Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Krookuste väli Tornide väljakul"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Lümanda Põhikool 4 Räästapääsuke 11. aprill 2023 Saare
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Räästapääsuke 24. aprill 2023 Hiiu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Räästapääsuke 28. aprill 2023 Jõgeva
Võnnu Lasteaed Värvuke "Siilikesed" Räästapääsuke 28. aprill 2023 Tartu
Tartu Loodusmaja 1 Räästapääsuke 29. aprill 2023 Tartu
Tartu Veeriku Kool 2a Räästapääsuke 30. aprill 2023 Tartu
Alavere Põhikool 3 Räästapääsuke 2. mai 2023 Harju
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Räästapääsuke 2. mai 2023 Harju
Krootuse Põhikool 3 Räästapääsuke 3. mai 2023 Põlva
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Räästapääsuke 3. mai 2023 Jõgeva
Krootuse Põhikool Räästapääsuke 4. mai 2023 Põlva
Sadala Põhikool 6 Räästapääsuke 4. mai 2023 Jõgeva
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Räästapääsuke 4. mai 2023 Põlva
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Räästapääsuke 7. mai 2023 Rapla
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Räästapääsuke 7. mai 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6abd Räästapääsuke 7. mai 2023 Lääne-Viru
Are Kool Räästapääsuke 7. mai 2023 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Räästapääsuke 8. mai 2023 Harju
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Räästapääsuke 8. mai 2023 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Räästapääsuke 8. mai 2023 Pärnu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelille" 2 Räästapääsuke 8. mai 2023 Tartu
Tilsi Põhikool 2 Räästapääsuke 8. mai 2023 Põlva
Tallinna Päevalille Lasteaed Räästapääsuke 8. mai 2023 Harju
Risti Põhikool 2 Räästapääsuke 8. mai 2023 Lääne
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Räästapääsuke 10. mai 2023 Pärnu
Kohila Mõisakool 4 Räästapääsuke 11. mai 2023 Rapla
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Räästapääsuke 12. mai 2023 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool 1a Räästapääsuke 12. mai 2023 Lääne-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Räästapääsuke 12. mai 2023 Tartu
Kose Gümnaasium 1c Räästapääsuke 13. mai 2023 Harju
Haanja Kool 12 Räästapääsuke 14. mai 2023 Võru
Peetri Kool 4b Räästapääsuke 14. mai 2023 Järva
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Räästapääsuke 15. mai 2023 Viljandi
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Räästapääsuke 15. mai 2023 Harju
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Räästapääsuke 15. mai 2023 Viljandi
Ääsmäe Põhikool 56 Räästapääsuke 16. mai 2023 Harju
Risti Kool 6-9 Räästapääsuke 16. mai 2023 Harju
Loksa Gümnaasium 1 Räästapääsuke 18. mai 2023 Harju
Kohila Gümnaasium 1 Räästapääsuke 18. mai 2023 Rapla
Muraste Looduskool Räästapääsuke 18. mai 2023 Harju
Rakvere Vabaduse Kool 4c Räästapääsuke 19. mai 2023 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Räästapääsuke 20. mai 2023 Harju
Rakke Kool 7 Räästapääsuke 21. mai 2023 Lääne-Viru
Pihtla Lasteaed "Soobik" Räästapääsuke 23. mai 2023 Saare
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Räästapääsuke 23. mai 2023 Harju
Valga Põhikool 1a Räästapääsuke 26. mai 2023 Valga
Lüllemäe Põhikool 1 Räästapääsuke 31. mai 2023 Valga

Tagasi tulemuste juurde