"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2010" osaleb 7097 õpilast ja 440 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Aakre Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Valga
Ääsmäe Põhikool 3 Valge-toonekurg 28. märts 2010 Harju
Ääsmäe Põhikool 5 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Harju
Ääsmäe Põhikool 6 Valge-toonekurg 31. märts 2010 Harju
Adavere Põhikool Valge-toonekurg 28. märts 2010 Jõgeva
Aegviidu Põhikool Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Harju
Ahula Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 10. aprill 2010 Järva
Alatskivi Keskkool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Tartu
Alavere Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Harju
Albu Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Järva
Anna Haava nim. Pala Kool Valge-toonekurg 26. märts 2010 Jõgeva
Anna Haava nim. Pala Kool 2 Valge-toonekurg 2. aprill 2010 Jõgeva
Antsla Gümnaasium Valge-toonekurg 30. aprill 2010 Võru
Antsla Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 31. märts 2010 Võru
Are Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Pärnu
Are Põhikool 2-3 Valge-toonekurg 30. märts 2010 Pärnu
Aruküla lasteaed Rukkilill Valge-toonekurg 27. märts 2010 Harju
Audru Keskkool Valge-toonekurg 2. aprill 2010 Pärnu
Audru Keskkool2 Valge-toonekurg 27. märts 2010 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Valge-toonekurg 28. märts 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Valge-toonekurg 30. märts 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Valge-toonekurg 27. märts 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6C Valge-toonekurg 30. märts 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Valge-toonekurg 30. märts 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 1 Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Jõgeva
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Valge-toonekurg 28. märts 2010 Jõgeva
Eidapere Kool Valge-toonekurg 28. märts 2010 Rapla
Elva Gümnaasium 1c Valge-toonekurg 30. märts 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 3a Valge-toonekurg 30. märts 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 3B Valge-toonekurg 28. märts 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 5A Valge-toonekurg 9. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 5C Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 6C Valge-toonekurg 15. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium loodussõprade ring Valge-toonekurg 8. aprill 2010 Tartu
Emmaste Põhikool Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Hiiu
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Lääne-Viru
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Valge-toonekurg 26. märts 2010 Põlva
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool 6.kl Valge-toonekurg 26. märts 2010 Põlva
Gustav Adolfi Gümnaasium 2b Valge-toonekurg 25. märts 2010 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium 6b Valge-toonekurg 28. märts 2010 Harju
Häädemeeste Keskkool Valge-toonekurg 27. märts 2010 Pärnu
Haanja-Ruusmäe Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Võru
Haljala Gümnaasium Valge-toonekurg 29. märts 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 27. aprill 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 4 Valge-toonekurg 13. aprill 2010 Lääne-Viru
Hargla Kool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Valga
Hargla Kool 1 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Valga
Hargla Kool 2 Valge-toonekurg 23. märts 2010 Valga
Hargla Kool 4 Valge-toonekurg 31. märts 2010 Valga
Hargla Kool 5 Valge-toonekurg 28. märts 2010 Valga
Helme Sanatoorne Internaatkool Valge-toonekurg 28. märts 2010 Valga
Illuka Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Ida-Viru
Illuka Põhikool 2 Valge-toonekurg 30. märts 2010 Ida-Viru
Illuka Põhikool 5 Valge-toonekurg 31. märts 2010 Ida-Viru
Imavere Põhikool Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Järva
Jäneda Kool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Lääne-Viru
Jäneda7 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Lääne-Viru
Jõhvi Gümnaasium Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Ida-Viru
Juhan Liivi nim.Alatskivi Keskkool Valge-toonekurg 23. märts 2010 Tartu
Kaagvere Erikool Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Tartu
Kaagvere Erikool 2 Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Tartu
Kääpa Põhikool Valge-toonekurg 28. märts 2010 Võru
Kääpa Põhikool 2 Valge-toonekurg 28. märts 2010 Võru
Kääpa Põhikool 3 Valge-toonekurg 27. märts 2010 Võru
Kadrina Keskkool 2 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3 Valge-toonekurg 28. märts 2010 Lääne-Viru
Käina Gümnaasium Valge-toonekurg 2. mai 2010 Hiiu
Kanepi Gümnaasium Valge-toonekurg 27. märts 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 27. märts 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 24. märts 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 6 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Põlva
Kärla Põhikool Valge-toonekurg 4. mai 2010 Saare
Kärstna Kool Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Viljandi
Kehtna Põhikool Valge-toonekurg 27. märts 2010 Rapla
Kernu Põhikool Valge-toonekurg 7. aprill 2010 Harju
Kernu Põhikool 2 Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Harju
Kiili Gümnaasium Valge-toonekurg 30. märts 2010 Harju
Kildu põhikool Valge-toonekurg 25. märts 2010 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Valge-toonekurg 28. märts 2010 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Valge-toonekurg 31. märts 2010 Pärnu
Kirivere Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Viljandi
Kiviõli 1.Keskkool 2 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Ida-Viru
Kodila Põhikool Valge-toonekurg 27. märts 2010 Rapla
Kohila Gümnaasium Valge-toonekurg 27. märts 2010 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Valge-toonekurg 7. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4b Valge-toonekurg 28. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Valge-toonekurg 2. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Valge-toonekurg 6. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Valge-toonekurg 10. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Kunstide Kool Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Valge-toonekurg 31. märts 2010 Ida-Viru
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Valge-toonekurg 30. märts 2010 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Lääne
Konguta Kool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Tartu
Konguta Kool 2 Valge-toonekurg 30. märts 2010 Tartu
Konguta Kool/lasteaed Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Tartu
Koonga Põhikool Valge-toonekurg 28. märts 2010 Pärnu
Koonga Põhikool 3 Valge-toonekurg 23. märts 2010 Pärnu
Koonga Põhikool 7 Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Pärnu
Koonga Põhikool 8 Valge-toonekurg 31. märts 2010 Pärnu
Koonga Põhikool 9 Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Pärnu
Kõpu Põhikool II Valge-toonekurg 29. märts 2010 Viljandi
Kõpu Põhikool III Valge-toonekurg 30. märts 2010 Viljandi
Kose Gümnaasium Valge-toonekurg 29. märts 2010 Harju
Krabi Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Võru
Krabi Põhikool 5 Valge-toonekurg 10. aprill 2010 Võru
Krabi Põhikool 6 Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Võru
Krootuse Põhikool Valge-toonekurg 27. märts 2010 Põlva
Kuldre Kool Valge-toonekurg 27. märts 2010 Võru
Kuremaa Lasteaed- Algkool 1 Valge-toonekurg 28. märts 2010 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 6. aprill 2010 Jõgeva
Kurtna Kool Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Harju
Kuusalu Keskkool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Harju
Kuusalu Keskkool 4kl Valge-toonekurg 30. märts 2010 Harju
Kuuste Kool 1 Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Tartu
Laiuse Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Jõgeva
Lihula Gümnaasium Valge-toonekurg 29. märts 2010 Lääne
Lilli loodusmaja Valge-toonekurg 28. märts 2010 Viljandi
Lokuta Lasteaed Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Järva
Loo Keskkool Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Harju
Lõpe Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Pärnu
Lõpe Põhikool 3 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Pärnu
Lüganuse Keskkool Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Ida-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa Valge-toonekurg 28. märts 2010 Tartu
Maardu Gümnaasium Valge-toonekurg 6. aprill 2010 Harju
Melliste Algkool-Lasteaed Valge-toonekurg 30. märts 2010 Tartu
Meremäe-Obinitsa Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Võru
Metsapoole Põhikool Valge-toonekurg 28. märts 2010 Pärnu
Metsküla Algkool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Lääne
Mikitamäe Kool Valge-toonekurg 28. märts 2010 Põlva
Misso Keskkool Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Võru
Muhu Põhikool Valge-toonekurg 12. aprill 2010 Saare
Muraste Looduskool Valge-toonekurg 9. aprill 2010 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool Valge-toonekurg 8. aprill 2010 Saare
Nõo Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Tartu
Nõo Põhikool 2 Valge-toonekurg 28. märts 2010 Tartu
Nõo Põhikool 2.b Valge-toonekurg 30. märts 2010 Tartu
Õie Lasteaed Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Harju
Orava Põhikool Valge-toonekurg 28. märts 2010 Põlva
Orissaare Gümnaasium Valge-toonekurg 28. märts 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 4 Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Saare
Oru Kool Valge-toonekurg 2. aprill 2010 Lääne
Oru lasteaed Mesimumm Valge-toonekurg 9. aprill 2010 Harju
Oru Põhikool Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Valge-toonekurg 29. märts 2010 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Valge-toonekurg 6. aprill 2010 Jõgeva
Osula Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Võru
Otepää Gümnaasium Valge-toonekurg 29. märts 2010 Valga
Paide Gümnaasium Valge-toonekurg 31. märts 2010 Järva
Paide Ühisgümnaasium Valge-toonekurg 29. märts 2010 Järva
Paikuse Lasteaed Mesimumm Valge-toonekurg 31. märts 2010 Pärnu
Paikuse Põhikool 1 Valge-toonekurg 27. märts 2010 Pärnu
Paikuse Põhikool 2 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Pärnu
Paistu Kool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Viljandi
Paistu Kool 2 Valge-toonekurg 28. märts 2010 Viljandi
Paistu kool 3 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Viljandi
Palupera Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Valga
Palupera Põhikool 1 Valge-toonekurg 31. märts 2010 Valga
Palupera Põhikool 6 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Valga
Pärnjõe Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Pärnu
Pärnu Koidula Gümnaasium Valge-toonekurg 2. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Koidula Gümnaasium1 Valge-toonekurg 13. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Pärnu
Pärnu loodusmaja Valge-toonekurg 30. märts 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 3 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 5 Valge-toonekurg 31. märts 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 6 Valge-toonekurg 31. märts 2010 Pärnu
Pärnu Päikesejänku lasteaed Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Valge-toonekurg 13. mai 2010 Pärnu
Pärnu Väike Vabakool 1 Valge-toonekurg 27. märts 2010 Pärnu
Pärnu Väike Vabakool 2 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Pärnu
Pärnu Väike Vabakool 4 Valge-toonekurg 19. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Väike Vabakool 6 Valge-toonekurg 11. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Valge-toonekurg 26. märts 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Valge-toonekurg 28. märts 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 23. märts 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 2. aprill 2010 Pärnu
Peetri Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium Valge-toonekurg 30. märts 2010 Jõgeva
Põlva Keskkool 5b Valge-toonekurg 26. märts 2010 Põlva
Põlva Ühisgümnaasium Valge-toonekurg 29. märts 2010 Põlva
Puhja Gümnaasium 3kl Valge-toonekurg 28. märts 2010 Tartu
Puiga Põhikool Valge-toonekurg 27. märts 2010 Võru
Puka Keskkool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Valga
Raasiku Põhikool Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Harju
Raasiku Põhikool 5 Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Harju
Rakke Gümnaasium Valge-toonekurg 30. märts 2010 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium Valge-toonekurg 10. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 2 Valge-toonekurg 2. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium Valge-toonekurg 10. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Lääne-Viru
Rannamõisa Lasteaed Valge-toonekurg 2. aprill 2010 Harju
Rannu Keskkool Valge-toonekurg 28. märts 2010 Tartu
Rapla Ühisgümnaasium Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Rapla
Riidaja Põhikool 5-9 Valge-toonekurg 28. märts 2010 Valga
Risti Põhikool 1,3 Valge-toonekurg 31. märts 2010 Lääne
Risti Põhikool 5-9 Valge-toonekurg 26. märts 2010 Harju
Rocca al Mare Kool, Vodja 4 Valge-toonekurg 30. märts 2010 Järva
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Valge-toonekurg 30. märts 2010 Järva
Rõngu Keskkool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 2 Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 3 Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 4 Valge-toonekurg 30. märts 2010 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 6 Valge-toonekurg 11. aprill 2010 Järva
Ruila Põhikool 3 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Harju
Ruila Põhikool 5 Valge-toonekurg 30. märts 2010 Harju
Ruusa Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Põlva
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Valge-toonekurg 6. aprill 2010 Saare
Sadala Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Jõgeva
Saduküla Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Jõgeva
Salme Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Saare
Salutaguse Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Järva
Savikoja Valge-toonekurg 29. märts 2010 Tartu
Sillamäe Astangu kool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Ida-Viru
Sõmerpalu Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Võru
Sõmeru Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Lääne-Viru
Sonda Põhikool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Ida-Viru
Sonda Põhikool 2 Valge-toonekurg 30. märts 2010 Ida-Viru
Sonda Põhikool 3 Valge-toonekurg 28. märts 2010 Ida-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 27. märts 2010 Viljandi
Sürgavare Põhikool 2 Valge-toonekurg 8. aprill 2010 Viljandi
Sürgavere põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Viljandi
Surju Põhikool Valge-toonekurg 8. aprill 2010 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Valge-toonekurg 23. märts 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Valge-toonekurg 27. märts 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Valge-toonekurg 27. märts 2010 Viljandi
Tääksi Pk Valge-toonekurg 29. märts 2010 Viljandi
Tabivere Gümnaasium Valge-toonekurg 7. aprill 2010 Jõgeva
Taebla Gümnaasium Valge-toonekurg 30. märts 2010 Lääne
Tali Põhikool Valge-toonekurg 28. märts 2010 Pärnu
Tallinna 21. Kool Valge-toonekurg 30. märts 2010 Harju
Tallinna I Internaatkool 2A Valge-toonekurg 12. mai 2010 Harju
Tallinna I Internaatkool 9 Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2c Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Harju
Tallinna Muusikakeskkool Valge-toonekurg 25. aprill 2010 Harju
Tallinna Ranniku Gümnaasium Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Harju
Tallinna Reaalkool Valge-toonekurg 1. mai 2010 Harju
Tallinna Reaalkool 2 Valge-toonekurg 2. aprill 2010 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum Valge-toonekurg 8. aprill 2010 Tartu
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Tartu
Tartu Erakool Valge-toonekurg 26. märts 2010 Tartu
Tartu Hiie Kool Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 1 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 2.a Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 2.b Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1.a Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Tartu
Tartu Kroonuaia Kool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Tartu
Tartu Kunstigümnaasium 1 Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Tartu
Tartu Kunstigümnaasium 2 Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Tartu
Tartu Loodusmaja Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 1a Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 5 Valge-toonekurg 2. aprill 2010 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 6a Valge-toonekurg 31. märts 2010 Tartu
Tartu Raatuse gümnaasium 7 Valge-toonekurg 7. aprill 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 2b Valge-toonekurg 26. märts 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 5b Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 8 Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 9 Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Tartu
Tarvastu Gümnaasium Valge-toonekurg 29. märts 2010 Viljandi
Tilsi Põhikool Valge-toonekurg 27. märts 2010 Põlva
Tori Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Pärnu
Torma lasteaed Linnutaja Valge-toonekurg 28. märts 2010 Jõgeva
Tõrva gümnaasium Valge-toonekurg 26. märts 2010 Valga
Tsirguliina Keskkool Valge-toonekurg 23. märts 2010 Valga
Tudu Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Lääne-Viru
Tudulinna põhikool Valge-toonekurg 27. märts 2010 Ida-Viru
Unipiha Algkool Valge-toonekurg 27. märts 2010 Tartu
Uuemõisa Algkool Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Lääne
Uuemõisa Algkool3 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Lääne
Uuemõisa Algkool5 Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Lääne
Uuemõisa Algkool6 Valge-toonekurg 4. aprill 2010 Lääne
Uulu lasteaed Valge-toonekurg 5. aprill 2010 Pärnu
Uulu Lasteaed 2 Valge-toonekurg 26. märts 2010 Pärnu
Vaida Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium Valge-toonekurg 29. märts 2010 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 3. aprill 2010 Lääne-Viru
Valga Gümnaasium Valge-toonekurg 24. märts 2010 Valga
Valga Jaanikese Kool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Valga
Valga Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Valga
Valgjärve Põhikool Valge-toonekurg 28. märts 2010 Põlva
Valgjärve Põhikool 2 Valge-toonekurg 26. märts 2010 Põlva
Vambola Lasteaed Valge-toonekurg 29. märts 2010 Viljandi
Vambola Lasteaed 1 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Viljandi
Vambola Lasteaed 2 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Viljandi
Vara Põhikool Valge-toonekurg 25. märts 2010 Tartu
Vara Põhikool 5 Valge-toonekurg 31. märts 2010 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 27. märts 2010 Põlva
Värska Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Põlva
Vasta Kool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Lääne-Viru
Vastse-Kuuste Kool 6 Valge-toonekurg 2. aprill 2010 Põlva
Vastseliina Gümnaasium Valge-toonekurg 8. aprill 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 1. aprill 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 29. märts 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 4 Valge-toonekurg 26. märts 2010 Võru
Vastseliina Internaatkool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Võru
Vatla Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Lääne
Viimsi Kool 4c Valge-toonekurg 6. aprill 2010 Harju
Viljandi Maagümnaasium 3b Valge-toonekurg 27. märts 2010 Viljandi
Viljandi maagümnaasium 3c Valge-toonekurg 27. märts 2010 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 7b Valge-toonekurg 6. aprill 2010 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium2.a Valge-toonekurg 29. märts 2010 Viljandi
Viljandi Valuoja Põhikool Valge-toonekurg 31. märts 2010 Viljandi
Virtsu Põhikool Valge-toonekurg 29. märts 2010 Lääne
Võnnu Lasteaed "Värvuke" Valge-toonekurg 25. märts 2010 Tartu
Vormsi Lasteaed-Põhikool Valge-toonekurg 11. aprill 2010 Lääne

Tagasi tulemuste juurde