Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6262 õpilast ja 385 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Risti Põhikool 3 Punarind 3. märts 2024 Lääne
Tõrva Kool, Riidaja LA Punarind 3. märts 2024 Valga
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Punarind 12. märts 2024 Tartu
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall" Punarind 12. märts 2024 Põlva
Kose Gümnaasium 1c Punarind 15. märts 2024 Harju
Risti Põhikool 1 Punarind 20. märts 2024 Lääne
Unipiha Algkool 1-4 Punarind 22. märts 2024 Tartu
Valga Põhikool 2a Punarind 24. märts 2024 Valga
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilind" Punarind 25. märts 2024 Tartu
Nõva Kool 2-6 Punarind 25. märts 2024 Lääne
Emmaste Põhikool 2 Punarind 26. märts 2024 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Punarind 27. märts 2024 Hiiu
Risti Kool 5-9 Punarind 27. märts 2024 Harju
Valga Põhikool 2c Punarind 27. märts 2024 Valga
Virtsu Kool 3-4 Punarind 28. märts 2024 Pärnu
Muraste Looduskool Punarind 28. märts 2024 Harju
Konguta Kool 2 Punarind 29. märts 2024 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Punarind 30. märts 2024 Rapla
Lümanda Põhikool 2-3 Punarind 30. märts 2024 Saare
Savikoja Punarind 30. märts 2024 Tartu
Põhja-Järva Kool Punarind 30. märts 2024 Järva
Laekvere Põhikool 2 Punarind 30. märts 2024 Lääne-Viru
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad" Punarind 31. märts 2024 Harju
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Punarind 31. märts 2024 Rapla
Valga Põhikool 3d Punarind 31. märts 2024 Valga
Osula Põhikool 3 Punarind 31. märts 2024 Võru
Põlva Kool 1c Punarind 31. märts 2024 Põlva
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Punarind 31. märts 2024 Harju
Rakvere Vabaduse Kool 5c Punarind 31. märts 2024 Lääne-Viru
Merivälja Lasteaed "Korallid" Punarind 1. aprill 2024 Harju
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "7. rühm" Punarind 1. aprill 2024 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2-5 Punarind 1. aprill 2024 Pärnu
Loksa Gümnaasium 2-4 Punarind 1. aprill 2024 Harju
Pihtla LA "Soobiku semud-siilikesed" Punarind 2. aprill 2024 Saare
Lümanda Põhikool 1 Punarind 2. aprill 2024 Saare
Kiigemetsa Kool Punarind 2. aprill 2024 Jõgeva
Alavere Põhikool 3 Punarind 3. aprill 2024 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Punarind 3. aprill 2024 Jõgeva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Punarind 3. aprill 2024 Pärnu
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Punarind 3. aprill 2024 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Punarind 3. aprill 2024 Harju
Hargla Kool 13 Punarind 3. aprill 2024 Valga
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Punarind 4. aprill 2024 Harju
Kernu Põhikool (LA) "Kuuseriisikas" Punarind 4. aprill 2024 Harju
Sitsi Lasteaed "rühm Piibeleht" Punarind 4. aprill 2024 Harju
Harku Lasteaed "Pääsuke" Punarind 4. aprill 2024 Harju
Kõo Lasteaed "Tähed" Punarind 4. aprill 2024 Viljandi
Tamsalu Gümnaasium 2 Punarind 4. aprill 2024 Lääne-Viru
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Punarind 5. aprill 2024 Viljandi
Muhu Põhikool 5 Punarind 5. aprill 2024 Saare
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Punarind 5. aprill 2024 Harju
Keila Lasteaed Miki "Kassikäpad" Punarind 5. aprill 2024 Harju
Krootuse Põhikool 4 Punarind 5. aprill 2024 Põlva
Krootuse Põhikool 1 Punarind 5. aprill 2024 Põlva
Krootuse Põhikool 2 Punarind 5. aprill 2024 Põlva
Osula Põhikool 4 Punarind 6. aprill 2024 Võru
Põlva Kool 3a Punarind 6. aprill 2024 Põlva
Tamsalu Gümnaasium 3a Punarind 6. aprill 2024 Lääne-Viru
Varbla Kool 13 Punarind 6. aprill 2024 Pärnu
Tarvastu Lasteaed Punarind 6. aprill 2024 Viljandi
Vääna-Jõesuu Kool 3 Punarind 6. aprill 2024 Harju
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Punarind 6. aprill 2024 Jõgeva
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Punarind 6. aprill 2024 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2a Punarind 6. aprill 2024 Lääne-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 4b Punarind 7. aprill 2024 Harju
Väätsa Põhikool 2 Punarind 7. aprill 2024 Järva
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Punarind 8. aprill 2024 Pärnu
Ruhnu Põhikool 2-9 Punarind 9. aprill 2024 Saare
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Punarind 9. aprill 2024 Järva
Rakke Kool 5 Punarind 10. aprill 2024 Lääne-Viru
Vääna Mõisakool (LA) "Mõmmid-Miisud" Punarind 10. aprill 2024 Harju
Kõrveküla Põhikool 1c Punarind 11. aprill 2024 Tartu
Metsküla Algkool 4-6 Punarind 11. aprill 2024 Pärnu
Palivere Põhikool 3 Punarind 11. aprill 2024 Lääne
Türi Põhikool 2b Punarind 14. aprill 2024 Järva
Riia Eesti Põhikool 1 Punarind 14. aprill 2024 Välismaa
Rakvere Lasteaed Kungla "Krõllid" Punarind 15. aprill 2024 Lääne-Viru
Sindi Lasteaed Punarind 15. aprill 2024 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Punarind 19. aprill 2024 Tartu
Kuuste Kool (LA) "Päiksekesed" Punarind 19. aprill 2024 Tartu
Kuldre Kool 5-6 Punarind 21. aprill 2024 Võru
Rakvere Vabaduse Kool 4d Punarind 24. aprill 2024 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 2 Punarind 24. aprill 2024 Harju
Tartu Lasteaed Krõll "Särtsukrõllid" Punarind 27. aprill 2024 Tartu
Metsküla Algkool 1-2 Punarind 29. aprill 2024 Pärnu
Haanja Kool 23 Punarind 6. mai 2024 Võru
Tõrva Gümnaasium 2a Punarind 12. mai 2024 Valga
Tallinna Tondi Põhikool Punarind 12. mai 2024 Harju
Kose Gümnaasium 2a Punarind 21. mai 2024 Harju

Tagasi tulemuste juurde