"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2006" osaleb 4293 õpilast ja 237 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Valguta Lasteaed-Algkool Ülane 28. märts 2006 Tartu
Kildu Põhikool Ülane 19. aprill 2006 Viljandi
Väätsa Põhikool Ülane 20. aprill 2006 Järva
Riidaja Põhikool Ülane 22. aprill 2006 Valga
Tallinna Reaalkool Ülane 22. aprill 2006 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Ülane 23. aprill 2006 Viljandi
Valga Vene Gümnaasium Ülane 23. aprill 2006 Valga
Kärstna Põhikool Ülane 23. aprill 2006 Viljandi
Vara Põhikool Ülane 23. aprill 2006 Tartu
Valgjärve Põhikool II Ülane 24. aprill 2006 Põlva
Tõrva Gümnaasium Ülane 24. aprill 2006 Valga
Valgjärve Põhikool III Ülane 24. aprill 2006 Põlva
Adavere Põhikool Ülane 24. aprill 2006 Jõgeva
Krootuse Põhikool Ülane 24. aprill 2006 Põlva
Osula Põhikool Ülane 24. aprill 2006 Võru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 Ülane 24. aprill 2006 Ida-Viru
Tori Põhikool 3 Ülane 25. aprill 2006 Pärnu
Ramsi Lasteaed-Algkool Ülane 25. aprill 2006 Viljandi
Tori Põhikool Ülane 25. aprill 2006 Pärnu
Turba Gümnaasium Ülane 25. aprill 2006 Harju
Tallinna Reaalkool 2 Ülane 25. aprill 2006 Harju
Viluste Põhikool Ülane 25. aprill 2006 Põlva
Leie Põhikool Ülane 25. aprill 2006 Viljandi
Vastseliina Gümnaasium Ülane 25. aprill 2006 Võru
Konguta Kool Ülane 25. aprill 2006 Tartu
Koikküla Lasteaed-Algkool Ülane 25. aprill 2006 Valga
Kuuste Põhikool Ülane 25. aprill 2006 Tartu
Vastseliina Gümnaasium 2 Ülane 25. aprill 2006 Võru
Koikküla Lasteaed-Algkool 2 Ülane 25. aprill 2006 Valga
Elva Gümnaasium 2B Ülane 25. aprill 2006 Tartu
Haanja-Ruusmäe Põhikool Ülane 25. aprill 2006 Võru
Vormsi Ülane 26. aprill 2006 Lääne
Põlva Ühisgümnaasium Ülane 26. aprill 2006 Põlva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Ülane 26. aprill 2006 Ida-Viru
Vasta Kool Ülane 26. aprill 2006 Lääne-Viru
Mustjala Põhikool Ülane 26. aprill 2006 Harju
Risti Põhikool Ülane 26. aprill 2006 Harju
Unipiha Algkool Ülane 26. aprill 2006 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Ülane 26. aprill 2006 Harju
Valguta Lasteaed-Algkool 2 Ülane 26. aprill 2006 Tartu
Kolga Keskkool Ülane 26. aprill 2006 Harju
Tartu Loodusmaja Ülane 26. aprill 2006 Tartu
Kaali Põhikool Ülane 26. aprill 2006 Saare
Väluste Lasteaed-Algkool Ülane 26. aprill 2006 Viljandi
Valgjärve Põhikool Ülane 26. aprill 2006 Põlva
Aakre Lasteaed Algkool 2 Ülane 26. aprill 2006 Valga
Raudna Põhikool Ülane 26. aprill 2006 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Ülane 26. aprill 2006 Viljandi
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool Ülane 27. aprill 2006 Jõgeva
Muhu Põhikool Ülane 27. aprill 2006 Saare
Sõmerpalu Põhikool 1 Ülane 27. aprill 2006 Võru
Paikuse Põhikool 2 Ülane 27. aprill 2006 Pärnu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 2 Ülane 27. aprill 2006 Jõgeva
Mäetaguse Põhikool Ülane 27. aprill 2006 Ida-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Ülane 27. aprill 2006 Jõgeva
C.R.J. nim. Gümnaasium Ülane 27. aprill 2006 Viljandi
Rakke Gümnaasium Ülane 27. aprill 2006 Lääne-Viru
Tääksi Põhikool Ülane 27. aprill 2006 Viljandi
Häädemeeste Keskkool Ülane 27. aprill 2006 Pärnu
A. Haava nim Pala Kool Ülane 27. aprill 2006 Jõgeva
Kadrioru Saksa Gümnaasium Ülane 28. aprill 2006 Harju
Muraste Ülane 28. aprill 2006 Harju
Aakre Lasteaed Algkool Ülane 28. aprill 2006 Valga
Virtsu põhikool Ülane 28. aprill 2006 Lääne
Tallinna Ristiku Põhikool Ülane 28. aprill 2006 Harju
Elva Gümnaasium 2A Ülane 28. aprill 2006 Tartu
Kehtna Põhikool Ülane 28. aprill 2006 Rapla
Kavastu Algkool-Lasteaed Ülane 28. aprill 2006 Tartu
Kääpa Põhikool Ülane 28. aprill 2006 Võru
Kohtla-Järve Oru Põhikool Ülane 28. aprill 2006 Ida-Viru
Saue Gümnaasium Ülane 28. aprill 2006 Harju
Otepää Gümnaasium Ülane 28. aprill 2006 Valga
Aravete Keskkool 8 Ülane 28. aprill 2006 Järva
Aste Põhikool Ülane 28. aprill 2006 Saare
Tamsalu Gümnaasium Ülane 28. aprill 2006 Lääne-Viru
Misso Keskkool Ülane 28. aprill 2006 Võru
Rõngu Keskkool Ülane 29. aprill 2006 Tartu
Paide Ühisgümnaasium Ülane 29. aprill 2006 Järva
Tapa Gümnaasium Ülane 29. aprill 2006 Lääne-Viru
Koonga Põhikool Ülane 29. aprill 2006 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Ülane 29. aprill 2006 Pärnu
Luunja Keskkool Ülane 29. aprill 2006 Tartu
Pärnjõe Põhikool Ülane 29. aprill 2006 Pärnu
Viljandi Valuoja Põhikool Ülane 29. aprill 2006 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool Ülane 29. aprill 2006 Lääne
Koeru Keskkool Ülane 29. aprill 2006 Järva
Pärnu Loodusmaja 2 Ülane 29. aprill 2006 Pärnu
Kuressaare Gümnaasium Ülane 29. aprill 2006 Saare
Tartu Hiie Kool Ülane 29. aprill 2006 Tartu
Vatla Põhikool Ülane 29. aprill 2006 Lääne
Otepää Gümnaasium 2 Ülane 29. aprill 2006 Valga
Lihula Gümnaasium 2 Ülane 29. aprill 2006 Lääne
Aruküla Põhikool Ülane 30. aprill 2006 Harju
Ruusa Põhikool Ülane 30. aprill 2006 Pärnu
Tori Põhikool 1 Ülane 30. aprill 2006 Pärnu
Jõhvi gümnaasium Ülane 30. aprill 2006 Ida-Viru
Kahtla Põhikool Ülane 1. mai 2006 Saare
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4 Ülane 1. mai 2006 Ida-Viru
Peetri Põhikool Ülane 1. mai 2006 Järva
Emmaste Põhikool Ülane 1. mai 2006 Hiiu
Elva Gümnaasium 2 Ülane 1. mai 2006 Tartu
Sadala Põhikool 2 Ülane 1. mai 2006 Jõgeva
Laiuse Põhikool Ülane 1. mai 2006 Jõgeva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3 Ülane 1. mai 2006 Harju
Rakvere Reaalgümnaasium Ülane 1. mai 2006 Lääne-Viru
Taali Põhikool Ülane 1. mai 2006 Pärnu
Lüllemäe Põhikool 2 Ülane 1. mai 2006 Valga
Tornimäe Põhikool Ülane 1. mai 2006 Saare
Hargla Põhikool Ülane 1. mai 2006 Valga
Pärnu Loodusmaja Ülane 1. mai 2006 Pärnu
Oru Kool Ülane 1. mai 2006 Lääne
Jäneda Põhikool Ülane 2. mai 2006 Lääne-Viru
Holstre Põhikool 2 Ülane 2. mai 2006 Viljandi
Kadrina Keskkool Ülane 2. mai 2006 Lääne-Viru
Risti Põhikool 2 Ülane 2. mai 2006 Harju
Albu Põhikool Ülane 2. mai 2006 Järva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Ülane 2. mai 2006 Jõgeva
Lüllemäe Põhikool Ülane 2. mai 2006 Valga
Pärnu Koidula Gümnaasium Ülane 2. mai 2006 Pärnu
Teenuse Ülane 2. mai 2006 Rapla
Lohusuu Põhikool Ülane 2. mai 2006 Ida-Viru
Ahula Lasteaed-Algkool Ülane 2. mai 2006 Järva
Mehikoorma Põhikool 1 Ülane 2. mai 2006 Tartu
Sadala Põhikool Ülane 2. mai 2006 Jõgeva
Tartu Lasteaed Rukkilill Ülane 2. mai 2006 Tartu
Kunda Ühisgümnaasium 1 Ülane 2. mai 2006 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Ülane 2. mai 2006 Harju
Melliste Algkool-Lasteaed Ülane 3. mai 2006 Tartu
Käina Gümnaasium 2 Ülane 3. mai 2006 Hiiu
Tarbja Lasteaed-Algkool Ülane 3. mai 2006 Järva
Neeme Algkool Ülane 3. mai 2006 Harju
Roosna-Alliku Põhikool Ülane 3. mai 2006 Järva
Tilsi Põhikool Ülane 3. mai 2006 Põlva
Orava Põhikool Ülane 3. mai 2006 Põlva
Tornimäe Põhikool 2 Ülane 3. mai 2006 Saare
Johannese Kool Rosmal Ülane 3. mai 2006 Põlva
Põltsamaa Ühisgümnaasium Ülane 3. mai 2006 Jõgeva
Lepistu Põhikool Ülane 3. mai 2006 Harju
Tilsi Põhikool 2 Ülane 4. mai 2006 Põlva
Mehikoorma Põhikool Ülane 4. mai 2006 Tartu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Ülane 4. mai 2006 Pärnu
Türi Gümnaasium Ülane 4. mai 2006 Järva
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool Ülane 4. mai 2006 Jõgeva
Helme Sanatoorne Internaatkool Ülane 5. mai 2006 Valga
Aravete Keskkool Ülane 5. mai 2006 Järva
Järva-Jaani Gümnaasium Ülane 6. mai 2006 Järva
Kuusalu Keskkool 2 Ülane 6. mai 2006 Harju
Mikitamäe Põhikool Ülane 9. mai 2006 Põlva
Mikitamäe Põhikool 2 Ülane 10. mai 2006 Põlva
Kuusalu Keskkool Ülane 13. mai 2006 Harju
Oru Põhikool Ülane 13. mai 2006 Harju
Pärnu Ülejõe Gümnaasium Ülane 14. mai 2006 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde