Projektis "Tere, Kevad! 2017" osaleb 7194 õpilast ja 427 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Keila Lasteaed Vikerkaar

Heihopsti!
(Naksitrallide tutvustus läbi lapse suu).
Meie oleme Naksitrallide pere Keila lasteaiast Vikerkaar. Meie kodulinn on tore väike kohake, kus on palju rohelust ja meie linnast voolab ka jõgi läbi. Jõe ääres saab parte vaadata ja neist pilte teha ning vaadata, kuidas soojal ajal vesi voolab aga talvel ära jäätub. Meil on mitu parki ja terviserada, kus on hea joosta ja jalutamas käia. Meile meeldib, et kõik head asjad on meil kodukohas olemas ja ei pea edasi-tagasi sõitma. Veel meeldib meile, et meil on palju eesti keelt.
Meie lasteaed on üks väga tore koht ning see on Keila kõige suurem - siin on 14 rühma. Nagu ütleb meie rühma nimigi - Naksitrallid - siis oleme meiegi ühed vahvad sellid. Rühmas saame palju mängida, meil on palju sõpru ja kõik on sõbralikud ja toredad. Ja mannaputru saame ka! Me armastame palju õues käia, Keila Männikus ja pargis jalutada. Männikus on meil kaks suurt sipelgapesa, mida käime vaatamas ja uurime, mida sipelgad erinevatel aastaaegadel teevad. Talvel käime kõik koos linnukestele ja oravatele süüa viimas.
Sammalhabeme eeskujul armastame me hirmsasti loodust ja linde-loomi. Meie rühma akende all kasvatatakse palju erinevaid taimi ja põõsaid. Erinevatel aastaaegadel oleme me kõik ninad lillepeenras uudistamas, mis huvitavad taimed seal kasvamas on. Kevadeti märkame, kuidas lumikellukesed oma õienupud välja ajavad ja kasepuule tulevad väikesed rohelised lehekesed. See kõik on ka põhjus, miks otsustasime sellel aastal projektida liituda.