"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2009" osaleb 6062 õpilast ja 365 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kõmsi Lasteaed-Algkool Ülane 7. aprill 2009 Lääne
Ruhnu Põhikool Ülane 7. aprill 2009 Saare
Elva Gümnaasium5C Ülane 8. aprill 2009 Tartu
Pärnu Vanalinna Põhikool Ülane 9. aprill 2009 Pärnu
Kärdla Ühisgümnaasium Ülane 9. aprill 2009 Hiiu
Uuemõisa Algkool 2 Ülane 9. aprill 2009 Lääne
Kõpu Põhikool Ülane 10. aprill 2009 Viljandi
Orissaare Gümnaasium Ülane 10. aprill 2009 Saare
Tartu Erakool Ülane 10. aprill 2009 Tartu
Konguta Kool Ülane 10. aprill 2009 Tartu
Lõpe Põhikool 3 Ülane 10. aprill 2009 Pärnu
Saaremaa Ühisgümnaasium Ülane 10. aprill 2009 Saare
Konguta Kool II Ülane 10. aprill 2009 Tartu
Lõpe Põhikool 2 Ülane 11. aprill 2009 Pärnu
Metsapoole Põhikool Ülane 11. aprill 2009 Pärnu
Aste Põhikool Ülane 11. aprill 2009 Saare
Elva Gümnaasium5A Ülane 11. aprill 2009 Tartu
Valga Gümnaasium Ülane 11. aprill 2009 Valga
Teenuse Ülane 12. aprill 2009 Rapla
Risti Põhikool Ülane 12. aprill 2009 Lääne
Lasteaed Vigri Ülane 13. aprill 2009 Hiiu
Suigu Lasteaed-Algkool 1 Ülane 13. aprill 2009 Pärnu
Kõpu Põhikool 2 Ülane 13. aprill 2009 Viljandi
Aste Põhikool 4 Ülane 13. aprill 2009 Saare
Pärnjõe Põhikool Ülane 13. aprill 2009 Pärnu
Taebla Gümnaasium Ülane 14. aprill 2009 Lääne
Kärla Põhikool Ülane 14. aprill 2009 Saare
Ahula lasteaed-algkool Ülane 15. aprill 2009 Järva
Risti Põhikool 1 Ülane 16. aprill 2009 Harju
Virtsu Põhikool Ülane 16. aprill 2009 Lääne
Lihula Lasteaed II Ülane 16. aprill 2009 Lääne
Risti Põhikool II Ülane 16. aprill 2009 Harju
C. R. Jakobsoni nim Gümnaasium Ülane 16. aprill 2009 Viljandi
Kohila Gümnaasium Ülane 16. aprill 2009 Rapla
Raasiku Põhikool Ülane 16. aprill 2009 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium Ülane 17. aprill 2009 Jõgeva
Kildu põhikool Ülane 17. aprill 2009 Viljandi
Raudna Põhikool Ülane 17. aprill 2009 Viljandi
Koonga Põhikool 4 Ülane 17. aprill 2009 Pärnu
Kehtna Põhikool Ülane 18. aprill 2009 Rapla
Albu Põhikool Ülane 18. aprill 2009 Järva
Tori Põhikool Ülane 18. aprill 2009 Pärnu
Tali Põhikool Ülane 18. aprill 2009 Pärnu
Viljandi Maagümnaasium 1a Ülane 18. aprill 2009 Viljandi
Vatla Põhikool Ülane 19. aprill 2009 Lääne
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2 Ülane 19. aprill 2009 Pärnu
Surju Põhikool Ülane 19. aprill 2009 Pärnu
Viljandi Maagümnaasium 2b Ülane 19. aprill 2009 Viljandi
Mõisaküla Kool Ülane 19. aprill 2009 Viljandi
Luunja Lasteaed Midrimaa Ülane 19. aprill 2009 Tartu
Riidaja Põhikool Ülane 19. aprill 2009 Valga
Konguta Kool-lasteaed Ülane 19. aprill 2009 Tartu
Häädemeeste Keskkool Ülane 19. aprill 2009 Pärnu
Koonga Põhikool 2 Ülane 19. aprill 2009 Pärnu
Kärstna Põhikool Ülane 19. aprill 2009 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Ülane 19. aprill 2009 Viljandi
Viljandi Valuoja PK Ülane 19. aprill 2009 Viljandi
Kose Gümnaasium 4a Ülane 20. aprill 2009 Harju
Vara Põhikool Ülane 20. aprill 2009 Tartu
Uulu Lasteaed Ülane 20. aprill 2009 Pärnu
Orissaare Gümnaasium2 Ülane 20. aprill 2009 Saare
Vormsi Ülane 21. aprill 2009 Lääne
Lihula Lasteaed Ülane 21. aprill 2009 Lääne
Kuressaare Gümnaasium 4b Ülane 21. aprill 2009 Saare
Metsküla Algkool 2 Ülane 21. aprill 2009 Lääne
Luunja Keskkool Ülane 21. aprill 2009 Tartu
Krootuse Põhikool 4 Ülane 21. aprill 2009 Põlva
Are Põhikool III Ülane 21. aprill 2009 Pärnu
Metsküla Algkool Ülane 21. aprill 2009 Lääne
Imavere PK Ülane 22. aprill 2009 Järva
Kose Gümnaasium Ülane 22. aprill 2009 Harju
Tallinna 5. Lasteaed Ülane 22. aprill 2009 Harju
Õie Lasteaed Ülane 22. aprill 2009 Harju
Tallinna Muusikakeskkool Ülane 22. aprill 2009 Harju
Halliste põhikool 6 Ülane 22. aprill 2009 Viljandi
Rõngu Keskkool Ülane 22. aprill 2009 Tartu
Krootuse Põhikool (3) Ülane 22. aprill 2009 Põlva
Are Põhikool 2 Ülane 22. aprill 2009 Pärnu
Tääksi Põhikool Ülane 22. aprill 2009 Viljandi
Oru lasteaed Mesimumm Ülane 23. aprill 2009 Harju
Kihnu Kool Ülane 23. aprill 2009 Pärnu
Hargla Kool 3 Ülane 23. aprill 2009 Valga
Tsirguliina Keskkool Ülane 23. aprill 2009 Valga
Paikuse Põhikool 1 Ülane 23. aprill 2009 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Ülane 23. aprill 2009 Tartu
Eidapere kool Ülane 23. aprill 2009 Rapla
Tallinna Kuristiku Gümnaasium Ülane 23. aprill 2009 Harju
Taali Põhikool Ülane 23. aprill 2009 Pärnu
Kiviõli I Keskkool Ülane 23. aprill 2009 Ida-Viru
Roela Põhikool Ülane 23. aprill 2009 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 4b Ülane 23. aprill 2009 Harju
Alavere Põhikool Ülane 24. aprill 2009 Harju
Friedebert Tuglase nim Ahja Keskkool Ülane 24. aprill 2009 Põlva
Lõpe Põhikool Ülane 24. aprill 2009 Pärnu
Tallinna Ranniku Gümnaasium Ülane 24. aprill 2009 Harju
Sürgavere Põhikool Ülane 24. aprill 2009 Viljandi
Jõhvi gümnaasium Ülane 24. aprill 2009 Ida-Viru
Otepää Gümnaasium 1 Ülane 24. aprill 2009 Valga
Salutaguse Ülane 24. aprill 2009 Järva
Kuusalu Keskkool Ülane 24. aprill 2009 Harju
Mäetaguse Põhikool Ülane 24. aprill 2009 Ida-Viru
Tudu Põhikool Ülane 24. aprill 2009 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Ülane 24. aprill 2009 Ida-Viru
Kolga Keskkool Ülane 24. aprill 2009 Harju
Taali Põhikool 3 Ülane 24. aprill 2009 Pärnu
Tartu Raatuse gümnaasium 1 Ülane 24. aprill 2009 Tartu
Tallinna Ristiku Põhikool 1.a Ülane 24. aprill 2009 Harju
Roosna-Alliku Põhikool 2 Ülane 24. aprill 2009 Järva
Tõrva Gümnaasium 2 Ülane 24. aprill 2009 Valga
Muraste Looduskool Ülane 24. aprill 2009 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Ülane 25. aprill 2009 Pärnu
Torma lasteaed Linnutaja Ülane 25. aprill 2009 Jõgeva
Kääpa Põhikool Ülane 25. aprill 2009 Võru
Elva Gümnaasium2B Ülane 25. aprill 2009 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Ülane 25. aprill 2009 Viljandi
Aakre - Lasteaed Algkool Ülane 25. aprill 2009 Valga
Valgu Põhikool Ülane 25. aprill 2009 Rapla
Suure-Jaani Gümnaasium Ülane 25. aprill 2009 Viljandi
Mikitamäe Kool 1 Ülane 25. aprill 2009 Põlva
Türi Majandusgümnaasium 5.b Ülane 25. aprill 2009 Järva
Muhu Põhikool Ülane 25. aprill 2009 Saare
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6B Ülane 25. aprill 2009 Ida-Viru
Tallinna Ristiku Põhikool Ülane 25. aprill 2009 Harju
Tapa Gümnaasium Ülane 25. aprill 2009 Lääne-Viru
Kohtla - Järve Järve Gümnaasium 7B Ülane 25. aprill 2009 Ida-Viru
Are Põhikool Ülane 25. aprill 2009 Pärnu
Roosna-Alliku Põhikool 3 Ülane 25. aprill 2009 Järva
Tallinna Reaalkool B Ülane 25. aprill 2009 Harju
Tartu Loodusmaja Ülane 25. aprill 2009 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7A Ülane 25. aprill 2009 Viljandi
Tartu Hiie Kool 2 Ülane 25. aprill 2009 Tartu
Tõrva Gümnaasium Ülane 25. aprill 2009 Valga
Unipiha Algkool Ülane 25. aprill 2009 Tartu
Raudna Põhikool I Ülane 25. aprill 2009 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7C Ülane 25. aprill 2009 Viljandi
Anna Haava nim Pala Kool Ülane 25. aprill 2009 Jõgeva
Tallinna Reaalkool Ülane 25. aprill 2009 Harju
Rakke Gümnaasium Ülane 25. aprill 2009 Lääne-Viru
Krabi Põhikool 5 Ülane 26. aprill 2009 Võru
Misso Keskkool Ülane 26. aprill 2009 Võru
Abja Gümnaasium Ülane 26. aprill 2009 Viljandi
Sillamäe Eesti Põhikool Ülane 26. aprill 2009 Ida-Viru
Viimsi Kool Ülane 26. aprill 2009 Harju
Rakvere Eragümnaasium II Ülane 26. aprill 2009 Lääne-Viru
Jäneda Kool 2 Ülane 26. aprill 2009 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium8B Ülane 26. aprill 2009 Ida-Viru
Kadrina Keskkool Ülane 26. aprill 2009 Lääne-Viru
Pärnu Loodusmaja 1 Ülane 26. aprill 2009 Pärnu
Lüllemäe Põhikool Ülane 26. aprill 2009 Valga
Elva Gümnaasium4A Ülane 26. aprill 2009 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium Ülane 26. aprill 2009 Lääne-Viru
Raatuse Gümnaasium Ülane 26. aprill 2009 Tartu
Tartu Veeriku Kool Ülane 26. aprill 2009 Tartu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 1 Ülane 26. aprill 2009 Ida-Viru
Saue Gümnaasium Ülane 26. aprill 2009 Harju
Kehra Gümnaasium 2 Ülane 26. aprill 2009 Harju
Viluste põhikool Ülane 26. aprill 2009 Põlva
Paistu Kool Ülane 27. aprill 2009 Viljandi
Kadrina Keskkool 2 Ülane 27. aprill 2009 Lääne-Viru
Vastseliina Gümnaasium Ülane 27. aprill 2009 Võru
Vodja kool Ülane 27. aprill 2009 Järva
Taali Põhikool 4 Ülane 27. aprill 2009 Pärnu
Krabi Põhikool Ülane 27. aprill 2009 Võru
Ruusmäe kool Ülane 27. aprill 2009 Võru
Osula Põhikool Ülane 27. aprill 2009 Võru
Nõo Põhikool Ülane 27. aprill 2009 Tartu
Helme SIK Ülane 27. aprill 2009 Valga
Valgu Põhikool 2 Ülane 27. aprill 2009 Rapla
Puiga Põhikool 1 Ülane 27. aprill 2009 Võru
Seljametsa Lasteaed-Algkool Ülane 27. aprill 2009 Pärnu
Kuremaa Lasteaed Ülane 27. aprill 2009 Jõgeva
Puiga Põhikool Ülane 27. aprill 2009 Võru
Valga Jaanikese kool Ülane 27. aprill 2009 Valga
Vastseliina Gümnaasium 5 Ülane 27. aprill 2009 Võru
Melliste Algkool- Lasteaed Ülane 27. aprill 2009 Tartu
Rannu Keskkool Ülane 28. aprill 2009 Tartu
Sadala põhikool Ülane 28. aprill 2009 Jõgeva
Aruküla Põhikool Ülane 28. aprill 2009 Harju
Koonga Põhikool 7 Ülane 28. aprill 2009 Pärnu
Sõmeru Põhikool Ülane 28. aprill 2009 Lääne-Viru
Illuka Põhikool Ülane 28. aprill 2009 Ida-Viru
Saduküla Põhikool Ülane 28. aprill 2009 Jõgeva
Rakvere Linna Algkool Ülane 29. aprill 2009 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool Ülane 29. aprill 2009 Tartu
Ruusa Põhikool Ülane 29. aprill 2009 Põlva
Tartu Descartes'i Lütseum Ülane 29. aprill 2009 Tartu
Oru Põhikool Ülane 29. aprill 2009 Harju
Tartu Katoliku Kooli poisteklass Ülane 29. aprill 2009 Tartu
Peetri Põhikool Ülane 29. aprill 2009 Järva
Peetri Põhikool II Ülane 29. aprill 2009 Järva
Veskitammi Lasteaed Ülane 30. aprill 2009 Harju
Lihula Gümnaasium Ülane 30. aprill 2009 Lääne
Tartu Raatuse Gümnaasium Ülane 1. mai 2009 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Ülane 1. mai 2009 Viljandi
Tallinna Ühisgümnaasium Ülane 1. mai 2009 Harju
Mikitamäe Kool2 Ülane 1. mai 2009 Põlva
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2.E Ülane 2. mai 2009 Tartu
Tallinna Inglise Kolledž Ülane 3. mai 2009 Harju
Tornimäe Põhikool Ülane 4. mai 2009 Saare
Pärnu Vanalinna Põhikool2 Ülane 5. mai 2009 Pärnu
Tartu Katoliku Kool 1a Ülane 8. mai 2009 Tartu
Koosa Lasteaed-Algkool Ülane 8. mai 2009 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Ülane 10. mai 2009 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde