"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2009" osaleb 6062 õpilast ja 365 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Gustav Adolfi Gümnaasium 2.b

Tere!

Meie kool, Gustav Adolfi Gümnaasium, asub Tallinna vanalinnas. Meie klassis õpib 27 last, 11 tüdrukut ja 16 poissi. Oleme oma kooli esimene matemaatika-muusika suunaga klass. Meie klassi lapsed on hästi head arvutajad ja õpivad kõik flööti mängima.

Meie klassi tagaseinas on Eesti kaart, sest meie kodumaa on Eestimaa. Meie klassis on tublide laste lugemistabel. Sealt on näha, mida teised on lugenud ja leida endale lugemiseks uusi ja huvitavaid raamatuid. Kui me kirjutame kirjandeid, paneb õpetaja need seinale või klassi stendile. Mulle meeldib see, sellepärast et siis saavad teised meie jutte lugeda.

Koolipäeva keskel on meil üks pikk puhke- ja söögivahetund. Sellel ajal saame minna kooli ümbrusesse ja Schnelli parki kevadet otsima.

Oleme klassiga teinud huvitavaid matkasid loodusesse ja külaskäike muuseumidesse. Meil on olnud üks tore klassiõhtu. Selleks peoks valmistasime ise endale söögid ja joogid ning esinemiskava.


Meil on klassis sõbralikud lapsed, näiteks kui keegi vajab abi, lähevad teised talle kohe appi. Mulle meeldib minu klass väga.


Projektis „Tere.kevad” osaleme esimest korda.

Soovime kõigile „Tere,Kevad” osalejatele põnevat kevade otsimist !

Sarah Marta Veskimägi
2b klass, GAG,
2009. aasta