Projektis "Tere, Kevad! 2015" osaleb 7372 õpilast ja 443 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Maikelluke"
Anete Normak
Põlula Kool 1-5
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Helme Sanatoorne Internaatkool Räästapääsuke 22. aprill 2007 Valga
Häädemeeste Keskkool Räästapääsuke 25. aprill 2007 Pärnu
Lihula Lasteaed II Räästapääsuke 26. aprill 2007 Lääne
Kildu Põhikool Räästapääsuke 27. aprill 2007 Viljandi
Hargla Kool Räästapääsuke 27. aprill 2007 Valga
Virtsu Põhikool Räästapääsuke 27. aprill 2007 Lääne
Tõrva Gümnaasium Räästapääsuke 29. aprill 2007 Valga
Konguta Kool Räästapääsuke 2. mai 2007 Tartu
Koonga Põhikool Räästapääsuke 2. mai 2007 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 2 Räästapääsuke 2. mai 2007 Valga
Kärstna Põhikool Räästapääsuke 3. mai 2007 Viljandi
Unipiha Algkool Räästapääsuke 4. mai 2007 Tartu
Viluste Põhikool Räästapääsuke 4. mai 2007 Põlva
Osula Põhikool 3 Räästapääsuke 5. mai 2007 Võru
Lilli loodusmaja Räästapääsuke 5. mai 2007 Viljandi
Mikitamäe Põhikool Räästapääsuke 6. mai 2007 Põlva
Paikuse Põhikool 2 Räästapääsuke 6. mai 2007 Pärnu
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium Räästapääsuke 6. mai 2007 Viljandi
Pärnu Rääma Põhikool 2 Räästapääsuke 6. mai 2007 Pärnu
Krootuse Põhikool Räästapääsuke 6. mai 2007 Põlva
Misso Keskkool Räästapääsuke 6. mai 2007 Võru
C. R. Jakobsoni nimeline Gümnaasium Räästapääsuke 6. mai 2007 Viljandi
Vatla Põhikool Räästapääsuke 7. mai 2007 Lääne
Krootuse Põhikool 4 Räästapääsuke 7. mai 2007 Põlva
Ruusmäe kool Räästapääsuke 7. mai 2007 Võru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Räästapääsuke 8. mai 2007 Harju
Tsirguliina Keskkool Räästapääsuke 8. mai 2007 Valga
Kehtna Põhikool Räästapääsuke 8. mai 2007 Rapla
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Räästapääsuke 8. mai 2007 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1 Räästapääsuke 8. mai 2007 Jõgeva
Kääpa Põhikool Räästapääsuke 8. mai 2007 Võru
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium Räästapääsuke 9. mai 2007 Harju
Saue Gümnaasium BG Räästapääsuke 9. mai 2007 Harju
Ruusmäe kool kodulooring Räästapääsuke 9. mai 2007 Võru
Lauka Põhikool Räästapääsuke 9. mai 2007 Hiiu
Varbola Kool Räästapääsuke 9. mai 2007 Rapla
Muraste Räästapääsuke 10. mai 2007 Harju
Krootuse Põhikool 5 Räästapääsuke 10. mai 2007 Põlva
Audentese Erakool 2 Räästapääsuke 10. mai 2007 Tartu
Vara Põhikool Räästapääsuke 10. mai 2007 Tartu
Võru Kesklinna Gümnaasium Räästapääsuke 10. mai 2007 Võru
Laupa Põhikool 7 Räästapääsuke 11. mai 2007 Järva
Jõhvi Gümnaasium Räästapääsuke 11. mai 2007 Ida-Viru
Varbola Kool 2 Räästapääsuke 11. mai 2007 Rapla
Laupa Põhikool 5 Räästapääsuke 11. mai 2007 Järva
Laupa Põhikool 2 Räästapääsuke 11. mai 2007 Järva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Räästapääsuke 12. mai 2007 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6.A Räästapääsuke 12. mai 2007 Ida-Viru
Tartu Loodusmaja 2 Räästapääsuke 12. mai 2007 Tartu
Võhma Gümnaasium Räästapääsuke 13. mai 2007 Viljandi
Tartu Tamme Gümnaasium Räästapääsuke 13. mai 2007 Tartu
Tori Põhikool Räästapääsuke 13. mai 2007 Pärnu
Tartu Hiie Kool 3 Räästapääsuke 13. mai 2007 Tartu
Vastseliina Günmaasium 1 Räästapääsuke 13. mai 2007 Võru
Krootuse Põhikool 2 Räästapääsuke 13. mai 2007 Põlva
Johannese Kool Rosmal Räästapääsuke 14. mai 2007 Põlva
Võru Kesklinna Gümnaasium 2 Räästapääsuke 14. mai 2007 Võru
Rakvere Linna Algkool Räästapääsuke 14. mai 2007 Lääne-Viru
Mehikoorma Põhikool Räästapääsuke 14. mai 2007 Tartu
Tilsi Põhikool 2 Räästapääsuke 14. mai 2007 Põlva
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 2 Räästapääsuke 14. mai 2007 Viljandi
Vastseliina Gümnaasium Räästapääsuke 14. mai 2007 Võru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 2 Räästapääsuke 14. mai 2007 Ida-Viru
Ridala Põhikool Räästapääsuke 14. mai 2007 Lääne
Tartu Hiie Kool Räästapääsuke 14. mai 2007 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 15. mai 2007 Lääne
Tilsi Põhikool Räästapääsuke 15. mai 2007 Põlva
Aste Põhikool Räästapääsuke 15. mai 2007 Saare
Kohila Gümnaasium Räästapääsuke 16. mai 2007 Rapla
Pärnu Noorte Loodusmaja 1 Räästapääsuke 17. mai 2007 Pärnu
Kärdla Ühisgümnaasium 2 Räästapääsuke 18. mai 2007 Hiiu
Tallinna Saksa Gümnaasium 2 Räästapääsuke 18. mai 2007 Harju
Tarbja Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 18. mai 2007 Järva
Tartu Raatuse Gümnaasium 3 Räästapääsuke 19. mai 2007 Tartu
Tallinna Reaalkool Räästapääsuke 20. mai 2007 Harju
Haanja-Ruusmäe Pk. Räästapääsuke 20. mai 2007 Võru
Krootuse Põhikool 3 Räästapääsuke 21. mai 2007 Põlva
Pärnu Noorte Loodusmaja Räästapääsuke 22. mai 2007 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde