"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2009" osaleb 6062 õpilast ja 365 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Sõmerpalu Põhikool Rohukonn 1. aprill 2008 Võru
Raudna Põhikool II Rohukonn 1. aprill 2008 Viljandi
Raudna Põhikool Rohukonn 1. aprill 2008 Viljandi
Vatla Põhikool Rohukonn 2. aprill 2008 Lääne
Halliste Põhikool 4 Rohukonn 3. aprill 2008 Viljandi
Hargla Kool 3 Rohukonn 3. aprill 2008 Valga
Tallinna Reaalkool Rohukonn 3. aprill 2008 Harju
Lihula Lasteaed II Rohukonn 3. aprill 2008 Lääne
Mikitamäe Kool 6 Rohukonn 3. aprill 2008 Põlva
Kiltsi Põhikool 3 Rohukonn 3. aprill 2008 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Rohukonn 3. aprill 2008 Harju
Antsla Gümnaasium 2 Rohukonn 3. aprill 2008 Võru
Virtsu Põhikool Rohukonn 4. aprill 2008 Lääne
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Rohukonn 4. aprill 2008 Jõgeva
Hargla Kool 2 Rohukonn 4. aprill 2008 Valga
Riidaja Põhikool Rohukonn 4. aprill 2008 Valga
Oru lasteaed Mesimumm Rohukonn 4. aprill 2008 Harju
Kildu Põhikool Rohukonn 4. aprill 2008 Viljandi
Taali Põhikool 2 Rohukonn 4. aprill 2008 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Rohukonn 4. aprill 2008 Viljandi
Risti Põhikool, Risti Rohukonn 4. aprill 2008 Lääne
Roosna-Alliku PK Rohukonn 5. aprill 2008 Järva
Pärnu Vanalinna Põhikool 2 Rohukonn 5. aprill 2008 Pärnu
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Rohukonn 5. aprill 2008 Võru
Tartu Raatuse Gümnaasium Rohukonn 5. aprill 2008 Tartu
Lihula Gümnaasium II Rohukonn 5. aprill 2008 Lääne
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Rohukonn 6. aprill 2008 Viljandi
Kehtna Põhikool Rohukonn 6. aprill 2008 Rapla
Kohla-Järve Järve Gümnaasium Rohukonn 6. aprill 2008 Ida-Viru
Elva Gümnaasium Rohukonn 6. aprill 2008 Tartu
Olustvere Põhikool Rohukonn 6. aprill 2008 Viljandi
Otepää Gümnaasium Rohukonn 6. aprill 2008 Valga
Elva Gümnaasium 1 Rohukonn 6. aprill 2008 Tartu
Risti Põhikool, Harju-Risti Rohukonn 6. aprill 2008 Harju
Tääksi Põhikool Rohukonn 7. aprill 2008 Viljandi
Sõmeru Põhikool Rohukonn 7. aprill 2008 Lääne-Viru
Aste Põhikool 2 Rohukonn 7. aprill 2008 Saare
Harmi Põhikool 3-4 Rohukonn 7. aprill 2008 Harju
Kohila Gümnaasium Rohukonn 7. aprill 2008 Rapla
Saduküla Põhikool Rohukonn 7. aprill 2008 Jõgeva
Lihula Lasteaed Rohukonn 7. aprill 2008 Lääne
Abja Gümnaasium Rohukonn 7. aprill 2008 Viljandi
Kärla Põhikool Rohukonn 7. aprill 2008 Saare
Puiga Põhikool 6-9 Rohukonn 7. aprill 2008 Võru
Helme SIK Rohukonn 8. aprill 2008 Valga
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6 Rohukonn 8. aprill 2008 Ida-Viru
Puiga Põhikool 4 Rohukonn 8. aprill 2008 Võru
Ahula Lasteaed-Algkool Rohukonn 8. aprill 2008 Järva
Püünsi Põhikool Rohukonn 9. aprill 2008 Harju
Tartu Hiie Kool 6B Rohukonn 9. aprill 2008 Tartu
Rapla Ühisgümnaasium Rohukonn 9. aprill 2008 Rapla
Vambola Lasteaed Rohukonn 10. aprill 2008 Viljandi
Pärnu Vanalinna Põhikool Rohukonn 10. aprill 2008 Pärnu
Viljandi Valuoja Põhikool Rohukonn 10. aprill 2008 Viljandi
Valga Jaanikese Kool Rohukonn 11. aprill 2008 Valga
C.R.Jakobsoni nim Gümnaasium 3 Rohukonn 11. aprill 2008 Viljandi
Kuldre Kool 3 Rohukonn 11. aprill 2008 Võru
Kärdla Ühisgümnaasium Rohukonn 11. aprill 2008 Hiiu
Kõmsi Lasteaed-Algkool Rohukonn 11. aprill 2008 Lääne
Aakre Lasteaed-Algkool 1 Rohukonn 14. aprill 2008 Valga
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7 Rohukonn 14. aprill 2008 Viljandi
Paistu Põhikool Rohukonn 14. aprill 2008 Viljandi
Toila Gümnaasium Rohukonn 14. aprill 2008 Ida-Viru
Metsküla Algkool Rohukonn 14. aprill 2008 Lääne
Viluste Põhikool Rohukonn 15. aprill 2008 Põlva
Suigu Lasteaed-Algkool 2,4 Rohukonn 15. aprill 2008 Pärnu
Pärnu Loodusmaja Rohukonn 15. aprill 2008 Pärnu
Tilsi Põhikool Rohukonn 16. aprill 2008 Põlva
Antsla Gümnaasium Rohukonn 16. aprill 2008 Võru
Valga Gümnaasium Rohukonn 16. aprill 2008 Valga
Valgjärve Põhikool Rohukonn 16. aprill 2008 Põlva
Antsla Gümnaasium 1 Rohukonn 17. aprill 2008 Võru
Sadala Põhikool Rohukonn 17. aprill 2008 Jõgeva
Kadrina Keskkool 3 Rohukonn 18. aprill 2008 Lääne-Viru
Vara Põhikool Rohukonn 18. aprill 2008 Tartu
Kadrina Keskkool 4 Rohukonn 18. aprill 2008 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 2 Rohukonn 18. aprill 2008 Valga
Tallinna Reaalkool 2 Rohukonn 19. aprill 2008 Harju
Kiltsi Põhikool 2 Rohukonn 19. aprill 2008 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 Rohukonn 19. aprill 2008 Tartu
Tartu Hiie Kool 5.B Rohukonn 19. aprill 2008 Tartu
Mikitamäe Kool 3-4 Rohukonn 20. aprill 2008 Põlva
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5 Rohukonn 20. aprill 2008 Viljandi
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Rohukonn 20. aprill 2008 Ida-Viru
Lihula Gümnaasium Rohukonn 20. aprill 2008 Lääne
Haanja-Ruusmäe Põhikool 5 Rohukonn 21. aprill 2008 Võru
Kose Gümnaasium Rohukonn 21. aprill 2008 Harju
Tilsi Põhikool 2 Rohukonn 22. aprill 2008 Põlva
Vastseliina Gümnaasium Rohukonn 23. aprill 2008 Võru
Krootuse Põhikool 4 Rohukonn 23. aprill 2008 Põlva
Tartu Hiie Kool Rohukonn 23. aprill 2008 Tartu
Krootuse Põhikool Rohukonn 23. aprill 2008 Põlva
Elva Gümnaasium 1C Rohukonn 23. aprill 2008 Tartu
Pirita Lasteaed Rohukonn 25. aprill 2008 Harju
Kolga Keskkool Rohukonn 25. aprill 2008 Harju
Osula Põhikool 4 Rohukonn 25. aprill 2008 Võru
Haanja-Ruusmäe Põhikool Rohukonn 26. aprill 2008 Võru
Pärnu Noorte Loodusmaja 2 Rohukonn 26. aprill 2008 Pärnu
Haanja-Ruusmäe Põhikool 3-4 Rohukonn 27. aprill 2008 Võru
Kuuste Kool 2 Rohukonn 27. aprill 2008 Tartu
Lüllemäe Põhikool Rohukonn 27. aprill 2008 Valga
Põltsamaa Ühisgümnaasium Rohukonn 28. aprill 2008 Jõgeva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Rohukonn 28. aprill 2008 Pärnu
Metsapoole Põhikool Rohukonn 28. aprill 2008 Pärnu
Osula Põhikool 3 Rohukonn 28. aprill 2008 Võru
Vastseliina Gümnaasium (5) Rohukonn 28. aprill 2008 Võru
Parksepa Keskkool 2 Rohukonn 28. aprill 2008 Võru
Rõngu Keskkool Rohukonn 29. aprill 2008 Tartu
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg" Rohukonn 29. aprill 2008 Järva
Metsküla Algkool I Rohukonn 30. aprill 2008 Lääne
Tõrva Gümnaasium Rohukonn 30. aprill 2008 Valga
Koeru Keskkool Rohukonn 30. aprill 2008 Järva
Pärnu Noorte Loodusmaja 1 Rohukonn 1. mai 2008 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium I Rohukonn 2. mai 2008 Pärnu
Tallinna Rahumäe Põhikool 2 Rohukonn 3. mai 2008 Harju
Paikuse Põhikool Rohukonn 4. mai 2008 Pärnu
Parksepa Keskkool Rohukonn 4. mai 2008 Võru
Konguta Kool Rohukonn 4. mai 2008 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Rohukonn 5. mai 2008 Jõgeva
Uulu Lasteaed Rohukonn 5. mai 2008 Pärnu
Fr. Tuglase nim. Ahja Keskkool Rohukonn 5. mai 2008 Põlva
Misso Keskkool Rohukonn 6. mai 2008 Võru
Aakre Lasteaed-Algkool Rohukonn 10. mai 2008 Valga
Krootuse Põhikool 3 Rohukonn 10. mai 2008 Põlva
Türi Majandusgümnaasium Rohukonn 11. mai 2008 Järva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1 Rohukonn 12. mai 2008 Harju
Aakre Lasteaed-Algkool 2 Rohukonn 12. mai 2008 Valga
Võru Lasteaed Päkapikk Rohukonn 12. mai 2008 Võru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 Rohukonn 19. mai 2008 Ida-Viru
Eidapere Kool Rohukonn 22. mai 2008 Rapla

Tagasi tulemuste juurde