Projektis "Tere, Kevad! 2015" osaleb 7372 õpilast ja 443 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Kevad"
Anette Kõu
Ääsmäe Põhikool 5
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tartu Loodusmaja Räästapääsuke 22. aprill 2013 Tartu
Haanja Kool 5 Räästapääsuke 25. aprill 2013 Võru
Ääsmäe Põhikool 1 Räästapääsuke 26. aprill 2013 Harju
Are Põhikool Räästapääsuke 27. aprill 2013 Pärnu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 4 Räästapääsuke 27. aprill 2013 Jõgeva
Türi Põhikool 1a Räästapääsuke 27. aprill 2013 Järva
Kesklinna Lasteaed Türil Räästapääsuke 27. aprill 2013 Järva
Saare valla lasteaed Siilike Räästapääsuke 28. aprill 2013 Jõgeva
Pirita Majandusgümnaasium 5b Räästapääsuke 28. aprill 2013 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 4c Räästapääsuke 28. aprill 2013 Jõgeva
Sõmeru Põhikool 3 Räästapääsuke 29. aprill 2013 Lääne-Viru
Heimtali Põhikool 5a6 Räästapääsuke 29. aprill 2013 Viljandi
Kuldre Kool 6 Räästapääsuke 30. aprill 2013 Võru
Osula Põhikool 4 Räästapääsuke 30. aprill 2013 Võru
Orava Põhikool 35 Räästapääsuke 30. aprill 2013 Põlva
Tudulinna Põhikool 3 Räästapääsuke 30. aprill 2013 Ida-Viru
Orissaare Gümnaasium 4 Räästapääsuke 1. mai 2013 Saare
Viluste Põhikool 2 Räästapääsuke 1. mai 2013 Põlva
Ruhnu Põhikool 1-9 Räästapääsuke 1. mai 2013 Saare
Pihtla Lasteaed-Algkool 1-4 Räästapääsuke 1. mai 2013 Saare
Alavere Põhikool 1 Räästapääsuke 1. mai 2013 Harju
Krootuse Põhikool 3 Räästapääsuke 1. mai 2013 Põlva
Vastseliina Gümnaasium 1a Räästapääsuke 1. mai 2013 Võru
Tarvastu Gümnaasium Räästapääsuke 1. mai 2013 Viljandi
Tali Põhikool 2-3 Räästapääsuke 1. mai 2013 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Räästapääsuke 1. mai 2013 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Räästapääsuke 2. mai 2013 Harju
Elva Gümnaasium 3b Räästapääsuke 2. mai 2013 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Räästapääsuke 2. mai 2013 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Räästapääsuke 2. mai 2013 Viljandi
Lüganuse Keskkool 2 Räästapääsuke 2. mai 2013 Ida-Viru
Seljametsa Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 2. mai 2013 Pärnu
Peetri Lasteaed Räästapääsuke 2. mai 2013 Järva
Sõmerpalu Põhikool 1 Räästapääsuke 3. mai 2013 Võru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Räästapääsuke 3. mai 2013 Hiiu
Kadrioru Saksa Gümnaasium 6 Räästapääsuke 3. mai 2013 Harju
Peetri Kool 1 Räästapääsuke 3. mai 2013 Järva
Rakke Gümnaasium 4 Räästapääsuke 3. mai 2013 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 3. mai 2013 Jõgeva
Kadrina Keskkool 6a Räästapääsuke 4. mai 2013 Lääne-Viru
Kõo Lasteaed Räästapääsuke 4. mai 2013 Viljandi
Tsirguliina Keskkool 1 Räästapääsuke 4. mai 2013 Valga
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Räästapääsuke 4. mai 2013 Lääne
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Räästapääsuke 4. mai 2013 Saare
Metsapoole Põhikool 7-8 Räästapääsuke 4. mai 2013 Pärnu
Luua Algkool 1-4 Räästapääsuke 4. mai 2013 Jõgeva
Haanja Kool 1a2a Räästapääsuke 5. mai 2013 Võru
Kaelase Kool 4-9 Räästapääsuke 5. mai 2013 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 3 Räästapääsuke 5. mai 2013 Saare
Kirivere Põhikool 5 Räästapääsuke 5. mai 2013 Viljandi
Tartu Veeriku Kool 6b Räästapääsuke 5. mai 2013 Tartu
Jäneda Kool 4 Räästapääsuke 6. mai 2013 Lääne-Viru
Muhu Põhikool 5 Räästapääsuke 6. mai 2013 Saare
Kadrina Keskkool 4b Räästapääsuke 6. mai 2013 Lääne-Viru
Kääpa Põhikool 4 Räästapääsuke 6. mai 2013 Võru
Risti Põhikool (Harju) 2-3 Räästapääsuke 6. mai 2013 Harju
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 3 Räästapääsuke 6. mai 2013 Viljandi
Haanja Kool 2b3b Räästapääsuke 6. mai 2013 Võru
Rapla Ühisgümnaasium 2a Räästapääsuke 6. mai 2013 Rapla
Emmaste Põhikool Räästapääsuke 6. mai 2013 Hiiu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1b Räästapääsuke 6. mai 2013 Harju
Mooste Põhikool 1 Räästapääsuke 7. mai 2013 Põlva
Osula Põhikool 2 Räästapääsuke 7. mai 2013 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Räästapääsuke 7. mai 2013 Harju
Kehra Gümnaasium 3b Räästapääsuke 7. mai 2013 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 7. mai 2013 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 1a Räästapääsuke 7. mai 2013 Lääne-Viru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed Räästapääsuke 7. mai 2013 Tartu
Kadrina Keskkool 1a Räästapääsuke 7. mai 2013 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7ab Räästapääsuke 7. mai 2013 Ida-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Räästapääsuke 7. mai 2013 Lääne-Viru
Kääpa Põhikool 2 Räästapääsuke 8. mai 2013 Võru
Vara Põhikool 1-4 Räästapääsuke 8. mai 2013 Tartu
Jõhvi Gümnaasium 7 Räästapääsuke 8. mai 2013 Ida-Viru
Konguta Kool 5-6 Räästapääsuke 8. mai 2013 Tartu
Leppneeme Lasteaed Räästapääsuke 9. mai 2013 Harju
Nõva Kool 2 Räästapääsuke 9. mai 2013 Lääne
Vaida Põhikool 5 kl LR Räästapääsuke 9. mai 2013 Harju
Tori Põhikool 5 Räästapääsuke 9. mai 2013 Pärnu
Haljala Gümnaasium 4b Räästapääsuke 10. mai 2013 Lääne-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 6a Räästapääsuke 10. mai 2013 Jõgeva
Rakvere Linna Algkool 3 Räästapääsuke 10. mai 2013 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 1b Räästapääsuke 10. mai 2013 Harju
Risti Põhikool (Harju) 6-9 Räästapääsuke 10. mai 2013 Harju
Lehtse Kool 1-2 Räästapääsuke 10. mai 2013 Lääne-Viru
Kuressaare Gümnaasium 4b Räästapääsuke 10. mai 2013 Saare
Kadrina Keskkool 5a Räästapääsuke 11. mai 2013 Lääne-Viru
Miina Härma Gümnaasium 6 Räästapääsuke 11. mai 2013 Tartu
Kuusalu Keskkool Räästapääsuke 11. mai 2013 Harju
Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 1c Räästapääsuke 11. mai 2013 Tartu
Sillamäe Vanalinna Kool 1b Räästapääsuke 11. mai 2013 Ida-Viru
Kose Gümnaasium 4b Räästapääsuke 12. mai 2013 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 1c Räästapääsuke 12. mai 2013 Tartu
Järva-Jaani Gümnaasium 3 Räästapääsuke 12. mai 2013 Järva
Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 3c Räästapääsuke 12. mai 2013 Ida-Viru
Tartu Lasteaed Poku Räästapääsuke 13. mai 2013 Tartu
Liivalaia Gümnaasium 1b Räästapääsuke 14. mai 2013 Harju
Sonda Põhikool 1-4 Räästapääsuke 14. mai 2013 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b Räästapääsuke 14. mai 2013 Ida-Viru
Harku Lasteaed 3 Räästapääsuke 14. mai 2013 Harju
Sillamäe Vanalinna Kool 3a Räästapääsuke 14. mai 2013 Ida-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Räästapääsuke 15. mai 2013 Jõgeva
Taebla Gümnaasium 1-3 Räästapääsuke 15. mai 2013 Lääne
Sõmerpalu Põhikool 4 Räästapääsuke 15. mai 2013 Võru
Tallinna 21. Kool 6c Räästapääsuke 15. mai 2013 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Räästapääsuke 15. mai 2013 Pärnu
Tudulinna Põhikool 4 Räästapääsuke 18. mai 2013 Ida-Viru
Narva Lasteaed Kuldkalake Räästapääsuke 18. mai 2013 Ida-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b Räästapääsuke 18. mai 2013 Tartu
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2c Räästapääsuke 19. mai 2013 Harju
Tartu Hiie Kool 2b Räästapääsuke 20. mai 2013 Tartu
Lümanda Põhikool 1-5 Räästapääsuke 20. mai 2013 Saare
Tornimäe Põhikool 4-6 Räästapääsuke 20. mai 2013 Saare
Tornimäe Põhikool 1-3 Räästapääsuke 24. mai 2013 Saare

Tagasi tulemuste juurde