Jaan Poska Põhikool 5-6
Jõgeva
Näita
185.
Lasnamäe Põhikool 2a2d
Harju
Näita
Loe
Vaata
186.
Laupa Põhikool 2
Järva
Näita
187.
Lehtse Kool 1-4
Lääne-Viru
Näita
188.
Lihula Lasteaed
Pärnumaa
Näita
189.
Lihula Lasteaed 2
Pärnumaa
Näita
190.
Lindi Lasteaed-Algkool 1
Pärnu
Näita
191.
Loksa Gümnaasium 4a
Harju
Näita
Loe
192.
Luunja Keskkool 4b
Tartu
Näita
193.
Luunja Lasteaed Midrimaa
Tartu
Näita
Loe
194.
Lähte Ühisgümnaasium 3a
Tartu
Näita
195.
Lüganuse Keskkool 1
Ida-Viru
Näita
196.
Lüganuse Keskkool 4
Ida-Viru
Näita
197.
Lüganuse Keskkool 5
Ida-Viru
Näita
198.
Lümanda Põhikool 1-3
Saare
Näita
Loe
Vaata
199.
Melliste Algkool-Lasteaed 3
Tartu
Näita
200.
Merivälja Kool 68
Harju
Näita
201.
Muhu Põhikool 5
Saare
Näita
Loe
202.
Muraste Looduskool
Harju
Näita
203.
Mäetaguse Põhikool 6
Ida-Viru
Näita
204.
Narva Eesti Gümnaasium 3
Ida-Viru
Näita
205.
Nurme Kool
Järva
Näita
206.
Nõo Põhikool 3a
Tartu
Näita
207.
Nõva Kool 1-2
Lääne
Näita
208.
Nõva Kool 3
Lääne
Näita
209.
Nõva Kool 5-8
Lääne
Näita
210.
Nõva Kool lasteaed
Lääne
Näita
211.
Orissaare Gümnaasium 1
Saare
Näita
212.
Orissaare Gümnaasium 2
Saare
Näita
213.
Orissaare Gümnaasium 4
Saare
Näita
214.
Oru lasteaed Mesimumm
Harju
Näita
215.
Oru Põhikool 4
Harju
Näita
216.
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1
Jõgeva
Näita
217.
Osula Põhikool 1
Võru
Näita
Loe
218.
Padise Põhikool
Harju
Näita
Vaata
219.
Paide Gümnaasium 3a
Järva
Näita
220.
Paide Gümnaasium 3b
Järva
Näita
221.
Paide Gümnaasium 6c
Järva
Näita
222.
Paikuse Põhikool
Pärnu
Näita
223.
Paikuse Põhikool 3b
Pärnu
Näita
Vaata
224.
Palade Lasteaed
Hiiu
Näita
225.
Paldiski Põhikool 3
Harju
Näita
226.
Paldiski Põhikool 4
Harju
Näita
227.
Paldiski Põhikool 5
Harju
Näita
228.
Paldiski Põhikool 6
Harju
Näita
229.
Paldiski Põhikool 7
Harju
Näita
230.
Palupera Põhikool
Valga
Näita
231.
Parksepa Keskkool 1
Võru
Näita
232.
Parksepa Keskkool 6-9
Võru
Näita
233.
Peetri Kool 4
Järva
Näita
234.
Pelguranna Lasteaed
Harju
Näita
235.
Pihtla Lasteaed
Saare
Näita
Loe
236.
Pirita Kose Lasteaed
Harju
Näita
Loe
237.
Pisisaare Algkool 2
Jõgeva
Näita
238.
Puhja Kool 1
Tartu
Näita
Vaata
239.
Puhja Lasteaed Pääsusilm
Tartu
Näita
Loe
Vaata
240.
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2
Tartu
Näita
241.
Põlula Kool 1-4
Lääne-Viru
Näita
242.
Põlva Kool 1a
Põlva
Näita
243.
Põlva Kool 2a
Põlva
Näita
Vaata
244.
Põlva Kool 5b
Põlva
Näita
245.
Põlva Kool 8a
Põlva
Näita
246.
Pärnu Rääma Põhikool 3c
Pärnu
Näita
247.
Pärnu Tammsaare Lasteaed
Pärnu
Näita
248.
Pärnu Ülejõe Lasteaed
Pärnu
Näita
Loe
249.
Pärnu-Jaagupi Põhikool 4
Pärnu
Näita
250.
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5a
Pärnu
Näita
251.
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5b
Pärnu
Näita
252.
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6
Pärnu
Näita
253.
Pärnu-Jaagupi Põhikool 7
Pärnu
Näita
254.
Pärnu-Jaagupi Põhikool 8
Pärnu
Näita
255.
Rakke Kool 1
Lääne-Viru
Näita
256.
Rakke Kool 2
Lääne-Viru
Näita
257.
Rakke Kool 3
Lääne-Viru
Näita
258.
Rakvere Eragümnaasium 3
Lääne-Viru
Näita
259.
Rakvere Gümnaasium 1a
Lääne-Viru
Näita
260.
Rakvere Gümnaasium 3d
Lääne-Viru
Näita
Vaata
261.
Rakvere Gümnaasium 4c
Lääne-Viru
Näita
262.
Rakvere Põhikool
Lääne-Viru
Näita
263.
Rakvere Rohuaia Lasteaed
Lääne-Viru
Näita
264.
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 2b
Rapla
Näita
265.
Ravila Lasteaed
Harju
Näita
Vaata
266.
Riia Eesti Põhikool 2
Välismaa
Näita
Loe
267.
Riidaja Põhikool 3-4
Valga
Näita
268.
Riidaja Põhikool 5-9
Valga
Näita
269.
Riisipere Lasteaed
Harju
Näita
Vaata
270.
Risti Põhikool (Harju) 5-9
Harju
Näita
Vaata
271.
Risti Põhikool 24
Lääne
Näita
272.
Risti Põhikool 3
Lääne
Näita
273.
Rocca al Mare Kool 1
Harju
Näita
274.
Rocca al Mare Kool 1b
Harju
Näita
275.
Rocca al Mare Kool 3b
Harju
Näita
276.
Ruhnu Põhikool 3-7
Saare
Näita
Loe
277.
Räpina Ühisgümnaasium 1a
Põlva
Näita
Loe
278.
Salme Põhikool 5-8
Saare
Näita
279.
Saue Gümnaasium
Harju
Näita
280.
Saue Gümnaasium 2
Harju
Näita
281.
Savikoja
Tartu
Näita
282.
Simuna Kool 3
Lääne-Viru
Näita
283.
Sipa-Laukna Lasteaed
Rapla
Näita
Loe
284.
Sonda Kool 5
Ida-Viru
Näita
285.
Suure-Jaani Kool 2a
Viljandi
Näita
286.
Suure-Jaani Kool 2b
Viljandi
Näita
287.
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht
Viljandi
Näita
Loe
288.
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5
Hiiu
Näita
Loe
Vaata
289.
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6
Hiiu
Näita
Vaata
290.
Sõmeru Põhikool 4b
Lääne-Viru
Näita
291.
Tabasalu Lasteaed Tibutare
Harju
Näita
292.
Tabasalu Ühisgümnaasium 2b
Harju
Näita
Loe
293.
Tabivere Põhikool 6-9
Jõgeva
Näita
Vaata
294.
Tahkuranna Lasteaed-Algkool
Pärnu
Näita
Vaata
295.
Tallinna Arte Gümnaasium 3a
Harju
Näita
296.
Tallinna Humanitaargümnaasium 6c
Harju
Näita
297.
Tallinna Kadaka Põhikool 1-3
Harju
Näita
298.
Tallinna Kesklinna Põhikool 4d
Harju
Näita
Vaata
299.
Tallinna Kesklinna Põhikool 5e
Harju
Näita
Loe
300.
Tallinna Kiisupere Lasteaed
Harju
Näita
Loe
301.
Tallinna Kivila Lasteaed
Harju
Näita
302.
Tallinna Komeedi Lasteaed
Harju
Näita
Loe
303.
Tallinna Kristiine Gümnaasium 1b
Harju
Näita
304.
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll
Harju
Näita
305.
Tallinna Lasteaed Pallipõnn
Harju
Näita
306.
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2
Harju
Näita
307.
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3
Harju
Näita
308.
Tallinna Lasteaed Südameke
Harju
Näita
Loe
309.
Tallinna Lepatriinu Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Vaata
310.
Tallinna Lepistiku Lasteaed
Harju
Näita
311.
Tallinna Liivaku Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Vaata
312.
Tallinna Luha Lasteaed
Harju
Näita
313.
Tallinna Meelespea Lasteaed
Harju
Näita
Loe
314.
Tallinna Meelespea Lasteaed 2
Harju
Näita
Loe
Vaata
315.
Tallinna Saksa Gümnaasium 2a
Harju
Näita
316.
Tallinna Südalinna Kool 2c
Harju
Näita
317.
Tallinna Tondi Põhikool 3
Harju
Näita
318.
Tallinna Ümera Lasteaed
Harju
Näita
Vaata
319.
Tamsalu Gümnaasium 4b
Lääne-Viru
Näita
320.
Tamsalu Gümnaasium 5a
Lääne-Viru
Näita
321.
Tartu Erakool 1a
Tartu
Näita
322.
Tartu Erakool 1e
Tartu
Näita
323.
Tartu Hansa Kool 2b
Tartu
Näita
Loe
Vaata
324.
Tartu Herbert Masingu Kool 1c
Tartu
Näita
Vaata
325.
Tartu Herbert Masingu Kool 1d
Tartu
Näita
326.
Tartu Hiie Kool 2bb
Tartu
Näita
327.
Tartu Kivilinna Kool 2c
Tartu
Näita
328.
Tartu Lasteaed Sass
Tartu
Näita
Loe
Vaata
329.
Tartu Loodusmaja
Tartu
Näita
Loe
Vaata
330.
Tartu Loodusmaja 2
Tartu
Näita
331.
Tartu Maarjamõisa Lasteaed
Tartu
Näita
332.
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2
Tartu
Näita
Loe
Vaata
333.
Tartu Raatuse Kool 1a
Tartu
Näita
334.
Tartu Variku Kool 2b
Tartu
Näita
335.
Tarvastu Gümnaasium 2
Viljandi
Näita
Loe
336.
Tarvastu Gümnaasium 2 2
Viljandi
Näita
337.
Tarvastu Gümnaasium 3
Viljandi
Näita
Loe
338.
Tarvastu Lasteaed
Viljandi
Näita
Loe
339.
TERA Peedu kool 1
Tartumaa
Näita
340.
TERA Peedu kool 4
Tartumaa
Näita
Loe
341.
Toila Gümnaasium 2-5
Ida-Viru
Näita
342.
Tornimäe Põhikool 1-4
Saare
Näita
343.
Tudulinna Põhikool 34
Ida-Viru
Näita
344.
Tudulinna Põhikool 89
Ida-Viru
Näita
Loe
345.
Tuleviku Lasteaed
Harju
Näita
346.
Turba Gümnaasium 2
Harju
Näita
347.
Tõrva Gümnaasium 6
Valga
Näita
Loe
348.
Türi Kesklinna Lasteaed
Järva
Näita
349.
Türi Lokuta lasteaed
Järva
Näita
Loe
Vaata
350.
Türi Lokuta lasteaed 2
Järva
Näita
351.
Türi Põhikool 1c
Järva
Näita
Vaata
352.
Türi Põhikool 2b
Järva
Näita
Loe
353.
Türi Põhikool 3a
Järva
Näita
354.
Uulu Lasteaed
Pärnu
Näita
355.
Vaeküla Kool 5-6
Lääne-Viru
Näita
356.
Valga Jaanikese Kool 3-5
Valga
Näita
357.
Valga Priimetsa Kool
Valga
Näita
358.
Valga Priimetsa Kool 1b
Valga
Näita
Loe
Vaata
359.
Valga Priimetsa Kool 2b
Valga
Näita
Vaata
360.
Valga Priimetsa Kool 5b
Valga
Näita
361.
Valga Põhikool 1c
Valga
Näita
362.
Valga Põhikool 5d
Valga
Näita
Loe
363.
Valgu Põhikool
Rapla
Näita
364.
Valguta Lasteaed-Algkool 1-2
Tartu
Näita
365.
Valtu Põhikool 4
Rapla
Näita
366.
Vanalinna Hariduskolleegium 1
Harju
Näita
Loe
367.
Vanalinna Hariduskolleegium 1 2
Harju
Näita
368.
Vanalinna Hariduskolleegium 3
Harju
Näita
369.
Vanalinna Hariduskolleegium 4
Harju
Näita
370.
Vanalinna Hariduskolleegium 4 2
Harju
Näita
371.
Varbla Kool 13
Pärnu
Näita
372.
Varbla Kool 24
Pärnu
Näita
373.
Varbola Lasteaed-Algkool 2
Rapla
Näita
374.
Viiratsi Kool 2
Viljandi
Näita
Loe
375.
Viiratsi Kool 4
Viljandi
Näita
Loe
376.
Viljandi Jakobsoni Kool 5-9
Viljandi
Näita
377.
Viljandi Paalalinna Kool 1a
Viljandi
Näita
378.
Viluste Põhikool 3
Põlva
Näita
Vaata
379.
Virtsu Kool 24
Lääne
Näita
380.
Virtsu Kool 5-8
Lääne
Näita
381.
Vohnja Lasteaed-Algkool 24
Lääne-Viru
Näita
382.
Voore Põhikool
Jõgeva
Näita
383.
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9
Lääne
Näita
384.
Võnnu Lasteaed Värvuke
Tartu
Näita
385.
Võnnu Lasteaed Värvuke 2
Tartu
Näita
386.
Võru Lasteaed Sõleke
Võru
Näita
387.
Võsukese Lasteaed
Harju
Näita
Loe
388.
Võsukese Lasteaed 2
Harju
Näita
389.
Väike-Maarja Gümnaasium 1b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
390.
Väike-Maarja Gümnaasium 2b
Lääne-Viru
Näita
391.
Väimela Lasteaed Rukkilill
Võru
Näita
392.
Värska Gümnaasium 4
Võru
Näita
393.
Vääna Mõisakool
Harju
Näita
Loe
394.
Vääna-Jõesuu Kool 3
Harju
Näita
395.
Vääna-Jõesuu Kool 5
Harju
Näita
396.
Ääsmäe Lasteaed
Harju
Näita
397.
Ääsmäe Põhikool 5-6
Harju
Näita
398.
Ülenurme Lasteaed
Tartu
Näita
399.
Ülenurme Lasteaed 2
Tartu
Näita