"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2006" osaleb 4293 õpilast ja 237 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
A. Haava nim Pala Kool Suitsupääsuke 14. mai 2006 Jõgeva
Adavere Põhikool Suitsupääsuke 11. mai 2006 Jõgeva
Ahula Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 12. mai 2006 Järva
Albu Põhikool Suitsupääsuke 5. mai 2006 Järva
Antsla Gümnaasium Suitsupääsuke 4. mai 2006 Võru
Aravete Keskkool 8 Suitsupääsuke 15. mai 2006 Järva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Suitsupääsuke 14. mai 2006 Harju
Aruküla Põhikool Suitsupääsuke 13. mai 2006 Harju
C.R.J. nim. Gümnaasium Suitsupääsuke 13. mai 2006 Viljandi
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool Suitsupääsuke 7. mai 2006 Jõgeva
Elva Gümnaasium Suitsupääsuke 30. aprill 2006 Tartu
Elva Gümnaasium 2A Suitsupääsuke 25. aprill 2006 Tartu
Elva Gümnaasium 2B Suitsupääsuke 31. mai 2006 Tartu
Emmaste Põhikool Suitsupääsuke 2. mai 2006 Hiiu
Häädemeeste Keskkool Suitsupääsuke 27. aprill 2006 Pärnu
Haanja-Ruusmäe Põhikool Suitsupääsuke 3. mai 2006 Võru
Hargla Põhikool Suitsupääsuke 26. aprill 2006 Valga
Helme Sanatoorne Internaatkool Suitsupääsuke 16. aprill 2006 Valga
Holstre Põhikool Suitsupääsuke 8. mai 2006 Viljandi
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool Suitsupääsuke 6. mai 2006 Jõgeva
Jäneda Põhikool Suitsupääsuke 10. mai 2006 Lääne-Viru
Johannese Kool Rosmal Suitsupääsuke 13. mai 2006 Põlva
Jõhvi gümnaasium Suitsupääsuke 1. mai 2006 Ida-Viru
Kaali Põhikool Suitsupääsuke 30. aprill 2006 Saare
Kääpa Põhikool Suitsupääsuke 10. mai 2006 Võru
Kabala Lasteaed-Põhikool Suitsupääsuke 16. mai 2006 Rapla
Kadrina Keskkool Suitsupääsuke 2. mai 2006 Lääne-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium Suitsupääsuke 15. mai 2006 Harju
Kahtla Põhikool Suitsupääsuke 16. mai 2006 Saare
Käina Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 7. mai 2006 Hiiu
Kärstna Põhikool Suitsupääsuke 27. aprill 2006 Viljandi
Kavastu Algkool-Lasteaed Suitsupääsuke 6. mai 2006 Tartu
Kehtna Põhikool Suitsupääsuke 24. aprill 2006 Rapla
Kildu Põhikool Suitsupääsuke 24. aprill 2006 Viljandi
Koeru Keskkool Suitsupääsuke 29. aprill 2006 Järva
Kohila Gümnaasium Suitsupääsuke 24. aprill 2006 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 12. mai 2006 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4 Suitsupääsuke 14. mai 2006 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Suitsupääsuke 4. mai 2006 Ida-Viru
Koigi Lasteaed Suitsupääsuke 15. mai 2006 Järva
Koikküla Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 4. mai 2006 Valga
Koikküla Lasteaed-Algkool 2 Suitsupääsuke 2. mai 2006 Valga
Kolga Keskkool Suitsupääsuke 1. mai 2006 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 1. mai 2006 Lääne
Koonga Põhikool Suitsupääsuke 19. aprill 2006 Pärnu
Krootuse Põhikool Suitsupääsuke 2. mai 2006 Põlva
Kuusalu Keskkool Suitsupääsuke 13. mai 2006 Harju
Kuuste Põhikool Suitsupääsuke 29. aprill 2006 Tartu
Laiuse Põhikool Suitsupääsuke 13. mai 2006 Jõgeva
Leie Põhikool Suitsupääsuke 25. aprill 2006 Viljandi
Lepistu Põhikool Suitsupääsuke 15. mai 2006 Harju
Lihula Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 26. aprill 2006 Lääne
Lohusuu Põhikool Suitsupääsuke 9. mai 2006 Ida-Viru
Lüllemäe Põhikool Suitsupääsuke 1. mai 2006 Valga
Luunja Keskkool Suitsupääsuke 20. mai 2006 Tartu
Mäetaguse Põhikool Suitsupääsuke 24. aprill 2006 Ida-Viru
Mehikoorma Põhikool 1 Suitsupääsuke 7. mai 2006 Tartu
Metsküla Algkool Suitsupääsuke 24. aprill 2006 Lääne
Mikitamäe Põhikool Suitsupääsuke 3. mai 2006 Põlva
Mikitamäe Põhikool 2 Suitsupääsuke 9. mai 2006 Põlva
Misso Keskkool Suitsupääsuke 14. mai 2006 Võru
Muhu Põhikool Suitsupääsuke 6. mai 2006 Saare
Muraste Suitsupääsuke 26. aprill 2006 Harju
Mustjala Põhikool Suitsupääsuke 13. mai 2006 Harju
Neeme Algkool Suitsupääsuke 18. mai 2006 Harju
Orava Põhikool Suitsupääsuke 23. aprill 2006 Põlva
Oru Kool Suitsupääsuke 23. aprill 2006 Lääne
Oru Põhikool Suitsupääsuke 18. mai 2006 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Suitsupääsuke 29. aprill 2006 Jõgeva
Osula Põhikool Suitsupääsuke 3. mai 2006 Võru
Otepää Gümnaasium Suitsupääsuke 20. mai 2006 Valga
Otepää Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 4. mai 2006 Valga
Pärnjõe Põhikool Suitsupääsuke 27. aprill 2006 Pärnu
Pärnu Loodusmaja Suitsupääsuke 12. mai 2006 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 2 Suitsupääsuke 29. aprill 2006 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Suitsupääsuke 16. mai 2006 Pärnu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium Suitsupääsuke 14. mai 2006 Pärnu
Peetri Põhikool Suitsupääsuke 12. mai 2006 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium Suitsupääsuke 13. mai 2006 Jõgeva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2 Suitsupääsuke 17. mai 2006 Jõgeva
Rakke Gümnaasium Suitsupääsuke 1. mai 2006 Lääne-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium Suitsupääsuke 1. mai 2006 Lääne-Viru
Ramsi Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 14. mai 2006 Viljandi
Raudna Põhikool Suitsupääsuke 26. aprill 2006 Viljandi
Riidaja Põhikool Suitsupääsuke 14. mai 2006 Valga
Risti Põhikool Suitsupääsuke 1. mai 2006 Harju
Roosna-Alliku Põhikool Suitsupääsuke 19. mai 2006 Järva
Ruusa Põhikool Suitsupääsuke 5. mai 2006 Pärnu
Sadala Põhikool Suitsupääsuke 10. mai 2006 Jõgeva
Sadala Põhikool 2 Suitsupääsuke 13. mai 2006 Jõgeva
Saue Gümnaasium Suitsupääsuke 25. mai 2006 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 5 Suitsupääsuke 2. mai 2006 Viljandi
Tääksi Põhikool Suitsupääsuke 29. aprill 2006 Viljandi
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Suitsupääsuke 28. aprill 2006 Harju
Tallinna Reaalkool 2 Suitsupääsuke 7. mai 2006 Harju
Tallinna Ristiku Põhikool Suitsupääsuke 10. mai 2006 Harju
Tamsalu Gümnaasium Suitsupääsuke 30. aprill 2006 Lääne-Viru
Tapa Gümnaasium Suitsupääsuke 30. aprill 2006 Lääne-Viru
Tarbja Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 15. mai 2006 Järva
Tartu Hiie Kool Suitsupääsuke 23. aprill 2006 Tartu
Teenuse Suitsupääsuke 2. mai 2006 Rapla
Tilsi Põhikool Suitsupääsuke 3. mai 2006 Põlva
Tilsi Põhikool 2 Suitsupääsuke 12. mai 2006 Põlva
Tori Põhikool 1 Suitsupääsuke 14. mai 2006 Pärnu
Tõrva Gümnaasium Suitsupääsuke 5. mai 2006 Valga
Turba Gümnaasium Suitsupääsuke 23. aprill 2006 Harju
Türi Gümnaasium Suitsupääsuke 11. mai 2006 Järva
Unipiha Algkool Suitsupääsuke 29. aprill 2006 Tartu
Väätsa Põhikool Suitsupääsuke 30. aprill 2006 Järva
Valgjärve Põhikool II Suitsupääsuke 7. mai 2006 Põlva
Valgjärve Põhikool III Suitsupääsuke 2. mai 2006 Põlva
Valguta Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 2. mai 2006 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool 2 Suitsupääsuke 11. mai 2006 Tartu
Väluste Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 12. mai 2006 Viljandi
Vasta Kool Suitsupääsuke 5. mai 2006 Lääne-Viru
Vastseliina Gümnaasium Suitsupääsuke 8. mai 2006 Võru
Vastseliina Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 8. mai 2006 Võru
Vatla Põhikool Suitsupääsuke 7. mai 2006 Lääne
Viluste Põhikool Suitsupääsuke 24. aprill 2006 Põlva
Virtsu põhikool Suitsupääsuke 5. mai 2006 Lääne
Vodja kool Suitsupääsuke 25. aprill 2006 Järva
Vormsi Suitsupääsuke 21. aprill 2006 Lääne

Tagasi tulemuste juurde