Saabunud joonistused:


Alavere PK 1 (5)
Alavere PK 2 (3)
Alavere PK 4 (2)
Alavere PK 5 (3)
Antsla G 5b (3)
Antsla G 6a (27)
Audentese Erakool 3b (6)
Esku-Kamari Kool 12 (10)
Haanja Kool 1b2b (5)
Iisaku G 1 (4)
Imavere PK 1 (2)
Imavere PK 2-4 (3)
J.V.Veski nim. Maarja PK 1 (4)
J.V.Veski nim. Maarja PK 3 (8)
J.V.Veski nim. Maarja PK 4 (2)
Jakob Westholmi G 2d (33)
Jakob Westholmi G 3a (14)
Kabala LA-PK (8)
Kadrina Keskkool 2b (10)
Kadrina Keskkool 6a (4)
Kasti LA Karikakar (8)
Kernu PKi Haiba LA Riisikas (7)
Kohtla-Järve Maleva PK 6b (2)
Kõmsi LA-AK 1-4 (22)
Konguta Kool 2 (2)
Kõo LA (14)
Kõrveküla PK 2a (7)
Kõrveküla PK 3a (9)
Kõrveküla PK 3c (1)
Kose-Uuemõisa LA-Kool (16)
Kose-Uuemõisa LA-Kool 3 (8)
Krootuse PK 2 (15)
Kuremaa LA-AK (10)
Kuusalu Keskkool (3)
Lagedi LA (2)
Lahmuse Kool 1-9 (20)
Lasnamäe PK 2a2d (7)
Lasnamäe PK 2b ja 2l (5)
Lümanda PK 1-3 (12)
Metsküla AK 1-3 (15)
Mooste Mõisakool 4 (5)
Osula PK 2 (4)
Padise PK (3)
Paikuse PK 3a (3)
Paikuse PK 3b (12)
Pärnu Kuninga Tänava PK 3 (19)
Peetri Kool (6)
Põlva Kool 2a (2)
Põlva LA Mesimumm (14)
Puhja Kool 1 (17)
Puhja LA Pääsusilm (13)
Rakvere G 3b (14)
Rakvere G 3d (3)
Rapla Vesiroosi G 2a (3)
Rapla Vesiroosi G 2c (9)
Ravila LA (3)
Riia Eesti PK (5)
Riisipere LA (23)
Risti PK (Harju) 5-9 (4)
Rocca al Mare Kool 1a (6)
Saue G 3e (9)
Suuremõisa LA-PK 1-5 (5)
Suuremõisa LA-PK 2-6 (3)
Tabivere PK 6-9 (1)
Tahkuranna LA-AK (2)
Tallinna Kesklinna PK 4d (1)
Tallinna Lepatriinu LA (18)
Tallinna Liivaku LA (4)
Tallinna Meelespea LA 2 (3)
Tallinna Ümera LA (3)
Tartu Hansa Kool 1b (14)
Tartu Hansa Kool 2a (5)
Tartu Hansa Kool 2b (3)
Tartu Herbert Masingu Kool 1c (1)
Tartu LA Sass (4)
Tartu LM (5)
Tartu Maarjamõisa LA 2 (6)
Tartu Raatuse Kool 1b (12)
Tartu Raatuse Kool 2a (18)
TERA Peedu kool 3 (5)
Tilsi PK 1 (9)
Tõrva G 2 (19)
Tõrva G 4 (25)
Tõrva G 5 (13)
Türi Lokuta LA (5)
Türi PK 1c (12)
Väike-Maarja G 1b (4)
Valga PK 4d (4)
Valga Priimetsa Kool 1b (8)
Valga Priimetsa Kool 2b (5)
Vana-Vigala PK 1-2 (9)
Varbola LA-AK (1)
Viiratsi LA Rüblik (7)
Viluste PK 3 (9)
Võru Kreutzwaldi Kool 3c (10)

Kevadjoonistus:

""Tere, kevad!"
Crisset Ruuberg, Päikesejänku rühm
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Joonistused - Jakob Westholmi Gümnaasium 2d

Saabunud joonistuste suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

Koolid

2D klass
Laura -Lisette Toomla
Sinililled
Kollased ülased
Jarko Sander Klemm, Dominic Aasmaa
Tristan Kingu
Kullerkupp
Raul Erik Linkov
Nartsiss
Ustav Kroon
Õunapuu õied
Karmen Kutsar
Tulbid
Gregor Reinoja
Ülane
Hugo Eesmaa
Tulp
Hella- Lee Talu
Sinililled
Laura Lisette Hiir
Kirsiõied
Steven Andreas Ermel
Rukkililled
Teele Siren
Kirsiõied
Eliise Männa
Lille süda
Marten Lung, Jan- Erik Eharand
Lilled
Henri Maldre
Kevadlill
Loora- Lizeth Jürgen
Lilled ja taevas
Laura Lisette Hiir
Lumikellueksed
Laura Lisette Hiir
Kevad läbi lukuaugu
Dominic Aasmaa
Kevad läbi lukuaugu
Jan-Erik Eharand
Kevad läbi lukuaugu
Steven Andreas Ermel
Kevad läbi lukuaugu
Robin Paulberg
Kevad läbi lukuaugu
Eliise Männa
Kevad läbi lukuaugu
Henri Maldre
Kevad läbi lukuaugu
Loora- Lizeth Jürgen
Kevad läbi lukuaugu
Laura -Lisette Toomla
Kevad läbi lukuaugu
Teele Siren
Kevad läbi lukuaugu
Marten Lung
Kevad läbi lukuaugu
Uku Soosuu
Kevad läbi lukuaugu
Gregor Reinoja
Kevad läbi lukuaugu
Tristan Kingu
Kevad läbi lukuaugu
Rihart Pihlak
Kevad läbi lukuaugu