Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6262 õpilast ja 385 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Alavere Põhikool 2 Rohukonn 5. aprill 2024 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Rohukonn 30. märts 2024 Harju
Elva Lasteaed Murumuna "Jänkukesed" Rohukonn 2. aprill 2024 Tartu
Haanja Kool 23 Rohukonn 9. aprill 2024 Võru
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall" Rohukonn 1. aprill 2024 Põlva
Kiigemetsa Kool Rohukonn 10. aprill 2024 Jõgeva
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Rohukonn 7. aprill 2024 Viljandi
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "7. rühm" Rohukonn 1. aprill 2024 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2-5 Rohukonn 5. aprill 2024 Pärnu
Konguta Kool 2 Rohukonn 15. aprill 2024 Tartu
Kõo Lasteaed "Tähed" Rohukonn 2. aprill 2024 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 1c Rohukonn 27. märts 2024 Tartu
Kose Gümnaasium 2a Rohukonn 18. mai 2024 Harju
Kose Gümnaasium 2c Rohukonn 9. aprill 2024 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Rohukonn 30. märts 2024 Harju
Krootuse Põhikool 1 Rohukonn 20. aprill 2024 Põlva
Krootuse Põhikool 2 Rohukonn 11. aprill 2024 Põlva
Kuldre Kool 5-6 Rohukonn 2. aprill 2024 Võru
Kuressaare Hariduse Kool 2d Rohukonn 9. aprill 2024 Saare
Kuuste Kool (LA) "Päiksekesed" Rohukonn 5. aprill 2024 Tartu
Laekvere Põhikool 2 Rohukonn 10. aprill 2024 Lääne-Viru
Loksa Gümnaasium 2-4 Rohukonn 30. aprill 2024 Harju
Lümanda Põhikool 1 Rohukonn 16. aprill 2024 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Rohukonn 30. aprill 2024 Tartu
Metsküla Algkool 1-2 Rohukonn 30. aprill 2024 Pärnu
Muraste Looduskool Rohukonn 1. aprill 2024 Harju
Nõo Põhikool 1c Rohukonn 14. aprill 2024 Tartu
Orissaare Gümnaasium 4 Rohukonn 13. aprill 2024 Saare
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Rohukonn 14. aprill 2024 Jõgeva
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Rohukonn 5. aprill 2024 Pärnu
Palivere Põhikool 3 Rohukonn 18. aprill 2024 Lääne
Pärnu Lasteaed Pöialpoiss "Mõtleja" Rohukonn 17. mai 2024 Pärnu
Pihtla LA "Soobiku semud-siilikesed" Rohukonn 30. märts 2024 Saare
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad" Rohukonn 6. aprill 2024 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 2c Rohukonn 13. aprill 2024 Harju
Põlva Kool 3a Rohukonn 25. aprill 2024 Põlva
Põlva Lõunakaare LA Mesimumm "Sinilill" Rohukonn 22. aprill 2024 Põlva
Puhja Kool 3 Rohukonn 10. aprill 2024 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Rohukonn 28. märts 2024 Tartu
Rakvere Vabaduse Kool 4b Rohukonn 1. mai 2024 Lääne-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 5c Rohukonn 6. mai 2024 Lääne-Viru
Risti Põhikool 1 Rohukonn 1. aprill 2024 Lääne
Risti Põhikool 3 Rohukonn 28. aprill 2024 Lääne
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Rohukonn 31. märts 2024 Rapla
Tamsalu Gümnaasium 3a Rohukonn 29. aprill 2024 Lääne-Viru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilind" Rohukonn 9. aprill 2024 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3b Rohukonn 19. aprill 2024 Viljandi
Tarvastu Lasteaed Rohukonn 23. märts 2024 Viljandi
Tõrva Kool, Riidaja LA Rohukonn 30. märts 2024 Valga
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm" Rohukonn 10. aprill 2024 Järva
Türi Põhikool 2b Rohukonn 9. aprill 2024 Järva
Väätsa Põhikool 2 Rohukonn 4. aprill 2024 Järva
Väätsa Põhikool 3 Rohukonn 1. aprill 2024 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Rohukonn 28. aprill 2024 Lääne-Viru
Valga Põhikool 2c Rohukonn 28. märts 2024 Valga
Viluste Põhikool 1 Rohukonn 1. aprill 2024 Põlva
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Rohukonn 2. aprill 2024 Jõgeva

Tagasi tulemuste juurde