"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2010" osaleb 7097 õpilast ja 440 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Aakre Lasteaed-Algkool Sookurg 27. märts 2010 Valga
Ääsmäe Põhikool 2 Sookurg 2. aprill 2010 Harju
Ääsmäe Põhikool 3 Sookurg 31. märts 2010 Harju
Ääsmäe Põhikool 5 Sookurg 28. märts 2010 Harju
Ääsmäe Põhikool 6 Sookurg 27. märts 2010 Harju
Aegviidu Põhikool Sookurg 1. aprill 2010 Harju
Ahula Lasteaed-Algkool Sookurg 9. aprill 2010 Järva
Alatskivi Keskkool Sookurg 2. aprill 2010 Tartu
Alavere Põhikool Sookurg 30. märts 2010 Harju
Albu Põhikool Sookurg 29. märts 2010 Järva
Anna Haava nim. Pala Kool Sookurg 2. aprill 2010 Jõgeva
Anna Haava nim. Pala Kool 2 Sookurg 25. märts 2010 Jõgeva
Antsla Gümnaasium Sookurg 31. märts 2010 Võru
Antsla Gümnaasium 1 Sookurg 28. märts 2010 Võru
Are Põhikool Sookurg 24. märts 2010 Pärnu
Are Põhikool 2-3 Sookurg 29. märts 2010 Pärnu
Aruküla lasteaed Rukkilill Sookurg 30. märts 2010 Harju
Audru Keskkool Sookurg 29. märts 2010 Pärnu
Audru Keskkool2 Sookurg 27. märts 2010 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 1a Sookurg 11. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Sookurg 25. märts 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Sookurg 25. märts 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Sookurg 30. märts 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6C Sookurg 27. märts 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Sookurg 27. märts 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 1 Sookurg 3. aprill 2010 Jõgeva
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Sookurg 8. aprill 2010 Jõgeva
Eidapere Kool Sookurg 28. märts 2010 Rapla
Elva Gümnaasium 1c Sookurg 2. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 3a Sookurg 2. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 5A Sookurg 4. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 5C Sookurg 11. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 6C Sookurg 14. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium loodussõprade ring Sookurg 27. märts 2010 Tartu
Elva lasteaed Õnneseen Sookurg 11. aprill 2010 Tartu
Emmaste Põhikool Sookurg 28. märts 2010 Hiiu
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Sookurg 4. aprill 2010 Lääne-Viru
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Sookurg 4. aprill 2010 Põlva
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool 6.kl Sookurg 26. märts 2010 Põlva
Häädemeeste Keskkool Sookurg 23. märts 2010 Pärnu
Haanja-Ruusmäe Põhikool Sookurg 31. märts 2010 Võru
Haljala Gümnaasium Sookurg 30. märts 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 2 Sookurg 2. aprill 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 3 Sookurg 24. aprill 2010 Lääne-Viru
Hargla Kool Sookurg 18. aprill 2010 Valga
Hargla Kool 1 Sookurg 1. aprill 2010 Valga
Hargla Kool 2 Sookurg 22. märts 2010 Valga
Hargla Kool 4 Sookurg 7. aprill 2010 Valga
Hargla Kool 5 Sookurg 22. märts 2010 Valga
Helme Sanatoorne Internaatkool Sookurg 28. märts 2010 Valga
Illuka Põhikool Sookurg 5. aprill 2010 Ida-Viru
Illuka Põhikool 2 Sookurg 1. aprill 2010 Ida-Viru
Illuka Põhikool 5 Sookurg 2. aprill 2010 Ida-Viru
Imavere Põhikool Sookurg 25. märts 2010 Järva
Jäneda Kool Sookurg 20. aprill 2010 Lääne-Viru
Jäneda7 Sookurg 31. märts 2010 Lääne-Viru
Jõhvi Gümnaasium Sookurg 4. aprill 2010 Ida-Viru
Juhan Liivi nim.Alatskivi Keskkool Sookurg 1. aprill 2010 Tartu
Kääpa Põhikool Sookurg 27. märts 2010 Võru
Kääpa Põhikool 2 Sookurg 31. märts 2010 Võru
Kääpa Põhikool 3 Sookurg 29. märts 2010 Võru
Kadrina Keskkool 2 Sookurg 29. märts 2010 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3 Sookurg 30. märts 2010 Lääne-Viru
Käina Gümnaasium Sookurg 26. märts 2010 Hiiu
Käina Gümnaasium2 Sookurg 26. märts 2010 Hiiu
Kanepi Gümnaasium Sookurg 27. märts 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 2 Sookurg 27. märts 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 3 Sookurg 25. märts 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 6 Sookurg 27. märts 2010 Põlva
Kärdla Ühisgümnaasium Sookurg 30. märts 2010 Hiiu
Kärla Põhikool Sookurg 20. aprill 2010 Saare
Kärstna Kool Sookurg 29. märts 2010 Viljandi
Kehtna Põhikool Sookurg 26. märts 2010 Rapla
Kernu Põhikool Sookurg 5. aprill 2010 Harju
Kernu Põhikool 2 Sookurg 3. aprill 2010 Harju
Kiili Gümnaasium Sookurg 2. aprill 2010 Harju
Kildu põhikool Sookurg 25. märts 2010 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Sookurg 27. märts 2010 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Sookurg 26. märts 2010 Pärnu
Kirivere Põhikool Sookurg 29. märts 2010 Viljandi
Kiviõli 1.Keskkool 2 Sookurg 4. aprill 2010 Ida-Viru
Kodila Põhikool Sookurg 26. märts 2010 Rapla
Kohila Gümnaasium Sookurg 27. märts 2010 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Sookurg 19. mai 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Sookurg 30. märts 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Sookurg 3. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Kunstide Kool Sookurg 11. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Sookurg 24. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Sookurg 7. aprill 2010 Ida-Viru
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Sookurg 28. märts 2010 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Sookurg 28. märts 2010 Lääne
Konguta Kool Sookurg 26. märts 2010 Tartu
Konguta Kool 2 Sookurg 29. märts 2010 Tartu
Konguta Kool/lasteaed Sookurg 30. märts 2010 Tartu
Koonga Põhikool Sookurg 27. märts 2010 Pärnu
Koonga Põhikool 3 Sookurg 30. märts 2010 Pärnu
Kõpu Põhikool Sookurg 25. märts 2010 Viljandi
Kõpu Põhikool II Sookurg 20. märts 2010 Viljandi
Kõpu Põhikool III Sookurg 24. märts 2010 Viljandi
Kose Gümnaasium Sookurg 26. märts 2010 Harju
Krabi Põhikool Sookurg 25. märts 2010 Võru
Krootuse Põhikool Sookurg 28. märts 2010 Põlva
Kuldre Kool Sookurg 28. märts 2010 Võru
Kuremaa Lasteaed- Algkool 1 Sookurg 27. märts 2010 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sookurg 1. aprill 2010 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium 4b Sookurg 25. märts 2010 Saare
Kurtna Kool Sookurg 11. aprill 2010 Harju
Kuusalu Keskkool Sookurg 20. aprill 2010 Harju
Kuusalu Keskkool 4kl Sookurg 5. aprill 2010 Harju
Kuuste kool Sookurg 29. märts 2010 Tartu
Kuuste Kool 1 Sookurg 3. aprill 2010 Tartu
Lauka Põhikool Sookurg 28. märts 2010 Hiiu
Lihula Gümnaasium Sookurg 30. märts 2010 Lääne
Lihula Lasteaed II Sookurg 28. märts 2010 Lääne
Lilli loodusmaja Sookurg 29. märts 2010 Viljandi
Lokuta Lasteaed Sookurg 30. märts 2010 Järva
Loo Keskkool Sookurg 30. märts 2010 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa Sookurg 31. märts 2010 Tartu
Melliste Algkool-Lasteaed Sookurg 30. märts 2010 Tartu
Melliste Lasteaed Sookurg 30. märts 2010 Tartu
Metsapoole Põhikool Sookurg 26. märts 2010 Pärnu
Metsküla Algkool Sookurg 29. märts 2010 Lääne
Mikitamäe Kool Sookurg 7. aprill 2010 Põlva
Misso Keskkool Sookurg 29. märts 2010 Võru
Muhu Põhikool Sookurg 28. märts 2010 Saare
Muraste Looduskool Sookurg 5. aprill 2010 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool Sookurg 31. märts 2010 Saare
Nõo Põhikool Sookurg 14. mai 2010 Tartu
Nõo Põhikool 2 Sookurg 27. märts 2010 Tartu
Nõo Põhikool 2.b Sookurg 10. aprill 2010 Tartu
Õie Lasteaed Sookurg 29. märts 2010 Harju
Orava Põhikool Sookurg 27. märts 2010 Põlva
Orissaare Gümnaasium Sookurg 5. aprill 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 2 Sookurg 28. märts 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 4 Sookurg 20. märts 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 5 Sookurg 25. märts 2010 Saare
Oru Kool Sookurg 24. märts 2010 Lääne
Oru lasteaed Mesimumm Sookurg 30. märts 2010 Harju
Oru Põhikool Sookurg 23. märts 2010 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Sookurg 31. märts 2010 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Sookurg 20. aprill 2010 Jõgeva
Osula Põhikool Sookurg 29. märts 2010 Võru
Otepää Gümnaasium Sookurg 29. märts 2010 Valga
Paide Gümnaasium Sookurg 15. aprill 2010 Järva
Paide Ühisgümnaasium Sookurg 28. märts 2010 Järva
Paikuse Lasteaed Mesimumm Sookurg 9. aprill 2010 Pärnu
Paikuse Põhikool 1 Sookurg 25. märts 2010 Pärnu
Paikuse Põhikool 2 Sookurg 5. aprill 2010 Pärnu
Paistu Kool Sookurg 30. märts 2010 Viljandi
Paistu Kool 2 Sookurg 25. märts 2010 Viljandi
Paistu kool 3 Sookurg 30. märts 2010 Viljandi
Palade Põhikool Sookurg 20. aprill 2010 Hiiu
Paldiski Gümnaasium Sookurg 5. aprill 2010 Harju
Palupera Põhikool Sookurg 4. aprill 2010 Valga
Palupera Põhikool 1 Sookurg 31. märts 2010 Valga
Palupera Põhikool 6 Sookurg 29. märts 2010 Valga
Pärnjõe Põhikool Sookurg 28. märts 2010 Pärnu
Pärnu loodusmaja Sookurg 30. märts 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 3 Sookurg 4. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 6 Sookurg 23. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Päikesejänku lasteaed Sookurg 24. märts 2010 Pärnu
Pärnu Rääma Põhikool Sookurg 10. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Sookurg 22. märts 2010 Pärnu
Pärnu Väike Vabakool Sookurg 4. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Väike Vabakool 6 Sookurg 11. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Sookurg 4. aprill 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Sookurg 29. märts 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 2 Sookurg 23. märts 2010 Pärnu
Peetri Põhikool Sookurg 29. märts 2010 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium Sookurg 27. märts 2010 Jõgeva
Põlva Keskkool 5b Sookurg 18. aprill 2010 Põlva
Põlva Ühisgümnaasium Sookurg 20. märts 2010 Põlva
Puhja Gümnaasium 3kl Sookurg 29. märts 2010 Tartu
Puiga Põhikool Sookurg 12. aprill 2010 Võru
Puka Keskkool Sookurg 27. märts 2010 Valga
Puurmani Gümnaasium Sookurg 24. märts 2010 Jõgeva
Raasiku Põhikool Sookurg 31. märts 2010 Harju
Rakke Gümnaasium Sookurg 12. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 2 Sookurg 24. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium Sookurg 5. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Sookurg 5. aprill 2010 Lääne-Viru
Rannamõisa Lasteaed Sookurg 31. märts 2010 Harju
Rannu Keskkool Sookurg 1. aprill 2010 Tartu
Rapla Ühisgümnaasium Sookurg 27. märts 2010 Rapla
Riidaja Põhikool 5-9 Sookurg 28. märts 2010 Valga
Risti Põhikool 1,3 Sookurg 24. märts 2010 Lääne
Risti Põhikool 5-9 Sookurg 27. märts 2010 Harju
Rocca al Mare Kool, Vodja 4 Sookurg 9. aprill 2010 Järva
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Sookurg 30. märts 2010 Järva
Rõngu Keskkool Sookurg 30. märts 2010 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 1 Sookurg 1. aprill 2010 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 3 Sookurg 1. aprill 2010 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 4 Sookurg 1. aprill 2010 Järva
Ruila põhikool Sookurg 25. märts 2010 Harju
Ruila Põhikool 3 Sookurg 7. aprill 2010 Harju
Ruusa Põhikool Sookurg 31. märts 2010 Põlva
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Sookurg 26. märts 2010 Saare
Sadala Põhikool Sookurg 29. märts 2010 Jõgeva
Saduküla Põhikool Sookurg 9. aprill 2010 Jõgeva
Salme Põhikool Sookurg 20. märts 2010 Saare
Salutaguse Sookurg 6. aprill 2010 Järva
Savikoja Sookurg 1. aprill 2010 Tartu
Sõmerpalu Põhikool Sookurg 30. märts 2010 Võru
Sõmeru Põhikool Sookurg 6. aprill 2010 Lääne-Viru
Sonda Põhikool Sookurg 7. aprill 2010 Ida-Viru
Sonda Põhikool 2 Sookurg 5. aprill 2010 Ida-Viru
Sonda Põhikool 3 Sookurg 28. märts 2010 Ida-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool Sookurg 31. märts 2010 Viljandi
Sürgavere põhikool Sookurg 2. aprill 2010 Viljandi
Sürgavere Põhikool 4 Sookurg 1. aprill 2010 Viljandi
Surju Põhikool Sookurg 27. märts 2010 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Sookurg 23. märts 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Sookurg 30. märts 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Sookurg 24. märts 2010 Viljandi
Suuremõisa Põhikool 1 Sookurg 26. märts 2010 Hiiu
Suuremõisa Põhikool 2 Sookurg 27. märts 2010 Hiiu
Tääksi Pk Sookurg 1. aprill 2010 Viljandi
Taebla Gümnaasium Sookurg 26. märts 2010 Lääne
Tali Põhikool Sookurg 24. märts 2010 Pärnu
Tallinna I Internaatkool 2A Sookurg 1. aprill 2010 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2 Sookurg 4. aprill 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Sookurg 4. aprill 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Sookurg 5. aprill 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2c Sookurg 2. aprill 2010 Harju
Tallinna Muusikakeskkool Sookurg 2. aprill 2010 Harju
Tallinna Reaalkool 2 Sookurg 1. aprill 2010 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum Sookurg 11. aprill 2010 Tartu
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Sookurg 30. märts 2010 Tartu
Tartu Erakool Sookurg 25. märts 2010 Tartu
Tartu Hiie Kool Sookurg 4. aprill 2010 Tartu
Tartu Hiie Kool 3 Sookurg 30. märts 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool Sookurg 3. aprill 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 2.a Sookurg 12. aprill 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 2.b Sookurg 1. aprill 2010 Tartu
Tartu Kroonuaia Kool Sookurg 31. märts 2010 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 6a Sookurg 1. aprill 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 2b Sookurg 17. aprill 2010 Tartu
Tarvastu Gümnaasium Sookurg 26. märts 2010 Viljandi
Tilsi Põhikool Sookurg 3. aprill 2010 Põlva
Tilsi Põhikool 7 Sookurg 28. märts 2010 Põlva
Tori Põhikool Sookurg 26. märts 2010 Pärnu
Torma lasteaed Linnutaja Sookurg 1. aprill 2010 Jõgeva
Tõrva gümnaasium Sookurg 10. aprill 2010 Valga
Tsirguliina Keskkool Sookurg 22. märts 2010 Valga
Tudu Põhikool Sookurg 30. märts 2010 Lääne-Viru
Tudulinna põhikool Sookurg 9. aprill 2010 Ida-Viru
Unipiha Algkool Sookurg 27. märts 2010 Tartu
Uuemõisa Algkool Sookurg 4. aprill 2010 Lääne
Uuemõisa Algkool3 Sookurg 2. aprill 2010 Lääne
Uulu lasteaed Sookurg 29. märts 2010 Pärnu
Uulu Lasteaed 2 Sookurg 6. aprill 2010 Pärnu
Väätsa Põhikool Sookurg 27. märts 2010 Järva
Vaida Põhikool Sookurg 2. aprill 2010 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium Sookurg 3. aprill 2010 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Sookurg 27. märts 2010 Lääne-Viru
Valga Gümnaasium Sookurg 17. aprill 2010 Valga
Valga Jaanikese Kool Sookurg 29. märts 2010 Valga
Valga Põhikool Sookurg 5. aprill 2010 Valga
Valgjärve Põhikool Sookurg 31. märts 2010 Põlva
Valgjärve Põhikool 2 Sookurg 30. märts 2010 Põlva
Vara Põhikool Sookurg 29. märts 2010 Tartu
Vara Põhikool 5 Sookurg 4. aprill 2010 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Sookurg 3. aprill 2010 Põlva
Värska Gümnaasium 3 Sookurg 1. aprill 2010 Põlva
Vasta Kool Sookurg 31. märts 2010 Lääne-Viru
Vastse-Kuuste Kool 5 Sookurg 1. aprill 2010 Põlva
Vastse-Kuuste Kool 6 Sookurg 2. aprill 2010 Põlva
Vastseliina Gümnaasium Sookurg 14. aprill 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 1 Sookurg 1. aprill 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 3 Sookurg 31. märts 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 4 Sookurg 28. märts 2010 Võru
Vastseliina Internaatkool Sookurg 1. aprill 2010 Võru
Vatla Põhikool Sookurg 23. märts 2010 Lääne
Viimsi Kool 4c Sookurg 11. aprill 2010 Harju
Viljandi maagümnaasium 3c Sookurg 6. aprill 2010 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium2.a Sookurg 4. aprill 2010 Viljandi
Viljandi Valuoja Põhikool Sookurg 4. aprill 2010 Viljandi
Virtsu Põhikool Sookurg 25. märts 2010 Lääne
Vormsi Lasteaed-Põhikool Sookurg 29. märts 2010 Lääne

Tagasi tulemuste juurde