"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2010" osaleb 7097 õpilast ja 440 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Aakre Lasteaed-Algkool Ülane 16. aprill 2010 Valga
Ääsmäe Põhikool 5 Ülane 29. aprill 2010 Harju
Ääsmäe Põhikool 6 Ülane 25. aprill 2010 Harju
Aegviidu Põhikool Ülane 25. aprill 2010 Harju
Alatskivi Keskkool Ülane 17. aprill 2010 Tartu
Albu Põhikool Ülane 24. aprill 2010 Järva
Anna Haava nim. Pala Kool Ülane 18. aprill 2010 Jõgeva
Anna Haava nim. Pala Kool 2 Ülane 22. aprill 2010 Jõgeva
Antsla Gümnaasium Ülane 27. aprill 2010 Võru
Antsla Gümnaasium 1 Ülane 18. aprill 2010 Võru
Aruküla lasteaed Rukkilill Ülane 25. aprill 2010 Harju
Audru Keskkool Ülane 17. aprill 2010 Pärnu
Audru Keskkool2 Ülane 19. aprill 2010 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 1a Ülane 24. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Ülane 17. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Ülane 17. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Ülane 24. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Ülane 22. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Ülane 23. aprill 2010 Jõgeva
Eidapere Kool Ülane 29. aprill 2010 Rapla
Elva Gümnaasium 1c Ülane 19. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 5A Ülane 18. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 5C Ülane 25. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 6C Ülane 21. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium loodussõprade ring Ülane 17. aprill 2010 Tartu
Elva lasteaed Õnneseen Ülane 27. aprill 2010 Tartu
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Ülane 19. aprill 2010 Lääne-Viru
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Ülane 19. aprill 2010 Põlva
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool 6.kl Ülane 25. aprill 2010 Põlva
Gustav Adolfi Gümnaasium 6b Ülane 24. aprill 2010 Harju
Häädemeeste Keskkool Ülane 17. aprill 2010 Pärnu
Haanja-Ruusmäe Põhikool Ülane 21. aprill 2010 Võru
Haljala Gümnaasium Ülane 20. aprill 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 2 Ülane 23. aprill 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 4 Ülane 20. aprill 2010 Lääne-Viru
Hargla Kool Ülane 18. aprill 2010 Valga
Hargla Kool 5 Ülane 19. aprill 2010 Valga
Helme Sanatoorne Internaatkool Ülane 20. aprill 2010 Valga
Illuka Põhikool Ülane 19. aprill 2010 Ida-Viru
Illuka Põhikool 2 Ülane 26. aprill 2010 Ida-Viru
Illuka Põhikool 5 Ülane 11. aprill 2010 Ida-Viru
Jäneda Kool Ülane 26. aprill 2010 Lääne-Viru
Jõhvi Gümnaasium Ülane 26. aprill 2010 Ida-Viru
Kaagvere Erikool Ülane 2. mai 2010 Tartu
Kääpa Põhikool Ülane 11. aprill 2010 Võru
Kääpa Põhikool 2 Ülane 20. aprill 2010 Võru
Kadrina Keskkool 2 Ülane 14. aprill 2010 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3 Ülane 19. aprill 2010 Lääne-Viru
Käina Gümnaasium Ülane 25. aprill 2010 Hiiu
Käina Gümnaasium2 Ülane 25. aprill 2010 Hiiu
Kanepi Gümnaasium 2 Ülane 19. aprill 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 3 Ülane 19. aprill 2010 Põlva
Kärdla Ühisgümnaasium Ülane 19. aprill 2010 Hiiu
Kärla Põhikool Ülane 22. aprill 2010 Saare
Kärstna Kool Ülane 18. aprill 2010 Viljandi
Kehtna Põhikool Ülane 21. aprill 2010 Rapla
Kernu Põhikool 2 Ülane 26. aprill 2010 Harju
Kildu põhikool Ülane 12. aprill 2010 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Ülane 20. aprill 2010 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Ülane 17. aprill 2010 Pärnu
Kirivere Põhikool Ülane 16. aprill 2010 Viljandi
Kiviõli 1.Keskkool 2 Ülane 21. aprill 2010 Ida-Viru
Kodila Põhikool Ülane 26. aprill 2010 Rapla
Kohila Gümnaasium Ülane 25. aprill 2010 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Ülane 28. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Ülane 25. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Ülane 26. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Ülane 30. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Ülane 26. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Ülane 25. aprill 2010 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool Ülane 19. aprill 2010 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Ülane 19. aprill 2010 Lääne
Konguta Kool Ülane 18. aprill 2010 Tartu
Konguta Kool 2 Ülane 18. aprill 2010 Tartu
Konguta Kool/lasteaed Ülane 13. aprill 2010 Tartu
Koonga Põhikool Ülane 19. aprill 2010 Pärnu
Kõpu Põhikool II Ülane 17. aprill 2010 Viljandi
Kõpu Põhikool III Ülane 16. aprill 2010 Viljandi
Krabi Põhikool 6 Ülane 27. aprill 2010 Võru
Krootuse Põhikool Ülane 13. aprill 2010 Põlva
Kuremaa Lasteaed- Algkool 1 Ülane 25. aprill 2010 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Ülane 3. mai 2010 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium 4b Ülane 25. aprill 2010 Saare
Kuuste kool Ülane 14. aprill 2010 Tartu
Kuuste Kool 1 Ülane 14. aprill 2010 Tartu
Lauka Põhikool Ülane 25. aprill 2010 Hiiu
Lihula Gümnaasium Ülane 2. mai 2010 Lääne
Lokuta Lasteaed Ülane 20. aprill 2010 Järva
Luunja Lasteaed Midrimaa Ülane 17. aprill 2010 Tartu
Maardu Gümnaasium Ülane 25. aprill 2010 Harju
Melliste Algkool-Lasteaed Ülane 28. aprill 2010 Tartu
Meremäe-Obinitsa Põhikool Ülane 29. aprill 2010 Võru
Metsapoole Põhikool Ülane 17. aprill 2010 Pärnu
Metsküla Algkool 2 Ülane 26. aprill 2010 Lääne
Mikitamäe Kool Ülane 29. aprill 2010 Põlva
Misso Keskkool Ülane 21. aprill 2010 Võru
Muhu Põhikool Ülane 17. aprill 2010 Saare
Muraste Looduskool Ülane 23. aprill 2010 Harju
Nõo Põhikool Ülane 19. aprill 2010 Tartu
Nõo Põhikool 2 Ülane 16. aprill 2010 Tartu
Õie Lasteaed Ülane 18. aprill 2010 Harju
Orava Põhikool Ülane 25. aprill 2010 Põlva
Orissaare Gümnaasium Ülane 22. aprill 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 2 Ülane 18. aprill 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 3 Ülane 17. aprill 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 4 Ülane 27. aprill 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 5 Ülane 25. aprill 2010 Saare
Oru Kool Ülane 22. aprill 2010 Lääne
Oru lasteaed Mesimumm Ülane 27. aprill 2010 Harju
Oru Põhikool Ülane 26. aprill 2010 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Ülane 21. aprill 2010 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Ülane 27. aprill 2010 Jõgeva
Osula Põhikool Ülane 18. aprill 2010 Võru
Otepää Gümnaasium Ülane 19. aprill 2010 Valga
Paide Gümnaasium Ülane 27. aprill 2010 Järva
Paide Ühisgümnaasium Ülane 27. aprill 2010 Järva
Paikuse Põhikool 2 Ülane 24. aprill 2010 Pärnu
Paistu Kool Ülane 23. aprill 2010 Viljandi
Paistu Kool 2 Ülane 23. aprill 2010 Viljandi
Paistu kool 3 Ülane 16. aprill 2010 Viljandi
Paldiski Gümnaasium Ülane 1. mai 2010 Harju
Palupera Põhikool Ülane 23. aprill 2010 Valga
Palupera Põhikool 1 Ülane 27. aprill 2010 Valga
Palupera Põhikool 6 Ülane 19. aprill 2010 Valga
Pärnjõe Põhikool Ülane 25. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 3 Ülane 11. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 4 Ülane 21. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 5 Ülane 15. mai 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 6 Ülane 14. mai 2010 Pärnu
Pärnu Rääma Põhikool Ülane 1. mai 2010 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Ülane 25. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Ülane 13. aprill 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Ülane 15. aprill 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 2 Ülane 24. aprill 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 3 Ülane 17. aprill 2010 Pärnu
Peetri Põhikool Ülane 30. aprill 2010 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium Ülane 21. aprill 2010 Jõgeva
Põlva Keskkool 5b Ülane 14. aprill 2010 Põlva
Põlva Ühisgümnaasium Ülane 22. aprill 2010 Põlva
Puhja Gümnaasium 3kl Ülane 15. aprill 2010 Tartu
Puiga Põhikool Ülane 20. aprill 2010 Võru
Raasiku Põhikool Ülane 26. aprill 2010 Harju
Raasiku Põhikool 5 Ülane 21. aprill 2010 Harju
Rakke Gümnaasium Ülane 26. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 2 Ülane 25. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Ülane 26. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool 1 Ülane 3. mai 2010 Lääne-Viru
Rannu Keskkool Ülane 28. aprill 2010 Tartu
Rapla Ühisgümnaasium Ülane 30. aprill 2010 Rapla
Riidaja Põhikool 5-9 Ülane 18. aprill 2010 Valga
Risti Põhikool 1,3 Ülane 15. aprill 2010 Lääne
Risti Põhikool 5-9 Ülane 16. aprill 2010 Harju
Rocca al Mare Kool, Vodja 4 Ülane 20. aprill 2010 Järva
Rõngu Keskkool Ülane 21. aprill 2010 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 2 Ülane 28. aprill 2010 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 4 Ülane 29. aprill 2010 Järva
Ruila Põhikool 3 Ülane 17. aprill 2010 Harju
Ruusa Põhikool Ülane 28. aprill 2010 Põlva
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Ülane 15. aprill 2010 Saare
Saduküla Põhikool Ülane 12. aprill 2010 Jõgeva
Salme Põhikool Ülane 24. aprill 2010 Saare
Salutaguse Ülane 20. aprill 2010 Järva
Savikoja Ülane 19. aprill 2010 Tartu
Sõmeru Põhikool Ülane 29. aprill 2010 Lääne-Viru
Sonda Põhikool Ülane 21. aprill 2010 Ida-Viru
Sonda Põhikool 2 Ülane 20. aprill 2010 Ida-Viru
Sonda Põhikool 3 Ülane 26. aprill 2010 Ida-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool Ülane 15. aprill 2010 Viljandi
Sürgavare Põhikool 2 Ülane 30. aprill 2010 Viljandi
Sürgavere Põhikool 4 Ülane 20. aprill 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Ülane 19. aprill 2010 Viljandi
Suuremõisa Põhikool 1 Ülane 23. aprill 2010 Hiiu
Suuremõisa Põhikool 2 Ülane 27. aprill 2010 Hiiu
Tääksi Pk Ülane 20. aprill 2010 Viljandi
Taebla Gümnaasium Ülane 24. aprill 2010 Lääne
Tali Põhikool Ülane 11. aprill 2010 Pärnu
Tallinna I Internaatkool 2A Ülane 12. mai 2010 Harju
Tallinna I Internaatkool 9 Ülane 18. aprill 2010 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium Ülane 27. aprill 2010 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2 Ülane 25. aprill 2010 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Ülane 1. mai 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Ülane 4. mai 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2c Ülane 1. mai 2010 Harju
Tallinna Muusikakeskkool Ülane 4. mai 2010 Harju
Tallinna Reaalkool Ülane 1. mai 2010 Harju
Tallinna Reaalkool 2 Ülane 15. aprill 2010 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium Ülane 5. mai 2010 Harju
Tallinna Ühisgümnaasium Ülane 23. aprill 2010 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Ülane 26. aprill 2010 Tartu
Tartu Hiie Kool Ülane 19. aprill 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 1 Ülane 18. aprill 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 2.a Ülane 22. aprill 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 2.b Ülane 18. aprill 2010 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e Ülane 18. aprill 2010 Tartu
Tartu Kroonuaia Kool Ülane 22. aprill 2010 Tartu
Tartu Loodusmaja Ülane 20. aprill 2010 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 1a Ülane 24. aprill 2010 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 5 Ülane 2. mai 2010 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 6a Ülane 17. aprill 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 2b Ülane 22. aprill 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 5b Ülane 4. mai 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 9 Ülane 1. mai 2010 Tartu
Tarvastu Gümnaasium Ülane 15. aprill 2010 Viljandi
Tilsi Põhikool Ülane 21. aprill 2010 Põlva
Tilsi Põhikool 7 Ülane 21. aprill 2010 Põlva
Tori Põhikool Ülane 22. aprill 2010 Pärnu
Torma lasteaed Linnutaja Ülane 25. aprill 2010 Jõgeva
Tornimäe Põhikool Ülane 19. aprill 2010 Saare
Tõrva gümnaasium Ülane 21. aprill 2010 Valga
Tsirguliina Keskkool Ülane 15. aprill 2010 Valga
Tudu Põhikool Ülane 22. aprill 2010 Lääne-Viru
Tudulinna põhikool Ülane 19. aprill 2010 Ida-Viru
Unipiha Algkool Ülane 16. aprill 2010 Tartu
Uuemõisa Algkool Ülane 18. aprill 2010 Lääne
Vaida Põhikool Ülane 1. mai 2010 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium Ülane 22. aprill 2010 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Ülane 26. aprill 2010 Lääne-Viru
Valga Gümnaasium Ülane 18. aprill 2010 Valga
Valga Põhikool Ülane 29. aprill 2010 Valga
Valgjärve Põhikool Ülane 16. aprill 2010 Põlva
Valgjärve Põhikool 2 Ülane 15. aprill 2010 Põlva
Vambola Lasteaed Ülane 20. aprill 2010 Viljandi
Vambola Lasteaed 1 Ülane 22. aprill 2010 Viljandi
Vara Põhikool Ülane 15. aprill 2010 Tartu
Vara Põhikool 5 Ülane 15. aprill 2010 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Ülane 19. aprill 2010 Põlva
Värska Gümnaasium 3 Ülane 21. aprill 2010 Põlva
Vastse-Kuuste Kool 5 Ülane 20. aprill 2010 Põlva
Vastseliina Gümnaasium Ülane 21. aprill 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 3 Ülane 30. aprill 2010 Võru
Vastseliina Internaatkool Ülane 23. aprill 2010 Võru
Viimsi Kool 4c Ülane 5. mai 2010 Harju
Viimsi Kool 6b Ülane 8. mai 2010 Harju
Viimsi Kool 6c Ülane 23. aprill 2010 Harju
Viljandi Maagümnaasium 7b Ülane 23. aprill 2010 Viljandi
Viljandi Valuoja Põhikool Ülane 19. aprill 2010 Viljandi
Võnnu Lasteaed "Värvuke" Ülane 21. aprill 2010 Tartu
Vormsi Lasteaed-Põhikool Ülane 30. aprill 2010 Lääne

Tagasi tulemuste juurde