--- VALI RÜHM ---
Aakre LA AK
Aakre LA AK 2
Aakre LA AK 3
Abja G
Adavere PK
Aegviidu PK
Ahula LA - AK
Albu PK
Alu LA-AK
Antsla G
Antsla G 2
Antsla G2
Aravete Keskkool
Aravete Keskkool 2
Ardu PK
Aruküla LA Rukkilill
Aste PK
Aste PK 4
Aste PK 5
Audentese Erakool
Audentese Erakool 2
C. R. Jakobsoni nimeline G
C.R.Jakobsoni nim. G
C.R.Jakobsoni nim. G 2
C.R.Jakobsoni nim. Torma PK
Elva G
Elva G 2a
Elva G 2B
Elva G 3A
Elva G 3B
Elva G 3C
Elva Huviala- ja Kultuurikeskus "Sinilind"
Emmaste PK
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool
Haanja-Ruusmäe Pk.
Haapsalu G
Haapsalu G 2
Haapsalu G 3
Halliste PK
Hargla Kool
Hargla Kool 2
Helme Sanatoorne Internaatkool
Holstre Kool
Häädemeeste Keskkool
Illuka PK
Imavere PK
Johannese Kool Rosmal
Jõhvi G
Jäneda PK
Jäneda PK 3
Järvakandi G
Kabala LA-PK
Kadrina Keskkool
Kadrina Keskkool 2
Kallavere Keskkool
Kasari PK
Kehtna PK
Kiili G
Kildu PK
Kirivere PK
Koeru Keskkool
Kohila G
Kohtla-Järve Järve G
Kohtla-Järve Järve G 2
Kohtla-Järve Järve G 4
Kohtla-Järve Järve G 6.A
Kohtla-Järve Oru PK
Kohtla-Järve Oru PK 2
Kohtla-Järve Oru PK 3
Kohtla-Järve ÜhisG
Kohtla-Järve ÜhisG 2
Koigi LA "Kalevipoeg"
Kolga Keskkool
Konguta Kool
Koonga PK
Kose G
Krootuse PK
Krootuse PK 2
Krootuse PK 3
Krootuse PK 4
Krootuse PK 5
Kuldre Kool
Kuremaa LA-AK 1
Kuremaa LA-AK 2
Kuressaare G
Kuressaare G 2
Kuressaare G 3
Kuressaare G 5
Kuusalu Keskkool
Kuusalu Keskkool 1
Kuuste PK
Kuuste PK 2
Kuuste PK 3
Kõmsi LA-AK
Kõpu PK
Käina G
Kärdla ÜhisG
Kärdla ÜhisG 2
Kärla PK
Kärstna PK
Kääpa PK
Laiuse PK
Lauka PK
Lauka PK3
Laupa PK 2
Laupa PK 5
Laupa PK 7
Lihula G
Lihula LA
Lihula LA II
Lilli LM
Lüganuse Keskkool
Lüllemäe PK
Lüllemäe PK 2
Mehikoorma PK
Mehikoorma PK 2
Melliste AK-LA
Melliste AK-LA 2
Melliste AK-LA 3
Metsküla AK
Metsküla AK 2
Miina Härma G
Mikitamäe PK
Mikitamäe PK 1
Misso Keskkool
Mooste PK
Muhu PK
Muraste
Mustjala LA-PK
Narva Eesti G
Narva Kesklinna G
Narva Kesklinna G 2e
Narva Kesklinna G 5
Neeme AK
Neeme AK 2
Neeme AK 3
Nõo PK
Orava PK
Oru Kool
Oru PK
Oskar Lutsu Palamuse G
Osula PK 3
Otepää G
Otepää G 1
Paide G
Paide G 1.c klass
Paide ÜhisG
Paikuse PK
Paikuse PK 2
Paikuse PK 4
Parksepa Keskkool 7a
Parksepa Keskkool 7b
Peetri PK
Peetri PK 1
Puurmani G
Põltsamaa ÜhisG
Põlva Keskkool
Põlva Keskkool 2
Põlva ÜhisG
Pärnjõe PK
Pärnu Koidula G
Pärnu Noorte LM
Pärnu Noorte LM 1
Pärnu Noorte LM 2
Pärnu Rääma PK
Pärnu Rääma PK 2
Pärnu ÜhisG
Pärnu Ülejõe G
Pärnu-Jaagupi G
Püünsi PK
Rakke G
Rakke G 2
Rakvere EraG
Rakvere EraG 2
Rakvere Linna AK
Rakvere Vene G
Ramsi LA-AK
Rannamõisa LA
Raudna PK
Ridala PK
Riidaja PK
Risti PK
RMK Nõva Looduskeskus
Roela PK
Roosna-Alliku PK
Roosna-Alliku PK I
Roosna-Alliku PK II
Ruusmäe kool
Ruusmäe kool kodulooring
Rõngu Keskkool
Saadjärve Looduskool
Saaremaa ÜhisG
Saaremaa ÜhisG 2
Sadala PK
Saue G
Saue G BG
Savikoja
Sillamäe Astangu kool
Sillamäe Eesti Põhik
Sillamäe Eesti PK
Sillamäe PK
Sonda PK
Sonda PK 2
Suigu LA- AK
Suislepa LA-AK
Surju PK
Suure-Jaani G
Suure-Jaani G 1
Suure-Jaani G 3
Suure-Jaani G 4
Suure-Jaani G 6
Sõmerpalu PK
Sürgavere PK
Taali PK
Tallinna Arte G
Tallinna Arte G 2
Tallinna Gustav Adolfi G
Tallinna Inglise Kolledž
Tallinna LA Kiikhobu
Tallinna LA Männimudila
Tallinna Lauliku LA
Tallinna Lauliku LA 2
Tallinna Lilleküla G
Tallinna Männiku LA
Tallinna Nõmme G
Tallinna Piiri LA
Tallinna Reaalkool
Tallinna Reaalkool B
Tallinna Ristiku PK
Tallinna Ristiku PK II
Tallinna Saksa G
Tallinna Saksa G 2
Tallinna Saksa G 3
Tallinna Saksa G 4
Tallinna Saksa G 5
Tallinna Saksa G 6
Tapa
Tapa G
Tarbja LA-AK
Tartu Descartes'i Lütseum
Tartu Descartes'i Lütseum 2
Tartu Emajõe Kool
Tartu Hiie Kool
Tartu Hiie Kool 2
Tartu Hiie Kool 3
Tartu Kesklinna Kool
Tartu Kivilinna G
Tartu Kivilinna G 2
Tartu Kivilinna G 3
Tartu KunstiG
Tartu LM
Tartu LM 2
Tartu Raatuse G
Tartu Raatuse G 2
Tartu Raatuse G 3
Tartu Tamme G
Tartu Veeriku Kool
Teenuse
Test
Tilsi PK
Tilsi PK 2
Toila G
Tori PK
Tornimäe PK
Tsirguliina Keskkool
Turba G
Turba G 1
Tõrva G
Tõrva G 2
Tääksi PK
Uhtna PK
Unipiha AK
Valga PK
Valgjärve PK
Valgjärve PK 2
Valgjärve PK II
Valgu PK
Valguta LA-AK
Valguta LA-AK 2
Vara PK
Varbola Kool
Varbola Kool 2
Vasta Kool
Vastse-Kuuste Kool
Vastse-Kuuste Kool I
Vastseliina G
Vastseliina G 3
Vastseliina Günmaasium 1
Vatla PK
Viljandi Valuoja PK
Viluste PK
Virtsu PK
Vormsi LA-PK
Võhma G
Võru Kesklinna G
Võru Kesklinna G 2
Võru Kesklinna G 3
Väätsa PK
Projektis "
Tere, Kevad! 2007
" osaleb
4837
õpilast ja
298
rühma
.
"Tere, Kevad!"
kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.
По русски
Summary in English
Vaata ka:
"Kevad ärkab!"
Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com
Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee
Ülevaade
Osalejad
Vaatlused
Viktoriin
Pildid
Loomad
Abiks
Korraldajad
Ajakava
Foorum
Tulemused
Haikud
Fotod
Taimed
Ajalugu
Toetajad
Osalevad rühmad
Projektis osaleb 4837 õpilast.
Nr.
Rühm
Maakond
Asukoht
Tutvustus
Haikud
Pildid
1.
Abja Gümnaasium
Viljandi
Näita
Loe
2.
Adavere Põhikool
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
3.
Aegviidu Põhikool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
4.
Ahula Lasteaed - Algkool
Järva
Näita
Loe
5.
Antsla Gümnaasium 2
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
6.
Aste Põhikool
Saare
Näita
Loe
Loe
Vaata
7.
Aste Põhikool 4
Saare
Näita
Loe
Loe
Vaata
8.
Aste Põhikool 5
Saare
Näita
Loe
Loe
Vaata
9.
C. R. Jakobsoni nimeline Gümnaasium
Viljandi
Näita
Loe
Loe
10.
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 2
Viljandi
Näita
Loe
Loe
11.
C.R.Jakobsoni nim. Torma Põhikool
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
12.
Elva Gümnaasium 2a
Tartu
Näita
Loe
Vaata
13.
Elva Gümnaasium 2B
Tartu
Näita
Loe
Loe
14.
Elva Gümnaasium 3B
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
15.
Emmaste Põhikool
Hiiu
Näita
Loe
Loe
Vaata
16.
Haanja-Ruusmäe Pk.
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
17.
Hargla Kool 2
Valga
Näita
Loe
Loe
18.
Helme Sanatoorne Internaatkool
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
19.
Illuka Põhikool
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
20.
Imavere Põhikool
Järva
Näita
Loe
Loe
21.
Jäneda Põhikool
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
22.
Jäneda Põhikool 3
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
23.
Kabala Lasteaed-Põhikool
Rapla
Näita
Loe
Loe
Vaata
24.
Kadrina Keskkool
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
25.
Kadrina Keskkool 2
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
26.
Kildu Põhikool
Viljandi
Näita
Loe
Loe
27.
Kohila Gümnaasium
Rapla
Näita
Loe
Loe
28.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
29.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
30.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6.A
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
31.
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
32.
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 2
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
33.
Koigi Lasteaed "Kalevipoeg"
Järva
Näita
Loe
34.
Kolga Keskkool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
35.
Konguta Kool
Tartu
Näita
Loe
Loe
36.
Koonga Põhikool
Pärnu
Näita
Loe
Loe
37.
Kose Gümnaasium
Harju
Näita
Loe
Loe
38.
Krootuse Põhikool
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
39.
Krootuse Põhikool 2
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
40.
Krootuse Põhikool 3
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
41.
Krootuse Põhikool 4
Põlva
Näita
Loe
Loe
42.
Krootuse Põhikool 5
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
43.
Kuldre Kool
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
44.
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
45.
Kuremaa Lasteaed-Algkool 2
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
46.
Kuressaare Gümnaasium
Saare
Näita
Loe
Loe
47.
Kuressaare Gümnaasium 5
Saare
Näita
Loe
48.
Kuusalu Keskkool
Harju
Näita
Loe
Loe
49.
Kuuste Põhikool
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
50.
Kärdla Ühisgümnaasium
Hiiu
Näita
Loe
Loe
Vaata
51.
Kärdla Ühisgümnaasium 2
Hiiu
Näita
Loe
Loe
Vaata
52.
Kärstna Põhikool
Viljandi
Näita
Loe
Loe
53.
Lauka Põhikool
Hiiu
Näita
Loe
Loe
54.
Lauka Põhikool3
Hiiu
Näita
Loe
55.
Lilli loodusmaja
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
56.
Lüganuse Keskkool
Ida-Viru
Näita
Loe
57.
Lüllemäe Põhikool 2
Valga
Näita
Loe
Loe
58.
Mehikoorma Põhikool
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
59.
Melliste Algkool-Lasteaed
Tartu
Näita
Loe
Loe
60.
Mikitamäe Põhikool
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
61.
Mikitamäe Põhikool 1
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
62.
Misso Keskkool
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
63.
Muhu Põhikool
Saare
Näita
Loe
Loe
Vaata
64.
Muraste
Harju
Näita
Loe
Loe
65.
Narva Eesti Gümnaasium
Ida-Viru
Näita
Loe
66.
Orava Põhikool
Põlva
Näita
Loe
Loe
67.
Oru Põhikool
Harju
Näita
Loe
68.
Osula Põhikool 3
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
69.
Otepää Gümnaasium
Valga
Näita
Loe
Vaata
70.
Otepää Gümnaasium 1
Valga
Näita
Loe
71.
Paikuse Põhikool
Pärnu
Näita
Loe
Loe
72.
Paikuse Põhikool 2
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
73.
Paikuse Põhikool 4
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
74.
Parksepa Keskkool 7a
Võru
Näita
Loe
Loe
75.
Peetri Põhikool 1
Järva
Näita
Loe
Loe
Vaata
76.
Puurmani Gümnaasium
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
Vaata
77.
Pärnjõe Põhikool
Pärnu
Näita
Loe
Loe
78.
Pärnu Koidula Gümnaasium
Pärnu
Näita
Loe
Loe
79.
Pärnu Noorte Loodusmaja
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
80.
Pärnu Noorte Loodusmaja 1
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
81.
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
Pärnu
Näita
Loe
Loe
82.
Püünsi Põhikool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
83.
Rakke Gümnaasium 2
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
84.
Rakvere Linna Algkool
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
85.
Ramsi Lasteaed-Algkool
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
86.
Rannamõisa lasteaed
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
87.
Ridala Põhikool
Lääne
Näita
Loe
Loe
Vaata
88.
Riidaja Põhikool
Valga
Näita
Loe
Vaata
89.
Ruusmäe kool
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
90.
Ruusmäe kool kodulooring
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
91.
Rõngu Keskkool
Tartu
Näita
Loe
Loe
92.
Saaremaa Ühisgümnaasium
Saare
Näita
Loe
Loe
93.
Saaremaa Ühisgümnaasium 2
Saare
Näita
Loe
Vaata
94.
Sadala Põhikool
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
95.
Sillamäe Eesti Põhikool
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
96.
Sonda Põhikool 2
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
97.
Suigu Lasteaed- Algkool
Pärnu
Näita
Loe
Loe
98.
Suure-Jaani Gümnaasium
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
99.
Suure-Jaani Gümnaasium 1
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
100.
Suure-Jaani Gümnaasium 4
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
101.
Suure-Jaani Gümnaasium 6
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
102.
Sõmerpalu Põhikool
Võru
Näita
Loe
Loe
103.
Taali Põhikool
Pärnu
Näita
Loe
104.
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
Harju
Näita
Loe
Loe
105.
Tallinna Inglise Kolledž
Harju
Näita
Loe
Loe
106.
Tallinna Lasteaed Kiikhobu
Harju
Näita
Loe
Loe
107.
Tallinna Lasteaed Männimudila
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
108.
Tallinna Lauliku Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
109.
Tallinna Lauliku Lasteaed 2
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
110.
Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Harju
Näita
Loe
Loe
111.
Tallinna Reaalkool
Harju
Näita
Loe
Loe
112.
Tallinna Reaalkool B
Harju
Näita
Loe
Loe
113.
Tallinna Ristiku Põhikool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
114.
Tallinna Ristiku Põhikool II
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
115.
Tallinna Saksa Gümnaasium 2
Harju
Näita
Loe
Loe
116.
Tallinna Saksa Gümnaasium 3
Harju
Näita
Loe
Loe
117.
Tallinna Saksa Gümnaasium 4
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
118.
Tallinna Saksa Gümnaasium 5
Harju
Näita
Loe
Loe
119.
Tallinna Saksa Gümnaasium 6
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
120.
Tapa
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
121.
Tarbja Lasteaed-Algkool
Järva
Näita
Loe
Loe
Vaata
122.
Tartu Descartes'i Lütseum
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
123.
Tartu Descartes'i Lütseum 2
Tartu
Näita
Loe
Loe
124.
Tartu Hiie Kool 3
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
125.
Tartu Kivilinna Gümnaasium
Tartu
Näita
Loe
Loe
126.
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
127.
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3
Tartu
Näita
Loe
Loe
128.
Tartu Loodusmaja
Tartu
Näita
Loe
Loe
129.
Tartu Loodusmaja 2
Tartu
Näita
Loe
130.
Tartu Raatuse Gümnaasium
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
131.
Tartu Raatuse Gümnaasium 2
Tartu
Näita
Loe
Loe
132.
Tartu Raatuse Gümnaasium 3
Tartu
Näita
Loe
Loe
133.
Tartu Tamme Gümnaasium
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
134.
Tartu Veeriku Kool
Tartu
Näita
Loe
Loe
135.
Tilsi Põhikool
Põlva
Näita
Loe
Loe
Vaata
136.
Toila Gümnaasium
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
137.
Tori Põhikool
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
138.
Tornimäe Põhikool
Saare
Näita
Loe
Loe
139.
Tsirguliina Keskkool
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
140.
Turba Gümnaasium
Harju
Näita
Loe
141.
Tõrva Gümnaasium
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
142.
Tõrva Gümnaasium 2
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
143.
Unipiha Algkool
Tartu
Näita
Loe
Loe
144.
Valgjärve Põhikool
Põlva
Näita
Loe
Loe
145.
Valgjärve Põhikool II
Põlva
Näita
Loe
Loe
146.
Valguta Lasteaed-Algkool
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
147.
Valguta Lasteaed-Algkool 2
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
148.
Vara Põhikool
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
149.
Varbola Kool
Rapla
Näita
Loe
Loe
Vaata
150.
Vastseliina Gümnaasium
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
151.
Vastseliina Gümnaasium 3
Võru
Näita
Loe
Loe
152.
Viljandi Valuoja Põhikool
Viljandi
Näita
Loe
Loe
Vaata
153.
Viluste Põhikool
Põlva
Näita
Loe
Loe
154.
Virtsu Põhikool
Lääne
Näita
Loe
155.
Võhma Gümnaasium
Viljandi
Näita
Loe
156.
Võru Kesklinna Gümnaasium
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
157.
Võru Kesklinna Gümnaasium 2
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
158.
Võru Kesklinna Gümnaasium 3
Võru
Näita
Loe
Loe
159.
Aakre Lasteaed Algkool
Valga
Näita
160.
Aakre Lasteaed Algkool 2
Valga
Näita
161.
Aakre Lasteaed Algkool 3
Valga
Näita
162.
Albu Põhikool
Järva
Näita
Loe
Vaata
163.
Alu Lasteaed-Algkool
Harju
Näita
164.
Antsla Gümnaasium
Võru
Näita
165.
Antsla Gümnaasium2
Võru
Näita
166.
Aravete Keskkool
Järva
Näita
167.
Aravete Keskkool 2
Järva
Näita
Loe
168.
Ardu Põhikool
Harju
Näita
169.
Aruküla Lasteaed Rukkilill
Harju
Näita
170.
Audentese Erakool
Tartu
Näita
Loe
171.
Audentese Erakool 2
Tartu
Näita
Loe
172.
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium
Viljandi
Näita
Loe
173.
Elva Gümnaasium
Tartu
Näita
174.
Elva Gümnaasium 3A
Tartu
Näita
175.
Elva Gümnaasium 3C
Tartu
Näita
176.
Elva Huviala- ja Kultuurikeskus "Sinilind"
Tartu
Näita
177.
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool
Põlva
Näita
Loe
178.
Haapsalu Gümnaasium
Lääne
Näita
179.
Haapsalu Gümnaasium 2
Lääne
Näita
180.
Haapsalu Gümnaasium 3
Lääne
Näita
181.
Halliste Põhikool
Viljandi
Näita
182.
Hargla Kool
Valga
Näita
Loe
183.
Holstre Kool
Harju
Näita
Loe
184.
Häädemeeste Keskkool
Pärnu
Näita
185.
Johannese Kool Rosmal
Põlva
Näita
Loe
186.
Jõhvi Gümnaasium
Ida-Viru
Näita
187.
Järvakandi Gümnaasium
Rapla
Näita
188.
Kallavere Keskkool
Harju
Näita
189.
Kasari Põhikool
Lääne
Näita
Loe
190.
Kehtna Põhikool
Rapla
Näita
Vaata
191.
Kiili Gümnaasium
Harju
Näita
192.
Kirivere Põhikool
Viljandi
Näita
193.
Koeru Keskkool
Järva
Näita
194.
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2
Ida-Viru
Näita
195.
Kohtla-Järve Oru Põhikool
Ida-Viru
Näita
196.
Kohtla-Järve Oru Põhikool 2
Ida-Viru
Näita
197.
Kohtla-Järve Oru Põhikool 3
Ida-Viru
Näita
198.
Kuressaare Gümnaasium 2
Saare
Näita
199.
Kuressaare Gümnaasium 3
Saare
Näita
200.
Kuusalu Keskkool 1
Harju
Näita
Loe
201.
Kuuste Põhikool 2
Tartu
Näita
Loe
Vaata
202.
Kuuste Põhikool 3
Tartu
Näita
Loe
203.
Kõmsi Lasteaed-Algkool
Lääne
Näita
Loe
Vaata
204.
Kõpu põhikool
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
205.
Käina Gümnaasium
Hiiu
Näita
206.
Kärla Põhikool
Saare
Näita
Vaata
207.
Kääpa Põhikool
Võru
Näita
208.
Laiuse Põhikool
Jõgeva
Näita
209.
Laupa Põhikool 2
Järva
Näita
Loe
210.
Laupa Põhikool 5
Järva
Näita
Loe
211.
Laupa Põhikool 7
Järva
Näita
Loe
212.
Lihula Gümnaasium
Lääne
Näita
Loe
213.
Lihula Lasteaed
Lääne
Näita
Loe
214.
Lihula Lasteaed II
Lääne
Näita
Vaata
215.
Lüllemäe Põhikool
Valga
Näita
216.
Mehikoorma Põhikool 2
Tartu
Näita
217.
Melliste Algkool-Lasteaed 2
Tartu
Näita
Loe
218.
Melliste Algkool-Lasteaed 3
Tartu
Näita
219.
Metsküla Algkool
Lääne
Näita
Loe
220.
Metsküla Algkool 2
Lääne
Näita
Loe
Vaata
221.
Miina Härma Gümnaasium
Tartu
Näita
222.
Mooste Põhikool
Põlva
Näita
223.
Mustjala Lasteaed-Põhikool
Saare
Näita
224.
Narva Kesklinna Gümnaasium
Ida-Viru
Näita
225.
Narva Kesklinna Gümnaasium 2e
Ida-Viru
Näita
226.
Narva Kesklinna Gümnaasium 5
Ida-Viru
Näita
Vaata
227.
Neeme Algkool
Harju
Näita
228.
Neeme Algkool 2
Harju
Näita
229.
Neeme Algkool 3
Harju
Näita
230.
Nõo Põhikool
Tartu
Näita
Loe
231.
Oru Kool
Lääne
Näita
232.
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
Jõgeva
Näita
Vaata
233.
Paide Gümnaasium
Järva
Näita
Loe
234.
Paide Gümnaasium 1.c klass
Järva
Näita
235.
Paide Ühisgümnaasium
Järva
Näita
Loe
Vaata
236.
Parksepa Keskkool 7b
Võru
Näita
Loe
237.
Peetri Põhikool
Järva
Näita
Vaata
238.
Põltsamaa Ühisgümnaasium
Jõgeva
Näita
Loe
239.
Põlva Keskkool
Põlva
Näita
240.
Põlva Keskkool 2
Põlva
Näita
241.
Põlva Ühisgümnaasium
Põlva
Näita
Loe
242.
Pärnu Noorte Loodusmaja 2
Pärnu
Näita
Loe
Vaata
243.
Pärnu Rääma Põhikool
Pärnu
Näita
244.
Pärnu Rääma Põhikool 2
Pärnu
Näita
245.
Pärnu Ühisgümnaasium
Pärnu
Näita
246.
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium
Pärnu
Näita
247.
Rakke Gümnaasium
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
248.
Rakvere Eragümnaasium
Lääne-Viru
Näita
Loe
249.
Rakvere Eragümnaasium 2
Lääne-Viru
Näita
250.
Rakvere Vene Gümnaasium
Lääne-Viru
Näita
Loe
251.
Raudna Põhikool
Viljandi
Näita
Loe
252.
Risti Põhikool
Harju
Näita
253.
RMK Nõva Looduskeskus
Lääne
Näita
Loe
254.
Roela Põhikool
Lääne-Viru
Näita
255.
Roosna-Alliku Põhikool
Järva
Näita
256.
Roosna-Alliku Põhikool I
Järva
Näita
257.
Roosna-Alliku Põhikool II
Järva
Näita
258.
Saadjärve Looduskool
Tartu
Näita
259.
Saue Gümnaasium
Harju
Näita
260.
Saue Gümnaasium BG
Harju
Näita
261.
Savikoja
Tartu
Näita
262.
Sillamäe Astangu kool
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
263.
Sillamäe Eesti Põhik
Ida-Viru
Näita
264.
Sillamäe Põhikool
Ida-Viru
Näita
265.
Sonda Põhikool
Ida-Viru
Näita
Loe
266.
Suislepa Lasteaed-Algkool
Viljandi
Näita
Loe
267.
Surju Põhikool
Pärnu
Näita
Loe
268.
Suure-Jaani Gümnaasium 3
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
269.
Sürgavere Põhikool
Viljandi
Näita
270.
Tallinna Arte Gümnaasium
Harju
Näita
271.
Tallinna Arte Gümnaasium 2
Harju
Näita
272.
Tallinna Männiku Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Vaata
273.
Tallinna Nõmme Gümnaasium
Harju
Näita
274.
Tallinna Piiri Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Vaata
275.
Tallinna Saksa Gümnaasium
Harju
Näita
Loe
276.
Tapa Gümnaasium
Lääne-Viru
Näita
Loe
277.
Tartu Emajõe Kool
Harju
Näita
Loe
278.
Tartu Hiie Kool
Tartu
Näita
Loe
279.
Tartu Hiie Kool 2
Tartu
Näita
Loe
Vaata
280.
Tartu Kesklinna Kool
Tartu
Näita
Loe
281.
Tartu Kunstigümnaasium
Tartu
Näita
282.
Teenuse
Rapla
Näita
283.
Test
Tartu
Näita
284.
Tilsi Põhikool 2
Põlva
Näita
Loe
Vaata
285.
Turba Gümnaasium 1
Harju
Näita
286.
Tääksi Põhikool
Viljandi
Näita
Loe
287.
Uhtna Põhikool
Lääne-Viru
Näita
Loe
288.
Valga Põhikool
Valga
Näita
289.
Valgjärve Põhikool 2
Põlva
Näita
290.
Valgu Põhikool
Rapla
Näita
Loe
291.
Varbola Kool 2
Rapla
Näita
Loe
Vaata
292.
Vasta Kool
Lääne-Viru
Näita
Loe
293.
Vastse-Kuuste Kool
Põlva
Näita
294.
Vastse-Kuuste Kool I
Põlva
Näita
295.
Vastseliina Günmaasium 1
Võru
Näita
296.
Vatla Põhikool
Lääne
Näita
297.
Vormsi Lasteaed-Põhikool
Lääne
Näita
298.
Väätsa Põhikool
Järva
Näita
Loe
Vaata