Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6262 õpilast ja 385 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Abja Gümnaasium 1-3 Ülane 19. märts 2024 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Ülane 1. aprill 2024 Harju
Valga Priimetsa Kool Ülane 7. aprill 2024 Valga
Ruhnu Põhikool 2-9 Ülane 7. aprill 2024 Saare
Tarvastu Lasteaed Ülane 7. aprill 2024 Viljandi
Valga Põhikool 2c Ülane 8. aprill 2024 Valga
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Ülane 8. aprill 2024 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2-5 Ülane 9. aprill 2024 Pärnu
Osula Põhikool 3 Ülane 9. aprill 2024 Võru
Valjala Põhikool 1 Ülane 9. aprill 2024 Saare
Tõrva Gümnaasium 2a Ülane 9. aprill 2024 Valga
Valga Põhikool 3d Ülane 9. aprill 2024 Valga
Valga Põhikool 2a Ülane 9. aprill 2024 Valga
Kõo Lasteaed "Tähed" Ülane 9. aprill 2024 Viljandi
Tartu Lasteaed Poku "Liblikas" Ülane 10. aprill 2024 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Ülane 10. aprill 2024 Tartu
Suure-Jaani Kool 3b Ülane 10. aprill 2024 Viljandi
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Ülane 10. aprill 2024 Tartu
Tarvastu Lasteaed "Naksitralli rühm" Ülane 10. aprill 2024 Viljandi
Haanja Kool 1 Ülane 10. aprill 2024 Võru
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Ülane 10. aprill 2024 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Ülane 10. aprill 2024 Jõgeva
Haanja Kool 23 Ülane 10. aprill 2024 Võru
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Ülane 11. aprill 2024 Tartu
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Ülane 11. aprill 2024 Viljandi
Kuuste Kool (LA) "Päiksekesed" Ülane 11. aprill 2024 Tartu
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall" Ülane 11. aprill 2024 Põlva
Kose Gümnaasium 1c Ülane 11. aprill 2024 Harju
Alavere Põhikool 2 Ülane 12. aprill 2024 Harju
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Ülane 12. aprill 2024 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Kuldvõti" Ülane 12. aprill 2024 Tartu
Varbla Kool 13 Ülane 12. aprill 2024 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Ülane 12. aprill 2024 Saare
Nõva Kool 2-6 Ülane 12. aprill 2024 Lääne
Tallinna Tondi Põhikool Ülane 12. aprill 2024 Harju
Puhja Kool 1 Ülane 12. aprill 2024 Tartu
Väätsa Põhikool 2 Ülane 12. aprill 2024 Järva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Ülane 12. aprill 2024 Pärnu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Ülane 12. aprill 2024 Hiiu
Virtsu Kool 3-4 Ülane 12. aprill 2024 Pärnu
Kadrina Keskkool 1c Ülane 12. aprill 2024 Lääne-Viru
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad" Ülane 13. aprill 2024 Harju
Pärnu Vanalinna Põhikool 45 Ülane 13. aprill 2024 Pärnu
Rakvere Vabaduse Kool 4b Ülane 13. aprill 2024 Lääne-Viru
Savikoja Ülane 13. aprill 2024 Tartu
Krootuse Põhikool 4 Ülane 13. aprill 2024 Põlva
Muraste Looduskool Ülane 13. aprill 2024 Harju
Tamsalu Gümnaasium 2 Ülane 13. aprill 2024 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Ülane 13. aprill 2024 Pärnu
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Ülane 13. aprill 2024 Pärnu
Audru Kool 2a Ülane 14. aprill 2024 Pärnu
Võru Kreutzwaldi Kool 2b Ülane 14. aprill 2024 Võru
Kose Gümnaasium 3b Ülane 14. aprill 2024 Harju
Lümanda Põhikool 4 Ülane 14. aprill 2024 Saare
Põlva Kool 3a Ülane 14. aprill 2024 Põlva
Risti Kool 5-9 Ülane 14. aprill 2024 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Ülane 14. aprill 2024 Rapla
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Ülane 14. aprill 2024 Jõgeva
Krootuse Põhikool 2 Ülane 14. aprill 2024 Põlva
Viluste Põhikool 1 Ülane 14. aprill 2024 Põlva
Võru Kesklinna Kool 3b Ülane 14. aprill 2024 Võru
Lümanda Põhikool 1 Ülane 14. aprill 2024 Saare
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Ülane 14. aprill 2024 Harju
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed" Ülane 15. aprill 2024 Pärnu
Risti Põhikool 3 Ülane 15. aprill 2024 Lääne
Tallinna Liivaku Lasteaed "Õnneseened" Ülane 15. aprill 2024 Harju
Olustvere Lasteaed Piilu "Muumi" Ülane 15. aprill 2024 Viljandi
Pärnu Lasteaed Pöialpoiss "Mõtleja" Ülane 15. aprill 2024 Pärnu
Konguta Kool 2 Ülane 15. aprill 2024 Tartu
Palamuse Lasteaed "Kurekesed" Ülane 15. aprill 2024 Jõgeva
Kose Gümnaasium 2c Ülane 16. aprill 2024 Harju
Sindi Lasteaed Ülane 16. aprill 2024 Pärnu
Puhja Kool 3 Ülane 16. aprill 2024 Tartu
Kiigemetsa Kool Ülane 16. aprill 2024 Jõgeva
Kõrveküla Põhikool 1c Ülane 16. aprill 2024 Tartu
Riisipere Lasteaed "Kastanid" Ülane 16. aprill 2024 Harju
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilind" Ülane 17. aprill 2024 Tartu
Tarvastu Lasteaed "Puhhi rühm" Ülane 17. aprill 2024 Viljandi
Haabersti Vene Gümnaasium 3 Ülane 17. aprill 2024 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Ülane 17. aprill 2024 Lääne-Viru
Paide Hammerbecki Põhikool 1a Ülane 18. aprill 2024 Järva
Värska Gümnaasium 2 Ülane 18. aprill 2024 Võru
Rakvere Vabaduse Kool 4d Ülane 18. aprill 2024 Lääne-Viru
Põlva Lõunakaare LA Mesimumm "Sinilill" Ülane 18. aprill 2024 Põlva
Harku Lasteaed "Pääsuke" Ülane 18. aprill 2024 Harju
Koigi Kool (LA) "Suured siilid" Ülane 18. aprill 2024 Järva
Emmaste Põhikool 2 Ülane 18. aprill 2024 Hiiu
Rakke Kool 5 Ülane 19. aprill 2024 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Ülane 19. aprill 2024 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 3a Ülane 20. aprill 2024 Lääne-Viru
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm" Ülane 20. aprill 2024 Järva
Laekvere Põhikool 2 Ülane 20. aprill 2024 Lääne-Viru
Oru lasteaed Mesimumm "Mesilinnud" Ülane 21. aprill 2024 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 3 Ülane 21. aprill 2024 Harju
Kuldre Kool 5-6 Ülane 21. aprill 2024 Võru
Kuressaare Hariduse Kool 2d Ülane 21. aprill 2024 Saare
Keila Lasteaed Miki "Kassikäpad" Ülane 22. aprill 2024 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Ülane 22. aprill 2024 Ida-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 5c Ülane 22. aprill 2024 Lääne-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Kuldnupp" Ülane 23. aprill 2024 Tartu
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Ülane 24. aprill 2024 Järva
Paide Hammerbecki Põhikool 7d Ülane 25. aprill 2024 Järva
Rakke Kool 2 Ülane 25. aprill 2024 Lääne-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Ülane 26. aprill 2024 Tartu
Tartu Hiie Kool 2b Ülane 27. aprill 2024 Tartu
Kadrina Keskkool 2a Ülane 27. aprill 2024 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänkud" Ülane 27. aprill 2024 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill "3. rühm Sipelgad" Ülane 27. aprill 2024 Ida-Viru
Orava Põhikool 1-2 Ülane 27. aprill 2024 Võru
Põhja-Järva Kool Ülane 28. aprill 2024 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Ülane 28. aprill 2024 Lääne-Viru
Palivere Põhikool 3 Ülane 29. aprill 2024 Lääne
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Ülane 29. aprill 2024 Jõgeva
Tallinna Liivaku Lasteaed "Mesimummid" Ülane 29. aprill 2024 Harju
Holstre Kool Ülane 29. aprill 2024 Viljandi
Alavere Põhikool 3 Ülane 29. aprill 2024 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed "Naksitrallid" Ülane 29. aprill 2024 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4b Ülane 30. aprill 2024 Harju
Metsküla Algkool 1-2 Ülane 30. aprill 2024 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Ülane 1. mai 2024 Harju
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Ülane 2. mai 2024 Pärnu
Krootuse Põhikool 1 Ülane 8. mai 2024 Põlva
Viiratsi Kool 4 Ülane 8. mai 2024 Viljandi
Rakvere Lasteaed Kungla "Krõllid" Ülane 9. mai 2024 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 2a Ülane 11. mai 2024 Harju
Alavere Põhikool 1 Ülane 11. mai 2024 Harju
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Ülane 14. mai 2024 Rapla

Tagasi tulemuste juurde