Projektis "Tere, Kevad! 2017" osaleb 7194 õpilast ja 427 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Ridala Põhikool 4

Tere!
Olema Läänemaa Ridala Põhikooli 4. klassi õpilased. Meid on 8: 3 tüdrukut ja 5 poissi. Oleme aktiivsed. Meile meeldib üheskoos õppida, rahvatantsu tantsimas käia, võtta osa erinevatest projektidest. Meil on oma rajakaamera, mille abil jälgime aasta looma metskitse. Kaamera ette on sattunud ka põtru ja metssigu. Käime vaatlusplatsile loomadele toitu viimas.
Osaleme oma klassiga ka rahvusvahelises Erasmus+ projektis "Bridges Between Borders" ("Riikidevahelised sillad"). Meie partneriteks on Austria, Tšehhi Vabariigi ja Itaalia partnerkoolide õpilased. Me tutvustame neile oma maad, kultuuri ja ajalugu, traditsioone ja kombeid.Need on nagu sillad, mis meid ühendavad.
Nüüd, mil on kevad käes, algab meil juba neljandat aastat oma klassi projekt "Lilled koolimaja peenardesse", see tähendab, et paneme pottidesse lilleseemneid ja kui taimed on suureks kasvanud, istutame need koolimaja ees olevatesse peenardesse.
Meile meeldib oma klassiga üheskoos ka kevadet otsimas käia. Seetõttu osaleme juba mitmendat aastat projektis "Tere, kevad!".