Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6310 õpilast ja 387 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Näsiniin 29. veebruar 2024 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Kuldvõti" Näsiniin 1. märts 2024 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Meelespea" Näsiniin 4. märts 2024 Tartu
Kohtla-Järve lasteaed Karuke "8" Näsiniin 9. märts 2024 Ida-Viru
Puhja Kool 3 Näsiniin 22. märts 2024 Tartu
Riia Eesti Põhikool 1 Näsiniin 24. märts 2024 Välismaa
Pihtla LA "Soobiku semud-siilikesed" Näsiniin 24. märts 2024 Saare
Tõrva Gümnaasium 2a Näsiniin 26. märts 2024 Valga
Keila Lasteaed Miki "Kassikäpad" Näsiniin 27. märts 2024 Harju
J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena PK 5 Näsiniin 29. märts 2024 Tartu
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Näsiniin 29. märts 2024 Pärnu
Nõo Põhikool 1c Näsiniin 30. märts 2024 Tartu
Kuressaare Hariduse Kool 2d Näsiniin 30. märts 2024 Saare
Konguta Kool 2 Näsiniin 30. märts 2024 Tartu
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed" Näsiniin 30. märts 2024 Pärnu
Lümanda Põhikool 2-3 Näsiniin 30. märts 2024 Saare
Väätsa Põhikool 2 Näsiniin 30. märts 2024 Järva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Näsiniin 31. märts 2024 Pärnu
Kõrveküla Põhikool 1c Näsiniin 31. märts 2024 Tartu
Valga Põhikool 2a Näsiniin 31. märts 2024 Valga
Risti Põhikool 3 Näsiniin 31. märts 2024 Lääne
Rakvere Vabaduse Kool 5c Näsiniin 31. märts 2024 Lääne-Viru
Kõo Lasteaed "Tähed" Näsiniin 31. märts 2024 Viljandi
Tallinna Mürakaru Lasteaed "Õnnekarud" Näsiniin 1. aprill 2024 Harju
Tamsalu Gümnaasium 2 Näsiniin 1. aprill 2024 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 2 Näsiniin 1. aprill 2024 Harju
Kehra Gümnaasium 5a Näsiniin 1. aprill 2024 Harju
Virtsu Kool 3-4 Näsiniin 1. aprill 2024 Pärnu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Kuldnupp" Näsiniin 2. aprill 2024 Tartu
Valga Põhikool 2c Näsiniin 4. aprill 2024 Valga
Unipiha Algkool 1-4 Näsiniin 5. aprill 2024 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 4b Näsiniin 6. aprill 2024 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 3 Näsiniin 6. aprill 2024 Harju
Kadrina Keskkool 2a Näsiniin 6. aprill 2024 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 3b Näsiniin 7. aprill 2024 Harju
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Näsiniin 7. aprill 2024 Harju
Tarvastu Lasteaed Näsiniin 7. aprill 2024 Viljandi
Laekvere Põhikool 2 Näsiniin 7. aprill 2024 Lääne-Viru
Väätsa Põhikool 3 Näsiniin 7. aprill 2024 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Näsiniin 7. aprill 2024 Lääne-Viru
Haanja Kool 23 Näsiniin 7. aprill 2024 Võru
Lümanda Põhikool 4 Näsiniin 7. aprill 2024 Saare
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Näsiniin 7. aprill 2024 Hiiu
Lümanda Põhikool 1 Näsiniin 8. aprill 2024 Saare
Põhja-Järva Kool Näsiniin 8. aprill 2024 Järva
Kadrina Keskkool 1c Näsiniin 8. aprill 2024 Lääne-Viru
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall" Näsiniin 8. aprill 2024 Põlva
Rakvere Vabaduse Kool 4b Näsiniin 8. aprill 2024 Lääne-Viru
Rakke Kool 2 Näsiniin 8. aprill 2024 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Näsiniin 8. aprill 2024 Harju
Rakke Kool 5 Näsiniin 8. aprill 2024 Lääne-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Näsiniin 9. aprill 2024 Jõgeva
Valga Priimetsa Kool Näsiniin 9. aprill 2024 Valga
Tarvastu Gümnaasium 3b Näsiniin 9. aprill 2024 Viljandi
Kose Gümnaasium 2a Näsiniin 10. aprill 2024 Harju
Risti Kool 5-9 Näsiniin 10. aprill 2024 Harju
Kiigemetsa Kool Näsiniin 10. aprill 2024 Jõgeva
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Näsiniin 11. aprill 2024 Rapla
Harku Lasteaed "Pääsuke" Näsiniin 11. aprill 2024 Harju
Õisu Lasteaed "Õisu" Näsiniin 12. aprill 2024 Viljandi
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Näsiniin 13. aprill 2024 Jõgeva
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad" Näsiniin 14. aprill 2024 Harju

Tagasi tulemuste juurde