"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2010" osaleb 7097 õpilast ja 440 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Koonga Põhikool 3 Valge-toonekurg 23. märts 2010 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Valge-toonekurg 23. märts 2010 Viljandi
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 23. märts 2010 Pärnu
Tsirguliina Keskkool Valge-toonekurg 23. märts 2010 Valga
Juhan Liivi nim.Alatskivi Keskkool Valge-toonekurg 23. märts 2010 Tartu
Hargla Kool 2 Valge-toonekurg 23. märts 2010 Valga
Kanepi Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 24. märts 2010 Põlva
Valga Gümnaasium Valge-toonekurg 24. märts 2010 Valga
Võnnu Lasteaed "Värvuke" Valge-toonekurg 25. märts 2010 Tartu
Kildu põhikool Valge-toonekurg 25. märts 2010 Viljandi
Vara Põhikool Valge-toonekurg 25. märts 2010 Tartu
Gustav Adolfi Gümnaasium 2b Valge-toonekurg 25. märts 2010 Harju
Risti Põhikool 5-9 Valge-toonekurg 26. märts 2010 Harju
Anna Haava nim. Pala Kool Valge-toonekurg 26. märts 2010 Jõgeva
Põlva Keskkool 5b Valge-toonekurg 26. märts 2010 Põlva
Vastseliina Gümnaasium 4 Valge-toonekurg 26. märts 2010 Võru
Tartu Erakool Valge-toonekurg 26. märts 2010 Tartu
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Valge-toonekurg 26. märts 2010 Pärnu
Uulu Lasteaed 2 Valge-toonekurg 26. märts 2010 Pärnu
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool 6.kl Valge-toonekurg 26. märts 2010 Põlva
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Valge-toonekurg 26. märts 2010 Põlva
Tartu Veeriku Kool 2b Valge-toonekurg 26. märts 2010 Tartu
Valgjärve Põhikool 2 Valge-toonekurg 26. märts 2010 Põlva
Tõrva gümnaasium Valge-toonekurg 26. märts 2010 Valga
Kanepi Gümnaasium Valge-toonekurg 27. märts 2010 Põlva
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Valge-toonekurg 27. märts 2010 Viljandi
Audru Keskkool2 Valge-toonekurg 27. märts 2010 Pärnu
Tilsi Põhikool Valge-toonekurg 27. märts 2010 Põlva
Aruküla lasteaed Rukkilill Valge-toonekurg 27. märts 2010 Harju
Paikuse Põhikool 1 Valge-toonekurg 27. märts 2010 Pärnu
Tudulinna põhikool Valge-toonekurg 27. märts 2010 Ida-Viru
Viljandi Maagümnaasium 3b Valge-toonekurg 27. märts 2010 Viljandi
Kodila Põhikool Valge-toonekurg 27. märts 2010 Rapla
Kääpa Põhikool 3 Valge-toonekurg 27. märts 2010 Võru
Suislepa Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 27. märts 2010 Viljandi
Unipiha Algkool Valge-toonekurg 27. märts 2010 Tartu
Kuldre Kool Valge-toonekurg 27. märts 2010 Võru
Värska Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 27. märts 2010 Põlva
Puiga Põhikool Valge-toonekurg 27. märts 2010 Võru
Häädemeeste Keskkool Valge-toonekurg 27. märts 2010 Pärnu
Krootuse Põhikool Valge-toonekurg 27. märts 2010 Põlva
Kohila Gümnaasium Valge-toonekurg 27. märts 2010 Rapla
Pärnu Väike Vabakool 1 Valge-toonekurg 27. märts 2010 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Valge-toonekurg 27. märts 2010 Viljandi
Kanepi Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 27. märts 2010 Põlva
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Valge-toonekurg 27. märts 2010 Viljandi
Viljandi maagümnaasium 3c Valge-toonekurg 27. märts 2010 Viljandi
Kehtna Põhikool Valge-toonekurg 27. märts 2010 Rapla
Koonga Põhikool Valge-toonekurg 28. märts 2010 Pärnu
Valgjärve Põhikool Valge-toonekurg 28. märts 2010 Põlva
Gustav Adolfi Gümnaasium 6b Valge-toonekurg 28. märts 2010 Harju
Orissaare Gümnaasium Valge-toonekurg 28. märts 2010 Saare
Eidapere Kool Valge-toonekurg 28. märts 2010 Rapla
Lilli loodusmaja Valge-toonekurg 28. märts 2010 Viljandi
Elva Gümnaasium 3B Valge-toonekurg 28. märts 2010 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Valge-toonekurg 28. märts 2010 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Valge-toonekurg 28. märts 2010 Jõgeva
Sonda Põhikool 3 Valge-toonekurg 28. märts 2010 Ida-Viru
Adavere Põhikool Valge-toonekurg 28. märts 2010 Jõgeva
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Valge-toonekurg 28. märts 2010 Pärnu
Ääsmäe Põhikool 3 Valge-toonekurg 28. märts 2010 Harju
Riidaja Põhikool 5-9 Valge-toonekurg 28. märts 2010 Valga
Orava Põhikool Valge-toonekurg 28. märts 2010 Põlva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Valge-toonekurg 28. märts 2010 Pärnu
Paistu Kool 2 Valge-toonekurg 28. märts 2010 Viljandi
Helme Sanatoorne Internaatkool Valge-toonekurg 28. märts 2010 Valga
Metsapoole Põhikool Valge-toonekurg 28. märts 2010 Pärnu
Kääpa Põhikool Valge-toonekurg 28. märts 2010 Võru
Kääpa Põhikool 2 Valge-toonekurg 28. märts 2010 Võru
Rannu Keskkool Valge-toonekurg 28. märts 2010 Tartu
Kuremaa Lasteaed- Algkool 1 Valge-toonekurg 28. märts 2010 Jõgeva
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Valge-toonekurg 28. märts 2010 Viljandi
Tali Põhikool Valge-toonekurg 28. märts 2010 Pärnu
Kadrina Keskkool 3 Valge-toonekurg 28. märts 2010 Lääne-Viru
Hargla Kool 5 Valge-toonekurg 28. märts 2010 Valga
Puhja Gümnaasium 3kl Valge-toonekurg 28. märts 2010 Tartu
Mikitamäe Kool Valge-toonekurg 28. märts 2010 Põlva
Nõo Põhikool 2 Valge-toonekurg 28. märts 2010 Tartu
Torma lasteaed Linnutaja Valge-toonekurg 28. märts 2010 Jõgeva
Tori Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Pärnu
Põlva Ühisgümnaasium Valge-toonekurg 29. märts 2010 Põlva
Värska Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Põlva
Vambola Lasteaed Valge-toonekurg 29. märts 2010 Viljandi
Vasta Kool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 6 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Põlva
Vastseliina Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Võru
Palupera Põhikool 6 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Lääne
Jäneda7 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Lääne-Viru
Paikuse Põhikool 2 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Pärnu
Kirivere Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Viljandi
Albu Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Järva
Viljandi Maagümnaasium2.a Valge-toonekurg 29. märts 2010 Viljandi
Pärnjõe Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Pärnu
Lihula Gümnaasium Valge-toonekurg 29. märts 2010 Lääne
Alatskivi Keskkool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Tartu
Konguta Kool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Tartu
Haljala Gümnaasium Valge-toonekurg 29. märts 2010 Lääne-Viru
Ääsmäe Põhikool 5 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Harju
Hargla Kool 1 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Valga
Lõpe Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Pärnu
Vambola Lasteaed 1 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Viljandi
Alavere Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Harju
Kadrina Keskkool 2 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Lääne-Viru
Vatla Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Lääne
Kõpu Põhikool II Valge-toonekurg 29. märts 2010 Viljandi
Paistu kool 3 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Viljandi
Uuemõisa Algkool3 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Lääne
Hargla Kool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Valge-toonekurg 29. märts 2010 Jõgeva
Otepää Gümnaasium Valge-toonekurg 29. märts 2010 Valga
Krabi Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Võru
Illuka Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Ida-Viru
Tarvastu Gümnaasium Valge-toonekurg 29. märts 2010 Viljandi
Paide Ühisgümnaasium Valge-toonekurg 29. märts 2010 Järva
Sõmeru Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Lääne-Viru
Virtsu Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Lääne
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Tartu
Rakvere Linna Algkool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium Valge-toonekurg 29. märts 2010 Harju
Savikoja Valge-toonekurg 29. märts 2010 Tartu
Tääksi Pk Valge-toonekurg 29. märts 2010 Viljandi
Pärnu Väike Vabakool 2 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Pärnu
Vambola Lasteaed 2 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Viljandi
Ruila Põhikool 3 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Harju
Aakre Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Valga
Tudu Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Lääne-Viru
Pärnu Loodusmaja 3 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Pärnu
Tartu Katoliku Kool 1 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Tartu
Lõpe Põhikool 3 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium Valge-toonekurg 29. märts 2010 Lääne-Viru
Kiviõli 1.Keskkool 2 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Ida-Viru
Meremäe-Obinitsa Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Võru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Pärnu
Pärnu loodusmaja Valge-toonekurg 30. märts 2010 Pärnu
Rocca al Mare Kool, Vodja 4 Valge-toonekurg 30. märts 2010 Järva
Tallinna 21. Kool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Harju
Rakke Gümnaasium Valge-toonekurg 30. märts 2010 Lääne-Viru
Kõpu Põhikool III Valge-toonekurg 30. märts 2010 Viljandi
Saduküla Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Jõgeva
Rõngu Keskkool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Tartu
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Valge-toonekurg 30. märts 2010 Järva
Jäneda Kool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 3a Valge-toonekurg 30. märts 2010 Tartu
Konguta Kool 2 Valge-toonekurg 30. märts 2010 Tartu
Paistu Kool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Viljandi
Nõo Põhikool 2.b Valge-toonekurg 30. märts 2010 Tartu
Osula Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Võru
Puka Keskkool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Valga
Melliste Algkool-Lasteaed Valge-toonekurg 30. märts 2010 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Valge-toonekurg 30. märts 2010 Viljandi
Elva Gümnaasium 1c Valge-toonekurg 30. märts 2010 Tartu
Ruila Põhikool 5 Valge-toonekurg 30. märts 2010 Harju
Are Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Pärnu
Kuusalu Keskkool 4kl Valge-toonekurg 30. märts 2010 Harju
Sonda Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Ida-Viru
Sõmerpalu Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Võru
Roosna-Alliku Põhikool 4 Valge-toonekurg 30. märts 2010 Järva
Sonda Põhikool 2 Valge-toonekurg 30. märts 2010 Ida-Viru
Are Põhikool 2-3 Valge-toonekurg 30. märts 2010 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6C Valge-toonekurg 30. märts 2010 Viljandi
Kuusalu Keskkool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Harju
Kiili Gümnaasium Valge-toonekurg 30. märts 2010 Harju
Taebla Gümnaasium Valge-toonekurg 30. märts 2010 Lääne
Illuka Põhikool 2 Valge-toonekurg 30. märts 2010 Ida-Viru
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Valge-toonekurg 30. märts 2010 Viljandi
Nõo Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Tartu
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Valge-toonekurg 30. märts 2010 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium Valge-toonekurg 30. märts 2010 Jõgeva
Paikuse Lasteaed Mesimumm Valge-toonekurg 31. märts 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 6 Valge-toonekurg 31. märts 2010 Pärnu
Sadala Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Jõgeva
Pärnu Loodusmaja 5 Valge-toonekurg 31. märts 2010 Pärnu
Metsküla Algkool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Lääne
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Valge-toonekurg 31. märts 2010 Pärnu
Vastseliina Internaatkool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Võru
Ruusa Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Põlva
Sürgavere põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Viljandi
Hargla Kool 4 Valge-toonekurg 31. märts 2010 Valga
Palupera Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Valga
Viljandi Valuoja Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Viljandi
Valga Jaanikese Kool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Valga
Vara Põhikool 5 Valge-toonekurg 31. märts 2010 Tartu
Tartu Kroonuaia Kool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Tartu
Sillamäe Astangu kool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Ida-Viru
Antsla Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 31. märts 2010 Võru
Koonga Põhikool 8 Valge-toonekurg 31. märts 2010 Pärnu
Paide Gümnaasium Valge-toonekurg 31. märts 2010 Järva
Haanja-Ruusmäe Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Võru
Laiuse Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Jõgeva
Risti Põhikool 1,3 Valge-toonekurg 31. märts 2010 Lääne
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Valge-toonekurg 31. märts 2010 Ida-Viru
Palupera Põhikool 1 Valge-toonekurg 31. märts 2010 Valga
Vaida Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Harju
Ääsmäe Põhikool 6 Valge-toonekurg 31. märts 2010 Harju
Illuka Põhikool 5 Valge-toonekurg 31. märts 2010 Ida-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 6a Valge-toonekurg 31. märts 2010 Tartu
Valga Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Valga
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Lääne-Viru
Salme Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Saare
Peetri Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Järva
Tartu Kunstigümnaasium 2 Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Tartu
Uuemõisa Algkool5 Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Lääne
Krabi Põhikool 6 Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Võru
Roosna-Alliku Põhikool 2 Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Järva
Kaagvere Erikool 2 Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Tartu
Emmaste Põhikool Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Hiiu
Aegviidu Põhikool Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Harju
Koonga Põhikool 9 Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Pärnu
Õie Lasteaed Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Harju
Vastseliina Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Võru
Raasiku Põhikool 5 Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Harju
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 1 Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Jõgeva
Tartu Veeriku Kool 9 Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 8 Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1.a Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Tartu
Kärstna Kool Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Viljandi
Rannamõisa Lasteaed Valge-toonekurg 2. aprill 2010 Harju
Anna Haava nim. Pala Kool 2 Valge-toonekurg 2. aprill 2010 Jõgeva
Tallinna Reaalkool 2 Valge-toonekurg 2. aprill 2010 Harju
Oru Kool Valge-toonekurg 2. aprill 2010 Lääne
Vastse-Kuuste Kool 6 Valge-toonekurg 2. aprill 2010 Põlva
Tartu Raatuse Gümnaasium 5 Valge-toonekurg 2. aprill 2010 Tartu
Rakvere Eragümnaasium 2 Valge-toonekurg 2. aprill 2010 Lääne-Viru
Pärnu Koidula Gümnaasium Valge-toonekurg 2. aprill 2010 Pärnu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Valge-toonekurg 2. aprill 2010 Ida-Viru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 2. aprill 2010 Pärnu
Audru Keskkool Valge-toonekurg 2. aprill 2010 Pärnu
Tartu Katoliku Kool 2.b Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Tartu
Tartu Kunstigümnaasium 1 Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Tartu
Lüganuse Keskkool Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Tartu
Konguta Kool/lasteaed Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Tartu
Kohtla-Järve Kunstide Kool Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Ida-Viru
Raasiku Põhikool Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 1a Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Tartu
Tartu Loodusmaja Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Tartu
Kaagvere Erikool Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Tartu
Kuuste Kool 1 Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Tartu
Pärnu Päikesejänku lasteaed Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Pärnu
Haljala Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 5C Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Tartu
Rapla Ühisgümnaasium Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Rapla
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2c Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Harju
Lokuta Lasteaed Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Järva
Uuemõisa Algkool Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Lääne
Uuemõisa Algkool6 Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Lääne
Kernu Põhikool 2 Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Harju
Tallinna Ranniku Gümnaasium Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Harju
Tartu Veeriku Kool 5b Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 3 Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Järva
Misso Keskkool Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Võru
Koonga Põhikool 7 Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Pärnu
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Harju
Oru Põhikool Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Lääne
Salutaguse Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Järva
Tallinna Saksa Gümnaasium Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Harju
Tartu Katoliku Kool 2.a Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Tartu
Imavere Põhikool Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Järva
Kurtna Kool Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Harju
Tallinna I Internaatkool 9 Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Harju
Loo Keskkool Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Harju
Uulu lasteaed Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Pärnu
Jõhvi Gümnaasium Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Ida-Viru
Orissaare Gümnaasium 4 Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Saare
Tartu Katoliku Kool Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Harju
Maardu Gümnaasium Valge-toonekurg 6. aprill 2010 Harju
Viljandi Maagümnaasium 7b Valge-toonekurg 6. aprill 2010 Viljandi
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Valge-toonekurg 6. aprill 2010 Saare
Viimsi Kool 4c Valge-toonekurg 6. aprill 2010 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Valge-toonekurg 6. aprill 2010 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 6. aprill 2010 Jõgeva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Valge-toonekurg 6. aprill 2010 Ida-Viru
Tabivere Gümnaasium Valge-toonekurg 7. aprill 2010 Jõgeva
Tartu Raatuse gümnaasium 7 Valge-toonekurg 7. aprill 2010 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Valge-toonekurg 7. aprill 2010 Ida-Viru
Kernu Põhikool Valge-toonekurg 7. aprill 2010 Harju
Surju Põhikool Valge-toonekurg 8. aprill 2010 Pärnu
Sürgavare Põhikool 2 Valge-toonekurg 8. aprill 2010 Viljandi
Mustjala Lasteaed-Põhikool Valge-toonekurg 8. aprill 2010 Saare
Vastseliina Gümnaasium Valge-toonekurg 8. aprill 2010 Võru
Elva Gümnaasium loodussõprade ring Valge-toonekurg 8. aprill 2010 Tartu
Tartu Descartes'i Lütseum Valge-toonekurg 8. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 5A Valge-toonekurg 9. aprill 2010 Tartu
Oru lasteaed Mesimumm Valge-toonekurg 9. aprill 2010 Harju
Muraste Looduskool Valge-toonekurg 9. aprill 2010 Harju
Krabi Põhikool 5 Valge-toonekurg 10. aprill 2010 Võru
Rakvere Gümnaasium Valge-toonekurg 10. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium Valge-toonekurg 10. aprill 2010 Lääne-Viru
Ahula Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 10. aprill 2010 Järva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Valge-toonekurg 10. aprill 2010 Ida-Viru
Vormsi Lasteaed-Põhikool Valge-toonekurg 11. aprill 2010 Lääne
Roosna-Alliku Põhikool 6 Valge-toonekurg 11. aprill 2010 Järva
Pärnu Väike Vabakool 6 Valge-toonekurg 11. aprill 2010 Pärnu
Muhu Põhikool Valge-toonekurg 12. aprill 2010 Saare
Pärnu Koidula Gümnaasium1 Valge-toonekurg 13. aprill 2010 Pärnu
Haljala Gümnaasium 4 Valge-toonekurg 13. aprill 2010 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 6C Valge-toonekurg 15. aprill 2010 Tartu
Pärnu Väike Vabakool 4 Valge-toonekurg 19. aprill 2010 Pärnu
Tallinna Muusikakeskkool Valge-toonekurg 25. aprill 2010 Harju
Haljala Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 27. aprill 2010 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4b Valge-toonekurg 28. aprill 2010 Ida-Viru
Antsla Gümnaasium Valge-toonekurg 30. aprill 2010 Võru
Tallinna Reaalkool Valge-toonekurg 1. mai 2010 Harju
Käina Gümnaasium Valge-toonekurg 2. mai 2010 Hiiu
Kärla Põhikool Valge-toonekurg 4. mai 2010 Saare
Tallinna I Internaatkool 2A Valge-toonekurg 12. mai 2010 Harju
Pärnu Ühisgümnaasium Valge-toonekurg 13. mai 2010 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde