--- VALI RÜHM ---
Aakre LA AK
Aakre LA AK 2
Aakre LA AK 3
Abja G
Adavere PK
Aegviidu PK
Ahula LA - AK
Albu PK
Alu LA-AK
Antsla G
Antsla G 2
Antsla G2
Aravete Keskkool
Aravete Keskkool 2
Ardu PK
Aruküla LA Rukkilill
Aste PK
Aste PK 4
Aste PK 5
Audentese Erakool
Audentese Erakool 2
C. R. Jakobsoni nimeline G
C.R.Jakobsoni nim. G
C.R.Jakobsoni nim. G 2
C.R.Jakobsoni nim. Torma PK
Elva G
Elva G 2a
Elva G 2B
Elva G 3A
Elva G 3B
Elva G 3C
Elva Huviala- ja Kultuurikeskus "Sinilind"
Emmaste PK
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool
Haanja-Ruusmäe Pk.
Haapsalu G
Haapsalu G 2
Haapsalu G 3
Halliste PK
Hargla Kool
Hargla Kool 2
Helme Sanatoorne Internaatkool
Holstre Kool
Häädemeeste Keskkool
Illuka PK
Imavere PK
Johannese Kool Rosmal
Jõhvi G
Jäneda PK
Jäneda PK 3
Järvakandi G
Kabala LA-PK
Kadrina Keskkool
Kadrina Keskkool 2
Kallavere Keskkool
Kasari PK
Kehtna PK
Kiili G
Kildu PK
Kirivere PK
Koeru Keskkool
Kohila G
Kohtla-Järve Järve G
Kohtla-Järve Järve G 2
Kohtla-Järve Järve G 4
Kohtla-Järve Järve G 6.A
Kohtla-Järve Oru PK
Kohtla-Järve Oru PK 2
Kohtla-Järve Oru PK 3
Kohtla-Järve ÜhisG
Kohtla-Järve ÜhisG 2
Koigi LA "Kalevipoeg"
Kolga Keskkool
Konguta Kool
Koonga PK
Kose G
Krootuse PK
Krootuse PK 2
Krootuse PK 3
Krootuse PK 4
Krootuse PK 5
Kuldre Kool
Kuremaa LA-AK 1
Kuremaa LA-AK 2
Kuressaare G
Kuressaare G 2
Kuressaare G 3
Kuressaare G 5
Kuusalu Keskkool
Kuusalu Keskkool 1
Kuuste PK
Kuuste PK 2
Kuuste PK 3
Kõmsi LA-AK
Kõpu PK
Käina G
Kärdla ÜhisG
Kärdla ÜhisG 2
Kärla PK
Kärstna PK
Kääpa PK
Laiuse PK
Lauka PK
Lauka PK3
Laupa PK 2
Laupa PK 5
Laupa PK 7
Lihula G
Lihula LA
Lihula LA II
Lilli LM
Lüganuse Keskkool
Lüllemäe PK
Lüllemäe PK 2
Mehikoorma PK
Mehikoorma PK 2
Melliste AK-LA
Melliste AK-LA 2
Melliste AK-LA 3
Metsküla AK
Metsküla AK 2
Miina Härma G
Mikitamäe PK
Mikitamäe PK 1
Misso Keskkool
Mooste PK
Muhu PK
Muraste
Mustjala LA-PK
Narva Eesti G
Narva Kesklinna G
Narva Kesklinna G 2e
Narva Kesklinna G 5
Neeme AK
Neeme AK 2
Neeme AK 3
Nõo PK
Orava PK
Oru Kool
Oru PK
Oskar Lutsu Palamuse G
Osula PK 3
Otepää G
Otepää G 1
Paide G
Paide G 1.c klass
Paide ÜhisG
Paikuse PK
Paikuse PK 2
Paikuse PK 4
Parksepa Keskkool 7a
Parksepa Keskkool 7b
Peetri PK
Peetri PK 1
Puurmani G
Põltsamaa ÜhisG
Põlva Keskkool
Põlva Keskkool 2
Põlva ÜhisG
Pärnjõe PK
Pärnu Koidula G
Pärnu Noorte LM
Pärnu Noorte LM 1
Pärnu Noorte LM 2
Pärnu Rääma PK
Pärnu Rääma PK 2
Pärnu ÜhisG
Pärnu Ülejõe G
Pärnu-Jaagupi G
Püünsi PK
Rakke G
Rakke G 2
Rakvere EraG
Rakvere EraG 2
Rakvere Linna AK
Rakvere Vene G
Ramsi LA-AK
Rannamõisa LA
Raudna PK
Ridala PK
Riidaja PK
Risti PK
RMK Nõva Looduskeskus
Roela PK
Roosna-Alliku PK
Roosna-Alliku PK I
Roosna-Alliku PK II
Ruusmäe kool
Ruusmäe kool kodulooring
Rõngu Keskkool
Saadjärve Looduskool
Saaremaa ÜhisG
Saaremaa ÜhisG 2
Sadala PK
Saue G
Saue G BG
Savikoja
Sillamäe Astangu kool
Sillamäe Eesti Põhik
Sillamäe Eesti PK
Sillamäe PK
Sonda PK
Sonda PK 2
Suigu LA- AK
Suislepa LA-AK
Surju PK
Suure-Jaani G
Suure-Jaani G 1
Suure-Jaani G 3
Suure-Jaani G 4
Suure-Jaani G 6
Sõmerpalu PK
Sürgavere PK
Taali PK
Tallinna Arte G
Tallinna Arte G 2
Tallinna Gustav Adolfi G
Tallinna Inglise Kolledž
Tallinna LA Kiikhobu
Tallinna LA Männimudila
Tallinna Lauliku LA
Tallinna Lauliku LA 2
Tallinna Lilleküla G
Tallinna Männiku LA
Tallinna Nõmme G
Tallinna Piiri LA
Tallinna Reaalkool
Tallinna Reaalkool B
Tallinna Ristiku PK
Tallinna Ristiku PK II
Tallinna Saksa G
Tallinna Saksa G 2
Tallinna Saksa G 3
Tallinna Saksa G 4
Tallinna Saksa G 5
Tallinna Saksa G 6
Tapa
Tapa G
Tarbja LA-AK
Tartu Descartes'i Lütseum
Tartu Descartes'i Lütseum 2
Tartu Emajõe Kool
Tartu Hiie Kool
Tartu Hiie Kool 2
Tartu Hiie Kool 3
Tartu Kesklinna Kool
Tartu Kivilinna G
Tartu Kivilinna G 2
Tartu Kivilinna G 3
Tartu KunstiG
Tartu LM
Tartu LM 2
Tartu Raatuse G
Tartu Raatuse G 2
Tartu Raatuse G 3
Tartu Tamme G
Tartu Veeriku Kool
Teenuse
Test
Tilsi PK
Tilsi PK 2
Toila G
Tori PK
Tornimäe PK
Tsirguliina Keskkool
Turba G
Turba G 1
Tõrva G
Tõrva G 2
Tääksi PK
Uhtna PK
Unipiha AK
Valga PK
Valgjärve PK
Valgjärve PK 2
Valgjärve PK II
Valgu PK
Valguta LA-AK
Valguta LA-AK 2
Vara PK
Varbola Kool
Varbola Kool 2
Vasta Kool
Vastse-Kuuste Kool
Vastse-Kuuste Kool I
Vastseliina G
Vastseliina G 3
Vastseliina Günmaasium 1
Vatla PK
Viljandi Valuoja PK
Viluste PK
Virtsu PK
Vormsi LA-PK
Võhma G
Võru Kesklinna G
Võru Kesklinna G 2
Võru Kesklinna G 3
Väätsa PK
Projektis "
Tere, Kevad! 2007
" osaleb
4837
õpilast ja
298
rühma
.
"Tere, Kevad!"
kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.
По русски
Summary in English
Vaata ka:
"Kevad ärkab!"
Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com
Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee
Ülevaade
Osalejad
Vaatlused
Viktoriin
Pildid
Loomad
Abiks
Korraldajad
Ajakava
Foorum
Tulemused
Haikud
Fotod
Taimed
Ajalugu
Toetajad
Osalevad rühmad
Projektis osaleb 4837 õpilast.
Nr.
Rühm
Maakond
Asukoht
Tutvustus
Haikud
Pildid
1.
Aegviidu Põhikool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
2.
Alu Lasteaed-Algkool
Harju
Näita
3.
Ardu Põhikool
Harju
Näita
4.
Aruküla Lasteaed Rukkilill
Harju
Näita
5.
Holstre Kool
Harju
Näita
Loe
6.
Kallavere Keskkool
Harju
Näita
7.
Kiili Gümnaasium
Harju
Näita
8.
Kolga Keskkool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
9.
Kose Gümnaasium
Harju
Näita
Loe
Loe
10.
Kuusalu Keskkool
Harju
Näita
Loe
Loe
11.
Kuusalu Keskkool 1
Harju
Näita
Loe
12.
Muraste
Harju
Näita
Loe
Loe
13.
Neeme Algkool
Harju
Näita
14.
Neeme Algkool 2
Harju
Näita
15.
Neeme Algkool 3
Harju
Näita
16.
Oru Põhikool
Harju
Näita
Loe
17.
Püünsi Põhikool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
18.
Rannamõisa lasteaed
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
19.
Risti Põhikool
Harju
Näita
20.
Saue Gümnaasium
Harju
Näita
21.
Saue Gümnaasium BG
Harju
Näita
22.
Tallinna Arte Gümnaasium
Harju
Näita
23.
Tallinna Arte Gümnaasium 2
Harju
Näita
24.
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
Harju
Näita
Loe
Loe
25.
Tallinna Inglise Kolledž
Harju
Näita
Loe
Loe
26.
Tallinna Lasteaed Kiikhobu
Harju
Näita
Loe
Loe
27.
Tallinna Lasteaed Männimudila
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
28.
Tallinna Lauliku Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
29.
Tallinna Lauliku Lasteaed 2
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
30.
Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Harju
Näita
Loe
Loe
31.
Tallinna Männiku Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Vaata
32.
Tallinna Nõmme Gümnaasium
Harju
Näita
33.
Tallinna Piiri Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Vaata
34.
Tallinna Reaalkool
Harju
Näita
Loe
Loe
35.
Tallinna Reaalkool B
Harju
Näita
Loe
Loe
36.
Tallinna Ristiku Põhikool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
37.
Tallinna Ristiku Põhikool II
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
38.
Tallinna Saksa Gümnaasium
Harju
Näita
Loe
39.
Tallinna Saksa Gümnaasium 2
Harju
Näita
Loe
Loe
40.
Tallinna Saksa Gümnaasium 3
Harju
Näita
Loe
Loe
41.
Tallinna Saksa Gümnaasium 4
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
42.
Tallinna Saksa Gümnaasium 5
Harju
Näita
Loe
Loe
43.
Tallinna Saksa Gümnaasium 6
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
44.
Tartu Emajõe Kool
Harju
Näita
Loe
45.
Turba Gümnaasium
Harju
Näita
Loe
46.
Turba Gümnaasium 1
Harju
Näita
47.
Emmaste Põhikool
Hiiu
Näita
Loe
Loe
Vaata
48.
Käina Gümnaasium
Hiiu
Näita
49.
Kärdla Ühisgümnaasium
Hiiu
Näita
Loe
Loe
Vaata
50.
Kärdla Ühisgümnaasium 2
Hiiu
Näita
Loe
Loe
Vaata
51.
Lauka Põhikool
Hiiu
Näita
Loe
Loe
52.
Lauka Põhikool3
Hiiu
Näita
Loe
53.
Illuka Põhikool
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
54.
Jõhvi Gümnaasium
Ida-Viru
Näita
55.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
56.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2
Ida-Viru
Näita
57.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
58.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6.A
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
59.
Kohtla-Järve Oru Põhikool
Ida-Viru
Näita
60.
Kohtla-Järve Oru Põhikool 2
Ida-Viru
Näita
61.
Kohtla-Järve Oru Põhikool 3
Ida-Viru
Näita
62.
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
63.
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 2
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
64.
Lüganuse Keskkool
Ida-Viru
Näita
Loe
65.
Narva Eesti Gümnaasium
Ida-Viru
Näita
Loe
66.
Narva Kesklinna Gümnaasium
Ida-Viru
Näita
67.
Narva Kesklinna Gümnaasium 2e
Ida-Viru
Näita
68.
Narva Kesklinna Gümnaasium 5
Ida-Viru
Näita
Vaata
69.
Sillamäe Astangu kool
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
70.
Sillamäe Eesti Põhik
Ida-Viru
Näita
71.
Sillamäe Eesti Põhikool
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
72.
Sillamäe Põhikool
Ida-Viru
Näita
73.
Sonda Põhikool
Ida-Viru
Näita
Loe
74.
Sonda Põhikool 2
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
75.
Toila Gümnaasium
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
76.
Adavere Põhikool
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
77.
C.R.Jakobsoni nim. Torma Põhikool
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
78.
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
79.
Kuremaa Lasteaed-Algkool 2
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
80.
Laiuse Põhikool
Jõgeva
Näita
81.
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
Jõgeva
Näita
Vaata
82.
Puurmani Gümnaasium
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
83.
Põltsamaa Ühisgümnaasium
Jõgeva
Näita
Loe
84.
Sadala Põhikool
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
85.
Ahula Lasteaed - Algkool
Järva
Näita
Loe
86.
Albu Põhikool
Järva
Näita
Loe
Vaata
87.
Aravete Keskkool
Järva
Näita
88.
Aravete Keskkool 2
Järva
Näita
Loe
89.
Imavere Põhikool
Järva
Näita
Loe
Loe
90.
Koeru Keskkool
Järva
Näita
91.
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg"
Järva
Näita
Loe
92.
Laupa Põhikool 2
Järva
Näita
Loe
93.
Laupa Põhikool 5
Järva
Näita
Loe
94.
Laupa Põhikool 7
Järva
Näita
Loe
95.
Paide Gümnaasium
Järva
Näita
Loe
96.
Paide Gümnaasium 1.c klass
Järva
Näita
97.
Paide Ühisgümnaasium
Järva
Näita
Loe
Vaata
98.
Peetri Põhikool
Järva
Näita
Vaata
99.
Peetri Põhikool 1
Järva
Näita
Loe
Loe
Vaata
100.
Roosna-Alliku Põhikool
Järva
Näita
101.
Roosna-Alliku Põhikool I
Järva
Näita
102.
Roosna-Alliku Põhikool II
Järva
Näita
103.
Tarbja Lasteaed-Algkool
Järva
Näita
Loe
Loe
Vaata
104.
Väätsa Põhikool
Järva
Näita
Loe
Vaata
105.
Haapsalu Gümnaasium
Lääne
Näita
106.
Haapsalu Gümnaasium 2
Lääne
Näita
107.
Haapsalu Gümnaasium 3
Lääne
Näita
108.
Kasari Põhikool
Lääne
Näita
Loe
109.
Kõmsi Lasteaed-Algkool
Lääne
Näita
Loe
Vaata
110.
Lihula Gümnaasium
Lääne
Näita
Loe
111.
Lihula Lasteaed
Lääne
Näita
Loe
112.
Lihula Lasteaed II
Lääne
Näita
Vaata
113.
Metsküla Algkool
Lääne
Näita
Loe
114.
Metsküla Algkool 2
Lääne
Näita
Loe
Vaata
115.
Oru Kool
Lääne
Näita
116.
Ridala Põhikool
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
117.
RMK Nõva Looduskeskus
Lääne
Näita
Loe
118.
Vatla Põhikool
Lääne
Näita
119.
Virtsu Põhikool
Lääne
Näita
Loe
120.
Vormsi Lasteaed-Põhikool
Lääne
Näita
121.
Jäneda Põhikool
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
122.
Jäneda Põhikool 3
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
123.
Kadrina Keskkool
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
124.
Kadrina Keskkool 2
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
125.
Rakke Gümnaasium
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
126.
Rakke Gümnaasium 2
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
127.
Rakvere Eragümnaasium
Lääne-Viru
Näita
Loe
128.
Rakvere Eragümnaasium 2
Lääne-Viru
Näita
129.
Rakvere Linna Algkool
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
130.
Rakvere Vene Gümnaasium
Lääne-Viru
Näita
Loe
131.
Roela Põhikool
Lääne-Viru
Näita
132.
Tapa
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
133.
Tapa Gümnaasium
Lääne-Viru
Näita
Loe
134.
Uhtna Põhikool
Lääne-Viru
Näita
Loe
135.
Vasta Kool
Lääne-Viru
Näita
Loe
136.
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool
Põlva
Näita
Loe
137.
Johannese Kool Rosmal
Põlva
Näita
Loe
138.
Krootuse Põhikool
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
139.
Krootuse Põhikool 2
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
140.
Krootuse Põhikool 3
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
141.
Krootuse Põhikool 4
Põlva
Näita
Loe
Loe
142.
Krootuse Põhikool 5
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
143.
Mikitamäe Põhikool
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
144.
Mikitamäe Põhikool 1
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
145.
Mooste Põhikool
Põlva
Näita
146.
Orava Põhikool
Põlva
Näita
Loe
Loe
147.
Põlva Keskkool
Põlva
Näita
148.
Põlva Keskkool 2
Põlva
Näita
149.
Põlva Ühisgümnaasium
Põlva
Näita
Loe
150.
Tilsi Põhikool
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
151.
Tilsi Põhikool 2
Põlva
Näita
Loe
Vaata
152.
Valgjärve Põhikool
Põlva
Näita
Loe
Loe
153.
Valgjärve Põhikool 2
Põlva
Näita
154.
Valgjärve Põhikool II
Põlva
Näita
Loe
Loe
155.
Vastse-Kuuste Kool
Põlva
Näita
156.
Vastse-Kuuste Kool I
Põlva
Näita
157.
Viluste Põhikool
Põlva
Näita
Loe
Loe
158.
Häädemeeste Keskkool
Pärnu
Näita
159.
Koonga Põhikool
Pärnu
Näita
Loe
Loe
160.
Paikuse Põhikool
Pärnu
Näita
Loe
Loe
161.
Paikuse Põhikool 2
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
162.
Paikuse Põhikool 4
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
163.
Pärnjõe Põhikool
Pärnu
Näita
Loe
Loe
164.
Pärnu Koidula Gümnaasium
Pärnu
Näita
Loe
Loe
165.
Pärnu Noorte Loodusmaja
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
166.
Pärnu Noorte Loodusmaja 1
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
167.
Pärnu Noorte Loodusmaja 2
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
168.
Pärnu Rääma Põhikool
Pärnu
Näita
169.
Pärnu Rääma Põhikool 2
Pärnu
Näita
170.
Pärnu Ühisgümnaasium
Pärnu
Näita
171.
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
Pärnu
Näita
Loe
Loe
172.
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium
Pärnu
Näita
173.
Suigu Lasteaed- Algkool
Pärnu
Näita
Loe
Loe
174.
Surju Põhikool
Pärnu
Näita
Loe
175.
Taali Põhikool
Pärnu
Näita
Loe
176.
Tori Põhikool
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
177.
Järvakandi Gümnaasium
Rapla
Näita
178.
Kabala Lasteaed-Põhikool
Rapla
Näita
Loe
Loe
Vaata
179.
Kehtna Põhikool
Rapla
Näita
Vaata
180.
Kohila Gümnaasium
Rapla
Näita
Loe
Loe
181.
Teenuse
Rapla
Näita
182.
Valgu Põhikool
Rapla
Näita
Loe
183.
Varbola Kool
Rapla
Näita
Loe
Loe
Vaata
184.
Varbola Kool 2
Rapla
Näita
Loe
Vaata
185.
Aste Põhikool
Saare
Näita
Loe
Loe
Vaata
186.
Aste Põhikool 4
Saare
Näita
Loe
Loe
Vaata
187.
Aste Põhikool 5
Saare
Näita
Loe
Loe
Vaata
188.
Kuressaare Gümnaasium
Saare
Näita
Loe
Loe
189.
Kuressaare Gümnaasium 2
Saare
Näita
190.
Kuressaare Gümnaasium 3
Saare
Näita
191.
Kuressaare Gümnaasium 5
Saare
Näita
Loe
192.
Kärla Põhikool
Saare
Näita
Vaata
193.
Muhu Põhikool
Saare
Näita
Loe
Loe
Vaata
194.
Mustjala Lasteaed-Põhikool
Saare
Näita
195.
Saaremaa Ühisgümnaasium
Saare
Näita
Loe
Loe
196.
Saaremaa Ühisgümnaasium 2
Saare
Näita
Loe
Vaata
197.
Tornimäe Põhikool
Saare
Näita
Loe
Loe
198.
Audentese Erakool
Tartu
Näita
Loe
199.
Audentese Erakool 2
Tartu
Näita
Loe
200.
Elva Gümnaasium
Tartu
Näita
201.
Elva Gümnaasium 2a
Tartu
Näita
Loe
Vaata
202.
Elva Gümnaasium 2B
Tartu
Näita
Loe
Loe
203.
Elva Gümnaasium 3A
Tartu
Näita
204.
Elva Gümnaasium 3B
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
205.
Elva Gümnaasium 3C
Tartu
Näita
206.
Elva Huviala- ja Kultuurikeskus "Sinilind"
Tartu
Näita
207.
Konguta Kool
Tartu
Näita
Loe
Loe
208.
Kuuste Põhikool
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
209.
Kuuste Põhikool 2
Tartu
Näita
Loe
Vaata
210.
Kuuste Põhikool 3
Tartu
Näita
Loe
211.
Mehikoorma Põhikool
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
212.
Mehikoorma Põhikool 2
Tartu
Näita
213.
Melliste Algkool-Lasteaed
Tartu
Näita
Loe
Loe
214.
Melliste Algkool-Lasteaed 2
Tartu
Näita
Loe
215.
Melliste Algkool-Lasteaed 3
Tartu
Näita
216.
Miina Härma Gümnaasium
Tartu
Näita
217.
Nõo Põhikool
Tartu
Näita
Loe
218.
Rõngu Keskkool
Tartu
Näita
Loe
Loe
219.
Saadjärve Looduskool
Tartu
Näita
220.
Savikoja
Tartu
Näita
221.
Tartu Descartes'i Lütseum
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
222.
Tartu Descartes'i Lütseum 2
Tartu
Näita
Loe
Loe
223.
Tartu Hiie Kool
Tartu
Näita
Loe
224.
Tartu Hiie Kool 2
Tartu
Näita
Loe
Vaata
225.
Tartu Hiie Kool 3
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
226.
Tartu Kesklinna Kool
Tartu
Näita
Loe
227.
Tartu Kivilinna Gümnaasium
Tartu
Näita
Loe
Loe
228.
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
229.
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3
Tartu
Näita
Loe
Loe
230.
Tartu Kunstigümnaasium
Tartu
Näita
231.
Tartu Loodusmaja
Tartu
Näita
Loe
Loe
232.
Tartu Loodusmaja 2
Tartu
Näita
Loe
233.
Tartu Raatuse Gümnaasium
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
234.
Tartu Raatuse Gümnaasium 2
Tartu
Näita
Loe
Loe
235.
Tartu Raatuse Gümnaasium 3
Tartu
Näita
Loe
Loe
236.
Tartu Tamme Gümnaasium
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
237.
Tartu Veeriku Kool
Tartu
Näita
Loe
Loe
238.
Test
Tartu
Näita
239.
Unipiha Algkool
Tartu
Näita
Loe
Loe
240.
Valguta Lasteaed-Algkool
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
241.
Valguta Lasteaed-Algkool 2
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
242.
Vara Põhikool
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
243.
Aakre Lasteaed Algkool
Valga
Näita
244.
Aakre Lasteaed Algkool 2
Valga
Näita
245.
Aakre Lasteaed Algkool 3
Valga
Näita
246.
Hargla Kool
Valga
Näita
Loe
247.
Hargla Kool 2
Valga
Näita
Loe
Loe
248.
Helme Sanatoorne Internaatkool
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
249.
Lüllemäe Põhikool
Valga
Näita
250.
Lüllemäe Põhikool 2
Valga
Näita
Loe
Loe
251.
Otepää Gümnaasium
Valga
Näita
Loe
Vaata
252.
Otepää Gümnaasium 1
Valga
Näita
Loe
253.
Riidaja Põhikool
Valga
Näita
Loe
Vaata
254.
Tsirguliina Keskkool
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
255.
Tõrva Gümnaasium
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
256.
Tõrva Gümnaasium 2
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
257.
Valga Põhikool
Valga
Näita
258.
Abja Gümnaasium
Viljandi
Näita
Loe
259.
C. R. Jakobsoni nimeline Gümnaasium
Viljandi
Näita
Loe
Loe
260.
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
Viljandi
Näita
Loe
261.
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 2
Viljandi
Näita
Loe
Loe
262.
Halliste Põhikool
Viljandi
Näita
263.
Kildu Põhikool
Viljandi
Näita
Loe
Loe
264.
Kirivere Põhikool
Viljandi
Näita
265.
Kõpu põhikool
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
266.
Kärstna Põhikool
Viljandi
Näita
Loe
Loe
267.
Lilli loodusmaja
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
268.
Ramsi Lasteaed-Algkool
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
269.
Raudna Põhikool
Viljandi
Näita
Loe
270.
Suislepa Lasteaed-Algkool
Viljandi
Näita
Loe
271.
Suure-Jaani Gümnaasium
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
272.
Suure-Jaani Gümnaasium 1
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
273.
Suure-Jaani Gümnaasium 3
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
274.
Suure-Jaani Gümnaasium 4
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
275.
Suure-Jaani Gümnaasium 6
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
276.
Sürgavere Põhikool
Viljandi
Näita
277.
Tääksi Põhikool
Viljandi
Näita
Loe
278.
Viljandi Valuoja Põhikool
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
279.
Võhma Gümnaasium
Viljandi
Näita
Loe
280.
Antsla Gümnaasium
Võru
Näita
281.
Antsla Gümnaasium 2
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
282.
Antsla Gümnaasium2
Võru
Näita
283.
Haanja-Ruusmäe Pk.
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
284.
Kuldre Kool
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
285.
Kääpa Põhikool
Võru
Näita
286.
Misso Keskkool
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
287.
Osula Põhikool 3
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
288.
Parksepa Keskkool 7a
Võru
Näita
Loe
Loe
289.
Parksepa Keskkool 7b
Võru
Näita
Loe
290.
Ruusmäe kool
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
291.
Ruusmäe kool kodulooring
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
292.
Sõmerpalu Põhikool
Võru
Näita
Loe
Loe
293.
Vastseliina Gümnaasium
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
294.
Vastseliina Gümnaasium 3
Võru
Näita
Loe
Loe
295.
Vastseliina Günmaasium 1
Võru
Näita
296.
Võru Kesklinna Gümnaasium
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
297.
Võru Kesklinna Gümnaasium 2
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
298.
Võru Kesklinna Gümnaasium 3
Võru
Näita
Loe
Loe