Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6262 õpilast ja 385 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Alavere Põhikool 2 Näsiniin 1. aprill 2024 Harju
Alavere Põhikool 3 Näsiniin 22. aprill 2024 Harju
Haanja Kool 23 Näsiniin 7. aprill 2024 Võru
Harku Lasteaed "Pääsuke" Näsiniin 11. aprill 2024 Harju
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 5 Näsiniin 29. märts 2024 Tartu
Kadrina Keskkool 1c Näsiniin 8. aprill 2024 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2a Näsiniin 6. aprill 2024 Lääne-Viru
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall" Näsiniin 8. aprill 2024 Põlva
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Näsiniin 11. aprill 2024 Rapla
Kehra Gümnaasium 5a Näsiniin 1. aprill 2024 Harju
Keila Lasteaed Miki "Kassikäpad" Näsiniin 27. märts 2024 Harju
Kiigemetsa Kool Näsiniin 10. aprill 2024 Jõgeva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Näsiniin 31. märts 2024 Pärnu
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Näsiniin 25. aprill 2024 Viljandi
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Näsiniin 18. märts 2024 Ida-Viru
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "8" Näsiniin 9. märts 2024 Ida-Viru
Konguta Kool 2 Näsiniin 30. märts 2024 Tartu
Kõo Lasteaed "Tähed" Näsiniin 31. märts 2024 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 1c Näsiniin 31. märts 2024 Tartu
Kose Gümnaasium 1c Näsiniin 15. aprill 2024 Harju
Kose Gümnaasium 2a Näsiniin 10. aprill 2024 Harju
Kose Gümnaasium 2c Näsiniin 26. aprill 2024 Harju
Kose Gümnaasium 3b Näsiniin 7. aprill 2024 Harju
Krootuse Põhikool 4 Näsiniin 27. märts 2024 Põlva
Kuressaare Hariduse Kool 2d Näsiniin 30. märts 2024 Saare
Laekvere Põhikool 2 Näsiniin 7. aprill 2024 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 1 Näsiniin 8. aprill 2024 Saare
Lümanda Põhikool 2-3 Näsiniin 30. märts 2024 Saare
Lümanda Põhikool 4 Näsiniin 7. aprill 2024 Saare
Metsküla Algkool 4-6 Näsiniin 26. aprill 2024 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Näsiniin 30. märts 2024 Saare
Muraste Looduskool Näsiniin 8. aprill 2024 Harju
Nõo Põhikool 1c Näsiniin 30. märts 2024 Tartu
Õisu Lasteaed "Õisu" Näsiniin 12. aprill 2024 Viljandi
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Näsiniin 9. aprill 2024 Jõgeva
Paide Hammerbecki Põhikool 7d Näsiniin 26. aprill 2024 Järva
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed" Näsiniin 30. märts 2024 Pärnu
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Näsiniin 29. märts 2024 Pärnu
Pihtla LA "Soobiku semud-siilikesed" Näsiniin 24. märts 2024 Saare
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad" Näsiniin 14. aprill 2024 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4b Näsiniin 6. aprill 2024 Harju
Põhja-Järva Kool Näsiniin 8. aprill 2024 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Näsiniin 13. aprill 2024 Jõgeva
Puhja Kool 3 Näsiniin 22. märts 2024 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Kuldnupp" Näsiniin 2. aprill 2024 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Kuldvõti" Näsiniin 1. märts 2024 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Meelespea" Näsiniin 4. märts 2024 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Näsiniin 29. veebruar 2024 Tartu
Rakke Kool 2 Näsiniin 8. aprill 2024 Lääne-Viru
Rakke Kool 5 Näsiniin 8. aprill 2024 Lääne-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 4b Näsiniin 8. aprill 2024 Lääne-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 5c Näsiniin 31. märts 2024 Lääne-Viru
Riia Eesti Põhikool 1 Näsiniin 24. märts 2024 Välismaa
Risti Kool 5-9 Näsiniin 10. aprill 2024 Harju
Risti Põhikool 3 Näsiniin 31. märts 2024 Lääne
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Näsiniin 7. aprill 2024 Hiiu
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Näsiniin 7. aprill 2024 Harju
Tallinna Mürakaru Lasteaed "Õnnekarud" Näsiniin 1. aprill 2024 Harju
Tamsalu Gümnaasium 2 Näsiniin 1. aprill 2024 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium 3b Näsiniin 9. aprill 2024 Viljandi
Tarvastu Lasteaed Näsiniin 7. aprill 2024 Viljandi
Tõrva Gümnaasium 2a Näsiniin 26. märts 2024 Valga
Unipiha Algkool 1-4 Näsiniin 5. aprill 2024 Tartu
Vääna-Jõesuu Kool 3 Näsiniin 6. aprill 2024 Harju
Väätsa Põhikool 2 Näsiniin 30. märts 2024 Järva
Väätsa Põhikool 3 Näsiniin 7. aprill 2024 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Näsiniin 7. aprill 2024 Lääne-Viru
Valga Põhikool 2a Näsiniin 31. märts 2024 Valga
Valga Põhikool 2c Näsiniin 4. aprill 2024 Valga
Valga Priimetsa Kool Näsiniin 9. aprill 2024 Valga
Valjala Põhikool 1 Näsiniin 2. mai 2024 Saare
Virtsu Kool 3-4 Näsiniin 1. aprill 2024 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde