Projektis "Tere, Kevad! 2015" osaleb 7372 õpilast ja 443 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

""Linavästrik aial""
Cristofer Palm
Haljala Gümnaasium 1b
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ääsmäe Põhikool 1 Räästapääsuke 26. aprill 2013 Harju
Alavere Põhikool 1 Räästapääsuke 1. mai 2013 Harju
Are Põhikool Räästapääsuke 27. aprill 2013 Pärnu
Elva Gümnaasium 3b Räästapääsuke 2. mai 2013 Tartu
Emmaste Põhikool Räästapääsuke 6. mai 2013 Hiiu
Haanja Kool 1a2a Räästapääsuke 5. mai 2013 Võru
Haanja Kool 2b3b Räästapääsuke 6. mai 2013 Võru
Haanja Kool 5 Räästapääsuke 25. aprill 2013 Võru
Haljala Gümnaasium 4b Räästapääsuke 10. mai 2013 Lääne-Viru
Harku Lasteaed 3 Räästapääsuke 14. mai 2013 Harju
Heimtali Põhikool 5a6 Räästapääsuke 29. aprill 2013 Viljandi
Jäneda Kool 4 Räästapääsuke 6. mai 2013 Lääne-Viru
Järva-Jaani Gümnaasium 3 Räästapääsuke 12. mai 2013 Järva
Jõhvi Gümnaasium 7 Räästapääsuke 8. mai 2013 Ida-Viru
Kääpa Põhikool 2 Räästapääsuke 8. mai 2013 Võru
Kääpa Põhikool 4 Räästapääsuke 6. mai 2013 Võru
Kadrina Keskkool 1a Räästapääsuke 7. mai 2013 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 4b Räästapääsuke 6. mai 2013 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5a Räästapääsuke 11. mai 2013 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6a Räästapääsuke 4. mai 2013 Lääne-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium 6 Räästapääsuke 3. mai 2013 Harju
Kaelase Kool 4-9 Räästapääsuke 5. mai 2013 Pärnu
Kehra Gümnaasium 3b Räästapääsuke 7. mai 2013 Harju
Kesklinna Lasteaed Türil Räästapääsuke 27. aprill 2013 Järva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Räästapääsuke 15. mai 2013 Pärnu
Kirivere Põhikool 5 Räästapääsuke 5. mai 2013 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b Räästapääsuke 14. mai 2013 Ida-Viru
Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 3c Räästapääsuke 12. mai 2013 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7ab Räästapääsuke 7. mai 2013 Ida-Viru
Konguta Kool 5-6 Räästapääsuke 8. mai 2013 Tartu
Kõo Lasteaed Räästapääsuke 4. mai 2013 Viljandi
Kose Gümnaasium 1b Räästapääsuke 10. mai 2013 Harju
Kose Gümnaasium 4b Räästapääsuke 12. mai 2013 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 7. mai 2013 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Räästapääsuke 7. mai 2013 Harju
Krootuse Põhikool 3 Räästapääsuke 1. mai 2013 Põlva
Kuldre Kool 6 Räästapääsuke 30. aprill 2013 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 3. mai 2013 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium 4b Räästapääsuke 10. mai 2013 Saare
Kuusalu Keskkool Räästapääsuke 11. mai 2013 Harju
Lehtse Kool 1-2 Räästapääsuke 10. mai 2013 Lääne-Viru
Leppneeme Lasteaed Räästapääsuke 9. mai 2013 Harju
Liivalaia Gümnaasium 1b Räästapääsuke 14. mai 2013 Harju
Lüganuse Keskkool 2 Räästapääsuke 2. mai 2013 Ida-Viru
Lümanda Põhikool 1-5 Räästapääsuke 20. mai 2013 Saare
Luua Algkool 1-4 Räästapääsuke 4. mai 2013 Jõgeva
Metsapoole Põhikool 7-8 Räästapääsuke 4. mai 2013 Pärnu
Miina Härma Gümnaasium 6 Räästapääsuke 11. mai 2013 Tartu
Mooste Põhikool 1 Räästapääsuke 7. mai 2013 Põlva
Muhu Põhikool 5 Räästapääsuke 6. mai 2013 Saare
Muraste Looduskool Räästapääsuke 2. mai 2013 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Räästapääsuke 4. mai 2013 Saare
Narva Lasteaed Kuldkalake Räästapääsuke 18. mai 2013 Ida-Viru
Nõva Kool 2 Räästapääsuke 9. mai 2013 Lääne
Orava Põhikool 35 Räästapääsuke 30. aprill 2013 Põlva
Orissaare Gümnaasium 3 Räästapääsuke 5. mai 2013 Saare
Orissaare Gümnaasium 4 Räästapääsuke 1. mai 2013 Saare
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Räästapääsuke 15. mai 2013 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 4 Räästapääsuke 27. aprill 2013 Jõgeva
Osula Põhikool 2 Räästapääsuke 7. mai 2013 Võru
Osula Põhikool 4 Räästapääsuke 30. aprill 2013 Võru
Peetri Kool 1 Räästapääsuke 3. mai 2013 Järva
Peetri Lasteaed Räästapääsuke 2. mai 2013 Järva
Pihtla Lasteaed-Algkool 1-4 Räästapääsuke 1. mai 2013 Saare
Pirita Majandusgümnaasium 5b Räästapääsuke 28. aprill 2013 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 4c Räästapääsuke 28. aprill 2013 Jõgeva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 6a Räästapääsuke 10. mai 2013 Jõgeva
Rakke Gümnaasium 4 Räästapääsuke 3. mai 2013 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool 3 Räästapääsuke 10. mai 2013 Lääne-Viru
Rapla Ühisgümnaasium 2a Räästapääsuke 6. mai 2013 Rapla
Risti Põhikool (Harju) 2-3 Räästapääsuke 6. mai 2013 Harju
Risti Põhikool (Harju) 6-9 Räästapääsuke 10. mai 2013 Harju
Ruhnu Põhikool 1-9 Räästapääsuke 1. mai 2013 Saare
Saare valla lasteaed Siilike Räästapääsuke 28. aprill 2013 Jõgeva
Seljametsa Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 2. mai 2013 Pärnu
Sillamäe Vanalinna Kool 1b Räästapääsuke 11. mai 2013 Ida-Viru
Sillamäe Vanalinna Kool 3a Räästapääsuke 14. mai 2013 Ida-Viru
Sõmerpalu Põhikool 1 Räästapääsuke 3. mai 2013 Võru
Sõmerpalu Põhikool 4 Räästapääsuke 15. mai 2013 Võru
Sõmeru Põhikool 3 Räästapääsuke 29. aprill 2013 Lääne-Viru
Sonda Põhikool 1-4 Räästapääsuke 14. mai 2013 Ida-Viru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Räästapääsuke 2. mai 2013 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 3 Räästapääsuke 6. mai 2013 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Räästapääsuke 2. mai 2013 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Räästapääsuke 3. mai 2013 Hiiu
Taebla Gümnaasium 1-3 Räästapääsuke 15. mai 2013 Lääne
Tali Põhikool 2-3 Räästapääsuke 1. mai 2013 Pärnu
Tallinna 21. Kool 6c Räästapääsuke 15. mai 2013 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2c Räästapääsuke 19. mai 2013 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1b Räästapääsuke 6. mai 2013 Harju
Tartu Hiie Kool 2b Räästapääsuke 20. mai 2013 Tartu
Tartu Lasteaed Poku Räästapääsuke 13. mai 2013 Tartu
Tartu Loodusmaja Räästapääsuke 22. aprill 2013 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed Räästapääsuke 7. mai 2013 Tartu
Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 1c Räästapääsuke 11. mai 2013 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b Räästapääsuke 18. mai 2013 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 1c Räästapääsuke 12. mai 2013 Tartu
Tartu Veeriku Kool 6b Räästapääsuke 5. mai 2013 Tartu
Tarvastu Gümnaasium Räästapääsuke 1. mai 2013 Viljandi
Tori Põhikool 5 Räästapääsuke 9. mai 2013 Pärnu
Tornimäe Põhikool 1-3 Räästapääsuke 24. mai 2013 Saare
Tornimäe Põhikool 4-6 Räästapääsuke 20. mai 2013 Saare
Tsirguliina Keskkool 1 Räästapääsuke 4. mai 2013 Valga
Tudu Lasteaed-Põhikool 1a Räästapääsuke 7. mai 2013 Lääne-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Räästapääsuke 7. mai 2013 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 3 Räästapääsuke 30. aprill 2013 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 4 Räästapääsuke 18. mai 2013 Ida-Viru
Türi Põhikool 1a Räästapääsuke 27. aprill 2013 Järva
Vaida Põhikool 5 kl LR Räästapääsuke 9. mai 2013 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Räästapääsuke 1. mai 2013 Lääne-Viru
Vara Põhikool 1-4 Räästapääsuke 8. mai 2013 Tartu
Vastseliina Gümnaasium 1a Räästapääsuke 1. mai 2013 Võru
Viluste Põhikool 2 Räästapääsuke 1. mai 2013 Põlva
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Räästapääsuke 4. mai 2013 Lääne

Tagasi tulemuste juurde