"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2006" osaleb 4293 õpilast ja 237 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
A. Haava nim Pala Kool Ülane 27. aprill 2006 Jõgeva
Aakre Lasteaed Algkool Ülane 28. aprill 2006 Valga
Aakre Lasteaed Algkool 2 Ülane 26. aprill 2006 Valga
Adavere Põhikool Ülane 24. aprill 2006 Jõgeva
Ahula Lasteaed-Algkool Ülane 2. mai 2006 Järva
Albu Põhikool Ülane 2. mai 2006 Järva
Aravete Keskkool Ülane 5. mai 2006 Järva
Aravete Keskkool 8 Ülane 28. aprill 2006 Järva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Ülane 2. mai 2006 Harju
Aruküla Põhikool Ülane 30. aprill 2006 Harju
Aste Põhikool Ülane 28. aprill 2006 Saare
C.R.J. nim. Gümnaasium Ülane 27. aprill 2006 Viljandi
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool Ülane 4. mai 2006 Jõgeva
Elva Gümnaasium 2 Ülane 1. mai 2006 Tartu
Elva Gümnaasium 2A Ülane 28. aprill 2006 Tartu
Elva Gümnaasium 2B Ülane 25. aprill 2006 Tartu
Emmaste Põhikool Ülane 1. mai 2006 Hiiu
Häädemeeste Keskkool Ülane 27. aprill 2006 Pärnu
Haanja-Ruusmäe Põhikool Ülane 25. aprill 2006 Võru
Hargla Põhikool Ülane 1. mai 2006 Valga
Helme Sanatoorne Internaatkool Ülane 5. mai 2006 Valga
Holstre Põhikool 2 Ülane 2. mai 2006 Viljandi
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool Ülane 27. aprill 2006 Jõgeva
Jäneda Põhikool Ülane 2. mai 2006 Lääne-Viru
Järva-Jaani Gümnaasium Ülane 6. mai 2006 Järva
Johannese Kool Rosmal Ülane 3. mai 2006 Põlva
Jõhvi gümnaasium Ülane 30. aprill 2006 Ida-Viru
Kaali Põhikool Ülane 26. aprill 2006 Saare
Kääpa Põhikool Ülane 28. aprill 2006 Võru
Kadrina Keskkool Ülane 2. mai 2006 Lääne-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium Ülane 28. aprill 2006 Harju
Kahtla Põhikool Ülane 1. mai 2006 Saare
Käina Gümnaasium 2 Ülane 3. mai 2006 Hiiu
Kärstna Põhikool Ülane 23. aprill 2006 Viljandi
Kavastu Algkool-Lasteaed Ülane 28. aprill 2006 Tartu
Kehtna Põhikool Ülane 28. aprill 2006 Rapla
Kildu Põhikool Ülane 19. aprill 2006 Viljandi
Koeru Keskkool Ülane 29. aprill 2006 Järva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 Ülane 24. aprill 2006 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4 Ülane 1. mai 2006 Ida-Viru
Kohtla-Järve Oru Põhikool Ülane 28. aprill 2006 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Ülane 26. aprill 2006 Ida-Viru
Koikküla Lasteaed-Algkool Ülane 25. aprill 2006 Valga
Koikküla Lasteaed-Algkool 2 Ülane 25. aprill 2006 Valga
Kolga Keskkool Ülane 26. aprill 2006 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool Ülane 29. aprill 2006 Lääne
Konguta Kool Ülane 25. aprill 2006 Tartu
Koonga Põhikool Ülane 29. aprill 2006 Pärnu
Krootuse Põhikool Ülane 24. aprill 2006 Põlva
Kunda Ühisgümnaasium 1 Ülane 2. mai 2006 Lääne-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Ülane 2. mai 2006 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 2 Ülane 27. aprill 2006 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium Ülane 29. aprill 2006 Saare
Kuusalu Keskkool Ülane 13. mai 2006 Harju
Kuusalu Keskkool 2 Ülane 6. mai 2006 Harju
Kuuste Põhikool Ülane 25. aprill 2006 Tartu
Laiuse Põhikool Ülane 1. mai 2006 Jõgeva
Leie Põhikool Ülane 25. aprill 2006 Viljandi
Lepistu Põhikool Ülane 3. mai 2006 Harju
Lihula Gümnaasium 2 Ülane 29. aprill 2006 Lääne
Lohusuu Põhikool Ülane 2. mai 2006 Ida-Viru
Lüllemäe Põhikool Ülane 2. mai 2006 Valga
Lüllemäe Põhikool 2 Ülane 1. mai 2006 Valga
Luunja Keskkool Ülane 29. aprill 2006 Tartu
Mäetaguse Põhikool Ülane 27. aprill 2006 Ida-Viru
Mehikoorma Põhikool Ülane 4. mai 2006 Tartu
Mehikoorma Põhikool 1 Ülane 2. mai 2006 Tartu
Melliste Algkool-Lasteaed Ülane 3. mai 2006 Tartu
Mikitamäe Põhikool Ülane 9. mai 2006 Põlva
Mikitamäe Põhikool 2 Ülane 10. mai 2006 Põlva
Misso Keskkool Ülane 28. aprill 2006 Võru
Muhu Põhikool Ülane 27. aprill 2006 Saare
Muraste Ülane 28. aprill 2006 Harju
Mustjala Põhikool Ülane 26. aprill 2006 Harju
Neeme Algkool Ülane 3. mai 2006 Harju
Orava Põhikool Ülane 3. mai 2006 Põlva
Oru Kool Ülane 1. mai 2006 Lääne
Oru Põhikool Ülane 13. mai 2006 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Ülane 27. aprill 2006 Jõgeva
Osula Põhikool Ülane 24. aprill 2006 Võru
Otepää Gümnaasium Ülane 28. aprill 2006 Valga
Otepää Gümnaasium 2 Ülane 29. aprill 2006 Valga
Paide Ühisgümnaasium Ülane 29. aprill 2006 Järva
Paikuse Põhikool 2 Ülane 27. aprill 2006 Pärnu
Pärnjõe Põhikool Ülane 29. aprill 2006 Pärnu
Pärnu Koidula Gümnaasium Ülane 2. mai 2006 Pärnu
Pärnu Loodusmaja Ülane 1. mai 2006 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 2 Ülane 29. aprill 2006 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Ülane 29. aprill 2006 Pärnu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium Ülane 14. mai 2006 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Ülane 4. mai 2006 Pärnu
Peetri Põhikool Ülane 1. mai 2006 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium Ülane 3. mai 2006 Jõgeva
Põlva Ühisgümnaasium Ülane 26. aprill 2006 Põlva
Rakke Gümnaasium Ülane 27. aprill 2006 Lääne-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium Ülane 1. mai 2006 Lääne-Viru
Ramsi Lasteaed-Algkool Ülane 25. aprill 2006 Viljandi
Raudna Põhikool Ülane 26. aprill 2006 Viljandi
Riidaja Põhikool Ülane 22. aprill 2006 Valga
Risti Põhikool Ülane 26. aprill 2006 Harju
Risti Põhikool 2 Ülane 2. mai 2006 Harju
Rõngu Keskkool Ülane 29. aprill 2006 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool Ülane 3. mai 2006 Järva
Ruusa Põhikool Ülane 30. aprill 2006 Pärnu
Sadala Põhikool Ülane 2. mai 2006 Jõgeva
Sadala Põhikool 2 Ülane 1. mai 2006 Jõgeva
Saue Gümnaasium Ülane 28. aprill 2006 Harju
Sõmerpalu Põhikool 1 Ülane 27. aprill 2006 Võru
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Ülane 23. aprill 2006 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Ülane 26. aprill 2006 Viljandi
Tääksi Põhikool Ülane 27. aprill 2006 Viljandi
Taali Põhikool Ülane 1. mai 2006 Pärnu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Ülane 26. aprill 2006 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3 Ülane 1. mai 2006 Harju
Tallinna Reaalkool Ülane 22. aprill 2006 Harju
Tallinna Reaalkool 2 Ülane 25. aprill 2006 Harju
Tallinna Ristiku Põhikool Ülane 28. aprill 2006 Harju
Tamsalu Gümnaasium Ülane 28. aprill 2006 Lääne-Viru
Tapa Gümnaasium Ülane 29. aprill 2006 Lääne-Viru
Tarbja Lasteaed-Algkool Ülane 3. mai 2006 Järva
Tartu Hiie Kool Ülane 29. aprill 2006 Tartu
Tartu Lasteaed Rukkilill Ülane 2. mai 2006 Tartu
Tartu Loodusmaja Ülane 26. aprill 2006 Tartu
Teenuse Ülane 2. mai 2006 Rapla
Tilsi Põhikool Ülane 3. mai 2006 Põlva
Tilsi Põhikool 2 Ülane 4. mai 2006 Põlva
Tori Põhikool Ülane 25. aprill 2006 Pärnu
Tori Põhikool 1 Ülane 30. aprill 2006 Pärnu
Tori Põhikool 3 Ülane 25. aprill 2006 Pärnu
Tornimäe Põhikool Ülane 1. mai 2006 Saare
Tornimäe Põhikool 2 Ülane 3. mai 2006 Saare
Tõrva Gümnaasium Ülane 24. aprill 2006 Valga
Turba Gümnaasium Ülane 25. aprill 2006 Harju
Türi Gümnaasium Ülane 4. mai 2006 Järva
Unipiha Algkool Ülane 26. aprill 2006 Tartu
Väätsa Põhikool Ülane 20. aprill 2006 Järva
Valga Vene Gümnaasium Ülane 23. aprill 2006 Valga
Valgjärve Põhikool Ülane 26. aprill 2006 Põlva
Valgjärve Põhikool II Ülane 24. aprill 2006 Põlva
Valgjärve Põhikool III Ülane 24. aprill 2006 Põlva
Valguta Lasteaed-Algkool Ülane 28. märts 2006 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool 2 Ülane 26. aprill 2006 Tartu
Väluste Lasteaed-Algkool Ülane 26. aprill 2006 Viljandi
Vara Põhikool Ülane 23. aprill 2006 Tartu
Vasta Kool Ülane 26. aprill 2006 Lääne-Viru
Vastseliina Gümnaasium Ülane 25. aprill 2006 Võru
Vastseliina Gümnaasium 2 Ülane 25. aprill 2006 Võru
Vatla Põhikool Ülane 29. aprill 2006 Lääne
Viljandi Valuoja Põhikool Ülane 29. aprill 2006 Viljandi
Viluste Põhikool Ülane 25. aprill 2006 Põlva
Virtsu põhikool Ülane 28. aprill 2006 Lääne
Vormsi Ülane 26. aprill 2006 Lääne

Tagasi tulemuste juurde