Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6310 õpilast ja 387 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tõrva Kool, Riidaja LA Paiseleht 12. märts 2024 Valga
Kõrveküla Põhikool 1c Paiseleht 23. märts 2024 Tartu
Kiviõli I Keskkool 1b Paiseleht 24. märts 2024 Ida-Viru
Puhja Kool 3 Paiseleht 24. märts 2024 Tartu
Pihtla LA "Soobiku semud-siilikesed" Paiseleht 25. märts 2024 Saare
Tallinna Suur-Pae Lasteaed "Pääsukesed" Paiseleht 26. märts 2024 Harju
Kuressaare Hariduse Kool 2d Paiseleht 26. märts 2024 Saare
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Paiseleht 28. märts 2024 Harju
Sindi Lasteaed Paiseleht 28. märts 2024 Pärnu
Kehra Gümnaasium 5a Paiseleht 28. märts 2024 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 6 Paiseleht 28. märts 2024 Pärnu
Olustvere Lasteaed Piilu "Muumi" Paiseleht 28. märts 2024 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Paiseleht 29. märts 2024 Harju
Rakvere Vabaduse Kool 4b Paiseleht 29. märts 2024 Lääne-Viru
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Paiseleht 29. märts 2024 Jõgeva
Kõrveküla Põhikool 1d Paiseleht 29. märts 2024 Tartu
Rakke Kool 2 Paiseleht 29. märts 2024 Lääne-Viru
Tallinna Tondi Põhikool Paiseleht 30. märts 2024 Harju
Haanja Kool 23 Paiseleht 30. märts 2024 Võru
Põlva Kool 3a Paiseleht 30. märts 2024 Põlva
Tarvastu Gümnaasium 3b Paiseleht 30. märts 2024 Viljandi
Osula Põhikool 3 Paiseleht 30. märts 2024 Võru
Nõo Põhikool 1c Paiseleht 30. märts 2024 Tartu
Kolga-Jaani Kool Paiseleht 30. märts 2024 Viljandi
Rapla Vesiroosi Kool 2a Paiseleht 31. märts 2024 Rapla
Tartu Pärli Kool 6a Paiseleht 31. märts 2024 Tartu
Põhja-Järva Kool Paiseleht 31. märts 2024 Järva
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Paiseleht 31. märts 2024 Harju
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "7. rühm" Paiseleht 31. märts 2024 Ida-Viru
Keila Lasteaed Miki "Kassikäpad" Paiseleht 31. märts 2024 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Paiseleht 31. märts 2024 Harju
Krootuse Põhikool 4 Paiseleht 31. märts 2024 Põlva
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Paiseleht 31. märts 2024 Rapla
Kose Gümnaasium 2c Paiseleht 31. märts 2024 Harju
Põhja-Järva Kool 2 Paiseleht 31. märts 2024 Järva
Konguta Kool 2 Paiseleht 31. märts 2024 Tartu
Põlva Kool 4b Paiseleht 31. märts 2024 Põlva
Tarvastu Lasteaed "Naksitralli rühm" Paiseleht 31. märts 2024 Viljandi
Vana-Vigala Põhikool 2 Paiseleht 31. märts 2024 Rapla
Valga Priimetsa Kool Paiseleht 31. märts 2024 Valga
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänkud" Paiseleht 31. märts 2024 Harju
Kernu Põhikool (LA) "Kuuseriisikas" Paiseleht 1. aprill 2024 Harju
Tilsi Põhikool 3 Paiseleht 1. aprill 2024 Põlva
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Paiseleht 1. aprill 2024 Rapla
Oru lasteaed Mesimumm "Mesilinnud" Paiseleht 1. aprill 2024 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1 Paiseleht 1. aprill 2024 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2-5 Paiseleht 1. aprill 2024 Pärnu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Paiseleht 1. aprill 2024 Hiiu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Paiseleht 1. aprill 2024 Jõgeva
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Tilgakesed" Paiseleht 1. aprill 2024 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 2a Paiseleht 1. aprill 2024 Lääne-Viru
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed" Paiseleht 1. aprill 2024 Pärnu
Elva Lasteaed Murumuna "Jänkukesed" Paiseleht 1. aprill 2024 Tartu
Pärnu Vanalinna Põhikool 45 Paiseleht 1. aprill 2024 Pärnu
Tabivere Lasteaed Rõõmula "Rõõmukratid" Paiseleht 1. aprill 2024 Tartu
Vasta Kool 3 Paiseleht 1. aprill 2024 Lääne-Viru
Kuldre Kool 5-6 Paiseleht 1. aprill 2024 Võru
Risti Põhikool 3 Paiseleht 1. aprill 2024 Lääne
Valga Põhikool 2c Paiseleht 1. aprill 2024 Valga
Rakke Kool 5 Paiseleht 1. aprill 2024 Lääne-Viru
Tallinna Meelespea Lasteaed "Naksitrallid" Paiseleht 1. aprill 2024 Harju
Tamsalu Gümnaasium 2 Paiseleht 1. aprill 2024 Lääne-Viru
Türi Põhikool 2b Paiseleht 1. aprill 2024 Järva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Paiseleht 1. aprill 2024 Pärnu
Muraste Looduskool Paiseleht 1. aprill 2024 Harju
Risti Kool 5-9 Paiseleht 1. aprill 2024 Harju
Padise Põhikool 1 Paiseleht 1. aprill 2024 Harju
Põlva Lõunakaare LA Mesimumm "Sinilill" Paiseleht 1. aprill 2024 Põlva
Lümanda Põhikool 1 Paiseleht 1. aprill 2024 Saare
Viluste Põhikool 1 Paiseleht 2. aprill 2024 Põlva
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilind" Paiseleht 2. aprill 2024 Tartu
Vääna-Jõesuu Kool 3 Paiseleht 2. aprill 2024 Harju
Valga Põhikool 3d Paiseleht 2. aprill 2024 Valga
Väätsa Põhikool 2 Paiseleht 2. aprill 2024 Järva
Võnnu Lasteaed Värvuke "Siilikesed" Paiseleht 2. aprill 2024 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Paiseleht 2. aprill 2024 Tartu
Tõrvandi Kool Paiseleht 2. aprill 2024 Tartumaa
Kõo Lasteaed "Tähed" Paiseleht 2. aprill 2024 Viljandi
Harku Lasteaed "Pääsuke" Paiseleht 4. aprill 2024 Harju
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Paiseleht 4. aprill 2024 Pärnu
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Paiseleht 5. aprill 2024 Viljandi
Valjala Põhikool 1 Paiseleht 5. aprill 2024 Saare
Virtsu Kool 3-4 Paiseleht 5. aprill 2024 Pärnu
Nõva Kool 2-6 Paiseleht 5. aprill 2024 Lääne
Alavere Põhikool 2 Paiseleht 6. aprill 2024 Harju
Võru Kreutzwaldi Kool 2b Paiseleht 6. aprill 2024 Võru
Savikoja Paiseleht 6. aprill 2024 Tartu
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall" Paiseleht 6. aprill 2024 Põlva
Rakvere Vabaduse Kool 5c Paiseleht 7. aprill 2024 Lääne-Viru
Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Rebased" Paiseleht 7. aprill 2024 Saare
Hargla Kool 13 Paiseleht 7. aprill 2024 Valga
Puhja Kool 1 Paiseleht 7. aprill 2024 Tartu
Lümanda Põhikool 2-3 Paiseleht 7. aprill 2024 Saare
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Paiseleht 7. aprill 2024 Jõgeva
Sillamäe Vanalinna Kool 3b Paiseleht 7. aprill 2024 Ida-Viru
Sadala Põhikool 4 Paiseleht 8. aprill 2024 Jõgeva
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Paiseleht 8. aprill 2024 Tartu
Rapla Vesiroosi Kool 1b Paiseleht 8. aprill 2024 Rapla
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad" Paiseleht 8. aprill 2024 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Paiseleht 8. aprill 2024 Lääne-Viru
Koosa Lasteaed "Lepatriinud" Paiseleht 8. aprill 2024 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 4b Paiseleht 8. aprill 2024 Harju
Alavere Põhikool 3 Paiseleht 8. aprill 2024 Harju
Paide Hammerbecki Põhikool 7d Paiseleht 8. aprill 2024 Järva
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Kuldvõti" Paiseleht 8. aprill 2024 Tartu
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Paiseleht 9. aprill 2024 Pärnu
Tarvastu Lasteaed "Puhhi rühm" Paiseleht 9. aprill 2024 Viljandi
Tartu Lasteaed Krõll "Särtsukrõllid" Paiseleht 9. aprill 2024 Tartu
Kaiu Kool 2 Paiseleht 9. aprill 2024 Rapla
Tarvastu Lasteaed Paiseleht 9. aprill 2024 Viljandi
Haanja Kool 1 Paiseleht 9. aprill 2024 Võru
Koigi Kool (LA) "Suured siilid" Paiseleht 9. aprill 2024 Järva
Kose Gümnaasium 1c Paiseleht 9. aprill 2024 Harju
Tõrva Gümnaasium 2a Paiseleht 9. aprill 2024 Valga
Valga Põhikool 2a Paiseleht 9. aprill 2024 Valga
Tallinna Suur-Pae Lasteaed "Rühm 9 Vikerkaar" Paiseleht 9. aprill 2024 Harju
Lümanda Põhikool 4 Paiseleht 9. aprill 2024 Saare
Vääna Mõisakool (LA) "Mõmmid-Miisud" Paiseleht 9. aprill 2024 Harju
Viiratsi Kool 4 Paiseleht 9. aprill 2024 Viljandi
Kiigemetsa Kool Paiseleht 9. aprill 2024 Jõgeva
Tartu Lasteaed Poku "Liblikas" Paiseleht 10. aprill 2024 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Paiseleht 10. aprill 2024 Pärnu
Rakvere Lasteaed Kungla "Krõllid" Paiseleht 10. aprill 2024 Lääne-Viru
Risti Põhikool 1 Paiseleht 10. aprill 2024 Lääne
Laekvere Põhikool 2 Paiseleht 10. aprill 2024 Lääne-Viru
Loksa Gümnaasium 2-4 Paiseleht 10. aprill 2024 Harju
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikate rühm" Paiseleht 10. aprill 2024 Järva
Tallinna Kunstigümnaasium 1-3 Paiseleht 10. aprill 2024 Harju
Kuressaare Nooruse Kool 2c Paiseleht 10. aprill 2024 Saare
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Paiseleht 10. aprill 2024 Tartu
Palamuse Lasteaed "Kurekesed" Paiseleht 10. aprill 2024 Jõgeva
Kose Gümnaasium 2a Paiseleht 10. aprill 2024 Harju
Värska Gümnaasium 2 Paiseleht 11. aprill 2024 Võru
Risti Kool 4 Paiseleht 11. aprill 2024 Harju
Haljala Lasteaed "Sipsik" Paiseleht 12. aprill 2024 Lääne-Viru
Emmaste Põhikool 2 Paiseleht 12. aprill 2024 Hiiu
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Paiseleht 12. aprill 2024 Harju
Kadrina Keskkool 1c Paiseleht 12. aprill 2024 Lääne-Viru
Väätsa Põhikool 3 Paiseleht 12. aprill 2024 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Paiseleht 12. aprill 2024 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 3a Paiseleht 13. aprill 2024 Lääne-Viru
Lohkva Lasteaed "Pokud" Paiseleht 13. aprill 2024 Tartu
Võru Kesklinna Kool 3b Paiseleht 14. aprill 2024 Võru
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Paiseleht 14. aprill 2024 Jõgeva
Orava Põhikool 1-2 Paiseleht 16. aprill 2024 Võru
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Kuldnupp" Paiseleht 17. aprill 2024 Tartu
Elva Lasteaed Murumuna "Mesimummid" Paiseleht 17. aprill 2024 Tartu

Tagasi tulemuste juurde