Projektis "Tere, Kevad! 2015" osaleb 7372 õpilast ja 443 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Ülased meie tammikus"
Andrea Kuuse
Vinni-Pajusti Gümnaasium 4
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Aakre Lasteaed-Algkool Sookurg 31. märts 2008 Valga
Aakre Lasteaed-Algkool 1 Sookurg 15. märts 2008 Valga
Aakre Lasteaed-Algkool 2 Sookurg 22. märts 2008 Valga
Abja Gümnaasium Sookurg 11. märts 2008 Viljandi
Aegviidu Põhikool Sookurg 5. aprill 2008 Harju
Ahtme Gümnaasium 2a Sookurg 15. aprill 2008 Ida-Viru
Ahtme Gümnaasium 5b Sookurg 13. aprill 2008 Ida-Viru
Ahula Lasteaed-Algkool Sookurg 3. aprill 2008 Järva
Andu Papi Seltsi Kunstistuudio Sookurg 12. märts 2008 Pärnu
Antsla Gümnaasium 1 Sookurg 30. märts 2008 Võru
Antsla Gümnaasium 2 Sookurg 12. aprill 2008 Võru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sookurg 23. aprill 2008 Harju
Aste Põhikool Sookurg 20. märts 2008 Saare
C.R.Jakobsoni nim Gümnaasium 3 Sookurg 31. märts 2008 Viljandi
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5 Sookurg 17. märts 2008 Viljandi
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 6 Sookurg 13. märts 2008 Viljandi
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7 Sookurg 19. märts 2008 Viljandi
Eidapere Kool Sookurg 28. mai 2008 Rapla
Elva Gümnaasium Sookurg 5. aprill 2008 Tartu
Elva Gümnaasium 1C Sookurg 5. aprill 2008 Tartu
Emmaste Põhikool Sookurg 12. märts 2008 Hiiu
Emmaste Põhikool 2 Sookurg 30. märts 2008 Hiiu
Emmaste Põhikool 4 Sookurg 15. märts 2008 Hiiu
Häädemeeste Keskkool Sookurg 10. aprill 2008 Pärnu
Haanja-Ruusmäe Põhikool Sookurg 13. märts 2008 Võru
Haanja-Ruusmäe Põhikool 3-4 Sookurg 13. märts 2008 Võru
Haanja-Ruusmäe Põhikool 5 Sookurg 22. märts 2008 Võru
Haanja-Ruusmäe Põhikool 6 Sookurg 2. aprill 2008 Võru
Halliste Põhikool Sookurg 31. märts 2008 Viljandi
Halliste Põhikool 4 Sookurg 31. märts 2008 Viljandi
Hargla Kool Sookurg 19. märts 2008 Valga
Hargla Kool 2 Sookurg 20. märts 2008 Valga
Hargla Kool 3 Sookurg 30. märts 2008 Valga
Harmi Põhikool 3-4 Sookurg 3. aprill 2008 Harju
Helme SIK Sookurg 11. märts 2008 Valga
Imavere Põhikool Sookurg 30. märts 2008 Järva
Jäneda Põhikool Sookurg 11. aprill 2008 Lääne-Viru
Jäneda Põhikool 2 Sookurg 29. märts 2008 Lääne-Viru
Kääpa Põhikool Sookurg 2. aprill 2008 Võru
Kadrina Keskkool 2 Sookurg 1. aprill 2008 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3 Sookurg 4. aprill 2008 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 4 Sookurg 5. aprill 2008 Lääne-Viru
Kärdla Ühisgümnaasium Sookurg 15. märts 2008 Hiiu
Kärla Põhikool Sookurg 25. märts 2008 Saare
Kärstna Põhikool Sookurg 25. märts 2008 Viljandi
Kasari Põhikool Sookurg 12. märts 2008 Lääne
Kehtna Põhikool Sookurg 18. märts 2008 Rapla
Kiili Gümnaasium Sookurg 11. aprill 2008 Harju
Kildu Põhikool Sookurg 24. märts 2008 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Sookurg 13. aprill 2008 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium I Sookurg 24. märts 2008 Pärnu
Kiltsi Põhikool Sookurg 10. aprill 2008 Lääne-Viru
Koeru Keskkool Sookurg 1. aprill 2008 Järva
Koeru Keskkool 2a Sookurg 4. aprill 2008 Järva
Kohla-Järve Järve Gümnaasium Sookurg 6. aprill 2008 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b Sookurg 3. aprill 2008 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1 Sookurg 3. aprill 2008 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Sookurg 4. aprill 2008 Ida-Viru
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Sookurg 31. märts 2008 Järva
Kolga Keskkool Sookurg 2. aprill 2008 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool Sookurg 15. märts 2008 Lääne
Konguta Kool Sookurg 15. märts 2008 Tartu
Konguta Kool - Lasteaed Sookurg 2. aprill 2008 Tartu
Koonga Põhikool Sookurg 4. märts 2008 Pärnu
Koonga Põhikool 1 Sookurg 2. aprill 2008 Pärnu
Koonga Põhikool 2 Sookurg 2. aprill 2008 Pärnu
Koonga Põhikool 3 Sookurg 19. märts 2008 Pärnu
Kõpu Põhikool Sookurg 18. märts 2008 Viljandi
Kose Gümnaasium Sookurg 12. märts 2008 Harju
Kose Gümnaasium 2 Sookurg 3. aprill 2008 Harju
Krabi Põhikool Sookurg 18. aprill 2008 Võru
Krabi Põhikool 1 Sookurg 1. aprill 2008 Võru
Krootuse Põhikool Sookurg 17. märts 2008 Põlva
Krootuse Põhikool 3 Sookurg 3. aprill 2008 Põlva
Krootuse Põhikool 4 Sookurg 31. märts 2008 Põlva
Kuldre Kool Sookurg 8. märts 2008 Võru
Kuldre Kool 2 Sookurg 26. aprill 2008 Võru
Kuldre Kool 3 Sookurg 31. märts 2008 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sookurg 30. aprill 2008 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1 Sookurg 4. aprill 2008 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium 5b Sookurg 11. aprill 2008 Saare
Kurtna Lasteaed Sookurg 19. märts 2008 Harju
Kuuste Kool Sookurg 30. märts 2008 Tartu
Kuuste Kool 2 Sookurg 24. märts 2008 Tartu
Lauka Põhikool Sookurg 12. märts 2008 Hiiu
Lauka Põhikool 2 Sookurg 9. aprill 2008 Hiiu
Laupa Põhikool 5 Sookurg 30. märts 2008 Järva
Lihula Gümnaasium Sookurg 1. aprill 2008 Lääne
Lihula Gümnaasium II Sookurg 19. märts 2008 Lääne
Lihula Gümnaasium III Sookurg 29. märts 2008 Lääne
Lihula Lasteaed Sookurg 13. märts 2008 Lääne
Lihula Lasteaed II Sookurg 17. märts 2008 Lääne
Lüllemäe Põhikool Sookurg 23. märts 2008 Valga
Lüllemäe Põhikool 2 Sookurg 28. märts 2008 Valga
Luunja Lasteaed Midrimaa Sookurg 2. aprill 2008 Tartu
Mäetaguse Põhikool Sookurg 9. aprill 2008 Ida-Viru
Mehikoorma Põhikool Sookurg 5. aprill 2008 Tartu
Melliste Algkool - Lasteaed Sookurg 1. aprill 2008 Tartu
Metsapoole Põhikool Sookurg 12. märts 2008 Pärnu
Metsküla Algkool Sookurg 14. aprill 2008 Lääne
Metsküla Algkool I Sookurg 10. märts 2008 Lääne
Mikitamäe Kool 3-4 Sookurg 29. märts 2008 Põlva
Mikitamäe Kool 6 Sookurg 27. märts 2008 Põlva
Misso Keskkool Sookurg 23. märts 2008 Võru
Muhu Põhikool Sookurg 5. aprill 2008 Saare
Muraste Looduskool Sookurg 31. märts 2008 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool Sookurg 30. märts 2008 Saare
Nõo Põhikool Sookurg 5. aprill 2008 Tartu
Olustvere Põhikool Sookurg 13. märts 2008 Viljandi
Olustvere Põhikool 1 Sookurg 14. märts 2008 Viljandi
Oru Kool Sookurg 23. märts 2008 Lääne
Oru lasteaed Mesimumm Sookurg 1. aprill 2008 Harju
Oru Põhikool Sookurg 20. märts 2008 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Sookurg 18. aprill 2008 Jõgeva
Osula Põhikool 3 Sookurg 31. märts 2008 Võru
Osula Põhikool 4 Sookurg 31. märts 2008 Võru
Otepää Gümnaasium Sookurg 15. märts 2008 Valga
Otepää Gümnaasium 1 Sookurg 17. märts 2008 Valga
Paide Gümnaasium Sookurg 6. aprill 2008 Järva
Paide Ühisgümnaasium Sookurg 23. märts 2008 Järva
Paide Ühisgümnaasium 2 Sookurg 10. aprill 2008 Järva
Paikuse Põhikool Sookurg 25. märts 2008 Pärnu
Paistu Põhikool Sookurg 30. märts 2008 Viljandi
Parksepa Keskkool Sookurg 22. märts 2008 Võru
Parksepa Keskkool 2 Sookurg 23. märts 2008 Võru
Pärnu Loodusmaja Sookurg 26. märts 2008 Pärnu
Pärnu Noorte Loodusmaja 1 Sookurg 4. aprill 2008 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Sookurg 17. märts 2008 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool Sookurg 30. märts 2008 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 2 Sookurg 31. märts 2008 Pärnu
Peetri Põhikool Sookurg 18. märts 2008 Järva
Pirita Lasteaed Sookurg 27. märts 2008 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium Sookurg 29. märts 2008 Jõgeva
Põlva keskkool 3b Sookurg 3. aprill 2008 Põlva
Puiga Põhikool 1 Sookurg 31. märts 2008 Võru
Puiga Põhikool 3 Sookurg 2. aprill 2008 Võru
Puiga Põhikool 4 Sookurg 6. aprill 2008 Võru
Puiga Põhikool 5 Sookurg 1. aprill 2008 Võru
Puiga Põhikool 6-9 Sookurg 1. aprill 2008 Võru
Puurmani Gümnaasium Sookurg 1. aprill 2008 Jõgeva
Rakvere Eragümnaasium Sookurg 6. aprill 2008 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Sookurg 30. aprill 2008 Lääne-Viru
Rapla Ühisgümnaasium Sookurg 8. aprill 2008 Rapla
Raudna Põhikool Sookurg 30. märts 2008 Viljandi
Raudna Põhikool II Sookurg 20. märts 2008 Viljandi
Riidaja Põhikool Sookurg 1. aprill 2008 Valga
Risti Põhikool 1, Harju-Risti Sookurg 2. aprill 2008 Harju
Risti Põhikool, Harju-Risti Sookurg 31. märts 2008 Harju
Risti Põhikool, Risti Sookurg 30. märts 2008 Lääne
Roela Põhikool Sookurg 31. märts 2008 Lääne-Viru
Rõngu Keskkool Sookurg 23. märts 2008 Tartu
Roosna-Alliku PK Sookurg 15. aprill 2008 Järva
Roosna-Alliku Põhikool Sookurg 19. märts 2008 Järva
Saaremaa Ühisgümnaasium Sookurg 9. märts 2008 Saare
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Sookurg 19. märts 2008 Saare
Sadala Põhikool Sookurg 2. aprill 2008 Jõgeva
Saduküla Põhikool Sookurg 30. märts 2008 Jõgeva
Salutaguse Sookurg 18. märts 2008 Järva
Saue Gümnaasium Sookurg 1. aprill 2008 Harju
Savikoja Sookurg 30. märts 2008 Tartu
Sõmerpalu Põhikool Sookurg 1. aprill 2008 Võru
Sõmeru Põhikool Sookurg 7. aprill 2008 Lääne-Viru
Suigu Lasteaed-Algkool 2,4 Sookurg 30. märts 2008 Pärnu
Suislepa Lasteaed-Algkool Sookurg 31. märts 2008 Viljandi
Sürgavere Põhikool Sookurg 4. aprill 2008 Viljandi
Sürgavere Põhikool 3 Sookurg 29. märts 2008 Viljandi
Surju Põhikool Sookurg 22. märts 2008 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium Sookurg 15. märts 2008 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Sookurg 18. märts 2008 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Sookurg 1. aprill 2008 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Sookurg 28. märts 2008 Viljandi
Tääksi Põhikool Sookurg 2. aprill 2008 Viljandi
Taali Põhikool Sookurg 11. märts 2008 Pärnu
Taali Põhikool 2 Sookurg 12. märts 2008 Pärnu
Taebla Gümnaasium Sookurg 22. märts 2008 Lääne
Tallinna 21. Kool Sookurg 30. märts 2008 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Sookurg 2. mai 2008 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1 Sookurg 21. aprill 2008 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4 Sookurg 11. märts 2008 Harju
Tallinna Reaalkool Sookurg 31. märts 2008 Harju
Tallinna Reaalkool 2 Sookurg 19. aprill 2008 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium (TSG) Sookurg 6. aprill 2008 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum 1 Sookurg 5. aprill 2008 Tartu
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Sookurg 22. märts 2008 Tartu
Tartu Descartes'i Lütseum 4 Sookurg 31. märts 2008 Tartu
Tartu Hiie Kool Sookurg 5. aprill 2008 Tartu
Tartu Hiie Kool 5.B Sookurg 6. aprill 2008 Tartu
Tartu Hiie Kool 6B Sookurg 30. märts 2008 Tartu
Tartu Lasteaed Ristikhein Sookurg 31. märts 2008 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 Sookurg 18. aprill 2008 Tartu
Tartu Veeriku Kool Sookurg 29. aprill 2008 Tartu
Teenuse Sookurg 20. märts 2008 Rapla
Tilsi Põhikool Sookurg 31. märts 2008 Põlva
Tilsi Põhikool 2 Sookurg 8. aprill 2008 Põlva
Tori Põhikool 3 Sookurg 13. märts 2008 Pärnu
Tornimäe Põhikool II Sookurg 4. aprill 2008 Saare
Tõrva Gümnaasium Sookurg 16. märts 2008 Valga
Tõrva Gümnaasium 2 Sookurg 2. aprill 2008 Valga
Türi Kesklinna Lasteaed Sookurg 28. märts 2008 Järva
Türi Majandusgümnaasium Sookurg 4. aprill 2008 Järva
Unipiha Algkool Sookurg 12. märts 2008 Tartu
Uulu Lasteaed Sookurg 2. aprill 2008 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium Sookurg 5. mai 2008 Lääne-Viru
Valga Gümnaasium Sookurg 6. mai 2008 Valga
Valga Jaanikese Kool Sookurg 1. aprill 2008 Valga
Valga Põhikool Sookurg 14. aprill 2008 Valga
Valguta Lasteaed-Algkool Sookurg 25. märts 2008 Tartu
Vambola Lasteaed Sookurg 7. mai 2008 Viljandi
Vara Põhikool Sookurg 22. märts 2008 Tartu
Vasta Kool Sookurg 19. märts 2008 Lääne-Viru
Vastseliina Gümnaasium Sookurg 1. aprill 2008 Võru
Vastseliina Gümnaasium 4 Sookurg 1. aprill 2008 Võru
Vatla Põhikool 2 Sookurg 11. märts 2008 Lääne
Veskitammi Lasteaed Sookurg 8. aprill 2008 Harju
Viimsi Kool Sookurg 9. mai 2008 Harju
Viljandi Valuoja Põhikool Sookurg 7. aprill 2008 Viljandi
Viluste Põhikool Sookurg 16. märts 2008 Põlva
Virtsu Põhikool Sookurg 17. märts 2008 Lääne
Vormsi Lasteaed-Põhikool Sookurg 11. märts 2008 Lääne
Võru Kesklinna Gümnaasium Sookurg 4. aprill 2008 Võru
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Sookurg 16. märts 2008 Võru
Võru Lasteaed Päkapikk Sookurg 2. mai 2008 Võru

Tagasi tulemuste juurde