Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6262 õpilast ja 385 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Abja Gümnaasium 1-3 Paiseleht 8. aprill 2024 Viljandi
Alavere Põhikool 2 Paiseleht 6. aprill 2024 Harju
Alavere Põhikool 3 Paiseleht 8. aprill 2024 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Paiseleht 31. märts 2024 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Paiseleht 12. aprill 2024 Harju
Audru Kool 1b Paiseleht 29. aprill 2024 Pärnu
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Paiseleht 14. aprill 2024 Jõgeva
Elva Lasteaed Murumuna "Jänkukesed" Paiseleht 1. aprill 2024 Tartu
Elva Lasteaed Murumuna "Mesimummid" Paiseleht 17. aprill 2024 Tartu
Emmaste Põhikool 2 Paiseleht 12. aprill 2024 Hiiu
Haanja Kool 1 Paiseleht 9. aprill 2024 Võru
Haanja Kool 23 Paiseleht 30. märts 2024 Võru
Haljala Lasteaed "Sipsik" Paiseleht 12. aprill 2024 Lääne-Viru
Hargla Kool 13 Paiseleht 7. aprill 2024 Valga
Harku Lasteaed "Pääsuke" Paiseleht 4. aprill 2024 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Paiseleht 27. aprill 2024 Harju
Kadrina Keskkool 1c Paiseleht 12. aprill 2024 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2a Paiseleht 1. aprill 2024 Lääne-Viru
Kaiu Kool 2 Paiseleht 9. aprill 2024 Rapla
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall" Paiseleht 6. aprill 2024 Põlva
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Paiseleht 31. märts 2024 Rapla
Kehra Gümnaasium 5a Paiseleht 28. märts 2024 Harju
Keila Lasteaed Miki "Kassikäpad" Paiseleht 31. märts 2024 Harju
Kernu Põhikool (LA) "Kuuseriisikas" Paiseleht 1. aprill 2024 Harju
Kiigemetsa Kool Paiseleht 9. aprill 2024 Jõgeva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Paiseleht 10. aprill 2024 Pärnu
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Paiseleht 5. aprill 2024 Viljandi
Kiviõli I Keskkool 1b Paiseleht 24. märts 2024 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Paiseleht 7. aprill 2024 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Tilgakesed" Paiseleht 1. aprill 2024 Ida-Viru
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "7. rühm" Paiseleht 31. märts 2024 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke "Sinililled" Paiseleht 30. aprill 2024 Ida-Viru
Koigi Kool (LA) "Suured siilid" Paiseleht 9. aprill 2024 Järva
Kolga-Jaani Kool Paiseleht 30. märts 2024 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1 Paiseleht 1. aprill 2024 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2-5 Paiseleht 1. aprill 2024 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 6 Paiseleht 28. märts 2024 Pärnu
Konguta Kool 2 Paiseleht 31. märts 2024 Tartu
Kõo Lasteaed "Tähed" Paiseleht 2. aprill 2024 Viljandi
Koosa Lasteaed "Lepatriinud" Paiseleht 8. aprill 2024 Tartu
Kõrveküla Põhikool 1c Paiseleht 23. märts 2024 Tartu
Kõrveküla Põhikool 1d Paiseleht 29. märts 2024 Tartu
Kose Gümnaasium 1c Paiseleht 9. aprill 2024 Harju
Kose Gümnaasium 2a Paiseleht 10. aprill 2024 Harju
Kose Gümnaasium 2c Paiseleht 31. märts 2024 Harju
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänkud" Paiseleht 31. märts 2024 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Paiseleht 29. märts 2024 Harju
Krootuse Põhikool 2 Paiseleht 24. aprill 2024 Põlva
Krootuse Põhikool 4 Paiseleht 31. märts 2024 Põlva
Kuldre Kool 5-6 Paiseleht 1. aprill 2024 Võru
Kuressaare Hariduse Kool 2d Paiseleht 26. märts 2024 Saare
Kuressaare Nooruse Kool 2c Paiseleht 10. aprill 2024 Saare
Laekvere Põhikool 2 Paiseleht 10. aprill 2024 Lääne-Viru
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Paiseleht 28. märts 2024 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Paiseleht 9. aprill 2024 Pärnu
Lohkva Lasteaed "Pokud" Paiseleht 13. aprill 2024 Tartu
Loksa Gümnaasium 2-4 Paiseleht 10. aprill 2024 Harju
Lümanda Põhikool 1 Paiseleht 1. aprill 2024 Saare
Lümanda Põhikool 2-3 Paiseleht 7. aprill 2024 Saare
Lümanda Põhikool 4 Paiseleht 9. aprill 2024 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Paiseleht 8. aprill 2024 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Paiseleht 2. aprill 2024 Tartu
Metsküla Algkool 1-2 Paiseleht 29. aprill 2024 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Paiseleht 7. aprill 2024 Saare
Muraste Looduskool Paiseleht 1. aprill 2024 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Paiseleht 23. aprill 2024 Saare
Nõo Põhikool 1c Paiseleht 30. märts 2024 Tartu
Nõva Kool 2-6 Paiseleht 5. aprill 2024 Lääne
Olustvere Lasteaed Piilu "Muumi" Paiseleht 28. märts 2024 Viljandi
Orava Põhikool 1-2 Paiseleht 16. aprill 2024 Võru
Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Rebased" Paiseleht 7. aprill 2024 Saare
Oru lasteaed Mesimumm "Mesilinnud" Paiseleht 1. aprill 2024 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Paiseleht 7. aprill 2024 Jõgeva
Osula Põhikool 3 Paiseleht 30. märts 2024 Võru
Padise Põhikool 1 Paiseleht 1. aprill 2024 Harju
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Paiseleht 14. aprill 2024 Järva
Paide Hammerbecki Põhikool 7d Paiseleht 8. aprill 2024 Järva
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed" Paiseleht 1. aprill 2024 Pärnu
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Paiseleht 4. aprill 2024 Pärnu
Palamuse Lasteaed "Kurekesed" Paiseleht 10. aprill 2024 Jõgeva
Palivere Põhikool 3 Paiseleht 26. aprill 2024 Lääne
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Paiseleht 27. aprill 2024 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Paiseleht 1. aprill 2024 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 45 Paiseleht 1. aprill 2024 Pärnu
Pihtla LA "Soobiku semud-siilikesed" Paiseleht 25. märts 2024 Saare
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad" Paiseleht 8. aprill 2024 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4b Paiseleht 8. aprill 2024 Harju
Põhja-Järva Kool Paiseleht 31. märts 2024 Järva
Põhja-Järva Kool 2 Paiseleht 31. märts 2024 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Paiseleht 1. aprill 2024 Jõgeva
Põlva Kool 3a Paiseleht 30. märts 2024 Põlva
Põlva Kool 4b Paiseleht 31. märts 2024 Põlva
Põlva Lõunakaare LA Mesimumm "Sinilill" Paiseleht 1. aprill 2024 Põlva
Puhja Kool 1 Paiseleht 7. aprill 2024 Tartu
Puhja Kool 3 Paiseleht 24. märts 2024 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Kuldnupp" Paiseleht 17. aprill 2024 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Kuldvõti" Paiseleht 8. aprill 2024 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Paiseleht 10. aprill 2024 Tartu
Rakke Kool 2 Paiseleht 29. märts 2024 Lääne-Viru
Rakke Kool 5 Paiseleht 1. aprill 2024 Lääne-Viru
Rakvere Lasteaed Kungla "Krõllid" Paiseleht 10. aprill 2024 Lääne-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 4b Paiseleht 29. märts 2024 Lääne-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 4d Paiseleht 19. aprill 2024 Lääne-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 5c Paiseleht 7. aprill 2024 Lääne-Viru
Rapla Vesiroosi Kool 1b Paiseleht 8. aprill 2024 Rapla
Rapla Vesiroosi Kool 2a Paiseleht 31. märts 2024 Rapla
Risti Kool 4 Paiseleht 11. aprill 2024 Harju
Risti Kool 5-9 Paiseleht 1. aprill 2024 Harju
Risti Põhikool 1 Paiseleht 10. aprill 2024 Lääne
Risti Põhikool 3 Paiseleht 1. aprill 2024 Lääne
Sadala Põhikool 4 Paiseleht 8. aprill 2024 Jõgeva
Savikoja Paiseleht 6. aprill 2024 Tartu
Sillamäe Vanalinna Kool 3b Paiseleht 7. aprill 2024 Ida-Viru
Sindi Lasteaed Paiseleht 28. märts 2024 Pärnu
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Paiseleht 1. aprill 2024 Rapla
Sitsi Lasteaed "rühm Piibeleht" Paiseleht 3. mai 2024 Harju
Suure-Jaani Kool 3b Paiseleht 1. aprill 2024 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Paiseleht 1. aprill 2024 Hiiu
Tabivere Lasteaed Rõõmula "Rõõmukratid" Paiseleht 1. aprill 2024 Tartu
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Paiseleht 31. märts 2024 Harju
Tallinna Kunstigümnaasium 1-3 Paiseleht 10. aprill 2024 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed "Mesimummid" Paiseleht 1. mai 2024 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed "Naksitrallid" Paiseleht 1. aprill 2024 Harju
Tallinna Suur-Pae Lasteaed "Pääsukesed" Paiseleht 26. märts 2024 Harju
Tallinna Suur-Pae Lasteaed "Rühm 9 Vikerkaar" Paiseleht 9. aprill 2024 Harju
Tallinna Tondi Põhikool Paiseleht 30. märts 2024 Harju
Tamsalu Gümnaasium 2 Paiseleht 1. aprill 2024 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 3a Paiseleht 13. aprill 2024 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Krõll "Särtsukrõllid" Paiseleht 9. aprill 2024 Tartu
Tartu Lasteaed Poku "Liblikas" Paiseleht 10. aprill 2024 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilind" Paiseleht 2. aprill 2024 Tartu
Tartu Pärli Kool 6a Paiseleht 31. märts 2024 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3b Paiseleht 30. märts 2024 Viljandi
Tarvastu Lasteaed Paiseleht 9. aprill 2024 Viljandi
Tarvastu Lasteaed "Naksitralli rühm" Paiseleht 31. märts 2024 Viljandi
Tarvastu Lasteaed "Puhhi rühm" Paiseleht 9. aprill 2024 Viljandi
Tilsi Põhikool 3 Paiseleht 1. aprill 2024 Põlva
Tõrva Gümnaasium 2a Paiseleht 9. aprill 2024 Valga
Tõrva Kool, Riidaja LA Paiseleht 12. märts 2024 Valga
Tõrvandi Kool Paiseleht 2. aprill 2024 Tartumaa
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm" Paiseleht 10. aprill 2024 Järva
Türi Põhikool 2b Paiseleht 1. aprill 2024 Järva
Vääna Mõisakool (LA) "Mõmmid-Miisud" Paiseleht 9. aprill 2024 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 3 Paiseleht 2. aprill 2024 Harju
Väätsa Põhikool 2 Paiseleht 2. aprill 2024 Järva
Väätsa Põhikool 3 Paiseleht 12. aprill 2024 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Paiseleht 8. aprill 2024 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Paiseleht 12. aprill 2024 Lääne-Viru
Valga Põhikool 2a Paiseleht 9. aprill 2024 Valga
Valga Põhikool 2c Paiseleht 1. aprill 2024 Valga
Valga Põhikool 3d Paiseleht 2. aprill 2024 Valga
Valga Priimetsa Kool Paiseleht 31. märts 2024 Valga
Valjala Põhikool 1 Paiseleht 5. aprill 2024 Saare
Vana-Vigala Põhikool 2 Paiseleht 31. märts 2024 Rapla
Varbla Kool 13 Paiseleht 27. aprill 2024 Pärnu
Värska Gümnaasium 2 Paiseleht 11. aprill 2024 Võru
Vasta Kool 3 Paiseleht 1. aprill 2024 Lääne-Viru
Viiratsi Kool 4 Paiseleht 9. aprill 2024 Viljandi
Viluste Põhikool 1 Paiseleht 2. aprill 2024 Põlva
Virtsu Kool 3-4 Paiseleht 5. aprill 2024 Pärnu
Võnnu Lasteaed Värvuke "Siilikesed" Paiseleht 2. aprill 2024 Tartu
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Paiseleht 29. märts 2024 Jõgeva
Võru Kesklinna Kool 3b Paiseleht 14. aprill 2024 Võru
Võru Kreutzwaldi Kool 2b Paiseleht 6. aprill 2024 Võru

Tagasi tulemuste juurde