Projektis "Tere, Kevad! 2024" osaleb 6310 õpilast ja 387 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Ülane 1. aprill 2024 Harju
Tarvastu Lasteaed Ülane 7. aprill 2024 Viljandi
Ruhnu Põhikool 2-9 Ülane 7. aprill 2024 Saare
Valga Priimetsa Kool Ülane 7. aprill 2024 Valga
Valga Põhikool 2c Ülane 8. aprill 2024 Valga
Paikuse LA, Seljametsa maja "Siilikesed" Ülane 8. aprill 2024 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2-5 Ülane 9. aprill 2024 Pärnu
Osula Põhikool 3 Ülane 9. aprill 2024 Võru
Valjala Põhikool 1 Ülane 9. aprill 2024 Saare
Valga Põhikool 3d Ülane 9. aprill 2024 Valga
Valga Põhikool 2a Ülane 9. aprill 2024 Valga
Tõrva Gümnaasium 2a Ülane 9. aprill 2024 Valga
Kõo Lasteaed "Tähed" Ülane 9. aprill 2024 Viljandi
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Ülane 10. aprill 2024 Tartu
Tartu Lasteaed Poku "Liblikas" Ülane 10. aprill 2024 Tartu
Tarvastu Lasteaed "Naksitralli rühm" Ülane 10. aprill 2024 Viljandi
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Ülane 10. aprill 2024 Jõgeva
Haanja Kool 23 Ülane 10. aprill 2024 Võru
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Ülane 10. aprill 2024 Tartu
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Ülane 10. aprill 2024 Harju
Haanja Kool 1 Ülane 10. aprill 2024 Võru
Kose Gümnaasium 1c Ülane 11. aprill 2024 Harju
Kuuste Kool (LA) "Päiksekesed" Ülane 11. aprill 2024 Tartu
Kanepi Lasteaed Rõõmutare "Naerupall" Ülane 11. aprill 2024 Põlva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Ülane 12. aprill 2024 Hiiu
Varbla Kool 13 Ülane 12. aprill 2024 Pärnu
Puhja Kool 1 Ülane 12. aprill 2024 Tartu
Alavere Põhikool 2 Ülane 12. aprill 2024 Harju
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Ülane 12. aprill 2024 Harju
Virtsu Kool 3-4 Ülane 12. aprill 2024 Pärnu
Kadrina Keskkool 1c Ülane 12. aprill 2024 Lääne-Viru
Väätsa Põhikool 2 Ülane 12. aprill 2024 Järva
Nõva Kool 2-6 Ülane 12. aprill 2024 Lääne
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Kuldvõti" Ülane 12. aprill 2024 Tartu
Tallinna Tondi Põhikool Ülane 12. aprill 2024 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 Ülane 12. aprill 2024 Pärnu
Muraste Looduskool Ülane 13. aprill 2024 Harju
Tamsalu Gümnaasium 2 Ülane 13. aprill 2024 Lääne-Viru
Pirita Kose Lasteaed "Sipelgad" Ülane 13. aprill 2024 Harju
Pärnu Vanalinna Põhikool 45 Ülane 13. aprill 2024 Pärnu
Savikoja Ülane 13. aprill 2024 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Ülane 13. aprill 2024 Pärnu
Lümanda Põhikool 4 Ülane 14. aprill 2024 Saare
Audru Kool 2a Ülane 14. aprill 2024 Pärnu
Võru Kreutzwaldi Kool 2b Ülane 14. aprill 2024 Võru
Viluste Põhikool 1 Ülane 14. aprill 2024 Põlva
Võru Kesklinna Kool 3b Ülane 14. aprill 2024 Võru
Krootuse Põhikool 2 Ülane 14. aprill 2024 Põlva
Lümanda Põhikool 1 Ülane 14. aprill 2024 Saare
Põlva Kool 3a Ülane 14. aprill 2024 Põlva
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Ülane 14. aprill 2024 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Ülane 14. aprill 2024 Rapla
Risti Kool 5-9 Ülane 14. aprill 2024 Harju
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Ülane 14. aprill 2024 Jõgeva
Kose Gümnaasium 3b Ülane 14. aprill 2024 Harju
Palamuse Lasteaed "Kurekesed" Ülane 15. aprill 2024 Jõgeva
Paikuse LA, Seljametsa maja "Oravakesed" Ülane 15. aprill 2024 Pärnu
Pärnu Lasteaed Pöialpoiss "Mõtleja" Ülane 15. aprill 2024 Pärnu
Olustvere Lasteaed Piilu "Muumi" Ülane 15. aprill 2024 Viljandi
Konguta Kool 2 Ülane 15. aprill 2024 Tartu
Tallinna Liivaku Lasteaed "Õnneseened" Ülane 15. aprill 2024 Harju
Risti Põhikool 3 Ülane 15. aprill 2024 Lääne
Kiigemetsa Kool Ülane 16. aprill 2024 Jõgeva
Kõrveküla Põhikool 1c Ülane 16. aprill 2024 Tartu
Sindi Lasteaed Ülane 16. aprill 2024 Pärnu
Riisipere Lasteaed "Kastanid" Ülane 16. aprill 2024 Harju
Tarvastu Lasteaed "Puhhi rühm" Ülane 17. aprill 2024 Viljandi
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilind" Ülane 17. aprill 2024 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Ülane 17. aprill 2024 Lääne-Viru
Paide Hammerbecki Põhikool 1a Ülane 18. aprill 2024 Järva
Põlva Lõunakaare LA Mesimumm "Sinilill" Ülane 18. aprill 2024 Põlva
Harku Lasteaed "Pääsuke" Ülane 18. aprill 2024 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Ülane 19. aprill 2024 Lääne-Viru

Tagasi tulemuste juurde